Plac przed siedzibą władzy

Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2828
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Plac przed siedzibą władzy

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Ayumi
Postać porzucona
Posty: 36
Rejestracja: 11 lip 2021, o 17:46
Wiek postaci: 17
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Niewysoka, dziewczyna o jasnobłękitnych, niemal białych włosach
Widoczny ekwipunek: Bokken z czarnego drewna
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Plac przed siedzibą władzy

Post autor: Ayumi »

Jak tylko zgodziłam się na prośbę Shinichiego, czeladnik od razu udał się ze mną do pracowni gdzie dostałam starannie zapakowany, ładunek. Kiedy zawiniątko zostało przekazane w moje ręce, poczułam ciężar ostrza i od razu wiedziałam że nie jest to pierwszy lepszy byle kawałek żelastwa a porządna broń, która będzie komuś służyła przez długie lata i wiele bitew. Inną rzeczą, którą poczułam było jednak wewnętrzne ukłucie smutku. Wiedziałam że przede mną jeszcze bardzo długa droga nim będę na tyle zdolna aby z dumą dzierżyć ostrze takiej klasy. Niemniej jednak miałam zadanie do wykonania i jeżeli będę chciała kiedykolwiek osiągnąć satysfakcjonujący mnie poziom, muszę się bardzo postarać. Skłoniłam się lekko przed Shinichim po czym ruszyłam czym prędzej pod wskazany adres, chcąc wykonać zadanie w możliwie najkrótszym czasie.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 597
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Plac przed siedzibą władzy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Ayumi
Postać porzucona
Posty: 36
Rejestracja: 11 lip 2021, o 17:46
Wiek postaci: 17
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Niewysoka, dziewczyna o jasnobłękitnych, niemal białych włosach
Widoczny ekwipunek: Bokken z czarnego drewna
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Plac przed siedzibą władzy

Post autor: Ayumi »

Po przybyciu na miejsce, ujrzałam bardzo elegancki budynek, wprost idealnie pasujący do mojego wyobrażenia siedziby jednego z Hatamoto mojego kraju. Pomimo iż wyraźnie było widać wyczucie smaku i stylu, które miał architekt projektujący go, widać było również że nie został on wzniesiony w sposób, który miałby przyćmiewać inne okoliczne budynki, co mogło świadczyć o skromności samego zainteresowanego. Nie przedłużając, załatwiłam formalności z jednym ze służących z dworu hatamoto, po czym posiadając pokwitowanie dostarczenia miecza, skierowałam się z powrotem do pracowni aby potwierdzić wykonanie zadania i otrzymać stosowną zapłatę.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 597
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Plac przed siedzibą władzy

Post autor: Haruzen »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Watarimono (Osada Samurajów)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość