Pod wielorybim harpunem

Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 485
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Hoshi najwyraźniej bardzo zadowolona z mojego przyjęcia jej zaproszenia, jeszcze bardziej zaczęła tryskać energią co tylko napawało mnie kolejnymi dozami pozytywnej energii.
- Spokojnie Hoshi-san, ty dokończ posiłek a ja w tym czasie opowiem ci o co mi chodzi, bo nie widzę raczej powodu dla którego nie mogłabym o tym tutaj mówić a później pójdę po swoje rzeczy i będziemy mogły udać się do twojego domu. - powiedziałam z uśmiechem po czym zrobiłam krótką przerwę aby zebrać myśli w jakąś logiczną i sensowną całość, którą mogłabym następnie zaprezentować drugiej kunoichi. - No dobrze... Ostatnio gnębiło mnie trochę to że z racji że wyrzekłam się mojego klanu a także generalnie nigdzie nie należę i przez to nie mam po prostu miejsca na świecie, które mogłabym z czystym sumieniem nazwać moim domem. Dlatego też zaczął chodzić mi po głowie plan. Plan abym założyła własną organizację, tak jak chociażby jest Sunadokei pod przywództwem Ichirou. Owszem, zdaję sobie sprawę że z całą pewnością takie przedsięwzięcie to nie jest zwykłe hop-siup, ale kiedy tylko wpadłam na ten pomysł to od razu poczułam jak wszystko zaczyna być o wiele bardziej sensowne. Chciałabym być członkinią organizacji, która uosabia dobre cechy, pomaga cywilom, wspiera siebie nawzajem... Miejsce gdzie będę mogła wracać po misji, widzieć tam znajome twarze. Mieć tam kompanów, którzy będą się trzymali razem na dobre i na złe. Poznałam już wielu dobrych ludzi, w tym też ciebie oraz Sashiko i właśnie takie osoby bym ściągała do tej organizacji. Różne ale równocześnie wszyscy mieliby na horyzoncie ten sam cel. Każdy by wnosił swoje odmienne spojrzenie na sprawy rozpatrywane we wspólnym gronie. Nie wiem, może brzmi to trochę jak dziecięce marzenie ale musiałam się z kimś tym podzielić i całe szczęście trafiłam tutaj na ciebie, Hoshi-san. Co o tym wszystkim sądzisz? Myślisz że ma to jakiekolwiek szanse na powodzenie? Chciałabyś w ogóle brać w czymś takim udział? - zapytałam się trochę niepewnie, patrząc na Yuki.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 485
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

W pierwszej kolejności Hoshi podsunęła mi talerzyk z paroma dango nabitymi na patyczek. Uśmiechnęłam się delikatnie i podziękowałam skinieniem głowy, przyjmując ofiarowany mi deser i podniosłam patyczek, zjadając pierwszą słodką kuleczkę ryżową. Z jednej strony czułam lekkie zdenerwowanie postawą mojej rozmówczyni, nie lubiłam jak inni stawali się tacy nadopiekuńczy, z drugiej strony jednak, sama się podstawiłam do tego. Moje słowa były całkowicie jednoznaczne. Potrzebowałam jakiegoś źródła wsparcia i byłam gotowa nawet stworzyć je moimi własnymi rękoma. Hoshi niestety nie wiedziała wszystkiego o mnie, nie można jej za to winić, więc będę musiała nieco bardziej ją wtajemniczyć.
- Nie mam najmniejszego zamiaru tam wracać. Moja matka zmarła przy porodzie a ojciec od zawsze mnie o to obwiniał. O to a także o to że nie urodziłam się chłopcem. - zaczęłam, po czym zjadłam drugie dango przed kontynuowaniem mojej historii. - Kiedy okazało się że jednak coś tam umiem i nieźle radzę sobie w walce wręcz, stałam się dla niego czymś pokroju walecznej maskotki z której jedyny pożytek to testowanie jej limitów podczas treningów fizycznych. Nie mam już tak na prawdę rodziny i nic nie trzymało mnie w Kyuzo, więc wyruszyłam w świat. Przez moment po turnieju w Yinzin zakręciłam się z grupą znajomych... Może nawet przyjaciół, jednak później podczas wyprawy do Oniniwy patrzyłam na śmierć dwójki z nich a po powrocie z tamtej ekspedycji dowiedziałam się również o śmierci trzeciego, który nie mógł udać się do Głębokich Odnóg. - kontynuowałam po czym zrobiłam przerwę na kolejną kulkę deseru. - Tak szczerze powiedziawszy, jesteś na ten moment prawdopodobnie najbliższą mi osobą, Hoshi-san. Rozumiem że masz tutaj swoje własne życie i jak najbardziej to szanuję, nie chciałam żeby to tak zabrzmiało i nawet nie wiesz jak bardzo doceniam twoje zaproszenie i z wielką chęcią z niego skorzystam, jednak nie zmieni to faktu że będę próbowała małymi kroczkami zbliżać się do mojego celu. Mam nadzieję że też to rozumiesz. - powiedziałam uśmiechając się blado po czym zjadłam ostatnie dango z patyczka.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 485
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zadowolona z faktu iż wreszcie miałam kogoś z kim mogłam się tym wszystkim podzielić i nie bałam się tego jak dana osoba zareaguje, wyrzuciłam z siebie wszystko na Hoshi, czując przy tym ogromną ulgę. Hoshi odpowiedziała propozycją ofiarowania mi wsparcia jeżeli będę takowego potrzebowała, jednak nie stała się przy tym nadopiekuńcza, co zdecydowanie podziwiałam w niej. Odwzajemniłam jej uśmiech po czym podniosłam się od stołu aby przynieść swoje rzeczy. Udałam się do pokoju i zebrałam wszystko co do mnie należało, upewniłam się czy niczego nie zapomniałam po czym wróciłam do głównego pomieszczenia. Podeszłam do jednego z kelnerów i uregulowałam płatność za nocleg po czym podeszłam z powrotem do Hoshi.
- No dobrze, wszystko mam, możemy ruszać w takim razie, prowadź, Hoshi-san. - powiedziałam z serdecznym uśmiechem na ustach.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yuki Hoshi
Posty: 485
Rejestracja: 7 mar 2021, o 20:42
Wiek postaci: 29
Ranga: Doko

Re: Pod wielorybim harpunem

Post autor: Yuki Hoshi »

0 x
KP | Pieniążki | PH
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuyuhana (Osada Rodu Ranmaru)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość