Ulica Yukaku

Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Ulica Yukaku

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po kolejnych wojażach po Fuyuhanie, udało mi się dotrzeć do miejsca, które było o wiele bardziej obiecujące jeżeli chodzi o znalezienie dziewczyn, które będą chętne aby udać się na wyprawę do posiadłości Kagate Ineraia. Naciągnęłam mocniej kaptur na głowę i ruszyłam wzdłuż ulicy aby przyjrzeć się kręcącym tutaj kobietom i wybrać te co ładniejsze. Kiedy przeszłam już całą ulicę i znalazłam kilka lepiej wyglądających, ruszyłam po kolei do nich aby przedstawić moją propozycję.
- Witaj, szukam chętnych na wyprawę do legendarnego Kagate Inaraia. Gwarantuję że będzie za nią duże wynagrodzenie ale również przednią zabawę, której nie zapomnisz jeszcze bardzo długo. Jeżeli masz jakieś ładne koleżanki, które również byłyby zainteresowane wzięciem udziału w takiej wyprawie to oczywiście możesz również je o tym poinformować. Kagate Inerai ma bardzo głęboką sakwę i wynagrodzenia starczy dla każdego. - mówiłam do nich, potrząsając przy tym sakiewka z pieniędzmi na potwierdzenie moich słów, aby jeszcze bardziej zachęcić łase na pieniądze kobiety.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po kontrolnym przejściu przez ulicę oświetloną czerwonym blaskiem lampionów, udało mi się znaleźć pewną obiecującą kobietę. Jak się okazało, nie była taka łatwa w przekonaniu jej jak się spodziewałam, jednak w dalszym ciągu nie wszystko było stracone, ponieważ mimo wyrażenia swoich wątpliwości, w dalszym ciągu nie odrzuciła ona mojej oferty, więc miałam dalej nadzieję że coś z tego będzie.
- Jak dobrze że pytasz, widać że nie dajesz sobie w ryż dmuchać. - zaczęłam i skinęłam przy tym lekko głową w uznaniu. - Kagate Inerai jest po prostu zmęczony podróżami i chciałby aby grupa pięknych kobiet o kuszących kształtach zajęła się nim. Oczekuje on masaży oraz wielokrotnych... Zbliżeń. Jeżeli zaś chodzi o te plotkę o której wspomniałaś to musi być to jedna z tych rozsiewanych przez kogoś to zazdrości panu Ineraiowi. A jego werwa i kondycja zdecydowanie musi wprawiać wielu mężczyzn w ogromną zazdrość. Wynagrodzenie za wyprawę do posiadłości będzie wynosić okrągłe dwa tysiące ryo. Za osobę. - powiedziałam pewnym siebie głosem.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Tamaki Hyūga »

Widząc że najwyraźniej kobieta połknęła haczyk, poczułam że wreszcie postawiłam pierwszy krok w kierunku wykonania mojego zadania. Kobieta dość sprawnie ukryła swoją reakcję na sumę jaką rzuciłam, więc nie było powodu aby nie kontynuować tego.
- Cóż, napiwki będą zależały najpewniej od tego ile dziewczyn przejdzie i jak bardzo usatysfakcjonowany ich usługami będzie pan Kagate, więc jeżeli sprowadzisz ze sobą pokaźną liczbę innych urodziwych a także umiejętnych koleżanek to z całkowitą pewnością znajdzie się sowity napiwek i myślę... Myślę że jak dobrze rozegrasz to wszystko to mogłabyś zagarnąć większą jego część... - powiedziałam uśmiechając się znacząco do kobiety, chcąc bardziej wykorzystać jej chciwość.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zadowolona z faktu że kobieta sama wyszła z inicjatywą znalezienia reszty grupy, nie przejęłam się nawet zbytnio faktem że chciała ona najpewniej "zatrudnić" resztę kobiet po niższej cenie a dla siebie zagarnąć różnicę. Nie miało to dla mnie najmniejszego znaczenia, liczyło się po prostu aby dostać się do posiadłości tego człowieka i jak najszybsze zabicie go. Skinęłam więc głową na propozycję kobiety.
- Oczywiście możemy się tak umówić, zdam się na ciebie jeżeli chodzi o znalezienie kolejnych kobiet. Rozumiem że może to chwilę zająć, więc masz tyle czasu ile będziesz potrzebowała a kiedy już zbierzesz pokaźną grupę to będziemy mogły od razu wyruszać. Nie musisz się ograniczać jeżeli chodzi o ilość kobiet, pan Kagate Inerai słynie ze swojej hojności i zamiłowania do dużej ilości kobiet w swoim towarzystwie, pieniądze nie grają roli. Ja zaczekam w którymś z tutejszych barów, znajdź mnie jak już będziecie gotowe do drogi. - powiedziałam jeszcze na odchodne do kobiety po czym ruszyłam do któregoś z pobliskich lokali, który wyglądał na najmniej odrzucający.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Tamaki Hyūga »

Już chciałam się zabierać w jakieś bardziej odosobnione miejsce kiedy jednak zostałam zatrzymana przez kobietę. Musiałam jej w duchu przyznać rację i nie było to dziwne że nie chciała się tak w ciemno pisać na coś takiego. Cofnęłam się aby na powrót stanąć naprzeciw niej.
- Racja, wybacz. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Jestem Kushina. - powiedziałam pewnym siebie głosem do kobiety po czym rozejrzałam się po pobliskich barach i po wybraniu któregoś który wyglądał najmniej obskórnie i odrzucająco i wskazałam go kobiecie. - Będę na was czekać w tym lokalu, więc jak zbierzesz koleżanki to przyjdźcie do mnie i będziemy mogły ruszać w drogę. - powiedziałam kobiecie po czym tak jak powiedziałam, tak zrobiłam i ruszyłam do wskazanego wcześniej miejsca aby móc tam mniej lub bardziej wygodnie zaczekać na moją "wejściówkę" do posiadłości Kagate Ineraia.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Tamaki Hyūga »

Jak się okazało, oczekiwanie trwało nieco dłużej niż się tego spodziewałam, więc zdecydowałam się odpocząć przed nadchodzącą podróżą. Po spędzeniu nocy w tym wątpliwej reputacji przybytku, wstałam wcześnie rano i opuściłam pokój, by ku mojemu zadowoleniu, ujrzeć czekającą na mnie kobietę, która wywiązała się ze swojego zadania. Przyjrzałam się krytycznym okiem kobietom, które sprowadziła po czym skinęłam głową.
- Wyśmienicie! Jeżeli to już wszyscy to w takim razie nie ma czasu do stracenia, ruszajmy w drogę. Posiadłość Kagate Ineraia znajduje się na zboczach Shiroyamy, więc mamy kawałek drogi przed sobą, dobrze by było abyście się jakoś ubrały na podróż. Liczę na owocną współpracę. - powiedziałam do kobiet po czym jeżeli nic więcej nie miały do dodania i były gotowe do wymarszu to wyruszamy w drogę, kierując się w stronę góry na zboczach której znajduje się posiadłość mojego celu.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Ulica Yukaku

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuyuhana (Osada Rodu Ranmaru)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość