Opuszczone obozowisko drwali

Najdalej wysunięta na północ prowincja Prastarego Lasu. Obszar ten jest zamieszkiwany oraz kontrolowany przez Ród Senju. Prowincja w ogromnej części pokryta jest lasem, który jest schronieniem zarówno dla zwierząt jak i ludzi w nim żyjących. Shinrin od zachodu graniczy także z „niezbadanymi terenami” co może w przyszłości zaowocować potyczkami zbrojnymi. W prowincji rozwinięte jest głównie zbieractwo oraz łowiectwo.
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kyohei »

Młody Shinobi widział, że ma do czynienia z laikiem, nie tylko jego towarzysz prawdopodobnie rzadko spotykał shinobich, ale także nie miał żadnego pojęcia o polowaniu czy nawet poruszaniu się po lesie. Wiedział już, że podczas tego polowania nie będzie miał wsparcia ze strony mężczyzny, co najwyżej dodatkową, głośną i niezdarną przeszkodę. Gdy tylko Kyohei usłyszał łanię momentalnie wyciągnął rękę do tyłu, aby zatrzymać swojego towarzysza przed narobieniem hałasu. Pokazał mu palec ułożony pionowo na ustach, sugerujący, że muszą być teraz bardzo cicho. Kyohei polecił mężczyźnie, aby został, a sam, skradając się zbliżył się na pozycję z której miał łatwy rzut. Potrzebny był pełny widok na zwierzę, więc trzeba było podejść całkiem blisko. Ważnym aspektem było to, aby zwierze nie było zasłonięte ani przez drzewa, ani przez krzewy, bo rzucona włócznia mogła zatrzymać się na takowych. Popatrzył chwilę ze smutkiem na zwierze, które zaraz miało dokonać żywota a następnie cisnął kamienną włócznią w stronę sarny, próbując trafić w jej trzewia. Ważną sprawą dla Kyoheia było szybkie dobicie zwierzyny, więc wyjął za wczasu kunai z kieszeni, aby móc zakończyć cierpienie zwierzęcia.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kyohei »

Kyohei starał się zadać zwierzęciu jak najmniej bólu. Po celnym trafieniu podbiegł do zwierzęcia i ukrócił jego cierpienie. Przetarł kunaia o ciało sarny, aby nie wsadzać brudnej od krwi broni do kieszeni, a następnie nóż wrócił na swoje miejsce. Wspólnikowi zbrodni wykonanej na zwierzynie nie przydała się broń. Kyohei nie przypuszczał jednak, że może się przydać, przynajmniej nie do polowania. Prędzej do samoobrony, gdyby spotkali np. niedźwiedzia, dzika czy węża. Pozostała jeszcze kwestia podzielenia łupu. Młody Shinobi nie potrzebował jednak truchła tej sarenki tak jak początkujący myśliwy, mógł się dopuścić dokładnie takiego samego polowania w drodze do domu. Zdecydował się więc oddać całość mięsa i skóry dla swojego towarzysza.

- Naucz się polować tak jak ja. Jeżeli bacznie mnie obserwowałeś, to po paru latach wychodząc do lasu nigdy nie wrócisz głodny. Sarenka jest dla Ciebie, ale w zamian za pułapkę.

Kyohei rozdawał karty niczym krupier. Chciał podziałać na psychikę mężczyzny, ponieważ wartości moralne były dla myśliwego bardzo ważne. Miał coś do ugrania, skoro ten drugi udał się na polowanie w celu znalezienia pożywienia. Powrócenie do domu z sarną byłoby dla niego przecież sukcesem, a reguła wzajemności przepełniała by jego myśli za każdym razem, kiedy chciałby użyć pułapek. Został nakarmiony, ale Kyohei czuł się, jakby dawał mu wędkę.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kyohei »

Powiedzieć, że Kyohei ucieszył się z przyznania mu racji to zdecydowanie za mało. Czuł niemal ojcowską dumę z faktu, że nie dość, że był w stanie przekonać towarzysza o wyższości swojej racji nad jego, ale jeszcze został poproszony o nauki. Nie marnując czasu, Kyohei wyjął swoją dzidę z sarny, a następnie stanął przed towarzyszem, trzymając włócznię oburącz przed nim.

- Ważnym jest, aby trzymać tam, gdzie broń miotana jest wyważona. W naszym przypadku będzie to środek. Wtedy jesteś w stanie cisnąć bronią tak, aby leciała na wprost. Spróbuj porzucać w trzymając ją w środku, a następnie przesuwając chwyt lekko w przód lub tył. Gwarantuję, że zobaczysz różnice. Kolejna ważna sprawa to sam rzut. Wykonujesz go w taki sposób.

Następnie chwycił kamienną włócznię w prawą rękę w środkowym miejscu, podniósł ją na wysokość swojego czoła, trzymając kąt prosty pomiędzy barkiem a łokciem i cisnął w pobliskie drzewo. Broń wbiła się w pień, pokazując początkującemu myśliwemu, że technika jest równie ważna co siła.

- Mogę powtórzyć, jeśli nie przyuważyłeś

Rzucił jeszcze Kyohei nauczycielskim tonem, a następnie zachęcił swojego ucznia gestem, aby ten spróbował rzucić.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Kyohei »

Kyohei spełnił swój plan w stu procentach. Jego uczeń również zdawał się być zadowolony. Zapłata za trening, polowanie i sarnę wydała się młodemu shinobi uczciwa. Przyjął ją z uśmiechem na twarzy i nieco ukrywaną ekscytacją. Nie napracował się zbytnio, a był w stanie wypchać sobie kieszenie pieniędzmi. Wymiana jak najbardziej godziwa. Za same truchło sarny, nawet licząc obrabianie skóry i sprzedaż mięsa po wysokich cenach dostałby pewnie połowę tego. A tu proszę, zapolował tak jak lubi, oduczył myśliwego używania pułapek, a także zarobił nieco grosza. Pożegnał się z mężczyzną i poszedł dalej w las, szukając nowych przygód.

z/t
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 469
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Rei Uta »

0 x
Awatar użytkownika
Koneko
Posty: 44
Rejestracja: 17 lut 2024, o 15:15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Jak w avku, UWAGA BRAK LEWEJ RĘKI na wysokości przedramienia!

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Koneko »

Gdy pierwsze pragnienie zostało zaspokojone, wróciłam do oboku ze swym towarzyszem na ramieniu. Niepewność tego, co miało nadejść, wisi w powietrzu niczym mgła o poranku, ale ja, Koneko, czuję się pewnie na tych zielonych ścieżkach. Odkrywanie terenu nie jest dla mnie obcym zadaniem; jest jak czytanie dawno zapomnianej księgi, gdzie każda strona kryje nowe tajemnice. Porzucone narzędzia, teraz spowite mchem, i zabudowania oplątane pnączami przypominają mi o nieuchronnym przemijaniu i sile natury, która odzyskuje to, co jej odebrano. Czuję się jak świadek i uczestnik procesu, w którym matka Ziemia powoli, ale nieubłaganie przywraca sobie dawne prawa.

Czas mija powoli, a ja, zanurzona w myślach i obserwacjach. Nagłe sapanie, przeradzające się w głośny warkot, wyrywa mnie z zadumy. To moment, w którym instynkt przeżycia bierze górę nad refleksją. Serce bije mi mocniej, gdy próbuję zrozumieć, co się dzieje. Wilki, które pojawiły się znikąd, są inne niż te, które znałam. Ich wielkość i inteligencja zdają się wykraczać poza wszystko, co do tej pory widziałam. W ich obecności czuję się jak intruz, który nieświadomie wkroczył na cudzy teren. Ale w ich zachowaniu dostrzegam coś więcej niż zwykłą agresję. To, jak mnie okrążają, wydaje się mieć głębszy sens. Czyżby te stworzenia strzegły sekretu tego lasu?

Mój mały towarzysz, orzeł, teraz bardziej niż kiedykolwiek wydaje się być moim sprzymierzeńcem. Jego gotowość do obrony, nawet wobec przeważających sił, jest dla mnie przypomnieniem, że w świecie natury nigdy nie jesteśmy całkowicie sami. Jego obecność na moim ramieniu jest jak dodatkowa tarcza, która dodaje mi odwagi, by stawić czoła nieznanemu.

W chwili, gdy biały wilk, przywódca stada, wydaje się wydawać mi ultimatum, moje myśli przyspieszają. To scenariusz, w którym każdy ruch może zadecydować o moim dalszym losie. Wilki, które mnie teraz otaczają, mogą być kluczem do rozwiązania zagadki tego lasu. Ich postawa, uszy przyległe do głów, ogony nisko, wszystko to mówi mi, że są gotowe do działania. Lecz ja też muszę działać.
Skupiam chakrę i jeśli na to pozwoli podłoże to korzystam z techniki Doton: Moguragakure no Jutsu. Aby pojawić się kilka-kilkanaście metrów za alfą w pobliżu jakiego wysokiego drzewa na które mogę wskoczyć za pomocą chakry, jeśli jednak podłoże na to nie pozwala to decyduję się na skok na drewutnię.
Decyzja o skoku na drewutnię, choć ryzykowna, wydaje się być jedynym sensownym wyjściem. Oczywiście, jeśli ocenię ten manewr za wykonalny. Skupiam chakrę, czując, jak energia płynie przez moje żyły, przygotowując mnie do działania. Mój skok musi być precyzyjny, cichy, jak szelest liści podczas letniej bryzy. Używając chakry, wznoszę się w powietrze z gracją, która mogłaby zaimponować nawet najbardziej wprawnemu ninja. Ląduję na drewutni, a potem, z lekkością motyla i użyciem chakry przeskakuję na rozłożyste gałęzie drzewa, które miały być na tyle wysoko, aby nawet szarżujące wielkie wilkory nie dały rady mnie dosięgnąć . To moment, w którym czuję się jedno z leśnym światem, a moje serce bije w rytmie z naturą.

Z wysokości drzewa patrzę w dół na wilki, które zask oczone moim manewrem, przez chwilę wydają się być bezradne. To daje mi chwilę oddechu i czas na zastanowienie się nad swoją strategią. Jestem teraz jak driada, czująca każdy ruch drzewa, na którym znalazłam schronienie. Rozumiem, że moja droga, choć niebezpieczna i pełna wyzwań, jest też drogą odkrycia – siebie i tajemnic ukrytych głęboko w sercu Shinrin.


W tym momencie, ukryta wśród liści, przygotowuję się na to, co niesie noc. Zdaję sobie sprawę, że to dopiero początek mojej przygody, drogi pełnej niebezpieczeństw, ale i możliwości. To wyzwanie, któremu muszę stawić czoła, by odkryć, co tak naprawdę kryją te mroczne lasy i jaką rolę mam w nich do odegrania.
Nazwa
Doton: Moguragakure no Jutsu
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
Na siebie
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (1/2 na turę)
Dodatkowe
Użytkownik porusza się pod ziemią z połową posiadanej szybkości
Opis Jedna z podstawowych technik Dotonu. Użytkownik rozmiękcza glebę pod swoimi stopami i zapada się pod ziemię, by potem poruszać się pod jej powierzchnią. Dzięki temu jutsu można więc uniknąć zagrożenia, zniknąć z pola widzenia wroga, czy też przemieścić się niezauważonym i przygotować zasadzkę. Możliwe jest poruszanie się w różnego rodzaju glebach, a mniejsze przeszkody takie jak kamienie, żwir, czy korzenie drzewa nie są dużym problemem. Niemożliwym jednak jest przebicie się przez litą skałę. Oczywistą wadą techniki jest brak poglądu na to, co dzieje się na powierzchni. Dzięki technice użytkownik jest w stanie jedynie wyczuć występujące w promieniu dwóch metrów drgania gruntu wywoływane przez poruszających się ludzi lub cięższe obiekty. Jutsu polega na przemieszczeniu się pod ziemią, a nie drążeniu tuneli, więc niemożliwe jest przetransportowanie innych osób. W czasie trwania tej techniki niemożliwe jest wykonywanie innych jutsu, ale można podtrzymywać te wcześniej przygotowane. Proces wejścia pod ziemię trwa 5 sekund, podczas których wykonawca jest narażony na ataki.
Chakra 102-14= 88
[uhide]
KEKKEI GENKAI:[/b][/color] Mokuton
NATURA CHAKRY: Suiton
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
SIŁA 5
WYTRZYMAŁOŚĆ 52
SZYBKOŚĆ 60
PERCEPCJA 30
PSYCHIKA 1
KONSEKWENCJA 10
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 105
KONTROLA CHAKRY: E
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 102%
SIŁA CHAKRY:
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
  • NINJUTSU E
  • GENJUTSU E
  • FūINJUTSU E
  • ELEMENTARNE:
    • SUITON D
    • DOTON D
    • MOKUTON D
      [/color]
    JUTSU:

    Ninjutsu
    • (E) Bunshin no Jutsu
    • (E) Henge no Jutsu
    • (E) Kai
    • (E) Kawarimi no Jutsu
    • (E) Kinobori no Waza
    • (E) Suimen Hoko no Waza
    • (E) Nawanuke no Jutsu


    Suiton
    • (D) Suiton: Kirigakure no Jutsu
    • (D) Suiton: Teppōuo
    • (D) Suiton: Mizutetsu no Jutsu


    Doton
    • (D) Doton: Moguragakure no Jutsu
    • (D) Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
    • (D) Doton: Doryūsō
    • (D) Doton: Tsuchi Nami no Jutsu
    • (D) Doton: Doro Kawarimi no Jutsu


    Mokuton
    • (D) Mokuton no Jutsu: Reberu Di
    • (D) Mokuton: Mokusei Hiketsu no Jutsu


    Fuuinjutsu
    • (E) Fūin no Jutsu
    [/czcionka][/ghide]
    Obrazek[/uhide]
0 x
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 469
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Opuszczone obozowisko drwali

Post autor: Rei Uta »

  Ukryty tekst

ROZLICZENIA
PIENIĄDZE:
PH:
MISJE (dla klanu / inne):
D -
C -
B -
A -
S -
WYPRAWY:
C -
B -
A -
S -
EVENTY:
PREZENT OD ADMINISTRACJI:
0 x