Opuszczone obozowisko drwali

Najdalej wysunięta na północ prowincja Prastarego Lasu. Obszar ten jest zamieszkiwany oraz kontrolowany przez Ród Senju. Prowincja w ogromnej części pokryta jest lasem, który jest schronieniem zarówno dla zwierząt jak i ludzi w nim żyjących. Shinrin od zachodu graniczy także z „niezbadanymi terenami” co może w przyszłości zaowocować potyczkami zbrojnymi. W prowincji rozwinięte jest głównie zbieractwo oraz łowiectwo.
Awatar użytkownika
Inoyū
Postać porzucona
Posty: 469
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:55
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi u boku, torba na biodrze, dwie kabury na udach, rękawiczki z blaszkami, bordowy płaszcz.
GG/Discord: Vay#6526
Multikonta: nope
Aktualna postać: Mayū

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Inoyū »

  Ukryty tekst
0 x
PH BANK GŁOS

Obrazek

· 鹿 ·
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3919
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Ichirou »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Shikatsu
Postać porzucona
Posty: 459
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:47
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Shikatsu to tam takie tam, jakaś tam laska. Taka se o, ciemne włosy, niebieskie oczy, kurtka na grzbiecie, znudzona mina.
Widoczny ekwipunek: Torba nad zadkiem. Dwie kabury na udach. Czarny płaszcz. Złożony Fūma Shuriken przytwierdzony nad torbą. Duży Shuriken przytroczony do pleców.
GG/Discord: urb#6156
Multikonta: -

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Shikatsu »

  Ukryty tekst
0 x
猪 · 鹿 · 蝶 Obrazek ph · bank · kp · głos
Awatar użytkownika
Inoyū
Postać porzucona
Posty: 469
Rejestracja: 11 maja 2018, o 17:55
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Albinos, brak źrenic, czerwony cień wokół oczu, dość niska, przewieszona zbędnymi wstążkami, talizmanami i ciężką, mosiężną biżuterią; źle jej z oczu patrzy; ubrana w białe keikogi i czerwoną hibakamę.
Widoczny ekwipunek: Wakizashi u boku, torba na biodrze, dwie kabury na udach, rękawiczki z blaszkami, bordowy płaszcz.
GG/Discord: Vay#6526
Multikonta: nope
Aktualna postać: Mayū

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Inoyū »

  Ukryty tekst
0 x
PH BANK GŁOS

Obrazek

· 鹿 ·
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3919
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Ichirou »

0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kyohei »

Kyohei podczas jednego ze swoich regularnych spacerów przez las natknął się na opuszczone obozowisko drwali. Postanowił wykorzystać przestrzeń mu dostępną na trening.
  Ukryty tekst
Zadowolony z treningu, pozostał porozglądać się po miejscu, ponieważ doceniał piękno przyrody. Spacer jednak nie pozwalał mu na wyjątkowy odpoczynek, usiadł więc na ziemi aby oddać się medytacji.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kyohei »

Kyohei był już w pełni relaksacji i przy otwartym umyśle, kiedy coś przerwało jego skupienie. Usłyszał dźwięk, który wskazywał na czyjąś obecność w okolicy. Młody Shinobi otworzył oczy w celu zlokalizowaniu osoby odpowiedzialnej za przerwanie mu medytacji. Słyszał jakby uderzenia młotkiem i okrzyki pod nosem. Możliwe, że ktoś korzystał z infrastruktury którą pozostawili po sobie drwale, było to przecież całkiem wygodne dla wszelkich prac przy obróbce drewna. Całkiem zrozumiałe, skoro Kyohei mój korzystać z tego miejsca w celach treningowych, czemu ktoś miałby nie korzystać z niego aby ułatwić sobie pracę?. Kyohei postanowił sprawdzić kim jest ten człowiek, który wykonuje tutaj swoją pracę, więc wstał i począł zmierzać w kierunku zasłyszanych dźwięków.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kyohei »

- Gdzie tam moje, tak moje jak i twoje!

Roześmiał się wesoło Kyohei, zaskoczony reakcją mężczyzny. Medytacja nie była dla młodego shinobi świętością, dlatego zdziwił go ton wypowiedzi poniekąd przestraszonego faceta. Ten miał jednak podstawy do bycia zdystansowany. W opuszczonym obozowisku, podchodzi do niego wysoki mężczyzna, w środku lasu. Jego intencje nie były przecież znane. Ale Kyohei nie miał złych intencji. Został jedynie zaciekawiony czyjąś obecnością. Dla niego przecież też było dziwne, że ktoś się tu kręci.

- Chętnie pomogę Ci z twoją pułapką. Jestem myśliwym, właściwie od dziecka. Parę pułapek w życiu widziałem, pozwól, że zerknę.

Rzekł miłym głosem do mężczyzny, a następnie pochylił się, aby wspólnymi siłami naprawić popsutą pułapkę.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kyohei »

Kyohei z uwagą obejrzał mechanizm zatrzaskujący. W tym rodzaju pułapek, przypadkowe uruchomienie oznaczało albo błędy w wyważeniu, albo popsucie się potrzasku w sposób który oznacza niemożliwość ponownego użycia, np. przez przetarcie mechanizmu. Kyohei nie był jednak fanem używania pułapek do polowania, był więc zadowolony z propozycji mężczyzny o wspólnym polowaniu.

- Chętnie z Tobą zapoluję. Jednak musisz wiedzieć, że brzydzę się używaniem pułapek. Normalnie, użyłbym łuku, ale niestety połamał mi się i jestem bezbronny. Nie poluję także na dziki, ponieważ sam prowadzę ich hodowlę. To naprawdę inteligentne zwierzęta, tylko naturę mają dziką. Chętnie natomiast wyśledzę z Tobą jelenia czy niedźwiedzia. Wolałbym niedźwiedzia, bo ciężej upolować jelenia bez łuku. Chyba, że jakiś posiadasz, mógłbym Ci pokazać parę sztuczek.

Wyłożył Kyohei mężczyźnie, prezentując swoje wartości moralne i przybliżając swoją osobę. A Kyohei był bardzo dobrym myśliwym. Nawrócenie jednego ze "swoich" na porzucenie pułapek było dla niego dosyć ważne. Uważał pułapki za nieuczciwe wobec zwierzyny: nie wymagały one ani cichego poruszania się po lesie, ani zdolności łownych, ani tropienia. Decydowało szczęście, a następnie zwierze bez możliwości do ucieczki czy walki wykrwawiało się powoli. Nie było to według młodego shinobi honorowe. Etyczne polowanie to domena ludzi wychowanych w lesie, żyjących wśród zwierząt cały czas.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kyohei »

- Stój pan za mną, to nie pozabija. Mogę obiecać. Tak się teraz poluje? Rozklekotaną pułapką? Możesz pan czekać rok przy takiej pułapce i zdechnąć z głodu, ot co!

Prześmiewczym głosem wyszydził prymitywną pułapkę, na którą został naciągnięty niedoświadczony myśliwy. Łuku nie będzie. Szkoda. Ułatwiłoby to Kyoheiowi całe polowanie. Pora była więc na wytworzenie sobie broni. Co prawda Kyohei mógł skorzystać z narzędzi mężczyzny lub tych zostawionych przez drwali, aby wykonać z drewna odpowiednią broń, postanowił jednak pokazać swoje umiejętności towarzyszowi.

- Doton: Gansetsukon!

Wypowiedział spokojnie Kyohei, a następnie przyłożył obie ręce do podłogi i wyciągnął dwie, twarde i długie na około półtora metra włócznie. Podał następnie jedną z nich do mężczyzny, którego nie zdążył jeszcze nawet spytać o imię.

- Tym będziemy polować, jak prawdziwi dzikusi!

Zażartował sobie z jego słów Kyohei, a następnie polecił mężczyźnie iść za sobą. Kyohei postanowił rozpocząć tropienie od razu, rozglądając się uważnie na ziemi i trawie za śladami odbitymi przez zwierzęta, nasłuchując jednocześnie potencjalnych szumów, za którymi byłby w stanie podążać w celu odnalezienia ofiary.

Chakra: 150-14=136

Nazwa
Doton: Gansetsukon
Ranga
C
Pieczęci
Brak
Zasięg
Przyłożenie ręki do ziemi
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (za 2 włócznie)
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Przydatna technika polegająca na wytworzeniu ze skały włóczni lub kija. Broń taka cechuje się dużą wytrzymałością i można się nią posługiwać tak samo jak zwykłym orężem. Możliwe jest również rzucanie stworzonym orężem jako bronią miotaną, która może zadać duże obrażenia ze względu na swoją masę i kształt, o ile tylko trafi w cel. Samo powstawanie włóczni trwa krótką chwilę, dlatego lepiej nie próbować używać techniki kiedy przeciwnik jest tuż obok. Uderzenia o sile 100 mogą naruszać strukturę broni.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shinrin”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość