Wioska Takaharu

Najdalej wysunięta na północ prowincja Prastarego Lasu. Obszar ten jest zamieszkiwany oraz kontrolowany przez Ród Senju. Prowincja w ogromnej części pokryta jest lasem, który jest schronieniem zarówno dla zwierząt jak i ludzi w nim żyjących. Shinrin od zachodu graniczy także z „niezbadanymi terenami” co może w przyszłości zaowocować potyczkami zbrojnymi. W prowincji rozwinięte jest głównie zbieractwo oraz łowiectwo.
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyohei »

Kyohei zobaczył faktyczne efekty leczenia chakrą. Rana po bełcie zanikała, zasklepiała się niczym sparzona ogniem. Był niemal oniemamiony efektami które przynosiło jutsu. Zdał sobie sprawę, że gdyby chciał, mógł również osiągnąć takie rzeczy. Było to inspirujące przeżycie, które odkryło przed nim nieco prawdziwe możliwości chakry. Na znak medyka, przybliżył się ku rannemu i podniósł go wraz z jego kolegą. Mimo krwi, która z niego upłynęła podczas transportu wyglądał coraz lepiej. Po podniesieniu go poszli w stronę, w którą skierował ich gestem prawdopodobnie syn medyka. Po drodze medninja zadał im pytanie.

- No cóż. Tutaj kolega, który ze mną niesie... postrzelił go kuszą. Myślał, że to dzik.

Wyjaśnił nieco zawstydzony Kyohei, mimo, że nie była to jego wina. Sama sytuacja była jednak co najmniej komiczna.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyohei »

Młody Shinobi roześmiał się niemal do łez na reakcję doktora względem pomylenia dzika i swojego kompana. Był bardzo ciekaw procedur medycznych jakie przeprowadzi ratownik, natomiast nie został dopuszczony do stołu operacyjnego. Zasmuciło to mężczyznę, jednak wychodząc czekała na niego niespodzianka w rękach jednego z bohaterrów. Kyohei przygarnął mieszek z pieniędzmi od fatalnego myśliwego. Jego myśli cały czas krążyły wokół med-ninjy który uratował rannego. Rzadko spotykał przecież innych shinobi, ale mieszkanie w lesie na odludziu nie sprawia temu zbyt wielu okazji. Tamten nie był jednak skory do rozmowy, a ponadto miał ręce pełne roboty przy wyciąganiu bełta. Postanowił więc nie trudzić go zbytnio, ani nie czatować pod jego domem. Przeliczył więc pieniądze, które miał przy sobie i zadecydował, że poprzechodzi się jeszcze po wiosce.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyohei »

Kyohei przechodząc się po wiosce poczuł coś na swoich łopatkach. Nie był raczej przyzwyczajony, ze względu na swoje gabaryty, do bycia zaczepianym w miejscu publicznym. Owszem, ludzie czasami wskazywali palcami, ale podejść i pokazać, że ma się z nim problem już żaden odważny się raczej nie znajdywał. Czyżby tym razem miało być inaczej? Kyohei odwrócił się, odchodząc uprzednio na krok. Zwiększył dystans, żeby dać sobie czas, tak, na wszelki wypadek. Zachowywał się ostrożnie.

Tu pojawia się jednak jego zdziwienie. To mała dziewczynka wpadła na niego przez przypadek. Nie było więc się o co gniewać. Krzywda przecież mu się nie stała.

- Nic nie szkodzi, każdemu się może zdarzyć. Umiesz czytać? Gratulacje, rzadko spotykana umiejętność. Nazywam się Kabutomushi. Właściwie to też idę do lasu, jeśli chcesz, mogę Ci towarzyszyć.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyohei »

Kyohei spojrzał faktycznie na swojego klona, po reprymendzie od Rin. No i rzeczywiście, podobnie do oryginału, klon był raczej... niezdarny. Mieli jednak szczęście. Więcej kwiatów nie zgubią, bo już nie potrzebowali szukać po ziemi. Wysłał więc klona do pozbierania chociaż części upuszczonych kwiatów, samemu idąc w stronę drzewa wskazanego przez jego koleżankę. Stanął najpierw przed nim i ocenił wysokość. Dotknął drzewa aby zobaczyć jak śliskie jest. Była zima, przyczepność znikoma. Złożył więc swoją ulubioną pieczęć, konia, aby skupić chakrę w swoich nogach. Gdy zadecydował o swojej gotowości, wszedł powoli i uważnie w górę pnia drzewa. Chciał przytrzymać się rękoma gałęzi i usiąść na niej, aby łatwiej było zbierać. Powstrzymał się jeszcze jednak przed zbieraniem, aby wykrzyknąć do Rin:

- Jesteś pewna, że te roślinki nic mi nie zrobią? Wolę być ostrożny. Obciąć je nożem?

I czekał na odpowiedź, skupiając się na niestraceniu koncentracji, bo nie był fanem wpadania w zaspę śniegu, znajdującą się pod drzewem.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyohei »

Niesikanie ogniem było wystarczającym powodem dla Kyoheia aby zabrać się do pracy. Odciął więc roślinę i spokojnym krokiem zszedł po drzewie, uważając na to, aby nie stracić równowagi. Mieli już większość z kwiatów z listy, którą Rin otrzymała od swojego przełożonego. To dobry znak. Natomiast zły znak miał się dopiero pojawić. Idąc w stronę wioski mieli napotkać się na kolejną z roślin do zebrania. Tym razem coś stanęło jednak na przeszkodzie. Był to pies obronny. Kyoheia jednak nie przestraszył. Nie był to przecież niedźwiedź, a i z takim udało się nie raz Kyoheiowi zwyciężyć. Pies jednak odcinał drogę od kwiatów, a zadaniem młodego shinobi miało być utrzymanie jego uwagi. Był jednak przywiązany do pręta, co się mogło stać. Kyohei nakazał wpierw klonowi zbliżyć się do budy, aby wybadać sytuację. Jeżeli pies byłby faktycznie agresywny oznaczało to dwie sytuacje: tą, w której jest na tyle silny by unieszkodliwić klona lub taką, w której nie jest w stanie tego zrobić. Kabutomuchi nie sądził jednak, żeby pies był do tego zdolny. Posadził więc swojego klona po turecku przed budą, ale tak, aby pies mógł go sięgnąć. Pozostało chwilę poczekać.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyohei »

Plan z klonem udał się. Był to nowatorski pomysł, ale miał prawo zadziałać. Rzadko zwierze było stawiane przecież w takiej sytuacji. Oglądając jak Rin zbiera kwiat Kyohei uważnie obserwował pieska. Okazał się on jednak zwykłym burkiem w porównaniu z POTĘŻNYM kamiennym Kyoheiem. Kwiat został zerwany. Co dalej? Chciał spytać swojej tymczasowej szefowej młody shinobi.

- Czy chce się potargować? Rin. Masz przed sobą wielkiego handlarza, Boga targu, mistrza wydojonego ryo i króla negocjacji. Oczywiście, że to zrobię. Musisz jedynie obserwować i się uczyć, nie martw się. Oczywiście żartuje.

Wydusił z siebie żart, chcąc rozluźnić atmosferę. Zmierzali więc na pobliski targ, aby zdobyć suszone zioła. Nic prostszego. Dobijając do targu, Kyohei już wiedział, kto jest jego dzisiejszą ofiarą. Podszedł więc do starszej pani i rozpoczął targowanie!

- Witam panią serdecznie. Potrzebujemy troszkę tego tutaj. To jest suszone prawda? Wygląda całkiem świeżo, jak mija pani dzionek? My dzisiaj też coś nazbieraliśmy, kalię wonną, konwalię majową. Przepiękne kwiaty, założyć się idzie, że nie raz takie pani dostawała, jeszcze za panny!

A następnie posmutniał słysząc cenę i zrobił minę zbitego psa.

- Tyle to ja niestety proszę pani nie mam... dałoby radę coś niżej?
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Ōkami »

Dziękuję za misję.
0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyohei »

Kyohei był co najmniej skołowany uznaniem Rin za córkę. Trochę go to rozbawiło, bo nie uważał, że wygląda aż tak staro. Sam jednak uważał, że Rin wyglądała wystarczająco młodo, by można było tak to podpiąć. No cóż, słodkie oczy i słodkie słowa nie zadziałały, ale cenę udało się zniżyć. Sukces... połowiczny? A w dodatku wpadło mu coś do kieszeni. Odniósł grzecznie wszelkie kwiaty i zioła pod wskazany przez koleżankę, bo tak już mógł właściwie panią Aburame nazwać, dom, a następnie po usłyszeniu, że nie jest już więcej potrzebny pożegnał ją serdecznie. Kto wie, może kiedyś się zobaczą? Teraz jednak jego pora była na wydanie świeżo zarobionych pieniędzy. Pieniądz raz jest, raz go nie ma, przynajmniej taką miał maksymę. Wolał go nie mieć, wtedy przynajmniej nie miał jak go wydać, a skoro teraz zbyt ciężki był mu mieszek, to postanowił, że pora sobie ulżeć na kieszeni. Udał się więc na zakupy.

Kyohei Z/T
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Kyohei »

- Mnie też się podoba. Kawał dobrej kamizelki!

Odpowiedział wesoło Kyohei, zanim został pociągnięty za rękę i wysłany w podróż do wioski. Nie, żeby takowy gest był potrzebny - Kyohei zgodził się przecież iść z własnej i nieprzymuszonej woli. Najwidoczniej nie było po co tracić czasu. Uroczy głupol co prawda skrywał nadal swoje prawdziwe imię, natomiast nie skrywał wcale swojego prawdziwego ja. Nie próbował grać jakiejś postaci, był sobą. Jego intencje były szczere, a sam cały czas podchodził do tego z rezerwą - jeżeli przecież nie będzie chciało mu się już wałęsać z Rin po kwiaty, to w ułamku sekundy może przecież ją pożegnać. Został już przywitany nawałnicą ciosów, jednak lekkich. Mała dziewczyna to i szkody małe. Pomyślał sobie w żartach, jednak nie miał zamiaru dzielić się tą myślą, co by nie drażnić bestii. Kyohei nie znał się wszak na kobietach. Na zwierzętach owszem, ale mieszkanie na odludziu nie nauczyło go zbytnio normalnych kontaktów międzyludzkich. Zmierzali więc w stronę domu mistrza Aburame, Kyohei w szampańskim humorze, wszak miał nową, śliczną kamizelkę, a Tentou w nieco gorszym, pies jeden wie dlaczego. Kobiety...
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Wioska Takaharu

Post autor: Ōkami »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shinrin”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości