Pod wielorybim harpunem

Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Ku mojemu zaskoczeniu oraz zadowoleniu, okazało się że pogoda nieco się poprawiła, więc podróż powrotna do Fuyuhany minęła mi o wiele przyjemniej i szybciej niż wcześniej. Kiedy dotarłam wreszcie na miejsce i później do karczmy, czekała tam na mnie kolejna niespodzianka. Okularnik był w lokalu i ewidentnie na mnie tam czekał, więc podeszłam od razu do niego.
- Proszę, proszę, cóż to za niespodzianka! Już myślałam że znowu będę miała okazję doświadczyć waszej kreatywności jeżeli chodzi o dostarczanie zapłaty za wykonanie zadania. - powiedziałam do mężczyzny kiedy ten do mnie podszedł. - Cóż, okazało się że władał umiejętnościami klanu Kaguya jednak to nie było wszystko. - powiedziałam po czym wyciągnęłam zwój aby wydobyć z niego bransolety, które następnie podałam okularnikowi. - Kiedy tylko je zdjął, stał się o wiele, wiele szybszy, więc możliwe że dzięki takiemu elementowi zaskoczenia mógł często wziąć przeciwnika zanim ten uświadomi sobie co się dzieje i wtedy już było po sprawie. Sama też zarobiłam parę draśnięć, jednak nic poważnego. Czy masz jakiś pomysł co z tym zrobić? Niestety są dla mnie o wiele za duże. - powiedziałam do okularnika.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Jak się również okazało, okularnik był nieco obeznany w temacie tego typu przedmiotów jak ten, który zdobyłam. Zgodnie ze słowami mężczyzny była nawet możliwość abym mogła załatwić dopasowanie ich, tak abym mogła sama z nich korzystać. Bardzo mnie to zainteresowało i byłam wdzięczna okularnikowi za danie mi takiej oferty.
- O, to... To bardzo uprzejme z twojej strony. Na prawdę doceniam to i od razu tam się udam. No i mam nadzieję że jestem już wystarczająco silna i wytrzymała żeby z tego odpowiednio korzystać. - powiedziałam z uśmiechem na ustach po czym delikatnie się przed nim skłoniłam w podzięce. - Dobrze, w takim razie ja będę się zbierać, to była czysta przyjemność ponownie robić z wami... Tobą, interesy. Mam nadzieję że jeszcze będzie nam dane ze sobą pracować. - dodałam po czym wysłuchałam jego odpowiedzi a jeżeli nie miał nic więcej do dodania to ruszam zgodnie z jego instrukcjami aby dotrzeć do owego kowala.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po dotarciu do karczmy, od razu zabrałam się za spożycie ciepłego posiłku aby się rozgrzać. Wypiłam sobie również ciepłą herbatę po czym zapłaciłam i skierowałam do pokoju na krótką drzemkę. Po wstaniu byłam o wiele bardziej wypoczęta i stwierdziłam że mogę już w takim razie zabrać się do ćwiczeń. Opuściłam budynek tylnymi drzwiami i wyszłam na niewielki dziedziniec z samotnym drzewem na środku.
  Ukryty tekst
Po zakończonym treningu udałam się z powrotem do karczmy aby napić się w nagrodę herbaty jaśminowej oraz zastanowić się nad kolejnymi technikami, które mogłabym przetrenować w najbliższym czasie. Pamiętałam również o jednej z technik klanowych z którą zdecydowanie się ociągałam i odwlekałam jej naukę, bojąc się nieco tego jak będzie to wyglądać.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Weszłam z powrotem do karczmy i usiadłam przy jednym ze stolików które stały w ustronnym miejscu aby w spokoju rozkoszować się rozgrzewającą herbatą. Obserwowałam innych klientów, którzy również upodobali sobie ten lokal, jednak nikt konkretny nie rzucił mi się na tyle w oczy abym skupiła się na nim na dłużej. Z racji dość później godziny oraz braku czegokolwiek ciekawego do roboty, dopiłam szybko resztę herbaty, zapłaciłam za nią po czym udałam się do pokoju gdzie po odświeżeniu się, położyłam się do snu.

Następnego dnia wstałam niewiele po świcie i od razu ubrałam się a następnie zeszłam do głównej sali aby zjeść śniadanie przed kolejnym pracowitym dniem jaki mnie czekał. Szybko zjadłam posiłek i od razu udałam się na mały dziedziniec, który już wczoraj ochrzciłam jako mój placyk treningowy.
  Ukryty tekst
Nieco zmęczona ale zdecydowanie usatysfakcjonowana wynikami treningu wróciłam do karczmy gdzie zdecydowałam się zjeść zasłużony posiłek składający się z ciepłego udonu oraz grillowanego mięsa wołowego z dodatkiem warzyw i z onigiri a do tego dzbanek herbaty wiśniowej. Ku mojemu zaskoczeniu w lokalu właśnie zaczynał się pokaz sztuk walki, który miał na celu urozmaicić klientom pobyt.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

W spokoju sobie odpoczywałam jedząc kolację, popijając herbatę i obserwując coś co miało imitować sztuki walki, jednak dla wprawnego oka, było od razu widać że wszystko było niczym więcej niż prostą, niepotrzebnie efektowną choreografią, chociaż musiałam przyznać że przyjemnie się to oglądało. Tak więc spędziłam jeszcze pół godziny, może godzinę na popijając herbatę i obserwując taniec "wojowników". Kiedy poczułam jak powoli zaczyna dopadać mnie znużenie, wstałam od stołu i udałam się do wynajętego pokoju gdzie położyłam się spać, nie chcąc dłużej marnować czasu.

Kiedy obudziłam się następnego dnia od razu zeszłam do głównej sali aby pożywić się przed kolejnymi treningami, zastanawiając się nad tym czego tak na prawdę potrzebuję się nauczyć. Przemyślałam dokładnie to co już potrafię a także w czym mam największe braki. Czułam również że będę musiała się mocno wziąć za rozwinięcie mojej biegłości w zakresie Uwolnienia Wody, ponieważ był to mój wrodzony żywioł a jednak traktowałam go bardzo po macoszemu co zdecydowanie mi się nie podobało.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po zjedzeniu śniadania i wypiciu herbaty zebrałam się z mojego miejsca i ruszyłam na dziedziniec aby po raz kolejny stanąć naprzeciw mojego przeciwnika, którym było samotne drzewo na środku placyku.
  Ukryty tekst
Zadowolona z faktu że udało mi się opanować kolejną technikę do mojego repertuaru, udałam się z powrotem do lokalu aby spożyć kolację. W trakcie jedzenia moje myśli na powrót krążyły wokół mojego braku przynależności do kogokolwiek bądź czegokolwiek. Nie było żadnego miejsca które mogłabym z czystym sumieniem nazwać moim domem. Brakowało mi miejsca, gdzie wiedziałam że zawsze mogę wrócić po długiej podróży. Miejsca gdzie wiedziałam że zawsze będzie tam ktoś mi bliski. Nieco przygnębiona moimi przemyśleniami, dokończyłam szybko posiłek i poszłam do pokoju aby się porządnie wyspać.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Następnego ranka, nieco bardziej pogodzona z moimi myślami opuściłam pokój i już niemal rutynowo, zeszłam do głównej sali lokalu aby zamówić sobie śniadanie oraz herbatę. Ponownie również myślałam o mojej przynależności do jakiegoś miejsca bądź grupy, jednak teraz miałam kompletnie inne podejście. Zamiast próbować szukać takiego miejsca stworzonego przez kogoś innego, czemu nie miałabym sama stworzyć takiego miejsca? Co stało na przeszkodzie tego bym stworzyła własną organizację, której ideały i cele by mi całkowicie odpowiadały? Wiedziałam że z pewnością nie było to coś co uda mi się zrobić w parę dni, jednak przynajmniej byłby to jakiś bardziej namacalny cel za którym mogłabym podążać. Kiedy w moim umyśle klarował się plan założenia własnej organizacji shinobi, czułam jak moje serce wypełnia się spokojem oraz motywacją do działania, zupełnie jakby całe to brzemię samotności jakie ze sobą do tej pory targałam, zostało uniesione i ciśnięte w kąt. Pełna energii i werwy, dokończyłam śniadanie i sprężystym krokiem udałam się aby się dalej doskonalić.

  Ukryty tekst
Mocno wymęczona treningiem, szybko zjadłam obiad i udałam się do pokoju aby zdrzemnąć się w celu odzyskania sił przed dalszą częścią ćwiczeń.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po kilkudziesięciominutowej drzemce, wstałam z łóżka i ponownie ruszyłam na dziedziniec, nie chcąc wybić się z rytmu nastawionego na ćwiczenia.
  Ukryty tekst
Zmęczona jednak zadowolona i usatysfakcjonowana weszłam do budynku i usiadłam przy stoliku i zamówiłam sobie ramen, grillowaną wołowinę, kilka kanapek ryżowych onigiri nadziewanych łososiem oraz duży dzbanek herbaty wiśniowej, gotowa aby uczcić kolejny odniesiony przeze mnie sukces. Jedyne czego tak na prawdę mi brakowało w tej chwili to towarzystwa jakiejś poznanej już przeze mnie osoby, abym mogła podzielić się tym sukcesem a także zdradzić jej moje wcześniejsze przemyślenia odnoszące się do założenia własnej organizacji. Potrzebowałam jakiejś obiektywnej osoby, która oceni mój pomysł, może podsunie jakieś inne rozwiązanie, zaproponuje coś nowego. Potrzebowałam świeżego spojrzenia na to wszystko ale również kogoś komu wiem że mogę ufać.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 485
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zdecydowanie pochłonięta pałaszowaniem mojego nieco uroczystego posiłku, nie zwracałam praktycznie żadnej uwagi na otoczenie. Kiedy wreszcie udało mi się nieco stłumić ogarniający mnie głód a oba talerze i miska przede mną były już całkowicie puste, nalałam sobie do kubeczka herbaty i rozsiadłam się nieco wygodniej aby rozejrzeć po wnętrzu. Z początku od niechcenia, jednak w pewnym momencie mój wzrok zawiesił się na znajomej twarzy. Przy jednym ze stolików siedział nikt inny a sama Yuki Hoshi, którą miałam przyjemność poznać a nawet wykonać wspólnie zlecenie jakiś czas temu. Zadowolona z szansy na rozmowę z jakąś znaną mi osobą, wzięłam kubeczek i imbryk z herbatą i podeszłam do stolika przy którym siedziała czarnowłosa.
- Ohayou, Hoshi-san! Można się dosiąść? - zapytałam się pogodnym tonem znajomą i wskazałam miejsce przy jej stoliku. Jeżeli nie miała nic przeciwko to odstawiłam na stół imbryk z herbatą i kubeczek po czym usiadłam, uśmiechnięta od ucha do ucha. - Miło spotkać wreszcie kogoś znajomego. Brakowało mi bardzo jakiegoś kompana do rozmowy, muszę przyznać że z nieba mi spadłaś, Hoshi-san. Jak mijał ci czas od naszego poprzedniego spotkania? - zapytałam kobietę po czym nalałam sobie do kubeczka kolejną porcję ciepłego naparu i zaczęłam powoli go sączyć aby nie poparzyć ust. Bardzo mnie ciekawiło co się działo z Hoshi oraz Sashiko po tym jak się od nich oddzieliłam. Yuki była w moim mniemaniu również idealną osobą aby się z nią podzielić pomysłem który jakiś czas temu wykiełkował w moim umyśle, jednak na to będzie jeszcze czas.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 485
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Nieco zalana potokiem słów wypowiedzianych przez Hoshi, musiałam chwilę wszystko przetrawić aby odpowiedzieć na wszelkie pytania zadane przez koleżankę, jednak sam fakt bycia przy znajomej osobie od razu poprawił mi humor a żywe usposobienie Yuki jeszcze bardziej spotęgowało efekt.
- Cóż, ja przez ten czas wykonałam jeszcze jedno zadanie od naszych znajomych agentów Cesarstwa a później eskortowałam jedną kobietę do świątyni a poza tym to sporo czasu spędziłam na nauce nowych technik które mogłyby mi się przydać w przyszłości. Teraz właśnie można powiedzieć że świętowałam nauczenie się jednej skomplikowanej techniki klanowej. No i jeszcze dużo rozmyślałam nad jednym pomysłem i chętnie bym się nim z tobą podzieliła, jeżeli chcesz tego wysłuchać. Pewnie póki co to narazie zostanę na Hyuo przez jakiś czas, przynajmniej póki nie będzie się działo nic większego gdzieś indziej na świecie. Byłoby mi bardzo miło jeżeli mogłabym chwilę pomieszkać u ciebie, mam nadzieję że nie będzie to problem. - powiedziałam zaskoczona i nieco zakłopotana ostatnią propozycją. Zdecydowanie czułam się mocno ożywiona przez spotkanie Hoshi i bardzo mnie to cieszło, zwłaszcza że widziałam ją w dobrym zdrowiu. - A właśnie, wiesz może co u Sashiko-san? Można by jakoś powtórzyć jeszcze jedno wspólne zlecenie jeżeli obie miałybyście ochotę oczywiście. - dodałam jeszcze na koniec, wspominając o naszych wspólnych eskapadach w celu eliminacji fanatycznych wyznawców fałszywej bogini.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuyuhana (Osada Rodu Ranmaru)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości