Tawerna "Uśmiech Rekina"

Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Harisham »

Koniec Misji D.
Toshiko 3h hospitalizacji.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Rimuru »

Obrazek Rimuru ubrana już i gotowa na swoją pierwszą przygodę, skierowała się w końcu do tawerny, do której pierwszy raz zdecydowanie weszła tak dobrze urodzona dziewczynka, którą można bez trudu nazwać małoletnią i nie odpowiednią osobą do takiego miejsca. Tak więc zdecydowanie przyciągnęła wzrok wszystkich, ubrana w futrzany szalik wokół szyi, wykonany z jakiegoś dziwnego furtra bo nie wyglądał na taki, który łatwo zmoczy, do tego niebieski płaszcz wykonany ze skóry rekina i futrzanymi końcówkami na rękawach, dobre i wygodne buty do drogi. Zdecydowanie nawet wywrócenie się w takich butach chroniło jej kostkę, choć będąc Hozuki nie musiała się obawiać takiej pewnie głupoty. Młoda i o dziecięcej twarzyczce, wyglądała na wielkiego naiwniaka. Jednak jej miecz przy pasie, wyglądał jeszcze jak wręcz nowa broń - złote zdobienia, rekinia skóra jako obwiązanie, perła wisząca sobie wolno. Zdecydowanie miała broń ładną, ale czy była tą osobą, która miała teraz rozpocząć jakieś zadanie jako kunoichi?
0 x
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Arii »


3/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Rimuru »

Nie takiego widoku spodziewała się zastać tak wcześnie rano, jednak nie jej miarą było ocenianie żeglarzy. Jednak gdy coś przeleciało obok niej, brew zaczęła jej drgać. Do jakiego miejsca ją zaproszono? Miała ochotę ich tutaj wszystkich z góry na dół opieprzyć, już nawet się za to zabierała. Nie pierwszy i nie ostatni raz zamierzała bowiem w jakiejś tawernie stanąć na ladzie i krzyczeć na ludzi. A z kataną u boku i zębami jak u rekina nie sprawiała wrażenia osoby, którą zechce się zranić. A gdyby ktoś jej krzywdę zrobił, to jego minuty, bo przecież nie dni, były policzone.
Wiele spojrzeń padało na nią, a ona położyła swoje maluteńkie dłonie na swoich bokach, patrząc na nich z przyganą. Powinni się wstydzić swojego zachowania, co oni sobie myśleli pijąc i zachowując się w tak ordynarny sposób. Gdy ktoś miał się zjawić za nią, obróciła się i spojrzała na kobietę, nim ta położyła rękę na jej ramieniu. Jej oczy patrzyły z inteligencją na osobę, która stwierdziła iż ktoś tutaj może ją okraść.
- Rimuru Hozuki ~ Natsumi byłaby dumna! Trzymała szyk i fason, tylko co teraz dalej miało lecieć. A wiedziała - Mimo młodego wieku, jestem damą i wojowniczką ~ powiedziała spokojnie, mimo błyskawicznie bijącego jej serca. Musiała zachowywać się godnie, w końcu nie po to tyle się uczyła o etykiecie i dobrych manierach. Jak wiele osób jej powtarzało, była szlachetnie urodzoną osobą w Cesarstwie, a oprócz tego w Klanie. Nie była byle kim
Dlatego gdy weszły do gabinetu, usiadła ustawiając odpowiednio swoją katanę i płaszcz. Mogła sięgnąć bardzo swobodnie do swojej broni, co świadczyło o tym iż jest szermierzem i najpewniej już nie jakimś tam początkującym, ale też i pewnie nie jakimś ekspertem w tym. Pozwoliła mówić swojej pracodawczyni i kiwnęła głową ze zrozumieniem, mimo iż młody kwiatuszek do określenia szlachetnie urodzonej? Eh, czy ta kobieta nie wiedziała iż żyje w części cesarstwa, a rodziny przywódcze były już kimś więcej? Przywódczyni klanu była DAIMYO, a Rimuru była jej podopieczną i siostrzenicą.
- Nie byłam nigdy na bagnach, ani nie musiałam zbierać informacji, jednak mimo to jestem pewna iż mogę postarać się pozbyć wielu przeszkód stających na drodze, zwłaszcza tych nie działających w imieniu prawa. ~ uu, postarałam się Hokamo, dostanę pochwałę? Nie przyniosłam tym razem hańby swojej godności? Miała nadzieję, iż zrobiła wszystko tak jak powinna. Sama rozmówczyni mogła jednak doznać wrażenia iż obecna tu dziewczynka, jest pod jakąś dziwną presją, której nie mogła wyczuć pochodzenia.
0 x
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Arii »


5/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Rimuru »

- Znowu strzeliłam gafę.... ~ głowa jej opadła, a dziewczyna westchnęła zniechęcona. Przez ostatnie trzy miesiące uczono jej etykiety, zasad dobrego zachowania i to co powinna robić oraz czego nie. A teraz miała wyrzucić to do kosza, bo tutaj miała być shinobi. Czemu życie po za szpitalem było tak skomplikowane? Tam robiła co chciała, no prawie bo nie wchodziła tam gdzie jej nie wolno było i było kilka zakazów, ale tak to była wolna. Tuliła kogo chciała i nikt nie narzekał!
- Znam historię klanu, spędziłam długie godziny słuchając o niej lub czytając ~ stwierdziła Rimuru patrząc na nią z lekką rezygnacją. Czemu to jej zawsze udawało się dokonywać takich gaf? Nie zawsze, jak zdała sobie sprawę. Sołtys był nią zachwycony! Odrzuciła o tym myśli i skupiła się na tym co się do niej mówi, by nic nie uszło jej uwadze.
- Jeżeli poczułaś... przepraszam ~ zaczęła, lecz nagle urwała zdając sobie sprawę iż chce znowu mówić wysokim stylem, którego się uczyła cały czas - Przepraszam za moje zachowanie, dopiero uczę się wszystkiego co mnie otacza. Zaledwie trzy miesiące temu opuściłam szpital bo spędzeniu w nim piętnastu lat mojego życia. Wiele rzeczy jest dla mnie nowych i nie potrafię jeszcze odpowiednio zachować się do każdej sytuacji, mimo to jednak potrafię szybko się dostosowywać i jestem jak powiedziałaś Hozuki ~ uśmiechnęła się słodziutko, przekrzywiając głowę i ukazując nagle wszystkie swoje rekinie kiełki. Czy ten uśmiech nie był najsłodszym obrazem śmierci?
- Nie musisz martwić się o moją brutalność ~ powiedziała, dotykając swojej katany. Jej postawa wyrażała wiele. O dziwo ku zdziwieniu Sakury, dziewczyna ani o trochę nie straciła swojej pewności siebie. Widać, było iż przez ostatnie trzy miesiące nie uczono jej tylko etykiety, ale i pewnie poddano ją twardej szkole, a teraz miała zostać doszlifowana przez Sakurę.
Samej Rimuru nie spodobało jej nazywanie nowym nabytkiem, w końcu Rimuru w kolejności dziedziczenia była trzecia, z samego urodzenia miała wysoką pozycję, która najpewniej była osłabiana przez jej pobyt w szpitalu. Co było nie tak z nią iż tyle lat tam spędziła? To najpewniej było ścisłą tajemnicą.
0 x
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Arii »


7/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Rimuru »

Rimuru ruszyła z młodym chłopakiem, nie czując się ani trochę źle z tym iż była tak widoczna. Nie czuła iż Ninja musi być tym który musi kryć się przy pomocy stroju, ona miała do tego inne możliwości, jak zniknięcie w wodzie czy innego rodzaju miłe techniki. Dziewczyna więc niczym się nie przejęła jeżeli chodziło o obserwowanie jej. Po za tym strój, był niebieskiego koloru, a w mglistej pogodzie Kantai, przestała od razu się tak rzucać w oczy. Budynki oznaczone niebieskimi tkaninami, ocean w tle. To w takich obszarach miał ten strój naprawdę ukazywać swoją prawdziwą wartość.
Wysłuchała ze spokojem co ma jej do powiedzenia chłopak. Nie wyglądało to zdecydowanie dobrze dla interesów, ale dziwnym było to iż dopiero teraz biorą kogoś do zadania, skoro od dwóch miesięcy znika towar. Czemu nie wynajęli Inuzuka albo Aburame, tacy z łatwością by się nadali to wykrycia winnego sprawy. Oni byli świetnymi poszukiwaczami takich spraw. Jeżeli chodziło o konwojowanie, to zdecydowanie wzięcie Rimuru pasowało, jednak dalej nie mogła wymyślić, dlaczego dopiero teraz. Kobieta mówiła iż ma smykałkę do interesów i że jest ważna, a jednak dwa miesiące traciła ważne składniki do specjalnego alkoholu. Coś tu ze sobą nie współgrało. Tylko Co? Tego nie mogła jeszcze oszacować, ale jak by to powiedział jeden z Detektów z czytanych w romansach przez nią "Każda sprawa, ma swoje rozwiązanie, tak jak i gorset". No, może tego gorsetu teraz nie chciała rozwiązywać, lecz wiadomo o co chodzi.
- Mam ich złapać żywcem czy zabić? ~ zapytała patrząc na niego, jakby pytała czy ma kupić truskawki. Nie widać w jej oczach było by zabicie kogoś dla niej było czymś niezwykłym. Zdecydowanie była Hozuki.
0 x
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Arii »


9/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Rimuru »

Obrazek
Wręcz wryło ją w ziemię, tak ją zdenerwował. Nazwał ją głupią i śmiał uderzyć, jej ręka znalazła się na rękojeści, a ona patrzyła na niego nie mogąc uwierzyć w to co słyszy. Czy ten człowiek wiedział co robi i co ona może mu za to wszystko zrobić? Chwilę jej zebrało, nim mogła w końcu się odezwać. Nikt nie zachował się wobec niej tak, popatrzyła na niego zszokowana, z szeroko otwartymi szeroko otwartymi oczami i ustami, ale później w jej oczach zapłonął ogromny gniew.
- Nie pozwalaj sobie, dzieciaku. To twoje pierwsze i jedyne ostrzeżenie. Jeszcze raz zrobisz coś takiego, a Cię zabiję ~ powiedziała, w jej oczach płonęła teraz chęć do walki, miała ochotę albo go pociąć albo zabić na miejscu. Na przeciwko niego nie stała już dziewczynka, tylko szermierz w bojowej pozycji, gotowy wręcz do skoku i walki - Mam zdobyć informację i pozbyć się komplikacji. Sakura Hozuki, nic nie powiedziała o Eliminacji, a o pozbyciu się komplikacji. Pozbyciu się, nie ELIMINACJI, Nie przeinaczaj jej słów, panie ELIMINACJA. W przeciwieństwie do ciebie, znam znaczenie też słowa pozbyć się, nie znaczy ono tylko zabijania. - złapała oddech, ledwo mogła nad sobą panować - Można je zdefiniować na setki różnych sposobów, w zależności od sytuacji. Powtórzę Ci, bo może nie rozumiesz. Rozkazem Hozuki-San, było zdobycie informacji i pozbycie się celu. P O Z B Y C I E S I Ę, nie E L I M I N A C J A. Więc wsadź sobie w dupę swój protekcjonalizm nisko urodzony chłopczyku. Moje pytanie padło głównie dlatego też, iż nie potrafię torturować ludzi w celu zdobycia informacji, o czym mówiłam już Hozuki-San. A teraz prowadź, nim stracę cierpliwość do ciebie - w jej oczach widać było jawną wrogość, a to tego byli na środku ulicy, gdzie on poniżył szlachetnie urodzoną, to powodowało różnego rodzaju komplikację. Przede wszystkim to iż nie mogła mu tego puścić płazem. Jednak nie myślała zbyt trzeźwo nad wszystkim, jedno wiedziała jednak zdecydowanie. Prawo było po jej stronie.
- Czy wystarczająco jasno Ci przypomniałam jej rozkazy? Jeżeli tak, to od tego momentu, pamiętaj jedno złe zachowanie, a mogę Ci załatwić pobyt w więzieniu ~ dodała, zjadliwie.

0 x
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Arii »


11/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Rimuru »

Problem Rimuru, a właściwie jej rodu, był tym iż nie znała strachu czy nawet obawy przed śmiercią. Hozuki po prostu tego nie posiadali*. Przez takie, a nie inne cechy nie bała się chłopaka, który uwolnił sporo czakry i rozwalił płytę przy nich. Jedyne co zrozumiała, iż mieczem nie wygra, instynkt jej to powiedział wprost. Jednak miała inne możliwości. Więc wycelowała w niego palce wskazujące, oba. I gdyby nie to iż ktoś ją w tym momencie powstrzymał, chłopak miałby dwie dziury w swoim ciele. Nie zamierzała się powstrzymywać, od razu zamierzała go zabić. Lekkie dotknięcie jej ramion, od razu sprawiło iż zmieniła swoje ciało w wodę i złożyła swoje ciało metr obok. Patrzyła zła na niego, iż nie pozwala jej odzyskać godności rodu.
Słowa nowo przybyłej osoby zaczęły uspokajać Hozuki Rimuru. Zdecydowanie była dziedziczką rodu, widać iż nie bała się nadchodzącej walki, nie czuła strachu nawet i nie było w niej widać go też i teraz. Dalej była pełna gniewu, widać było w niej też żądzę krwi. Mimo tak młodego wieku, a może właśnie przechodziła fazę buntu? Była jakby nie patrzeć nastolatką, jednak czy w tych czasach ktoś na coś takiego zważał? Pewnie nie, ale Rimuru miała wiele cech wspólnych z Daimyo, to mogli zobaczy oboje tutaj obecnych ludzi.
- W Stolicy Cesarstwa, zabito mężczyznę za samo jedno zło słowo wobec szlachetnie urodzonej osoby ~ przytoczyła rzecz z raportu znacznie spokojniejsza, gdyby to zastosować tutaj, Akima miał na sobie wyrok już śmierci i tortury. Wyprostowała się i popatrzyła na nowo przybyłego obojętna. Wzięła trzy oddech z zamkniętymi oczami i gdy je otworzyła, nie było w nich już żądzy krwi, a ona wyglądała na całkowicie spokojną.
- Miło mi poznać, jestem Rimuru Hozuki ~ Rzekła, naburmuszonym tonem, nie podobało jej się to co się tutaj wyprawiało, jego kolejne słowa sprawiły iż zaczynała mieć tego naprawdę dosyć. Chciała wrócić do swojego kochanego szpitaliku.
- Nie pomijaj żadnego faktu, ja mam zdać raport Hokanie Natsumi, jak tylko wrócę. Jest odpowiedzialna za moje przygotowanie na objęcie stanowiska przedstawicielki rodu Hozukich na dworze Cesarskim. Więc wszystko ma trafiać do niej, bez żadnej cenzury. I zdaje sobie sprawę iż nie jestem idealną córką Igakazy i nigdy nie będę, w końcu jestem dzieckiem wychowywanym w zbiorniku ~rzekła smutnym i rozżalonym głosem, ze złością wręcz ostatnie słowa. Po wzięciu kolejnego oddechu kontynuowała spokojniejsza - Udało się mu mnie sprowokować, jednak nie znaczy to, iż zachowałam się błędnie. Nie mogłam cię cofnąć przed takimi rzeczami. Według Hokamy-san mam zacząć budować i naprawiać swoją reputację, a on sprawił iż oprócz tego iż wyszłabym na słabą, uraził on moją godność i dumę, która niestety nie należy tylko do mnie, bo jestem arystokratką. A to znaczy iż moja godność jest częścią rodziny. Więc gdy mnie obraził i pstryknął w czoło, uderzył też w ród. Zrobił też to publicznie na oczach wielu ludzi. By nie stracić szacunku ludzi wobec rodu, powinnam go zabić. W końcu Cesarstwie szanuje się siłę i godność. Miałam wystarczająco powodów, by zareagować na te zniewagę, nie uważasz Keigo Inari-San? ~ stwierdziła idąc obok niego. Chciała wrócić do szpitala, tam nikt nie krzyczał na nią co chwilę. Najpierw Hokama, a teraz ten człowiek ją opieprzał. Ci ludzie może też pamiętali co zrobiła tutaj zaledwie trzy miesiące temu... Lepiej było nawet o tym nie myśleć, bo aż jej końcówki uszu stały się czerwone.
Gdy dotarli na miejsce, ponownie na nich nakrzyczał, czemu tylko na nią krzyczał, a jego posłał przodem? Przecież wytłumaczyła mu dlaczego zachowała się odpowiednio do sytuacji. Jak chce niech się kłuci z Hokaną, która była ważną osobą w posiadłości i miała najpewniej więcej do powiedzenia niż Sakura Hozuki. Czemu miała się teraz korzyć, skoro nie zrobiła nic złego, przynajmniej tego ją uczono !? Więc niech ktoś jej to wytłumaczy!

- Przyjmuję. Twoje. Przeprosiny. ~ powiedziała niezbyt zadowolona z faktu, iż zmuszono ją do przyjęcia i przeprosin tego chłopaka, jednak ona też złoży raport, do Hokamy i ta niech tłumaczy im wszystkie pojęcia Reputacji, Godności i rzeczy związanych z byciem Rimuru. Gdy miała już go przeprosić, nie wiedziała za co, w końcu ona nic złego nie zrobiła. Ostrzegła go, iż go zabije jak ją jeszcze raz obrazi. Nie dobyła nawet broni z pochwy, co prawda później wycelowała w niego palcami, jednak nie dobyła broni. I teraz miała go za coś przeprosić. Gotowało się w niej na nowo.
- Wybacz mi iż..... ~ nie mogła wymyślić zupełnie powodu swoich przeprosin, aż doznała olśnienia wręcz - Nie miałam większej cierpliwości wobec Ciebie ~ no, w końcu to była jedyna jej przewina. Nie miała cierpliwości do tego chłopaka.


[/quote]
0 x
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Arii »


13/28
0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Tawerna "Uśmiech Rekina"

Post autor: Rimuru »

Starała się wytłumaczyć Inariemu spokojnym i smutnym głosem, uzasadnienie jej postępowania, jednak jak rozumiała później, jej słowa nic nie znaczyły dla niego. Jego ostry ton zaskoczył dziewczynę, która stała wręcz zszokowana. Nie pierwszy raz zrobiła coś nie tak, ale tłumaczono jej niejednokrotnie iż publicznie nie wolno obrażać arystokracji. A ten tutaj ją odwracał poprzez rangi żołnierskie. Nie mogła tego przez chwilę pojąć, dlatego stała oszołomiona takimi słowami. Nie wiedziała kiedy też odezwała się do niego protekcjonalnie, jednak to jego spojrzenie ją zaskoczyło najbardziej w tym wszystkim. Czy dlatego iż nie zgodziła się z nim, uraziła go? Nie mogła się tego domyślić.
Zagryzła wargi, starając się przy tym wszystkim powstrzymać łzy, nie była przyzwyczajona do takich sytuacji. Miała ochotę po prostu się rozpłakać, w życiu jeszcze nie miała tak okropnego dnia. Ludzie starają się ją przygotować do życia, a ona widać cały czas zawodziła. Czuła dziwne mrowienie w całym ciele, jednak wiedziała iż jeżeli zaraz im nie przytaknie, uznają ją za bezczelną lub obrażającą ich, dlatego kiwnęła głową i uśmiechnęła się niemrawo. Cisza i uśmiech, spełni te głupie rozkazy, mimo zbierających się łez. Świat po za szpitalem był okropny.


(z/t)
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nami-shin (Osada Rodu Hōzuki)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości