Karczma "U gospodarzy"

Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 586
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Sashiko »

ZT
0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 485
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po wejściu do karczmy podeszłam do wolnego stolika i zamówiłam zupę rybną oraz herbatę jaśminową. W oczekiwaniu na moje zamówienie rozmyślałam ostatnimi wydarzeniami w moim życiu oraz o mojej tęsknocie za jakimś miejscem do którego mogłabym przynależeć całym sercem. Mój klan odrzuciłam już dawno i nie chciałam mieć z nim nic wspólnego, więc to zdecydowanie nie wchodziło w grę. Rozmyślałam nad różnymi innymi organizacjami których mogłabym być członkinią, jednak żadna z tych co przychodziły mi do głowy nie wydawała się na tyle interesująca abym z chęcią do niej dołączyła. Mafie w Shigashi mimo że kiedyś może w pewnym stopniu by mi odpowiadały, to teraz po prostu widziałam że nie potrafiłabym się w nich odnaleźć. Nie szukałam już po prostu siły, bez względu na to w jaki sposób bym ją miała odnaleźć. Potrzebowałam teraz grupy w której. nie tylko będę rosła pod względem siły ale także takiej gdzie bym się rozwijała jako jednostka ludzka. Chciałam należeć do organizacji, której symbol bym nosiła z dumą. Chciałam należeć do organizacji, którą ludzie by kojarzyli z czymś dobrym i pozytywnym a nie trzęśliby się ze strachu na samą jej nazwę. Moje dalsze przemyślenia zostały przerwane przez kelnera, który przyniósł mi miskę z zupą oraz kubeczek i imbryk z herbatą. Podziękowałam mu z uśmiechem po czym zabrałam się za pałaszowanie zupy. Po zakończonym posiłku i wypiciu herbaty, uregulowałam należność i udałam się do pokoju, aby przespać się przed następnym dniem owocnym w kolejne, miałam nadzieję ciekawe wydarzenia.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Tamaki Hyūga »

Kiedy obudziłam się następnego dnia o poranku, w dalszym ciągu pamiętałam moje wczorajsze przemyślenia odnośnie miejsca gdzie mogłabym należeć. Moje myśli raz po raz krążyły wokół pomysłu abym może kiedyś, sama założyła organizację. Wiedziałam że na pewno nie było to coś co można tak o sobie wymyślić że można zrobić i o, robi się, będę musiała dużo różnych kwestii odnośnie tego przemyśleć i wtedy, tylko wtedy, może kiedyś będę mogła z dumą powiedzieć sobie że mi się udało i wszystko jest takie jakie powinno być.
Po szybkim oporządzeniu się opuściłam pokój i udałam się do głównej sali, chcąc zjeść w spokoju śniadanie, jednak zostałam mocno zaskoczona tym że raczej marne na to szanse, ponieważ sala była absolutnie pełna. Rozejrzałam się więc w poszukiwaniu jakiegoś stolika który był wolny albo przynajmniej wnioskując z etapu na którym były osoby aktualnie go zajmujący, niedługo się zwolni i będę miała szansę aby się do niego prześlizgnąć.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Tamaki Hyūga »

Jak się okazało, udało mi się zlokalizować stolik, który prezentował się obiecująco jeżeli chodzi o szansę na zwolnienie się go. Siedziała przy nim trochę starsza ode mnie kobieta, która już w tym momencie zbierała się do wstania od stolika. Kiedy już podeszłam aby szybko zająć miejsce po jego zwolnieniu, kobieta już wstała i chciała ruszać do wyjścia jednak niespodziewanie wpadła prosto na mnie, od razu przepraszając.
- Oczywiście, spokojnie proszę pani, nic się nie stało. Proszę. - powiedziałam z ciepłym uśmiechem, przepuszczając kobietę aby mogła już dalej przejść bez przeszkód w stronę wyjścia z karczmy a ja sama żebym mogła spokojnie zająć miejsce, które ona zwolniła. Jak udało mi się usiąść to staram się gestem przywołać do siebie kelnera aby zamówić coś do jedzenia na śniadanie. Zdecydowanie nie podobał mi się panujący tutaj tłok, więc chciałam jak najszybciej mieć to już za sobą i opuścić to miejsce.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Tamaki Hyūga »

Pomimo pewnych trudności w dotarciu do stolika, udało mi się rozwiązać te problemy i usiadłam wreszcie na krześle. Zaraz po tym rozpoczęłam rytuał typoty dla tego typu miejsc, czyli próby zwrócenia na siebie uwagi kelnera, aby następnie przyszedł on odebrać nasze zamówienie. Doskwierał mi trochę głód, jednak nie na tyle abym była jakoś nazbyt natarczywa, po prostu chciałam dać obsługującemu do zrozumienia że jeżeli będzie miał chwilkę to aby przyszedł do mojego stolika. Nim jednak udało mi się to wykonać, zauważyłam że do stolika podeszła ta sama kobieta która przed chwilą go opuściła. Czyżby się rozmyśliła? Może zapomniała czegoś zabrać? Moje wątpliwości zostały rozwiane. Kobieta po prostu potrzebowała pomocy kogoś... Cóż, ciężko powiedzieć jakiej osoby potrzebowała kobieta, jednak możliwe że moje umiejętności były odpowiednie do zadania jakie trzeba było wykonać.
- Tak, tak zgadza się, jestem kunoichi, czy mogę pani jakoś pomóc? - zapytałam się, w dalszym ciągu pogodnym i sympatycznym tonem.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Tamaki Hyūga »

Cóż, zadanie wydawało się tak bardzo standardowe jak to tylko było możliwe, więc nie widziałam czemu miałabym się tego nie podjąć. Może nie potrzebowałam zbytnio pieniędzy, jednak zawsze było miło pomóc jakiejś potrzebującej duszy, tak o po prostu z dobroci serca. Zmierzyłam jeszcze w miarę dyskretnie kobietę wzrokiem po czym wzruszyłam ramionami, co mi szkodzi, prawda?
- Cóż, nie widzę chyba żadnych przeciwwskazań. Czy chciałaby pani ruszać już teraz czy może mamy jeszcze chwilę? Ja zjem śniadanie i wypiję coś ciepłego a pani mi może w tym czasie powiedzieć coś więcej o tym zadaniu na przykład? Również mogłaby pani wypić jeszcze ciepłą herbatę przed wyruszeniem w drogę, w końcu zima już za pasem a klimat w Cesarstwie nigdy nie jest nazbyt łagodny. - zaproponowałam kobiecie.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 586
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 586
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Karczma "U gospodarzy"

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuyuhana (Osada Rodu Ranmaru)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości