Ryokan Shiro Usagi

Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yosuke »

  Ukryty tekst
To były długie dni. Pełne wysiłku, wytężonych treningów, ciągłej pracy nad sobą. To było bardzo absorbujące, a przez ten czas, praktycznie nie znalazł chwili ani dla Tamaki ani nawet dla Harishama. Trochę się stęsknił za nimi oraz za rozmowami z nimi. Teraz trzeba to było naprawić. Zapewne będzie ich można znaleźć tam gdzie zwykle, gdzie w czasie przerw mijali się, rzucając do siebie jedynie uśmiech.

Nie pomylił się. Oboje byli teraz w Ryokanie, spokojnie oddając się odpoczynkowi. To co było zaskakujące, w ich towarzystwie byłą Masako. Po wielu dniach miło było zobaczyć ponownie jej twarz. Rekinek sądził, że Uchiha opuściła te rejony, ale jak widać po ich ostatniej rozmowie postanowiła jeszcze nieco pozostać w krainie samurajów.

-Cześć wam! Nawet nie macie pojęcia jak jestem głodny. W brzuchu to mi już takie dźwięki grają, jakby mi ktoś wyrwał wnętrzności i wstawił w ich miejsce jakiś gong. Chyba nawet zjadłbym wieloryba z płetwami- Już na wstępnie rozgadał się niesamowicie. Przysiadł się do całej paczki, możliwe blisko Harishama. Nie zrobił tego celowo, podświadomie brakowało mu obecności Hozukiego i teraz na wszelkie sposoby będzie to sobie próbował odbić.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Wysłuchałam zarówno strony Harishama jak i strony Masako zauważając że każde z nich było zdecydowanie przekonane co do swojej słuszności, jednak ja sama nie byłam w stanie opowiedzieć się za którymś z nich w pełni.
- Z tego co mi się wydaje, Harisham-san, genjutsu raczej, sama się nie znam do końca, nie ogranicza się jedynie do grania na emocjach przeciwnika. Ja na przykład sama wykorzystuję przewagę jaką daje mi mój Byakugan i pozwala mi to bardzo często, całkowicie wyeliminować zmysł wzroku moje przeciwnika, tak jak z resztą widziałeś. Myślę że napewno znajdą się też tacy którzy by uznali mój sposób walki za oszukiwanie, jednak ja w żadnym wypadku tak nie uważam, po prostu wykorzystuję przewagę jaką dają mi moje oczy. - powiedziałam po czym zauważyłam Yosuke, który zbliżał się do naszego stolika na co od razu moją twarz rozświetlił uśmiech.
- Ohayoo Yosuke-kun, zgadzam się moje kiszki też marsza grają i właśnie miałam coś zamawiać, więc masz świetne wyczucie czasu. - powiedziałam do Rekinka - Ja też właśnie wzięłam się ostro za siebie po przegranym finale. Jeżeli chodzi o tego Yuu co walczył kartkami to chyba po prostu kompletnie nie wiedział co robić jak tylko zgęstniała mgła i pogubił się biedaczek. - powiedziałam nieco rozśmieszona wspomnieniem walki.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yosuke »

Yosuke co prawda spodziewał się ciepłego przyjęcia, bo przecież byli całkiem zgraną paczką, to jednak ta olbrzymia bezpośredniość Harishama była zaskakująca. Wcześniej w podobny sposób Yosuke przywitał Tamaki po jej wygranym pojedynku, ale jakoś dziwnie się z tym czuł, może nawet podświadomość podpowiadała mu, że pozostali dziwnie się na niego patrzyli. Mimo, że nic takiego nie miało miejsca, to jednak w jakiś sposób zapadło mu to w pamięć. Teraz to Kapłan przytulił swojego podopiecznego. Było to bardzo miłe i jeszcze bardziej uradowało Rekinka.

-No co Ty? Daj spokój, co by mi się miało stać. Potrafię sobie poradzić- Zażartował, lekko złośliwe. Był już przecież wystarczająco duży aby poradzić sobie samemu. Nie wkurzał się jednak za takie podejście. Hozuki był mu bardzo bliski i Yosuke rozumiał, że w ten sposób po prostu okazuje ich wzajemnie bliskie relacje.

-Po tych solidnych paru lekcjach, które dostałem od Ciebie, no i widząc pozostałe walki na turnieju, musiałem zabrać się za siebie. Może wkrótce będę chociaż tak silny jak Tamaki, żeby dostać się w takim turnieju aż do samego finału- Dodał po chwili, gdy już zaczepił kogoś z obsługi i zamówił sobie jedzenie. Przysiadł się także do stolika, podpierając swoje łokcie o krawędź blatu.
0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2828
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yosuke »

Jedzenie podano. Yosuke czym prędzej zabrał się za pałaszowanie tego jakże potrzebnego posiłku. Okazało się, że rzeczywiście nie kłamał odnośnie poziomu swojego głodu, co było widać jak łapczywie brał kolejne kęsy. Był tak skoncentrowany wyłącznie na jedzeniu, że prawie nie zauważył rozmowy Harishama z nieznajomymi, a już z całą pewnością nie rejestrował całej reszty wydarzeń w ryokanie. Sytuacja trochę się zmieniła, kiedy Hozuki zaproponował swoją pomoc, co zadziałało na Rekinka jak swojego rodzaju dzwoneczek. Nadal obżerał się swoim posiłkiem, jednak nadstawiał ucha i kątem oka obserwował prowadzoną rozmowę.

Przy okazji zastanawiał się również kim mogą być Ci nieznajomi. Kolejni samuraje? Może wcale nie zasługują na pomoc, bo zapewne potraktują pomagających tak jak Yasuo potraktował ich wcześniej w swoim domu. Wyglądem jednak trochę nie pasowali do klasycznego archetypu samuraja. Na wszelki wypadek Hoshigaki starał się określić czy mają oni przy sobie jakąś broń. W razie gdyby miało dojść do ewentualnej sprzeczki. Tacy niezbyt rozgarnięci dorośli często potrafią propozycję pomocy potraktować jako swojego rodzaju atak na ich męskość, a od tego do bitki już niedaleka droga.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Kiedy został przyniesiony posiłek, zgodnie z Yosuke wzięłam się dość łapczywie do pochłaniania kolejnych kawałków grillowanego mięsa robiąc przerwy aby skosztować trochę ryżu i popić kęs herbatą co wywołało niemal natychmiastową ulgę dla mojego żołądka, jednak wciąż było daleko do pełnego zaspokojenie mojego głodu. Podczas pałaszowania pysznego posiłku starałam się również jako-tako zwracać uwagę na otoczenie.
- Widzę że mierzysz wysoko, Masako-san. To ważne aby mieć jakiś określony cel na swojej drodze. - skomentowałam słowa Uchihy.
Kiedy Harisham zwrócił się do dwójki nieznajomych, z których rozmowy dało się wywnioskować iż są w jakichś niemałych tarapatach, skierowałam całą moją uwagę na rozpoczętą rozmowę, ciekawa co z tego wszystkiego wyjdzie. Miałam nadzieję że będzie to dla nas jakaś okazja aby się wzajemnie lepiej poznać w naszej grupie ale także że potencjalne zlecenie okaże się swego rodzaju wyzwaniem, któremu moglibyśmy sprostać.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2828
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Yosuke »

Kolejny raz się okazuje, że samurajowie wcale nie zasługują na swoją sławę ludzi pokornych, uczciwych oraz dobrych. W tutejszym społeczeństwie przechodziło o wiele więcej zła, aniżeli wszędzie indziej Yosuke miał okazję sprawdzić. To, że do tej pory ograniczało się to jedynie do małego wycinka Cesarstwa, to już inna sprawa.

-Odzyskamy... Pamiętaj, że na mnie możesz liczyć- Zwrócił się bardziej do swojego mentora, aniżeli do zrozpaczonych po stracie, mężczyzn. Sprawa wyglądała na prostą, chociaż to czy byli to bandyci czy prawdziwy strażnicy nie miał za bardzo znaczenia. Skoro ktoś pomocy potrzebuje, bo został po prostu okradziony, to Rekinek bardzo łatwo potrafi się z takim kimś utożsamić. Parę dni temu sam przecież został obrabowany i to będąc gościem w czyimś domu. Takie zachowania należy karać. Może chociaż w minimalnym stopniu tutejsi obywatele zrozumieją przed kolejnym niecnym uczynkiem, że może ich za to spotkać kara.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Uchiha Masako »

0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ryokan Shiro Usagi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Wysłuchałam słów nieznajomych mężczyzn równocześnie zajadając się moim posiłkiem. Jak się okazało, dwójka została wyrolowana przez bandytów przebranych za strażników miejskich albo nawet przez samych strażników, skuszonych drogą na skróty, czyli rabowaniem prostych ludzi. Było to nieakceptowalne i w pełni zgadzałam się z Harishamem, trzeba będzie tych łajdaków zaprowadzić przed oblicze sprawiedliwości, niezależnie od tego czy byli to bandyci czy strażnicy którzy stali się tym przed czym mieli bronić mieszkańców. Po usłyszeniu słów reszty naszej grupy zastanowilam się czy jest jeszcze coś o co ja mogłabym się dopytać poszkodowanych.
- To prawda, moogli oni używać Henge co od razu znaczy że nie są to pierwsi lepsi rabusie z lasu tylko są w jakimkolwiek stopniu wyszkoleniu w sztuce shinobi. No i jeszcze powiedzcie nam ilu ich było? - dodałam słysząc że reszta już się wypowiedziała.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Watarimono (Osada Samurajów)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość