Głęboko w Lesie

Najdalej wysunięta na północ prowincja Prastarego Lasu. Obszar ten jest zamieszkiwany oraz kontrolowany przez Ród Senju. Prowincja w ogromnej części pokryta jest lasem, który jest schronieniem zarówno dla zwierząt jak i ludzi w nim żyjących. Shinrin od zachodu graniczy także z „niezbadanymi terenami” co może w przyszłości zaowocować potyczkami zbrojnymi. W prowincji rozwinięte jest głównie zbieractwo oraz łowiectwo.
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Ario »



Walka przerodziła się w ponowne kumite, tym razem w lesie. Ario polubił swój nowy manewr z wytwarzaniem dymu, jednak ruszający się las sprawił mu problemy z przeskakiwaniem między drzewami. Chłopak skarcił się w myślach, że nie wziął na to poprawki.

Tymczasem pole bitwy zmieniło się w prawdziwą rzeźnię. Lalkarz ponownie zajął się tym co zawsze - najpierw zabezpieczenie siebie, potem niwelacja atutów przeciwnika, a na końcu totalna miazga. Niestety, trudno było zniwelować przewagę kogoś z klanu Senju w lesie, ale zaczęcie od klonów było dobrym pomysłem.

- Matka Ci tutaj już nie pomoże. Jedyne co Ci może pomóc to interwencja Twojego shirei-kana, bo mimo ostrzeżeń, nadal atakowałeś. Najpierw utnę Ci rękę, a potem opowiesz wszystko co wiesz o świątyni. - wyjaśnił spokojnie, po czym zamachnął się i komplet marionetek ruszył ponownie do akcji.

Zółw, który był w biegu miał dalej podtrzymywać technikę wiru i wsysać wszystko co ma na swojej drodze, począwszy od drzew, a kończąc na rywalu. Kamienny wąż zaś miał wycelować wszystkie swoje działka w jedynego przeciwnika i odpalić kolejną serię salw. Rybokula zaś miała prawą stroną nacierać i niszczyć wszystkie drzewa po drodze, aż doleci do wroga i wszystkimi piłami zrobi z niego mokrą plamę. Salamandra zaś miała rozpędzić się i pazurami podrapać twarz Senju.

Póki co Ario nie ruszał Arikage i Nagaia, chyba, że wyczuje jakiś ruch w ich kierunku to wtedy dla bezpieczeństwa znowu ich przesunie o 10 metrów. Syrena zaś z Ario miała wykonać kolejną serię technik. Najpierw kobieca postać złożyła pieczęci by ze swoich ust wypuścić potężną falę wody, zaś Ario na sam koniec (po ataku marionetek) również złożył pieczęci i wypluł przed siebie potężną chmurę trujących oparów.

- Co to za znak na Twoim czole? Pierwszy raz to widzę. - powiedział głośno po wszystkim.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Ario »

No i miarka się przebrała. Facet nie dość, że nie był z klanu, to jeszcze odpowiedział ogniem w kierunku pacynkarza. Cały las falował, w związku z tym kuglarz miał deko ciężej manewrować między nimi wszystkimi. Niestety, na tym polegało bycie Shinobi, że się trzeba dostosowywać do tego co jest. A sytuacja nie była najciekawsza. Ario był ściskany przez jakieś drewniane krzaczory, które trzeba będzie potrakować ogniem, a jego przeciwnik wpadł w opary trucizny. Jeden i drugi był na widelcu, więc kwestia była tego, kto mocniej walnie.

A Ario zamierzał mu walnąć bardzo mocno. Kunisaku machnął ręką nakazując ponowne natarcie wzsystkim marionetkom (oprócz Kamiennego węża, bo ten był w rozsypce). Wir żółwia wyciął co miał wyciąć, więc lalkarz nie chciał już podtrzymywać techniki. Żółw miał prosty cel - dobiec do przeciwnika i zrobić z niego mokrą papkę dzięki swoim ruchomym ostrzom - to samo zresztą Rybokula, która nie potrzebowała, żeby ruchome ostrza były aż tak ruchome - wystarczyły, że były ostrza. Ario wprawił kulę w ruch obrotowy i kręcił samą kulą, zamiast samymi mechanizmami i tak samo kula miała wpaść na przeciwnika rozcinając co się da. Żeby im było prościej - Sairen ponownie miała załadować technikę wodną, która powinna wypchnąć przeciwnika wprost na marionetki. Salamandra zaś jeszcze raz miała atakować pazurami, najlepiej w okolice twarzy, by przeciwnik nie był wystarczająco skupiony na Ario.

Sam lalkarz odpiął nici z Onixa i dwóch archeologów, a sam podpiął się pod plecak i odpalił uruchomione mechanizmy. Zarówno pod plecak, który miał odsłonić cztery naostrzone łańcuchy, a także stalową rękę marionetki z mechanizmem tarczy chakry. Sentoki miał złapać łańcuchami plecaka za konary, które go oplotły. Zamierzał zerwać konary siłą, a metalowa dłoń z tarczą chakry miała posłużyć do obrony - gdyby przeciwnik ponownie chciał atakować go zaatakować z nienacka. Jeżeli Ario zdobędzie trochę miejsca, to wsadza rękę chakry między siebie a konary, szukając opcji do wykonania shunshina przed siebie - w okolice Arikage i Nagaia.

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Ario »

Sytuacja była dość niespodziewana, ale z doświadczenia Kunisaku wiedział, że wszyscy są cwani dopóki nie przyciśnie się ich marionetkami. Tak też zamierzał zrobić - wysłał wszystko co miał pod ręką w miarę skoordynowanym ataku. Część ataków dotarła do celu i już miał wykończyć rywala, gdy ten wydarł się i zapowiedział totalną anihilację dookoła. Ario zorientował się, do czego to prowadził i próbował jakoś zareagować, jednak nie było możliwości.

Nagle czarna sfera rozrosła się od ciała przeciwnika i sprawiła, że powstała wielka kula, która zabrała za sobą wszystko. Ario spojrzał na to zdziwiony, rozszerzając oczy. Jego Salamandra wróciła na bark, plecak zwinął się w pierwotną formę, a reszta lalek powracała do zwojów. No, oprócz kamiennego węża. I znowu będzie wracał na piechotę.

Wtedy też poczuł dziwne uczucie w płucach i rzuciło Ario na kolana. Zaczął ponownie kasłać, ale tym razem nie było aż tyle krwi, jak ostatnio. Medykamenty działały dość dobrze, tylko nadal był podatny na nagłe wydatki chakry. Nie licząc tego, że był trochę obolały od konarów, to czuł się zmęczony.

Dopiero po chwili, dźwignął się na nogi i spojrzał przed siebie.
- Chyba się starzeje. - mruknął niezadowolony, po czym przyłożył dłoń z zielonkawą łuną do ciała i zaczął regenerować swoje rany.
Ario nie zwracał uwagi na badaczy. Bardziej zainteresował go przeciwnik. Podszedł więc ostrożnie do jego ciała i przyjrzał mu się. Zaczął oglądać z różnych stron, by następnie delikatnie kopnąć go i sprawdzić czy żyje.

No ale nie żył. Chłopak podrapał się po głowie.
- Widzieliście kiedyś taką technikę? - zapytał archeologów. - Miał dziwny znak na czole. A potem ta technika. Interesujące. - powiedział, po czym delikatnie zakasłał. - Biorę go na badania. - zadecydował, wyciągając średni zwój i przelewając chakrę, celem zapieczętowania ciała.
  Ukryty tekst
Następnie podniósł się i ruszył w kierunku archeologów.
- Czy wy zawsze tak robicie? Przecież to świątynia senju. Mogliście zginąć. - powiedział już w swoim starym stylu Ario. - W każdym razie, nie wszystko stracone. Ale nie powinniśmy tu długo zostawać, może być więcej takich...fanatyków. - mruknął, po czym wyjął swój notesik i odwrócił się w kierunku tego, co zostało ze świątyni.

Ario przyjrzał się jej z kilku stron i zaczął szkicować, chodząc dookoła niej. Miał doskonałą pamięć do szczegółów, tym bardziej, że zaciekawiła go architektura samej budowli, jak i postać tej całej bogini. Zamierzał przerysować całość i wyrwać kartkę, by podać ją zdrugoconemu archeologowi.
- Masz, tak to wyglądało. Lepszego dowodu nie będziesz miał.

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Ario »

Juz Ario miał zapakować przeciwnika do zwoja, gdy nagle ni z tego ni z owego wyskoczył do niego jeden z archeologów, krzycząc coś o rozzłoszczeniu Kaguyi. Sentoki co prawda przerwał pieczętowanie zwłok, ale stanowczo spojrzał w kierunku Nagaia.
- To Ty eksplorujesz czyjeś ruiny bez żadnej zgody, więc nie mów mi nic o rozszłaszczaniu kogokolwiek. Gdyby nie ja to ten strażnik zrobiłby z Was kolejną dekorację naścienną. - niemalże syknął w jego kierunku Sentoki i zerwał uścisk na nadgarstku archeologa. Ario bardzo nie lubił gdy ktoś go dotykał, wręcz niecierpiał, stąd również nie dogadali się na tym poziomie.

Kunisaku chwilę patrzył na zwłoki mężczyzny i zdecydował się jednak nie zabierać ciała. Wyjął jednak ponownie notes i zamierzał przerysować ciało przeciwnika, a szczególnie wszystkie wzorce, które miał na sobie. Może i lepiej nie zabierać ciała, bo kto wie, co jeszcze mogłoby się z nim stać. Sama technika pochłaniania była dość niebezpieczna, a byłoby zdecydowanie nie fajnie, gdyby coś podobnego odpaliło się w zwoju, albo gdyby Ario spał.

Nie mniej, Arikage zawołał ich i wskazał dziurę, która była dość ukryta. Zbyt ukryta, jak na struktury, które Ario zwiedzał na powierzchni.
- Poczekajcie, nie wchodźcie tam. - powstrzymał ich Kunisaku, po czym sięgnął po duży zwój i rozwinął go na ziemi. Chłopak przyłożył dłoń do zwoju i niemalże wyciągnął marionetkę z kłębu dymu, który powstał.

Córka Rybaka, była drugą marionetką stworzoną przez Ario. Była przystosowana właśnie do walki w ciasnych, małych pomieszczeniach, a tym bardziej w ciemnych. Kunisaku podpiął do niej nić chakry i uruchomił mechanizm w głowie lalki. Krzesiwo miało zapalić lont, znajdujący się w głowie lalki i z jej oczu miało paść światło, zaś z ust wylecieć para. Ario schował zwój i oświetlająć sobie drogę, puścił marionetkę pierwszą by oświetlić sobie okolicę, a sam zaczął iść za marionetką w głąb nowego pomieszczenia.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Ario »

Marionetka dawała dobre źródło światła i Ario aż sobie przypomniał pierwszą misję, którą musiał odbywać w totalnych ciemnościach. Ewakuacja sztygara w zaminowanej kopalni, gdzie również trzeba było dobrze pokombinować...tam akurat przeciwnikami byli użytkownicy katonu, tak więc Sentoki wiedział przynajmniej, gdzie nadlatywały ataki.

Teraz jednak było ciemno i ciasno. Z pierwszym problemem poradził sobie bez problemu, zaś z drugim...no więc Ario swojego czasu postawił swoją lepiankę. Był młodszy co prawda, ale równie mniej doświadczony. Miał dużo praktyki w wykopywaniu fundamentów bez marionetek, więc podstawy architektury poznał na własnych nauczkach i błędach. Nie było dla niego problemem wcisnąć się w taką szczelinę, jednakże chłopak momentalnie dostrzegł, że nie jest to ta sama część pomieszczenia. Z tego co widział, kapliczka czy cokolwiek to było, została w jakiś sposób ukryta, więc musiała być też nieużywana dużo czasu. Niczym najlepszy archeolog chciał dowiedzieć się więcej, stąd gdy tylko dostrzegł zwój, poczuł przyjemne uczucie w brzuchu. Momentalnie puścił marionetkę, by wyciągnęła zwój z miejsca, gdzie się znajdywał, a sam zaczął się wycofywać.

Gdy tylko lalka przyniesie mu zwój z powrotem, zamierza odesłać ją z powrotem do zwoju, a sam przeczytać co udało mu się znaleźć i zabrać go ze sobą jako trofeum z pierwszych wykopalisk. Miał nadzieję, że dowie się czegoś więcej o Kaguyi, tym bardziej, że archeolodzy zaszczepili mu interesującą ideę - jak to wszystko się zaczęło. Przez myśl mu przeszła jedna rzecz. Jak Ayatsuri dowiedzieli się, jak robi się ludzkie lalki. Kto to zaczął? Jak? Wiedział, że zbadanie historii będzie dla niego kluczowe, aby wejść na kolejny poziom siły.
- Dobra, wracajmy. Te rysunki co Ci zrobiłem wystarczą? Mogę odzwierciedlić to pod innym kątem jak potrzebujecie. - powiedział do towarzyszy.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Ario »

Piękna to była przygoda, Ario nie zapomni jej nigdy. Co prawda odzyskanie chakry pomogło mu wrócić do siebie, ale czuł się bardzo słabo po takim wysiłku. W nocy dużo kasłał i gdy tylko się przebudził, widać było w niektórych miejscach ślady krwi. Nic nie komentował, pozbierał swój mandżurek z ziemi i pożegnał się ze swoimi towarzyszami. Tyle ile udało mu się przeczytać ze zwoju, okazało się, że jest to jakaś technika, a nie obrazy Kaguyi. Nawet Kunisaki domyslał się, co ona może konkretnie robić, ale wytrenowanie jej napewno zajmie mu chwilę czasu. Niestety nie miał już możliwości podróży na kamiennym wężu, więc musiał iść z buta. Jak tylko dojdzie do siedziby to zorganizuje sobie wszystkie marionetki od nowa i zapewne porozmawia z Kisuke o tym co zaszło. Ponownie udało mu się odkryć rąbka jakiejś tajemnicy, ale pełnoprawne zbadanie tematu będzie wymagało czasu. Napewno nie pomagała w tym postępująca choroba, a także inne rzeczy związane z jak choćby matką. Ma nadzieję, że przynajmniej ta nic nie nabroiła, ale o tym dowie się już niedługo.

Z/T viewtopic.php?f=84&t=34&p=210130#p210130
0 x
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 556
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Rei Uta »

0 x
Awatar użytkownika
Koneko
Posty: 76
Rejestracja: 17 lut 2024, o 15:15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Jak w avku, UWAGA BRAK LEWEJ RĘKI na wysokości przedramienia!

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Koneko »

Obrazek Wotulinie lasu, gdzie świt wita dzień w tanecznym spektaklu światła i cienia, znajduję swoje schronienie i siłę. O poranku, gdy pierwsze promienie słońca delikatnie muskają liście, a ptaki zaczynają swój poranny koncert, czuję, jakbym była jednym z nich – żywym elementem tego nieustannie pulsującego życia. Tutaj, oparta o chłodny pień drzewa, mogę zatracić się w medytacji, czerpiąc energię z samego serca natury. Dla mnie, jako potomkini rodu Senju, zrozumienie głębokiego połączenia z przyrodą jest nie tylko dziedzictwem, ale i obowiązkiem. To, co dla innych może wydawać się dyskomfortem, dla mnie jest życiodajną symfonią, w której każdy dźwięk, każda nuta, ma swoje znaczenie. Moja inność, choć rzadka w dzisiejszych czasach, jest dla mnie źródłem siły. Nie przeszkadza mi chłód, wilgoć, ani obecność insektów. Umiem dostrzec piękno w każdym aspekcie natury, nawet w jej najbardziej surowych przejawach. Jestem inna, ale ta inność to moja siła, moja unikalność w świecie, który zbyt często zapomina o swoich korzeniach i łączności z naturą. Kiedy pod moimi stopami pojawia się niewielki orzeł, czuję, jakby sam los chciał mi przekazać wiadomość. Jego dziobanie w kostkę, choć zaskakujące, jest dla mnie znakiem, że nawet najmniejsze stworzenie może mieć swoją misję, swoją rolę do odegrania w wielkim dziele życia. Patrzę na opaskę na jego stopie, symbol, który zdaje się wykraczać poza zwykłe zasady natury, sugerując, że los ma dla mnie przygotowaną ścieżkę, której jeszcze nie odkryłam. Wiem, że nie posiadam wiedzy przodków o mowie zwierząt, ale moja bliskość z przyrodą pozwala mi na głębsze zrozumienie otaczającego mnie świata. Może nie rozumiem dokładnie, co ten młody orzeł próbuje mi przekazać, ale intuicja podpowiada mi, że jest to coś więcej niż zwykłe spotkanie. To, że trafił do mnie, nie jest przypadkiem. Może świat starych tradycji i bliskości z naturą nie jest jeszcze całkowicie zapomniany. To prawda, świat się zmienia. Klany walczą o władzę, zapominając o prawdziwej mocy, jaką jest harmonia z przyrodą. Senju, mój własny ród, również uległ tym pokusom. Lecz w moim sercu tli się nadzieja, że mogę być mostem między dawnymi tradycjami a nowymi czasami.
Być może ja, Koneko z rodu Senju, mogę przypomnieć światu o sile płynącej z jedności z przyrodą. Słońce, coraz śmielsze w swoim marszu przez niebo, oświetla moją twarz, a ja, z otwartym sercem, jestem gotowa na nowe wyzwania. Nie wiem, dokąd zaprowadzi mnie ta droga, ale jestem pewna, że gdziekolwiek mnie prowadzi, będę szła zgodnie z naukami przodków i szepczącymi radami lasu. To nie jest tylko kolejny dzień – to początek mojej przygody, podróży, na której mam nadzieję odnaleźć i może nawet ocalić coś, co w dzisiejszych czasach wydaje się być na skraju zapomnienia – prawdziwą esencję bycia jednością z naturą. Z tym młodym orłem u stóp, czuję, jakby natura sama skierowała mnie na ścieżkę nie tylko odkrycia, ale i misji. Jego niewielka postać, z opaską przypominającą o dawnych metodach komunikacji, przywołuje refleksję o połączeniu tradycji i współczesności. Rozważam, co mogłaby oznaczać ta niespodziewana wizyta. Czy jest możliwe, że to stworzenie, choć młode, zostało wysłane, by przekazać mi wiadomość? Czy jego obecność jest zaproszeniem do głębszego zrozumienia świata, w którym przyszło mi żyć? W sercu czuję, że odpowiedź na te pytania kryje się gdzieś tuż obok, w samym sercu lasu, gdzie każdy liść i każda gałąź mają swoją historię do opowiedzenia. Delikatnie próbuję go przytrzymać, a następnie ściągnąć opaskę z jego małej, ptasiej nóżki. Jeśli było tam coś napisane to z największą uwagą wczytuję się w treść listu, jeśli konieczne jest podjęcie marszu w jakimś określonym kierunku to decyduję się podążać za intuicją, która zawsze była moim przewodnikiem. Wstaję, delikatnie dotykając pień drzewa, przy którym odpoczywałam, w podziękowaniu za wsparcie i energię. Mój młody towarzysz, orzeł, zdaje się gotowy do dalszej podróży, a jego żywe, błękitne oczy patrzą na mnie z ciekawością i, wydaje się, zrozumieniem.
Kroczę powoli, każdy mój krok wtapia się w naturalny rytm lasu. Wokół mnie życie tętni we wszystkich odcieniach zieleni i brązu, a dźwięki przyrody tworzą melodię, która towarzyszy mi w drodze. Zastanawiam się nad przyszłością, nad tym, jak moje dziedzictwo rodu Senju może przyczynić się do ochrony tej kruchej harmonii. Czuję ciężar odpowiedzialności, ale też ogromną chęć działania. Wędrówka prowadzi mnie głębiej w las, gdzie światło jest przesączone przez korony drzew, tworząc na ziemi mozaikę światła i cienia. Każdy oddech, każdy ruch jest teraz dla mnie jak medytacja, pogłębiająca związek z naturą. Mój orzeł, nieodłączny towarzysz tej podróży, od czasu do czasu odlatuje, by zaraz wrócić, jakby chciał upewnić się, że nadal podążam za wyznaczoną ścieżką.
Z orłem u boku, patrzę przed siebie myśląc, wiedząc, że to dopiero początek mojej przygody. Przygody, która poprowadzi mnie przez niezliczone ścieżki, nauczy mnie nowych prawd i pozwoli mi podzielić się zdobytą wiedzą z innymi. Jestem gotowa na wyzwania, które przyniesie przyszłość, gotowa bronić tej harmonii, która jest esencją wszystkiego, co żyje. I choć droga może być długa i niepewna, wiem, że każdy krok przybliża mnie do zrozumienia prawdziwej mocy, jaką niesie ze sobą związek z naturą.
Obrazek
0 x
Awatar użytkownika
Rei Uta
Posty: 556
Rejestracja: 5 maja 2021, o 14:27
Wiek postaci: 16
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Różowe włosy.
- Czarne Haori przewiązane jedwabnym obi, tego samego koloru luźne spodnie oraz wysokie buty za kostkę.
- Patrz avatar.
- Po resztę zapraszam do kp.
Widoczny ekwipunek: - Torba biodrowa.
- Duży zwój na plecach.
Aktualna postać: Rei
Lokalizacja: Cały świat.

Re: Głęboko w Lesie

Post autor: Rei Uta »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shinrin”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości