Leśny trakt

Najdalej wysunięta na północ prowincja Prastarego Lasu. Obszar ten jest zamieszkiwany oraz kontrolowany przez Ród Senju. Prowincja w ogromnej części pokryta jest lasem, który jest schronieniem zarówno dla zwierząt jak i ludzi w nim żyjących. Shinrin od zachodu graniczy także z „niezbadanymi terenami” co może w przyszłości zaowocować potyczkami zbrojnymi. W prowincji rozwinięte jest głównie zbieractwo oraz łowiectwo.
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Leśny trakt

Post autor: Kyohei »

Kyohei został zasypany lawiną pytań, trafił na rozmowną osobę. Sam też raczej taką był. Z tym wyjątkiem, że postanowił zachować ostrożność.

- Poluje na wszystko. Niedźwiedzie, jelenie, króliki, sarny, ptactwo, tylko na dziki nie poluje. Jak się umie chodzić po lasach i tropić zwierzęta, to można zobaczyć więcej niż robaki. Życzę Ci szczęścia w takim razie, obyś spełniła się naukowo. Chociaż osobiście robaków nie lubię, wolałbym, żeby było ich zdecydowanie mniej.

Prawda jest taka, że Kyohei cholernie bał się robactwa. Robaki kojarzyły mu się z chorobami które przenoszą. W połowie jego wypowiedzi jednak Rin rzuciła się do przodu. Młody Shinobi był co najmniej zdziwiony, ale może i tak wyszło lepiej? Możliwe, że Rin wcale nie usłyszała końcówki zdania Kabutomushiego. Gdy został zawołany podszedł powolnym krokiem do krzaka, bo przecież nie ucieknie, prawda? Nie było się po co śpieszyć. Myślał czy nie lepiej byłoby uciąć roślinę, ale postanowił dać wybór Rin. Złapał więc blisko korzenia i zaczął ciągnąć z całych sił, trzymając uścisk mocno, aby nie rozerwać rośliny, tylko wyrwać ją z korzeniami.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Leśny trakt

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Leśny trakt

Post autor: Kyohei »

- Ała kurwa, rzeczywiście.

Roślina wcale jednak bezpieczna nie była. Wydzielała trującą wydzielinę, która obecnie oblepiała dłonie Kyoheia. Wiedział już co musi zrobić, nie wiedział jednak jak ma to Rin powiedzieć. Była to jednak całkiem kłopotliwa sytuacja.

- Słuchaj Rin, zajmij się roślinką na chwilę, zaraz wrócę.

Następnie odwrócił się na pięcie o 180 stopni i poszedł parę metrów dalej. Ściągnął spodnie, nadal wydając bolesne dźwięki spowodowane poparzonymi dłońmi. Wyciągnął swoje przyrodzenie i nasikał na ręce, aby zmyć białą maź. Następnie wytarł ręce o trawę i wrócił do dziewczyny.

- Trochę lepiej. Nie wiem jak masz zamiar walczyć dalej z tą rośliną, ale może po prostu ją zetnę, co?

Skomentował wyjmując kunaia z kieszeni i kręcąc nim na palcu.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Leśny trakt

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Leśny trakt

Post autor: Kyohei »

Kyohei myślał, że nasikanie na ręce będzie świetnym pomysłem. Nie mógł jednak bardziej się mylić. Przez swoje gapiostwo oraz brak ogłady płonęły mu już nie tylko dłonie, mimo, że trochę mniej, ale zdecydowanie przyrodzenie. No cóż. Mężczyzna stał tak w panice, bez planu do ratunku. Z ratunkiem natomiast na szczęście wpadła jego towarzyszka, przynosząc mu z pobliskiej kałuży wodę. Skorzystał czym prędzej z pomocy, aby ukoić palące uczucie.

- Dzięki. Cholera jak to piecze.

Kyohei miał zamiar poużalać się nad sobą jeszcze przynajmniej chwilę. Nie był zadowolony z faktu, że to Rin nie spróbowała pierwsza wyciągnąć rośliny z ziemi. Jeśli była kunoichi, powinna mieć wystarczająco siły aby ją wyrwać. Z resztą, tak jakby nie można było jej po prostu odrąbać bronią. Postanowił podzielić się swoim zdaniem.

- Słuchaj, może by to lepiej wyciąć? Chyba, że masz jakiś plan
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Leśny trakt

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Leśny trakt

Post autor: Kyohei »

Skoro potrzebowali i korzonek i pędów, wycięcie rośliny nie było możliwe. Kyohei nie miał jednak zamiaru jeszcze raz się poparzyć. Z drugiej strony, widział jak Rin zależy na tej roślinie. A cholernie mocno siedziała w ziemi. Nie chciał zostawiać swojej towarzyszki z niczym. Z drugiej strony, dopiero co przestały go palić dłonie. Stał tak chwilę w bezruchu, z twarzą nieskalaną myślą, kiedy w końcu go ruszyło. Zaśmiał się cichutko do siebie, zdając jakby sobie sprawę ze swojej głupoty.

Złożył pieczęć barana i przed nim z ziemi wyrósł nowy Kyohei. Następnie klon mężczyzny ciągnął roślinę, podczas gdy Kyohei stał obok z rękoma w kieszeni, czekając aż stworzony z chakry klon wykona za niego całą robotę.

Chakra: 150-14=136%

[uhide=Ōkami]
Nazwa
Doton: Iwa Bunshin no Jutsu
Ranga
C
Pieczęci
Baran
Zasięg
Koszt E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (za klona) + to, co przekażemy (minimum 1%)
Statystyki
Opis <span style="display: block; margin: 0; padding: 0; text-align: justify;">Technika polegająca na uformowaniu z kamieni wizualnie idealnej kopii użytkownika. Aby stworzyć Bunshina wymagany jest dostęp do lądu w pobliżu. Klon potrafi wykonywać wszelkie techniki Doton i Tai/Buki (bez wykorzystywania chakry) znane oryginałowi. Stworzona kopia nie posiada ekwipunku swojego twórcy, za wyjątkiem tej widocznej na wierzchu co utrudnia odróżnienie oryginału od kopii. Tak skopiowany ekwipunek jest równie groźny co oryginalny. Właściwości artefaktów nie zostają skopiowane, tak samo jak np. właściwości notek wybuchowych lub bombek dymnych.
Iwa Bunshin ze względu na swój budulec jest wytrzymały - zwyczajne wbicie lub cięcie kunaiem nie wyrządzi mu wiele szkód. Do pełnej eliminacji konieczne jest wykonanie solidnego ataku, kruszącego ziemię i skały.
Klon nie posiada wolnej woli oraz zdolności mówienia. Ze względu na brak świadomości jest więc niepodatny na genjutsu. Jego działania są w pełni uzależnione od stwórcy, który musi wydawać mu mentalne polecenia. W przypadku braku poleceń wywołanych np. krytycznymi ranami użytkownika bądź wykluczenia z walki, klony rozpadają się.</span>
[/uhide]
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Leśny trakt

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Leśny trakt

Post autor: Kyohei »

- Przyjemność po mojej stronie. No prawie. Nie wliczając oczywiście poparzeń na znacznej części ciała, bo ktoś źle przeczytał.

Rzucił w stronę Rin z przekąsem. Gdyby od razu wpadł na użycie klona, nie byłby wcale poraniony, ale mądry shinobi po szkodzie. Nie miał jednak do dziewczyny pretensji, sam przecież pchał się do pomocy. Chociaż gdyby wiedział, że dziewczyna jest z robaczego klanu, pewnie odwróciłby się na pięcie i uciekł w popłochu. Tego dowiedział się jednak później. Zobaczył jednak po chwili, że dziewczyna nadal ma jakieś bieżące sprawy, bo rzuciła się od razu w swoją książkę. Zaciekawiony, postanowił podpytać Aburame, co tam wyczytuje.

- Jeśli jest jeszcze coś w czym mógłbym Ci pomóc to jestem otwarty na propozycje. Nie mam wszak dzisiaj w planach nic ciekawszego.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Leśny trakt

Post autor: Ōkami »

Dziękuję za misję.
0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Leśny trakt

Post autor: Kyohei »

Kyohei nudził się czekając na swoją towarzyszkę. Postanowił pomedytować, był to jeden z jego sposobów na spędzanie czasu. Szczególnie przydatne, kiedy ma się nieograniczoną ilość czasu. Tak właśnie myślał młody shinobi, czekając na Rin. Skąd miał wiedzieć czy do niego w ogóle wróci? Niby dała jakiś sygnał, ale przecież niekoniecznie musiała dotrzymać słowa. Mimo to dziewczyna wróciła. Przekazała Kyoheiowi nagrodę, którą schował w kieszeni. Słysząc, że ma dla niego, a właściwie dla nich, nowe zadanie, uśmiechnął się szeroko. To dobrze. Koniec nudy. Miejmy nadzieję, że teraz nie szukamy palącej rośliny.

- Chętnie z Tobą poszukam, jeśli nie przeszkadza Ci moje towarzystwo.

Odezwał się do niej uprzejmie, jak to miał w zwyczaju. Pomyślał wtedy, że głupotą było przedstawianie się innym imieniem, kiedy cały dzień spędzają jednak razem. No ale cóż, od teraz był "Kabutomuchim".
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Leśny trakt

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Leśny trakt

Post autor: Kyohei »

- Jak już jesteśmy w lesie, to możemy zacząć od poszukiwań. Tropieniem... roślin to się nigdy nie zajmowałem. Tylko daj znać, jakby coś było potencjalnie trujące, żebym tego gołymi rękoma nie dotykał. Bo później mnie piecze jak sikam.

Pozwolił sobie zażartować z samego siebie jak i sytuacji, która spotkała ich parę godzin wcześniej. Kyohei właściwie nie pałał się zbieractwem, bo nie miał wiedzy o roślinach. Nigdy nie miał sposobności, aby takową posiąść, a żył mając w głowie przestrogę swojego ojca, żeby jeść i zbierać jedynie te rośliny o których wie, że nie są trujące. No cóż. Gdyby wykorzystał ją chwytając za roślinę którą znaleźli wcześniej, obyłoby się bez poparzeń. Nie warto jednak było rozpatrywać przeszłości zbyt długo. Nie miał Rin za złe pomyłki, sam wszakże nie zwracał uwagi na kolory. Był gotowy wyruszyć na kolejną misję zbieractwa, chociażby aby zdobyć sobie przychylność członkini klanu Aburame. Którego nie cierpił. Ugh. Robale.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
Awatar użytkownika
Ōkami
Postać porzucona
Posty: 429
Rejestracja: 23 sie 2020, o 19:18
GG/Discord: Mef#2020

Re: Leśny trakt

Post autor: Ōkami »

0 x
Awatar użytkownika
Kyohei
Gracz nieobecny
Posty: 342
Rejestracja: 12 paź 2020, o 17:11
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Bardzo wysoki (195) o przeciętnej sylwetce (90kg). Krótkie włosy, ciemnobrązowe. Zielonobrązowe oczy. Broda oraz wąsy. Wygląda na 25-28 lat. Przeważnie uśmiechnięty. Nosi khaki koszulę i zielone spodnie. Ubranie ma czyste, ale połatane.
Widoczny ekwipunek: Kołczan ze strzałami, Łuk, Kamizelka

Re: Leśny trakt

Post autor: Kyohei »

Kyohei nigdy nie uważał się za osobę szczególnie wymanierowaną, często mówił co napotoczyło mu się na język. Nie był też w stanie zrozumieć wewnętrznego oburzenia Rin. Ba. Nie był w stanie nawet przewidzieć, że takowe może wystąpić. Był mimo wszystko prostym człowiekiem. Nie znaczy to oczywiście, że był złym człowiekiem, tak też o sobie nie uważał. Próbował w swoich czynach zawsze czynić świat lepszy. Lista kwiatów do zebrania wydała mu się spora. Nie wiedział, czy to na zupę, wywar czy truciznę, szczerze mówiąc nazwy roślin kompletnie nic mu nie mówiły. Postanowił zacząć po prostu od góry listy.

- Poszukajmy najpierw kalii wonnej, skoro może rosnąć niedaleko. Jestem fanem uporządkowanej pracy, zaczniemy od góry, a to co po drodze - to po drodze.

Uśmiechnął się podejmując decyzje. Lubił to robić. Czuł wtedy, że ma władzę nad własnym losem.
0 x
myśli - Mowa
Chętnie poprowadzę twoją misję rangi D, napisz do mnie na discordzie! Jestem w stanie pisać niezliczoną ilość postów dziennie, dopóki jestem na bezrobociu.
Prowadzone misje (1/4):
1: Ooji: Wizyta w szpitalu
2: Ayatsuri Yuu: Potrzebne Zapasy!
3: Yamado Kai: Niestabilny skalpel
4: wolne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shinrin”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości