Szpital

Awatar użytkownika
Hayabusa Jin
Posty: 36
Rejestracja: 8 sie 2021, o 09:09
Wiek postaci: 15
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Młody chłopak wysoki na około 165 cm wzrostu, o pogodnym wyrazie twarzy, w zasadzie czarnych oczach i grzywie srebrnych włosów.
Na sobie niebieskawe jinbei, na nogawkach owijki, natomiast waraji na stopach.
Widoczny ekwipunek: Opaska na czole, torba na prawym pośladku.
Multikonta: Kakita Asagi

Re: Szpital

Post autor: Hayabusa Jin »


Lista NPC
Głos - asystent płatnerza, Shinichi
Głos - Masamune, starszy płatnerz.
0 x
Mowa
Myśli
Punkty Histori|Bank
Awatar użytkownika
Ayumi
Postać porzucona
Posty: 36
Rejestracja: 11 lip 2021, o 17:46
Wiek postaci: 17
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Niewysoka, dziewczyna o jasnobłękitnych, niemal białych włosach
Widoczny ekwipunek: Bokken z czarnego drewna
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Szpital

Post autor: Ayumi »

Pomimo pewnych trudności jakie napotkałam podczas wygaszania sporego paleniska, udało mi się wreszcie pozbyć wszystkich płomieni oraz żaru, dzięki czemu mogłam następnie zamknąć zakład płatnerski aby udać się w drogę do szpitala, gdzie powinni już na mnie czekać Musamune oraz Shinichi. Nim jednak wyruszyłam, spróbowałam chociaż w pewnym stopniu pozbyć się całego tego pyłu, którym zostałam umorusana podczas wylewania kolejnych wiader wody do paleniska. Kiedy stwierdziłam że na obecne warunki to najlepsze co uda mi się osiągnąć, ruszyłam szybkim i energicznym krokiem w stronę dobrze mi znanego budynku szpitala, gdzie już niejednokrotnie zdażyło mi się pojawić, czy to w sprawie własnych problemów, których napytałam się podczas ciężkich treningów kenjutsu, czy to z czystej chęci pomocy potrzebującym, którą starałam się nieść innym, kiedy tylko miałam ku temu okazję.
Po dotarciu na miejsce, od razu zostałam przejęta przez jedną z sanitariuszek z którą udałam się do miejsca gdzie znajdowali się płatnerz ze swoim czeladnikiem. Jak się okazało, mistrz swojego fachu był w jednej sali szpitalnych, jednak jego uczeń nie został tam wpuszczony i oczekiwał na informacje na korytarzu. Powitałam go skinieniem głowy i podeszłam bliżej. Krótką chwilę po moim przyjściu, z sali w której przebywał Masamune wyszedł jeden z lekarzy aby poinformować nas o sytuacji. Słysząc że mężczyzna wyjdzie z tego i będzie mógł później znowu wrócić do swojego zawodu, uśmiechnęłam się promiennie i podziękowałam w duchu całej Siódemce Bogów Szczęścia oraz patronowi kowali oraz płatnerzy, Hinokagatsuchi, którzy musieli czuwać nad mężczyzną. Miałam tylko nadzieję że Masamune z pokorą przyjmie informację o tym że będzie musiał chwilę odczekać nim ponownie weźmie narzędzia do rąk, jednak wierzyłam że Shinichi będzie z pewnością dbał o szybki powrót do zdrowia swojego mentora.
- Tak, oczywiście, trochę to zajęło i mocno się przy tym ubabrałam w pyle, jednak udało mi się całkowicie wygasić palenisko i zamknąć pracownię. - odpowiedziałam z uśmiehcem chłopakowi po czym również spoważniałam, widząc jego minę. - Jeżeli tylko mogę jakkolwiek pomóc, to proszę, powiedz, Shinichi-kun. - odpowiedziałam spokojnie.
0 x
Awatar użytkownika
Hayabusa Jin
Posty: 36
Rejestracja: 8 sie 2021, o 09:09
Wiek postaci: 15
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Młody chłopak wysoki na około 165 cm wzrostu, o pogodnym wyrazie twarzy, w zasadzie czarnych oczach i grzywie srebrnych włosów.
Na sobie niebieskawe jinbei, na nogawkach owijki, natomiast waraji na stopach.
Widoczny ekwipunek: Opaska na czole, torba na prawym pośladku.
Multikonta: Kakita Asagi

Re: Szpital

Post autor: Hayabusa Jin »


Lista NPC
Głos - asystent płatnerza, Shinichi
Głos - Masamune, starszy płatnerz.
0 x
Mowa
Myśli
Punkty Histori|Bank
Awatar użytkownika
Ayumi
Postać porzucona
Posty: 36
Rejestracja: 11 lip 2021, o 17:46
Wiek postaci: 17
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Niewysoka, dziewczyna o jasnobłękitnych, niemal białych włosach
Widoczny ekwipunek: Bokken z czarnego drewna
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Szpital

Post autor: Ayumi »

Po przybyciu do szpitala zbliżyłam się do Shinichiego, którego ujrzałam na korytarzu, który na informację że pracownia została bezpiecznie zamknięta, odetchnął z wyraźną ulgą. Przyjęłam jego podziękowania i już miałam się z nim pożegnać, jednak jego ukłon zdawał się trwać nieco dłużej niż to zwyczajowo przyjęte, więc już spodziewałam się że to jeszcze nie koniec moich atrakcji na dzisiaj. Wysłuchałam prośbę jaką skierował do mnie czeladnik po czym skinęłam głową. Jak się okazało, sytuacja w jakiej znalazła się pracownia mistrza Musamune była o wiele mniej ciekawa niż by mogło się wydawać. Terminy na kolejne dzieła mężczyzny zbliżały się nieuchronnie a sam Shinichi nie był na tyle wprawiony aby zająć się wszystkim co trzeba było zrobić. Widząc zestresowanego chłopaka rzuciłam mu lekki, pokrzepiający uśmiech.
- Nie musisz się martwić, pomogę ci i dostarczę ten miecz do Natsumoriego-sama, powiedz tylko gdzie znajdę to ostrze. - powiedziałam do chłopaka, zastanawiając się czemu od razu nie poprosił mnie o wzięcie ze sobą miecza, skoro teraz pewnie muszę nadłożyć nieco drogi aby zabrać stamtąd ostrze. Chyba że nie było ono w samej pracowni... Cóż, za chwilę pewnie się okaże.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 597
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Szpital

Post autor: Haruzen »

z/t
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Watarimono (Osada Samurajów)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości