Port

Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Port

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Port

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Port

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Port

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Port

Post autor: Harisham »

0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Port

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Port

Post autor: Harisham »

Pisz tutaj.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Shinzō
Gracz nieobecny
Posty: 61
Rejestracja: 16 lut 2021, o 22:49
Wiek postaci: 17

Re: Port

Post autor: Shinzō »

Chyba jeszcze nigdy nie byłem w tym porcie pomimo, że przecież jest to moje rodzinne miasteczko, a do portu miałem tylko kawałek drogi. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wysokie budynki, które ścieżkami prowadziły pomiędzy sobą w kierunku morza. Idąc jedną z tych ścieżek co jakiś czas mijałem różne stragany, a to z rybami, a to z pamiątkami, a to jeszcze z czymś innym. Choć osobiście uważałem, że będzie tu dużo więcej straganów to jednak nie można zapominać, że gospodarka w tym miejscu zaczyna dopiero rozkwitać i zanim ten port zacznie dudnić życiem to jeszcze minie trochę czasu. Najpierw ludzie muszą całkowicie wyzbyć się uprzedzeń, aby w ogóle zaczęli myśleć nad tym, aby sprzedawać swoje dobra na dawnych wrogich terenach. Na razie wszystko ku temu idzie, straganów może dużo nie ma, ale widać, że już zaczyna się coś dziać. Widać potencjał całego Cesarstwa, które w przyszłości ma szansę stać się największą gospodarką oraz siłą militarną na świecie, lecz do tego jeszcze daleka droga. Najpierw trzeba zaczekać aż wewnątrz Cesarstwa uporządkują się pewne sprawy, bo to o czym myślę w tej chwili to odległa przyszłość, której mogę nie dożyć.
Gdy minąłem już ostatni budynek moim oczom ukazał się ogrom oceanu, którego jeszcze nigdy nie widziałem. Zdawało się jakby nie było nic innego poza tą wyspą jak woda. Jej błękit oraz głębia wciągnęły mnie w sam jej środek, aby następnie obudzić mnie po chwili z tego transu. Naprawdę pomimo tego, że byłem mieszkańcem jednej z wysp to jeszcze nigdy nie widziałem takiego ogromu wody. W sumie to zacząłem zastanawiać się dlaczego nigdy tutaj nie byłem, ale ilekroć sięgam pamięcią wstecz to chyba coraz bardziej uświadamiam sobie, że najzwyczajniej w świecie nie czułem takiej potrzeby, aby chodzić w takie miejsca.
Musiałem też zwrócić uwagę na statki, które były zacumowane do portu, bo oprócz najzwyklejszych statków kupieckich, które normalnie nie rozpoznałbym gdyby nie fakt, że to właśnie z nich w chwili obecnej rozładowywane był przeróżne ładunki, to były także statki z floty wojennej, które zapewne pilnowały i patrolowały morze, aby żaden wróg nie wkradł się niezauważony na terytorium Cesarstwa. Z każdą kolejną chwilą tylko uświadamiałem sobie jak wielkim posunięciem i krokiem w przód był podpisany pakt na wyspach. Coraz bardziej zacząłem zdawać sobie sprawę, że na moich oczach rośnie ogrom o jakim jeszcze świat nie widział i zacząłem powoli wyobrażać sobie, że poza morzem ludzie muszą się obawiać czegoś tak wielkiego. Mimo tego nie chciałem za bardzo pochłaniać się w myślach, dlatego postanowiłem znaleźć jakiś statek, który zabrałby mnie z tej wyspy. Nie szukałem niczego konkretnego, chciałem po prostu opuścić swoją ojczyznę i zwiedzić trochę świata, dowiedzieć się nowych rzeczy i stać się silniejszym. Podszedłem do pierwszego lepszego statku i dowiedziałem się, że zaraz odpływa do Ryuzaku no Taki, więc nie myśląc wiele zapłaciłem za podróż i wszedłem na statek. To co czekało mnie po drugiej stronie to już był nowy rozdział mojego życia, który miał uczynić mnie silniejszym. Tak naprawdę to martwiłem się niesamowicie czy sobie poradzę, jednak w głębi duszy coś mi mówiło, że postępuję słusznie.

z/t -> Osada Ryuzaku no Taki - Port
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Port

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Port

Post autor: Rimuru »

- Tak jak mówiłam, sama się chętnie wybiorę na ten festiwal. Będzie to dla mnie świetna okazja do poznania innych kultur ~ Powiedziała spokojnie Rimuru, starając się nie okazywać otwarcie ekscytacji, która mogłaby wręcz wylewać się z niej. Co jakiś czas drgała jej noga z tego powodu, ale w swoim mniemaniu udało jej się być przykładną Panienką. Inagura, jednak już tak bardzo nie potrafiła kryć swojej radości. Widać było to na niej jak na dłoni. I z wielkim też zapałem, podawała ubrania Rimuru, które powinna ubrać na festiwal. Jako iż było wietrznie, proponowano Rimuru tylko komplety ze spodniami. Taki też wybrała Rimuru, będący najbardziej wygodnym i ładnym. Spodnie ze starannie uszytym bokiem, gdzie przeplatały się wzory rodu i biała bluzka z niebieską kurteczką, obszytą futrem. Wyglądała w tym uroczo. Ubrana pozwoliła odejść Inagurze i sama wyszła ze swoim apartamentów, kierując się do mostu na wyspę ogrodową. A z niej z kolei, bez choćby cienia straży udała się do osady. Straż oczywiście posłała informację iż panienka Rimuru opuściła rezydencję, jednak ona mogła się cieszyć już wolnością.
Dotarcie do portu zajęło jej chwilę, głównie przez to iż nie szła jakoś specjalnie szybko oraz to iż przyglądała się co ciekawszym budynkom. Choć, żaden nie był w stanie dorównać pięknu rezydencji i wielkością. Tak więc szła na dół, aż w końcu dotarła do kramów, do których podchodziła i długo przyglądała się każdemu tutaj obecnemu. Szła od jednego do drugiego przyglądając się wszystkiemu. Jednak gdy usłyszała muzykę i zobaczyła tańczące dzieci, dołączyła do nich. Nikt za bardzo nie znał samej Rimuru, tak więc każdy mógł ją teraz uznać za zwykłe dziecko. Tyle, że raczej bogatsze niż biedne, patrząc na to iż jej ubrania wyglądały na całkowicie nowe. W końcu jednak postanowiła coś zjeść i gdy tak szła, ktoś ją zaczepił i zaproponował. Na co ona kiwnęła głową ochoczo, zabierając się za owy smakołyk, płacąc z sakiewki ukrytej w kieszeni wewnętrznej jej kurteczki.
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Port

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Port

Post autor: Rimuru »

Stojąc przy stoisku Rimuru była zaskoczona znowu nowymi rodzajami jedzenie. Wiele stoisk, przyciągało jej uwagę i zamierzała nie mało wydać. Nie dało się nazwać dziedziczki biednej, miała ogromną ilość pieniążków zgromadzonych w swojej skrytce do wydatku własnego w sposób wręcz dowolny. Mogła więc robić co się jej tylko żywnie podobało, zwłaszcza jak jej czujne uszko słyszało ceny i sposób ich uzyskiwania. Tak więc i tutaj zapłaciła tyle ile się należało jedząc powoli swojego skorpiona, wgryzając się w niego rekinimi ząbkami, najpewniej zaskakując swojego rozmówcę. Nie było to coś zdecydowanie normalnego dla podróżnych. Dla miejscowych taki widok najpewniej był już czymś zupełnie normalnym, ale dla obcych zęby rekina u człowieka, musiał być zawsze zaskoczeniem. Czy tak było, właśnie oceniała to Rimuru.
Akcent mężczyzny za to wywołał konsternację. Był inny i dopiero teraz zaczęła rozumieć różnicę w akcentach. Hozuki mieli unikalny wręcz przez swoje zęby inaczej się dźwięk rozchodził, a mieszkańcy osady starali się do tego raczej przystosować. Nie wszyscy jednak. Chciała to zbadać, wiedziała iż rozmowa z Inagurą Hozuki, nic jej tutaj nie da. Ona też miała rekinie zęby. Dlatego po zjedzeniu ruszyła ku kolejnym stoiskom, z zamiarem kupienia sobie tej lalki na sznurkach. Wdając się oczywiście w rozmowę z tą osobą, starając się oczywiście podać właściwą cenę, jaką zasłyszała w tym całym tłumie. Widząc iż Inagura jej pomachała, odpowiedziała tym samym wesołym gestem. Z zamiarem kupienia dwóch lalek, by móc się bawić ze swoją opiekunką.


0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Port

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
Rimuru
Postać porzucona
Posty: 176
Rejestracja: 9 sie 2022, o 10:22
Wiek postaci: 15
Ranga: Doko
Krótki wygląd: *Żółte oczy
*Niebieskie włosy do ramion
*Rekinie ząbki
*140 CM wzrostu. Niziutka
*Szczupła. Wiatr może mnie porwać :(
Multikonta: Arino

Re: Port

Post autor: Rimuru »

Podchodząc do stoiska z lalek, Rimuru uważnie się wszystkiemu przyglądała, zaciekawiona lalkami i tym co tutaj mogła znaleźć. Wiele z tych lalek wyglądało dziwacznie, w niczym nie przypominając tego co mogła tutaj zastać. Do tej pory jej lalki były robione z miękkiego materiału i fajnie się je przytulało. A te tutaj, poruszały się przy pomocy sznurków. Była to rzeczywiście ciekawa rzecz, dlatego też postanowiła taki właśnie przedmiot zdobyć. Miała dosyć spory zapas pieniążków przy sobie i oczywiście w swojej malutkiej zbrojowni. Brakowało tam tylko różnego rodzaju uzbrojenia, które ładnie można byłoby eksponować, jednak to nie zajmowało teraz głowy dziedziczki rodu.
Nie mogła jednego jednak zrozumieć, czemu ta kobieta była tak grubo ubrana. Miała mnóstwo warstw ubrań, gdy ona sama miała cieniuteńką bluzeczkę i kurteczkę. Obszytą futrem, jednak nie robiło jej większej różnicy to. Chociaż, znowu pewnie to iż była Hozuki sprawiało, iż może jej nie jest tak zimno. W końcu była wodą. Jej jednak słowa i akcent, nie sprawiły by chciała odejść. Wręcz przeciwnie, miała ochotę tym bardziej kupić swoją lalkę, nie bacząc na cenę. Jednak jak przystało na rozmowy z handlarzami, należało rozpocząć najpewniej targowanie się by zniżyć cenę do oryginalnej. Jej ochota na targowanie się szybko jednak minęła, gdy zrozumiała ile może mieć zabawy z tak prostej laleczki.
Więć Rimuru wyciągnęła sakiewkę i trzymała ją mocno, zaczynając targowanie, od podania kwoty odpowiednio niższej, tak by zostało jej jeszcze wiele pieniążków na różne smakołyki podczas festiwalu. Oczywiście chciała, też coś w czym będzie mogła nosić te laleczkę i to oczywiście w cenie. Starała się targować, jednak nie chcąc ubliżać produktowi, była zdecydowanie na dużo bardziej stratnej pozycji. Bolący brzuch nie pomógł też zbytnio, chyba za mało zjadła albo ten przysmak nie zaspokoił jej tak jak powinien.
0 x
Awatar użytkownika
Yuichi
Posty: 224
Rejestracja: 1 lip 2022, o 00:09
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō | Torikushi
Krótki wygląd: Popielaty blond włosy ścięte na wysokość oczu, złotej barwy tęczówki. Oba te elementy kontrastują z jego skórą delikatnie błękitnego koloru. 180cm i 74 kg. Granatowa koszula, spodnie i buty. Nosi czarno-mosiężne haori. Ma rękawiczki z blaszkami
Widoczny ekwipunek: Płasz - Haori.
Rękawiczki z blaszkami
Kabury na broń na lewym i prawym udzie.

Re: Port

Post autor: Yuichi »

0 x
KP 由一 PH 由一 BANK ~ Myśli ~ - Mowa - Prowadzone Misje:
1. puste
kodowanie
przydatki"Na świecie są dwie sprawiedliwe rzeczy - Śmierć i Grota"
"Niech wiatry Hyuo Cię prowadzą"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nami-shin (Osada Rodu Hōzuki)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość