Szlak transportowy

Najdalej wysunięta na północ prowincja Prastarego Lasu. Obszar ten jest zamieszkiwany oraz kontrolowany przez Ród Senju. Prowincja w ogromnej części pokryta jest lasem, który jest schronieniem zarówno dla zwierząt jak i ludzi w nim żyjących. Shinrin od zachodu graniczy także z „niezbadanymi terenami” co może w przyszłości zaowocować potyczkami zbrojnymi. W prowincji rozwinięte jest głównie zbieractwo oraz łowiectwo.
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 864
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Nieco zaskoczona faktem że kupiec bez większych zarzutów przyjął mój warunek podróży przez Tajemniczy Las, zatrzymałam się na chwilę aby zastanowić nad tym wszystkim. Spojrzałam również po woźnicy i reszcie pracowników kupca aby sprawdzić ich reakcje.
- Żadnych pytań, jedynie proszę aby każdy oznajmiał jeżeli będzie zamierzał opuścić teren obozowiska, w jakimkolwiek celu by to nie było. Wozy ustawmy w kręgu wokół ognisk, tak aby możliwie osłonić źródło światła aby nie przyciągało ono dzikich zwierząt ani bandytów. - powiedziałam na głos po czym pomogłam z przestawianiem wozów i rozstawianiem namiotów. Sama również zdjęłam z pleców zwój i odpieczętowałam z niego namiot i ogniskowy zestaw do gotowania, które rozstawiłam pośród reszty namiotów i przy głównym ognisku. - Rozejrzę się po okolicy i spróbuję upolować coś do jedzenia, jeżeli cokolwiek się zadzieje, zawołajcie głośno o pomoc, będę w zasięgu słuchu. - powiedziałam do kupcy i woźnicy po czym zgodnie z moimi słowami ruszyłam na patrol okolicy, utrzymując jednak obozowisko na tyle blisko aby usłyszeć wołanie kupca czy kogokolwiek innego. Zataczałam kręgi wokół obozowiska aby poznać lepiej pobliski teren i sprawdzić czy nikt nie czai się w pobliżu. W trakcie patrolu szukałam również zwierzyny, która mogłaby posłużyć do przygotowania porządnego posiłku dla wszystkich. Po skończonym patrolu, z jedzeniem lub bez, wracam w kierunku obozowiska, po drodze pochodząc jeszcze na chwilę do koni aby upewnić się czy wszystko z nimi w porządku i czy nie wymęczyła ich dotychczasowa podróż a także czy nie potrzebują czegoś ode mnie. Po skończonej rozmowie udaję się do obozu, aby zjeść posiłek.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 864
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sasame »

Reszta dnia i wieczór minęły spokojnie, tak samo z resztą cała noc. Następnego dnia kupiec wcześnie zarządził wymarsz, jednak nie było to dla mnie problemem, ponieważ byłam przyzwyczajona do wczesnego wstawania. Szybko się oporządziłam po czym pomogłam Michimoto ze zwinięciem obozu i niedługo później byliśmy znowu na szlaku. Kiedy zauważyłam że woźnica nie wydawał się dobrze znosić sytuacji, położyłam mu uspokajająco dłoń na ramieniu.
- Nie przejmuj się, przeprawa przez Tajemniczy Las minie szybko a w razie jakichkolwiek problemów, obronię was. Jeżeli trafimy na zwierzęta to w ogóle może obejść się bez problemów bo dobrze się z nimi dogaduję, z resztą, sam widziałeś jak wyruszaliśmy z Ryuzaku. - powiedziałam pokrzepiająco do mężczyzny, cały czas jednak moja uwaga była bardziej skupiona na otoczeniu. Starałam się wyłapywać odgłosy niepochodzące z naszej karawany a także wzrokiem błądziłam po drzewach i poszyciu aby możliwie jak najwcześniej zauważyć wszelkie zagrożenia jakie mogłyby się pojawić.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Hisashi
Posty: 51
Rejestracja: 9 cze 2023, o 18:01
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: czarne włosy upięte w dwa koki u góry, czarna bluza z herbem Kami na plecach, krótkie czarne spodenki
Widoczny ekwipunek: kabura na broń na prawym udzie, wakizashi przypięte przy lewym biodrze

Re: Szlak transportowy

Post autor: Hisashi »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Masashi
Postać porzucona
Posty: 113
Rejestracja: 9 mar 2023, o 15:20
Aktualna postać: Masashi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Masashi »

Im bliżej podróży tym Masashi był bardziej podekscytowany. Szczególnie dlatego że do tej pory nie odbywał tak dalekich wycieczek. Wizja potencjalnego najazdu i walk oddziałów Kotei już nieco mniej mu się podobała jednak nie zniechęciło go to działania. Wierzył że robi to w słusznej sprawie jaką jest bezpieczeństwo kontynentu. Co prawda był zwolennikiem pokojowego podejścia i rozmów jednak wiedział, że czasami argument siły jest tym który działa najskuteczniej.

- Jasne! Zabiorę je! - powiedział chwytając za dwa kosze, które zaczął powoli zanosić do wozu. Nie należał do osiłków dlatego niemal każdy wysiłek był dla niego pewnego rodzaju wyzwaniem. Czasami sam się dziwił dlaczego wioska nagrodziła go statutem shinobi ponieważ jego predyspozycje fizyczne mocno odbiegały od standardów ale nadrabiał mocno kontrolą chakry, która wypadała ponadprzeciętnie na tle innych w jego roczniku.
- Chyba możemy ruszać. - powiedział po załadowaniu koszy i zajęciu wolnego miejsca na wozie.
0 x
Obrazek PH | BANK
Awatar użytkownika
Ai
Posty: 312
Rejestracja: 29 mar 2023, o 11:40
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Złotowłosa i złotooka dziewczynka mierząca aż 148cm! Najczęściej ma na sobie białą, zwiewną sukienkę na ramiączkach, która sięga za kolana. Na niej ma czarną kamizelkę shinobi. Ochraniacz shinobi na czole - przesłonięty grzywką.
Widoczny ekwipunek: Prawe i lewe udo - kabury, 2x torba przy pasie - z tyłu, średni zwój na plecach. Kamizelka shinobi (czarna), rękawiczki z blaszkami, ochraniacz na czoło (czarny, przesłonięty zazwyczaj grzywką), na prawym ramieniu ochraniacz Zjednoczonych Sił
GG/Discord: Laertes#9788
Multikonta: Itoshii, Aoi, Sister

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ai »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ario »

Ario ponownie był na szlaku i ponownie musiał odbyć podróż, tym razem bez obecności swojej marionetki, która pełniła napewno rolę odstraszacza na wszystkich złych panów, którzy próbują okradać tutaj dobrych shinobi z ich dóbr. Sam Sentoki jednak nie miał z tym problemu, ponieważ taka podróz, nawet jak była dosyć długa, to był czas na przemyślenia i doskonalenie swoich umiejętności.
  Ukryty tekst

Dokąd: Ryuzaku no Taki
Przez: Shinrin -> Midori
Środek transportu: Piechota

Z/T
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 259
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2185
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Szlak transportowy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 259
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Szlak transportowy

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shinrin”

Użytkownicy przeglądający to forum: Papyrus i 1 gość