Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Rida
Posty: 62
Rejestracja: 8 sie 2022, o 23:16
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niska i drobna dziewczyna o brązowych włosach i fiołkowych oczach
Widoczny ekwipunek: Torba na prawym pośladku, Ochraniacz na czole
Multikonta: Minako

Re: Siedziba władzy

Post autor: Rida »

0 x
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Siedziba władzy

Post autor: Arii »

6/7
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Rida
Posty: 62
Rejestracja: 8 sie 2022, o 23:16
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niska i drobna dziewczyna o brązowych włosach i fiołkowych oczach
Widoczny ekwipunek: Torba na prawym pośladku, Ochraniacz na czole
Multikonta: Minako

Re: Siedziba władzy

Post autor: Rida »

0 x
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Siedziba władzy

Post autor: Arii »

7/7
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Rida
Posty: 62
Rejestracja: 8 sie 2022, o 23:16
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Niska i drobna dziewczyna o brązowych włosach i fiołkowych oczach
Widoczny ekwipunek: Torba na prawym pośladku, Ochraniacz na czole
Multikonta: Minako

Re: Siedziba władzy

Post autor: Rida »

0 x
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Siedziba władzy

Post autor: Yari »

Zgłosiłem się do siedziby władzy mimo, że zwykle nie było mi po drodze z urzędnikami ani tym bardziej urzędami. Po ostatniej przygodzie w lesie potrzebowałem kilka dni na przemyślenie czy droga shinobi jest rzeczywiście ścieżką, którą chcę się kierować w swoim życiu. Czy tak było? Na dobrą sprawę to nie wiedziałem. Wiedziałem natomiast jedną rzecz - niezależnie co się stanie nie zamierzałem do końca życia zostać zwykłym Doko. Z tego też powodu zgłosiłem się do siedziby władzy.
Siedząc na stołku zastanawiałem się jak to wszystko powiedzieć urzędnikowi. W końcu zdecydowałem się na szczerość bez zbędnych wstępów i owijania w bawełnę. Kiedy nadeszła moja kolei to wszedłem do pokoju i zdecydowany stanąłem przed biurkiem urzędnika.
-Jestem Yari Senju. Kiedyś wykonałem już misję rangi C dla klanu. Proszę o przyznanie mi kolejnego zadania, dzięki któremu będę mógł ubiegać się o awans na wyższy stopień.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1185
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Siedziba władzy

Post autor: Yari »

Doko. Mało kto pozostawał na tej randze, chociaż awans dla wielu kończył się jedynie na pozycji Akoraito. Urzędnik nie dziwił się więc, że chcę podnieść swoją rangę i zaczął przeszukiwać zlecenia w poszukiwaniu odpowiedniego. Ja w tym czasie zająłem się obserwacją latającej przy oknie pojedynczej muchy. Już niedługo zapadną w sen zimowy. Podobnie jak wiele gatunków innych zwierząt. Wiosną się obudzą, złożą jaja i po kilku dniach umrą. Koło życia się zamknie i będzie toczyło na nowo.
Głos urzędnika przywołał mnie ponownie do rzeczywistości. Tak jak się spodziewałem - została mi przyznana misja eskortowania kupca. Byłem za mało znaczącą osobą żeby ryzykowano skompromitowanie klanu wyznaczeniem mi ważnej misji ale jednocześnie byłem na tyle silny, by klan mógł czerpać z mojej działalności realnie wpływające na działalność fundusze. Pokiwałem więc jedynie głową ze zrozumieniem.
-Oczywiście. Dziękuję za zlecenie mi misji. Wykonam ją najlepiej jak potrafię, by nie splamić honoru naszego klanu.
Przyjąłem zwój od urzędnika i udałem się do wyjścia. Miałem jedynie nadzieję, że wcześniejsze myśli o muchach i kole życia nie oznaczają mojej śmierci podczas tej misji. Ze zwykłymi bandytami raczej sobie poradzę ale co jeśli napotkamy na naszej drodze innych shinobi? No cóż - czas pokaże.

EDIT:
z/t
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1185
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Yari
Postać porzucona
Posty: 197
Rejestracja: 4 maja 2020, o 09:07
Wiek postaci: 27
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Prosty strój, długie czarne włosy, szczupły, 185cm. Na lewym policzku posiada bliznę
Widoczny ekwipunek: Torba z tłu po lewej stronie, tanto przymocowane pionowo do pleców
GG/Discord: 5835828

Re: Siedziba władzy

Post autor: Yari »

Wróciłem prosto do urzędnika, który wyznaczył mi misję, którą właśnie wykonałem. Położyłem mu na biurku dowód wykonania misji. Na twarzy urzędnika nie pojawił się żaden szczególny wyraz niemniej jednak ja wcale na tym nie skończyłem. Wyciągnąłem zza pazuchy medalion, który otrzymałem od starszego Nary i położyłem na biurku. Zapewne jako urzędnik mógł go bez trudu rozpoznać. Streściłem cały przebieg misji oraz w jaki sposób wszedłem w posiadanie tego artefaktu. Po wszystkim zostawiłem artefakt pod pieczą urzędnika i zamierzałem wrócić do domu.
Idąc do siebie i patrząc w chmury powoli analizowałem każde moje posunięcie w trakcie misji. Wszystko co zrobiłem nie byłbym w stanie zrobić lepiej. Co oznacza, że byłem zdecydowanie za słaby na awans na wyższą rangę. Ale przypomniało mi to o jeszcze jednej rzeczy. Zmieniłem krok i udałem się do sklepu "Pajęczyna". Musiałem zgodnie z obietnicą wziąć na trening młodego wnuka kupca, który ustąpił mi miejsce w kolejce. Westchnąłem w duchu ale w sumie... Przyda mi się lekki trening po przeżyciu ostatniej misji więc może nauczę chłopaka jakichś podstaw sztuki shinobi.

z/t
0 x
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Siedziba władzy

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Siedziba władzy

Post autor: Arii »

1/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Siedziba władzy

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Siedziba władzy

Post autor: Arii »

3/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Baji
Postać porzucona
Posty: 590
Rejestracja: 11 paź 2021, o 09:49
Wiek postaci: 19
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Siwe włosy, blizna, szczupły i wysoki shinobi o jasnozielonych oczach
Widoczny ekwipunek: Łuk refleksyjny, kołczan, strzały, Zbroja [Ciemnoszare płyty i czarne łączenia]
Multikonta: Amida, Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Siedziba władzy

Post autor: Baji »

0 x
Obrazek
Dziennik
"Pazerność,
gdy raz już zawładnie człowiekiem,
nie zna granic."

~Henning Mankell, Piramida
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hayashimura (Osada Rodu Senju)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość