Szpital

Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: Szpital

Post autor: Yoshimitsu »

0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szpital

Post autor: Jun'ichi »

0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: Szpital

Post autor: Yoshimitsu »

0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szpital

Post autor: Jun'ichi »

0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Kakita Ayame
Gracz nieobecny
Posty: 141
Rejestracja: 9 mar 2020, o 18:27
Wiek postaci: 23
Krótki wygląd: Niezbyt wysoka ciemnowłosa kobieta o ciemnych oczach o gęstych rzęsach i bladych ustach. Ubiera się w tradycyjne kimono. Posiadająca urodę charakterystyczną na Lazurowego Wybrzeża.

Re: Szpital

Post autor: Kakita Ayame »

Odniosła wrażenie, że choć zgodziła się odpowiedzieć na pytania to Yasuo nie był usatysfakcjonowany. Jakby nie spodobały mu się odpowiedzi. Tak jakby pytał a już wiedział jaka odpowiedź jest właściwa. Może miała skłamać i pokazać mu iluzję szlachatenej postawy poświęcenia? Pytanie w imię czego miałaby się poświęcać? Leczenia nieuleczalnej choroby i samej polec? Albo wybrać inny zawód w innym świecie? Ale przecież żyli tu i teraz i tym właśnie powinna się przejmować. Mówienie prawdy okazywało się rozczarowujące. Postanowiła nie zaprzątać tym swojej głowy i dalej ja nosić prosto, tak jak zawsze.
Samuraj na swoje strapienia musiał jednak sięgnąć po tabletki, które co prawda nie rozwiązywały problemów to zapewniały ucieczkę w niemyślenie. Ayame upewniwszy się, że śpi uznała, że nie jest już potrzebna. Zwłaszcza, że w szpitalu panował nienaturalny ruch.
Słyszała kroki i głosy, nie była pewna czy to dobrze czy nie. Z jednej strony dobrze bo ludzie poszkodowani mieli gdzie przyjść by się leczyć a z drugiej strony skoro tu byli oznaczało, że skoro tu byli to przydarzyło im się coś co wymagało pomocy i zostali zranieni.
Zdawszy raport zakończyła swoja zmianę. I opuściła szpital.

zt
0 x
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Szpital

Post autor: Akaruidesu Yoake »

0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Jun'ichi
Martwa postać
Posty: 1910
Rejestracja: 31 maja 2018, o 12:41
Wiek postaci: 21
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Przeciętnego wzrostu i wagi chłopiec, którego pokryte bliznami ciało skryte jest pod prostą, dwukolorową szatą. Twarz jako szczególnie szpetna jest całkowicie zakryta maską.
Multikonta: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szpital

Post autor: Jun'ichi »

Zt
0 x
Obrazek

I do not want the sun to rise if she will not be there
Awatar użytkownika
Yasuo
Posty: 1481
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:57
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj
Widoczny ekwipunek: ---
- Wakizashi ze Stali Kantańskiej (imię tego miecza to Nikushi ( ニキシー ) co oznacza "Rusałkę".) (znajdujące się w pochwie przy pasie po lewej stronie)
- Torba #1 (przypięta do pasa, w okolicach lewego pośladka).
- Worek Mikołaja (przewieszony przez ramię, znajdujący się na plecach).
- Zbroja (ubrana) - opis w KP. Wizualizacja Zbroi: https://i.pinimg.com/564x/5c/f8/84/5cf8 ... cb17a6.jpg
- Opaska na głowę z różkami jelonka, działa jak ochraniacz na czoło (na czole)
- Namiot (na plecach, pod Workiem Mikołaja)
- Płaszcz (ubrany)
- Rękawiczki z blaszkami (na dłoniach)
GG/Discord: .iwaru
Multikonta: Tenshi

Re: Szpital

Post autor: Yasuo »

0 x
- Mowa
"Myśli"
Prowadzone Misje: -

Wzór Misji:
Wzór Nowej Lokacji:
[/list][/fieldset]
Plotki i Ciekawostki
  • Brak - brak
[/quote][/code]
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: Szpital

Post autor: Yoshimitsu »

0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Yuu
Postać porzucona
Posty: 148
Rejestracja: 23 cze 2019, o 19:06
Wiek postaci: 16
Ranga: Szpon

Re: Szpital

Post autor: Yuu »

Czas leczenia: 8h
Link do zdarzenia: http://shinobiwar.pl/viewtopic.p ... 21#p138021
z/t
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Szpital

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zadowolona i nieco poobijana udałam się do szpitala. Tym razem weszłam do budynku o własnych siłach i szybko zostałam skierowana na kontrolę medyczną. Lekarz szybko się mną zajął, zabandażował mój bark i przyłożył zimny kompres do twarzy w miejscu gdzie otrzymałam mocne uderzenie od Ekko. Nim się obejrzałam, zarówno opuchlizna jak i ból znacząco zmalały, jednak mimo to zostałam poinstruowana aby zostać na jakiś czas i odpocząć. Podziękowałam za zajęcie się mną i udałam się do wyznaczonej sali, gdzie czekało już przygotowane dla mnie łóżko. Położyłam się delikatnie, uważając aby nie wykonywać nazbyt gwałtownych ruchów głową. Teraz jak adrenalina już opadła, czułam dość dotkliwe pulsowanie. Ale przynajmniej tym razem byłam w stanie dostać się do szpitala o własnych siłach. Odetchnęłam głęboko i spróbowałam się zrelaksować. Pierwsze dwie walki już za mną ale teraz zaczynało się robić o wiele trudniej. Yoshimitsu koniec końców okazał się również preferować walkę w zwarciu i udało mi się go pokonać. Ekko był zdecydowanie bardziej nastawiony na walkę na dystans pomimo potężnej przewagi jaką przez moment udało mu się uzyskać. Teraz następnym przeciwnikiem dla mnie był niejaki Yuu Yoshida, który kontrolował papier. Z tego co widziałam w jego walce w pierwszej rundzie, karteczki były niepozorne ale szybkie i niebezpieczne. Teraz zaczynały się prawdziwe schody. Musiałam dokładnie przemyśleć jak zabrać się za przeciwnika, który za wszelką cenę będzie próbował trzymać spory dystans ode mnie ale także będzie miał do tego o wiele lepsze narzędzia... Przymknęłam oczy i jeszcze raz głęboko odetchnęłam... Co będzie to będzie.

Czas leczenia: 3h od 13:57
Link do zdarzenia: [Runda 2] Tamaki Hyuuga vs Ekko
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Szpital

Post autor: Tamaki Hyūga »

Kiedy pielęgniarka po ostatniej kontroli stwierdziła że właściwie to mogę już opuścić szpital podziękowałam jej delikatnym ukłonem i zabrałam wszystkie swoje rzeczy i wyszłam z sali. W mojej głowie panował istny chaos, zastanawiałam się nad potencjalnymi sposobami dzięki którym mogłabym zwiększyć swoje szanse przeciwko Yuu. Ahhhh, to będzie trudna walka, bałam się że trzecia runda będzie granicą moich możliwości w turnieju. Byłam ciekawa przebiegu walki pomiędzy Masako i Yuu, możliwe że jeszcze spotkam dziewczynę i dostanę od niej parę podpowiedzi, dzięki którym będę lepiej przygotowana na starcie z shinobi kontrolującym papier. Tak czy siak, teraz muszę jeszcze uzupełnić zapasy shurikenów i kunaiów przed walką i znaleźć jeszcze Harishama i Yosuke. Nie ma co tracić czasu, pomyślałam i ruszyłam do sklepu z wyposażeniem.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Youmu Nanatsuki
Postać porzucona
Posty: 430
Rejestracja: 10 lis 2018, o 20:11
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: W KP znajdziesz wszystko.
Widoczny ekwipunek: Po dużej, czarnej torbie nad pośladkami - nieco na boku, rozłożony fūma shuriken na plecach, katana o czarnym wykończeniu przytroczona do lewego boku
Multikonta: Airen Akamori

Re: Szpital

Post autor: Youmu Nanatsuki »

Zarzucony kaptur na głowę został zsunięty, gdy przekroczyła próg szpitalu. Nie nosiła go wcale, aby się ukryć lub uniknąć spojrzeń, lecz z czystej praktyczności - przyzwyczajona była jednak do klimatu pustynnego, a nie... takiego. Medyk skierował ją w odpowiednie miejsce gdzie miała zaczekać chwilkę. Niedługo później z jednego z pomieszczeń wyszła kobieta w młodym wieku, około trzydziestki, ubrana w charakterystyczny dla medyków strój. Cały pobyt w szpitalu był bardziej odpoczynkiem, niż jakimś leczeniem. Tego było niewiele - trochę w miejscach, w które oberwała błyskawicami bezpośrednio, trochę w na plecach i... właściwie tyle. Nie pytała nawet co było nie tak, że była leczona, ale zdecydowanie ustało mrowienie, które odczuwała od momentu oberwania. Później miała poczekać jakiś czas, aż odzyska pełnię sprawności w delikatnie sparaliżowanym ciele. Objawiało się to bardziej nieprecyzyjnością w ruchach i pewnym brakiem siły. Po za tym, zwyczajnie nie czuła, na przykład, opuszek palców, a chodziła trochę tak, jakby nie miała pełnej pewności w kroku. Trwało to chwilę, co jedynie dało znać Youmu, że technika Yoake była naprawdę silna. Do tego stopnia, że wywołała takie efekty swoim niepełnym potencjałem, wszak kunoichi zdążyła się zasłonić po chwili, odcinając błyskawice od jej ciała. Tak czy inaczej, po jakimś czasie młoda Maji została kontrolnie przebadana i wtedy pozwolono jej dopiero opuścić szpital. W pełni sił.



Czas leczenia: 5 godzin
Link do zdarzenia: pyk :>

Z/T
0 x
Obrazek
| Youmu Nanatsuki |
Embrace | the | Perfection
Awatar użytkownika
Akaruidesu Yoake
Martwa postać
Posty: 906
Rejestracja: 23 wrz 2019, o 20:00
Wiek postaci: 18
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Niski, blond włosy z ciemniejszymi końcówkami, młodo wyglądająca twarz. Czarne ubranie z długimi rękawami i stojącym kołnierzem, na to żółte haori w białe trójkąty.
Widoczny ekwipunek: Kabura na broń na obu udach. Torba nad lewą nogą. Tanto przy pasie po prawej stronie, katana po prawej.
Multikonta: Budyś

Re: Szpital

Post autor: Akaruidesu Yoake »

Czas leczenia: 20 h
Link do zdarzenia: http://shinobiwar.pl/viewtopic.p ... 83#p138783

[z/t]
0 x
Do hidów polecam używania mojego ID: 2457
Awatar użytkownika
Han Gug
Postać porzucona
Posty: 151
Rejestracja: 13 sty 2020, o 21:08
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō

Re: Szpital

Post autor: Han Gug »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Watarimono (Osada Samurajów)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości