Shiroyama 城山

Stanowiąca część Cesarstwa wyspa położona jest na południe od skupiska wysp Kantai, a także na południowy zachód od krajów kupieckich. Na wyspie znajduje się siedziba Rodu Ranmaru, jednak głowa rodu rezyduje na Hanamurze, piastując stanowisko Cesarza. Temperatura panująca na wyspie jest znacznie niższa od tej na Kantai co nad wyraz pokazują góry śnieżne a także licznie występujące wichury. Ludzie zamieszkujący wyspę utrzymują się z polowań oraz połowów.
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Tamaki Hyūga »

Zdecydowanie podekscytowana tym wszystkim, czekałam gotowa do walki, kiedy to Kagate odwrócił się w moją stronę i po wyciągnięciu kościanego miecza, rozpoczął natarcie składające się z serii szybkich pchnięć. Uśmiechnęłam się pod nosem rozpoznając w jego umiejętnościach klan Kaguya, z którym miałam już okazję się zmierzyć, więc wiedziałam również jakich umiejętności się po kimś takim spodziewać. Starając się wykorzystać moją szybkość oraz zręczność, unikam ataków miecza i staram się znaleźć odpowiedni moment na kontratak za pomocą prostej klanowej techniki, która miała zatrzymać natarcie mężczyzny i pozwolić mi na pełne przejście do ofensywy za pomocą zmasowanego ataku na tenketsu Kagate. W trakcie wykonywania technik uważam również na aby się nie nadziać na kości które mogłyby "wyrosnąć" z tułowia mojego przeciwnika. Jeżeli tak się stanie to szybko się wycofuje i utrzymuję dystans.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Harikotto »

  Ukryty tekst
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Tamaki Hyūga »

Póki co walka przebiegała dość wyrachowanie i najwyraźniej oboje poszukiwaliśmy luk w obronie przeciwnika. Kiedy ujrzałam odpowiedni moment na kontratak, szybko wykonałam uderzenie w splot słoneczny Kagate Ineraia przez co wytrąciłam pęd jego szarży i rozpoczęłam moje natarcie, jednak zgodnie z moimi przewidywaniami, zostałam powstrzymana przez zasłonę z kości jaka wynurzyła się z torsu przeciwnika. Korzystając z tej chwili spokoju, mój cel najwyraźniej chciał wyciągnąć swoją sekretną kartę. Z zaciekawieniem obserwowałam uważnie jak odpiął on metalowe bransolety z rąk, które następnie z głuchym tąpnięciem upadły na ziemię. Zdecydowanie zaskoczył mnie ten odgłos, nie spodziewałam się żeby to było cokolwiek innego niż zwykłe ozdoby. Jeszcze bardziej zaskoczona byłam kiedy Kagate ponownie ruszył do ataku, tym razem jednak wyraźnie szybszy. Czyli zaczęła się walka na poważnie. Widząc że mój przeciwnik drastycznie przyśpieszył, zdecydowałam się również nie oszczędzać. Odskoczyłam do tyłu aby nieco zwiększyć dzielący nas dystans a następnie od razu przeszłam do wykonania jednej z silniejszych technik jakie posiadałam w moim repertuarze. Technika ta miała na celu nie tylko zadać przeciwnikowi spore obrażenia ale także rzucić nim potężnie o ścianę co miałam nadzieję że nieco ostudzi jego zapał.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Harikotto »

  Ukryty tekst
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Tamaki Hyūga »

Walka trwała w najlepsze a ja szukałam odpowiedniego momentu aby poharatać Kagate. W międzyczasie zarobiłam parę zadrapań i dziur w moim ubraniu, jednak nareszcie jak ujrzałam moją szansę i od razu ją wykorzystałam, z całą siłą wykonując podwójny podmuch chakry, prosto w mężczyznę. Technika zdecydowanie go zraniła co widziałam po jego zachowaniu, jednak nie odrzuciła go tak daleko jak miałam nadzieję. Mój przeciwnik dość szybko otrząsnął się po tym ataku i od razu zabrał się z powrotem do walki, zaskakując mnie czymś nowym, posłał w moją stronę kilka pocisków, które wystrzeliły z opuszków jego palców. Szybko odskoczyłam w bok po czym od razu wystrzeliłam do przodu, wspomagając moją szarżę za pomocą podmuchu chakry aby zaatakować go moją autorską techniką a następnie przejść z dalej do ataku, robiąc drugie podejście z próbą zablokowania tenketsu Kagate, uważając jednak aby nie nadziać się na jakiekolwiek wystające kości mojego przeciwnika.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Harikotto »

  Ukryty tekst
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Tamaki Hyūga »

Dzięki mojej szybkiej reakcji, udało mi się bez większego uszczerbku na zdrowiu uniknąć pocisków posłanych we mnie przez Kaguyę. Zarobiłam co prawda kolejna drobną ranę, jednak nie była ona zagrożeniem dla mojego życia a jakikolwiek ból był mocno tłumiony przez buzującą we mnie adrenalinę. Kiedy tylko skończyłam robić unik, od razu doskoczyłam z powrotem do Kagate, tym razem jednak dzięki wspomaganiu się podmuchem chakry, moje uderzenie przyniosło pożądany efekt i mojego przeciwnika zamroczyło na krótką chwilę, która jednak była wystarczająca dla mnie abym mogła kontynuować natarcie za pomocą długiej serii ataków po których mój przeciwnik na szczęście padł pokonany na ziemię. Jeszcze przez chwilę patrzyłam na jego ciało i widziałam jak ostatnie znaki życia zanikają, wraz z resztkami chakry. Kagate Inerai był martwy. Moje zadanie dobiegło końca. Wyprostowałam się i po dezaktywowaniu Byakugana, rozejrzałam po pomieszczeniu aby zlokalizować wszystkie kobiety, które towarzyszyły mi w drodze tutaj.
- Cóż, jak pewnie się domyślacie, wykorzystałam was aby się tutaj dostać. Nie bójcie się jednak, nic wam nie grozi z mojej strony, moja robota tutaj jest już skończona i wracam do Fuyuhany. Jeżeli chodzi o was, to możecie rozejrzeć się po tym miejscu i zabrać wszystko co tylko chcecie... - powiedziałam do prostytutek podchodząc do leżących na ziemi bransolet, które w trakcie walki zrzucił z siebie Kagate. - No, wszystko poza tym. - powiedziałam podnosząc je z ziemi i zauważając że tak jak mi się zdawało po odgłosie jaki wydały kiedy upadły na ziemię. Były cholernie ciężkie. Zabrałam je ze sobą i zapieczętowałam w jednym z moich zwojów a następnie po szybkim obwiązaniu sobie nogi bandażem, założyłam płaszcz i wyszłam z posiadłości, kierując się w drogę powrotną do Fuyuhany.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Harikotto »

0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Tamaki Hyūga »

Jak się okazało, Yoshita nie wierzyła całkowicie w moje zapewnienia odnośnie "martwości" Kagate Ineraia i sama dołożyła swoją cegiełkę do jego śmierci, poprzez podcięcie jego gardła własną bronią, którą trzymała sprytnie ukrytą gdzieś w okolicach piersi. Widząc to wypuściłam szybciej powietrze nosem, nieco rozbawiona i już miałam się wynosić z posiadłości kiedy ta jeszcze zaczęła się odgrażać, co skwitowałam uśmiechem i pomachałam im na pożegnanie po czym "schowałam" ciężkie bransolety do zwoju, obwiązałam nogę kawałkiem bandaża i ruszyłam w drogę do Fuyuhany, do karczmy "Pod wielorybim harpunem", gdzie miałam nadzieję spotkać okularnika aby zameldować mu wykonanie zadania. Oczywiście nie spodziewałam się aby tam był, przyzwyczajona do tego że po wykonaniu misji dla Cesarstwa, zazwyczaj dostawałam moją zapłatę w o wiele mniej osobisty sposób niż kiedyś. Tak czy siak, czym prędzej zabrałam się w drogę, nie chcąc aby zastała mnie późna godzina w drodze, mogłoby to być dość nieprzyjemne aby się tułać po górach w nocy, zwłaszcza że na w Mosrkich Klifach zima już wyraźnie zbliżała się wielkimi krokami.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 586
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Sashiko »

0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 781
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Minoru »



0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 586
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Sashiko »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 781
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Minoru »



0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
Awatar użytkownika
Sashiko
Posty: 586
Rejestracja: 4 lut 2021, o 20:39
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy zawiązane w kok, brązowe oczy, szczupła i zgrabna sylwetka, średni wzrost. Ubiór: biały strój z białym płaszczem, białe rękawiczki i maska wilka na twarzy (szczegóły i obrazki w KP)
Widoczny ekwipunek: Łuk i kołczan ze strzałami oraz włócznia na plecach, torba na boku nieco z tyłu
Multikonta: Uchiha Tsuyoshi

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Sashiko »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek

Ryō | PH
Awatar użytkownika
Minoru
Posty: 781
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 17:58
Wiek postaci: 30
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Dorosły już mężczyzna o krótko przystrzyżonej brodzie i włosach dość niechlujnie związanych w kucyk.
Widoczny ekwipunek: - 2 x Torby umieszczone na plecach, przy pasie
- 2 x Katana wisząca u lewego boku
- Kamizelka shinobi

Re: Shiroyama 城山

Post autor: Minoru »



  Ukryty tekst
0 x
Prowadzone misje:
  • Tetsu Maji - D Przekleństwo pustyni (Wolna)
  • Tsukune - Wyprawa B Zdradzicecki Korikami (Przejęta)
  • Arii - Zadanie specjalne C Kress
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyuo”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości