Ryokan Shiro Usagi

Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yosuke »

Yosuke myślał jedynie o sobie, tym co go niedawno spotkało, a pozostali skupili się na rozwiązaniu tej sprawy. Rekinek skarcił samego siebie w myślach, że znowu stawia na piedestale samego siebie i swoje przygody, a nie problemy innych. Masako podrzuciła pomysł, że mogli to być jacyś ninja, może nawet dezerterzy, którzy prostymi sztuczkami takimi jak Henge, upodobnili się do strażników. Chociaż uzbrojenie części z nich wskazuje na typowe samurajskie szkolenie. Najwyraźniej mimo wszystko Hoshigaki miał nieco racji. Samuraje byli popsuci do szpiku kości.

-Ruszamy już teraz?- Zapytał najmłodszy z tego towarzystwa. Właśnie skończył swój posiłek, a wizja niesienia pomocy oraz możliwości przetestowania siebie po ostatnich treningach bardzo mocno zachęcała go do natychmiastowego wyruszenia. Wstał ze swojego miejsca i stanął obok, najpierw wykonał gest, jakby chciał swoją dłoń położyć na tsubie miecza. Miecza, którego już nie miał. W połowie się zorientował i musiał na szybko wymyślić nową pozycję, więc skrzyżował swoje ręce na wysokości klatki piersiowej.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Uważnie rejestrowałam każde słowo mężczyzn aby niczego nie przeoczyć, wiedząc iż każdy, nawet najmniejszy szczegół może mieć później ogromne znaczenie. W trakcie kiedy ci odpowiadali na zadane przez nas pytania a później także kolejną dawkę słów, głównie od Harishama oraz Masako, zdążyłam dokończyć resztę mojego posiłku i wypiłam herbatę, która powoli stygła. Słysząc kolejne pytania jakimi zasypała nieznajomych Masako, sama zastanowiłam się czy jest cokolwiek o co ja również mogłabym się zapytać co zostało przeoczone przez Uchihę.
- Czy już wcześniej podróżowaliście tym traktem? No i dlaczego podróżowaliście bez jakiejkowlwiek obstawy? Rozumiem że może nie ma tutaj jakiejś dużej przestępczości, jednak jeżeli się przewozi jakiś cenny ładunek - a tak wnioskuję z tarapatów w jakie wpadliście skoro go straciliście - to powinno się zadbać o ochronę podczas przewozu. - powiedziałam, zastanawiając się dlaczego mężczyźni ryzykowali w taki sposób.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yosuke »

Sytuacja powoli zaczęła się klarować. Na początku dostali jedynie strzępki informacji, teraz można było już powoli budować sobie pewne wyobrażenie o sytuacji do której doszło. Wóz, typowy, więc pewnie całkiem duży, przewożący skóry oraz istotne dokumenty. Rekinek nie znał się na takich sprawach za dobrze, ale dorośli z jakiegoś powodu mieli pewnego rodzaju uwielbienie do wszelkiego rodzaju papierów. Zawsze gdy tylko temat schodził na takie tony, wszyscy poważnieli, bardziej się spinali i ogólnie byli bardziej poddenerwowani. Kupcom najwyraźniej również bardzo na nich zależało, trzeba więc było się postarać aby odzyskać ich skradzione mienie.

-Yosuke Hoshigaki. Obiecuję, że zrobimy wszystko aby odzyskać wasze skradzione rzeczy- Ukłonił się oraz uśmiechnął, poszedł tropem wszystkich innych ze swojej przedstawiając swoją tożsamość grupce kupców. Yosuke spojrzał również na Harishama, oczekując co dalej. Ten natomiast przyglądał się Masako oraz Tamaki, zapewne czekając aż te zaspokoją swoją ciekawość i będzie można ruszyć odzyskać wóz. Jeśli nadal jest chociaż cień szansy na odnalezienie złodziei.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Widząc że Harisham i Yosuke byli już zauważalnie zniecierpliwieni, zdecydowałam iż nie ma sensu dłużej przeciągać przesłuchiwania poszkodowanych i powinniśmy w miarę możliwości ruszać już teraz.
- Jestem Tamaki Hyūga i także zrobię wszystko w mojej mocy abyśmy byli w stanie odzyskać to co zostało wam skradzione. - powiedziałam poważnym tonem również delikatnie skłaniając głowę ku mężczyznom.
Po wysłuchaniu odpowiedzi na ostatnie pytania Masako wstałam razem z Harishamem i Yosuke od stołu i skierowaliśmy się ku wyjściu z Ryokanu aby poczekać tam na Uchihę, która musiała jeszcze zahaczyć o pokój przed wyruszeniem na poszukiwania przestępców.
- Jak myślicie, tamci bandyci mogą się okazać shinobi? Jeżeli tak to zdecydowanie by to utrudniło nam nasze zadanie, jednak szczerze powiedziawszy, nie mogę się doczekać nowych wyzwań. I jeżeli okaże się iż rzeczywiście są oni shinobi to wyrządzimy temu miejscu sporą przysługę, jeżeli uda nam się ich pojmać i postawić przed obliczem sprawiedliwości. Bądź co bądź tacy bandyci co są obeznani w sztuce shinobi mogą być śmiertelnie niebezpieczni dla zwykłych mieszkańców. - powiedziałam z dozą ekscytacji w głosie.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yami »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Watarimono (Osada Samurajów)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość