Szlak transportowy

Teiz jest małą wysepką połączoną długim mostem z Yinzin. W przeciwieństwie do innych prowincji ta nie jest zamieszkała przez żaden ród, ani lud. Teiz jest poddane Yinzin i współpracują razem otrzymując ochronę samurajów. Ludność tutaj głównie zajmuje się połowami ryb, polowaniami na wieloryby, humbaki i rekiny oraz hodowlą różnego rodzaju zwierzyny znoszącej chłodny klimat.
Awatar użytkownika
Uzuru Haguro
Gracz nieobecny
Posty: 89
Rejestracja: 25 paź 2020, o 19:51
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek D

Re: Szlak transportowy

Post autor: Uzuru Haguro »

Osiemnastolatek odpłynął w najlepsze śniąc raczej o mało przyjemnych rzeczach, co spowodowane było ostatnimi przeżyciami i niezbyt wygodnym miejscem oeaz pozycją spoczynku. Ze snu wybudził go znajomy już głos i facjata pierwszwgo oficera, którego zrozumiał w sumie piąte przez dziesiąte. Zebrał się jednak spod beczki, poklepał kilka razy po policzkach, by dojść do siebie i ruszył za nim pokład. Wychodząc na zewnątrz spostrzegł, że przespał dobrych kilkanaście godzin i powitał ich już następny dzień.
- Jestem, jestem... Zmogło mnie wczoraj okropnie. - odpowiedział wyraźnie zaspany marszcząc czoło i mrużąc ślepia. Głodny jak wilk, złapał się za pobliski prowiant i zaczął spożywać jak gdyby od kilku dni go głodzili. Był to skutek sporego ubytku chakry, który musiał szybko uzupełnić. Po skończonym posiłku zwrócił się w kierunku kapitana i drapiąc po głowie odparł
- Wyszło trochę inaczej, niż planowałem. - po czym wstał w celu rozejrzenia się za lądem.
- Chyba nie nadaję się na morze, marzy mi się już stały grunt pod nogami, więc zostanę w Sogen. - dodał po krótkiej chwili uśmiechając się do Hei'a. Nie zamierzał owijać w bawełnę, bo i po co to komu. Sam cenił sobie szczerość, dlatego zawsze grał w otwarte karty z porządnymi ludźmi.
0 x
Awatar użytkownika
Sayona Kidori
Gracz nieobecny
Posty: 282
Rejestracja: 25 sie 2020, o 14:05
Multikonta: -

Re: Szlak transportowy

Post autor: Sayona Kidori »

0 x
Awatar użytkownika
Ryuujin
Martwa postać
Posty: 361
Rejestracja: 29 kwie 2021, o 14:42
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częściowo spięte w kucyk, reszta puszczona luzem
przez co jeden kosmyk zasłania lekko lewą część twarzy. Spore płatki uszu w
których znajdują się duże, okrągłe czarne kolczyki. Ubiera się w stylu buddyjskich mnichów.
GG/Discord: Aogiri#3463
Multikonta: Zenin Toji

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ryuujin »

0 x
Obrazek
Słowa|BattleTheme | +18 | Theme|Myśli
Jeśli to czytasz to chciałbym Ci życzyć cudownego dnia! ❤️
Lepiej tu nie zaglądać.
BabyRyuujin
Awatar użytkownika
Ryuujin
Martwa postać
Posty: 361
Rejestracja: 29 kwie 2021, o 14:42
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częściowo spięte w kucyk, reszta puszczona luzem
przez co jeden kosmyk zasłania lekko lewą część twarzy. Spore płatki uszu w
których znajdują się duże, okrągłe czarne kolczyki. Ubiera się w stylu buddyjskich mnichów.
GG/Discord: Aogiri#3463
Multikonta: Zenin Toji

Re: Szlak transportowy

Post autor: Ryuujin »

0 x
Obrazek
Słowa|BattleTheme | +18 | Theme|Myśli
Jeśli to czytasz to chciałbym Ci życzyć cudownego dnia! ❤️
Lepiej tu nie zaglądać.
BabyRyuujin
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teiz”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość