Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Harisham »

Niewinność i prostota dzieciństwa, to zaiste ogromny dar, jaki Hachiman zsyła najmłodszym i najsłabszym. Dzieci żyjąc w swoim prostym i naiwnym świecie często nie są w stanie zgrzeszyć, czy nawet pojąć w jakikolwiek sposób pojęcia grzechu. Niestety jednocześnie mają problem ze zrozumieniem starszych, mniej naiwnych i niewinnych ludzi. Dlatego też niestety wątpię, aby udało nam się uzyskać jakiekolwiek konkretniejsze informacje. Razem z Rekinkiem najwyraźniej zbyt mocno kroczymy już po świecie grzechu, aby móc porozumieć się dokładnie z kimś tak niewinnym. Pozostaje nam pracować na tym, co już mamy... i nieco sobie pomóc naszymi umiejętnościami.
Składam pieczęcie i używam techniki Suiton: Mizurappa, którą kieruję w ziemię kilka metrów od nas. Następnie podchodzę do właśnie wytworzonej sporej kałuży i tworząc dwa klony wodne mówię do Yosuke:
- Nie wiem, czy potrafisz robić wodne klony, ale dzięki tej technice szybciej przeszukamy większy obszar i będzie większa szansa na znalezienie kota.
Nazwa
Suiton: Mizurappa
Ranga
C
Pieczęci
Smok → Tygrys → Zając
Zasięg Max.
20 metrów
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Zasoby
Tworzy średnie zasoby wody
opis Typowy wodny odpowiednik popularnej "kuli ognia". W tej Suitonowej wersji nie tworzymy jednak wodnej kuli, lecz po złożeniu pieczęci wypluwamy wodę pod dużym ciśnieniem w postaci dość szerokiego strumienia. Jeden krok w lewo lub prawo nie uratuje bowiem przeciwnika przed obrażeniami. A te są sztandarowe dla rangi C. Silne uderzenie wody może powalić dorosłego wojownika, a nawet ogłuszyć i podtopić słabsze jednostki. Tym bardziej, jeśli jeśli uderzenie strumieniem pchnie oponenta w jakąś inną przeszkodę. Podstawowe jutsu dla każdego adepta Uwolnienia Wody, które dodatkowo dostarcza na pole walki spore ilości wody. Inną zaletą jutsu jest to, że w przeciwieństwie do raz wypuszczonej kuli ognia, kierunkiem strumienia Mizurappy możemy sterować po prostu odwracając głowę podczas kilkusekundowego wypluwania techniki.
Nazwa
Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu
Ranga
C
Pieczęci
Tygrys
Zasięg Zasięg prowincji, w której klon został stworzony. Aby stworzyć klona musimy mieć bezpośredni kontakt ze zbiornikiem wodnym z którego powstaje.
Koszt E: 18% | D: 13% | C: 9% | B: 5% | A: 3% | S: 2% | S+: 1% za klona + to, co przekażemy
Dodatkowe Siła = 1/2 siły użytkownika; reszta jak użytkownik za wyjątkiem wytrzymałości.
Zasoby
Wymaga małych zasobów wody
opis Technika żywiołowa polegająca na uformowaniu wody w idealną kopię użytkownika, która nie posiada własnej woli i wykonuje zadania powierzone mu przez swojego twórcę. Aby stworzyć Bunshina konieczny jest bezpośredni kontakt ze zbiornikiem wodnym, z którego ma powstać. Ponadto, klon może zostać wytworzony tylko w najbliższym sąsiedztwie użytkownika, nawet jeśli zbiornik obejmuje większą powierzchnię. Klon potrafi wykonywać wszelkie techniki Suiton i Tai/Buki (bez wykorzystywania chakry) znane oryginałowi. Stworzona kopia nie posiada ekwipunku swojego twórcy, za wyjątkiem tej, która jest uzbrojona na wierzchu i przez to utrudnia odróżnienie oryginału od kopii. Tak skopiowany ekwipunek jest równie groźny co oryginalny, lecz po opuszczeniu dłoni klona rozpada się na wodę. Magiczne właściwości wyekwipowanych artefaktów nie zostają skopiowane, tak samo jak np. wybuchowe właściwości notek.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Yosuke »

Zasypanie kilkulatka sporą ilością pytań mogło być przytłaczające, ale smark najwyraźniej próbował podołać temu zadaniu chcąc jak najszybciej znaleźć zagubionego kotka. To pozwoli dwójce Shinobi zdobyć nieco informacji, po pierwsze o tym w którym kierunku powinni szukać, a po drugie jak wygląda poszukiwany zwierzak. Teraz trzeba było obmyślić plan, żeby w miarę sprawnie przeszukać ten, bądź co bądź, duży teren.

-Genialne- Skomentował plan swojego starego kolegi. To co zrobił Harisham było świetnym pomysłem, a przy okazji bardzo prostym. To tylko udowodniło Hoshigakiemu, że znalazł sobie bardzo dobrego kumpla, od którego wiele będzie mógł się nauczyć. Podobnie do Hozukiego, stworzył dwa klony, które miały wspomóc poszukiwania.
Nazwa
Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu
Ranga
C
Pieczęci
Tygrys
Zasięg Zasięg prowincji, w której klon został stworzony. Aby stworzyć klona musimy mieć bezpośredni kontakt ze zbiornikiem wodnym z którego powstaje.
Koszt E: 18% | D: 13% | C: 9% | B: 5% | A: 3% | S: 2% | S+: 1% za klona + to, co przekażemy
Dodatkowe Siła = 1/2 siły użytkownika; reszta jak użytkownik za wyjątkiem wytrzymałości.
Zasoby
Wymaga małych zasobów wody
opis Technika żywiołowa polegająca na uformowaniu wody w idealną kopię użytkownika, która nie posiada własnej woli i wykonuje zadania powierzone mu przez swojego twórcę. Aby stworzyć Bunshina konieczny jest bezpośredni kontakt ze zbiornikiem wodnym, z którego ma powstać. Ponadto, klon może zostać wytworzony tylko w najbliższym sąsiedztwie użytkownika, nawet jeśli zbiornik obejmuje większą powierzchnię. Klon potrafi wykonywać wszelkie techniki Suiton i Tai/Buki (bez wykorzystywania chakry) znane oryginałowi. Stworzona kopia nie posiada ekwipunku swojego twórcy, za wyjątkiem tej, która jest uzbrojona na wierzchu i przez to utrudnia odróżnienie oryginału od kopii. Tak skopiowany ekwipunek jest równie groźny co oryginalny, lecz po opuszczeniu dłoni klona rozpada się na wodę. Magiczne właściwości wyekwipowanych artefaktów nie zostają skopiowane, tak samo jak np. wybuchowe właściwości notek.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Harisham »

Jak widać moja mała sztuczka wywarła odpowiedni efekt. Cóż, nie takie rzeczy są możliwe, gdy Hachiman spogląda na nas życzliwym okiem. Dzięki jego łasce można osiągać tak zdumiewające rzeczy, że wodne klony wydają się przy nich być ledwie dziecinną zabawą. Nie mniej jednak muszę przyznać, że ów podziw podoba mi się. Dzięki temu zapewne dzieciak dużo chętniej będzie słuchał moich nauk o Hachimanie. Cieszę się też, że łaska Boga Ośmiu Chorągwi spadła też na Rekinka, który również potrafi tworzyć wodne klony. Musi to oznaczać, że jest dobrym człowiekiem oraz dosyć silnym wojownikiem. Hachiman lubi takich.
Posyłam swoje klony w różne strony, aby zaczęły szukać kota. Sam tymczasem idę na skraj lasu, o którym mówił chłopiec. Rozglądam się zarówno po ziemi jak i koronach drzew, na które Yoshi mógł się wspiąć.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Yosuke »

Powiększenie grupy odpowiedzialne za poszukiwania wywołało sporą euforię u małego chłopca. Najwyraźniej technika tworzenia klonów spodobała mu się na tyle, że chociaż na chwilę przestał się zamartwiać małymi szansami na znalezienie zguby. Teraz te kilka dodatkowych osób znacznie uprości dalsze poszukiwania. Jedna z podstawowych technik w wachlarzu jutsu każdego shinobi, ale Yosuke poczuł się nieco pewniej w tym towarzystwie. Fakt, że ktoś taki jak Harisham, a więc dużo starszy i bardziej doświadczony, korzystał z tej techniki, podbudowywało poczucie, że to, czego do tej pory się nauczył Hoshigaki było właściwą drogą.
Przyszedł jednak czas zabrać się za faktyczną robotę. Hozuki nie marnował czasu, więc wysłał już swoje klony na poszukiwania, podczas gdy mały chłopiec nadal patrzył na klony niebieskowłosego z podziwem. Trzeba było teraz udowodnić, że nie jest to tylko technika na pokaz i może się często przydać. Podobnie do wyznawcy Hachimana, drugi z poszukiwaczy również wysłał swoje klony w innych kierunkach i zaczął szukać w okolicy śladów. W tym celu poszedł w okolicę miejsca, które chłopiec wskazał jako kierunek, z którego przyszli. Skoro jeszcze tam widział kota, to powinny zostać jakieś ślady.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Harisham »

Polana i lasek dookoła niej jest dosyć spory, a kot, jakkolwiek wielki by nie był, będzie stosunkowo mały. Szczególnie względem obszaru, na którym się zgubił. Nawet zwiększając, za pomocą klonów, swoje szanse na znalezienie go, owo zadanie nie jest takie łatwe. Wciąż szuka go jedynie siedem par oczu, podczas gdy i siedemnaście mogłoby być za mało. Tyle jednak musi i wystarczyć. Nie powinienem zanadto się męczyć, skoro potrzebuję sił do poszukiwań. Ponadto Hachiman zapewne pochwala sprytne podejście do tematu, ale raczej nie pochwala zmasowanego powtarzania w kółko jednego pomysłu. Obecna liczba klonów musi wystarczyć. Trzeba też jednak uspokoić dzieciaka.
Podczas gdy sam z klonami wciąż szukam kota, jeden z klonów podchodzi do chłopca i mówi:
- Nie martw się chłopcze. Jeśli jesteś dobrym człowiekiem, Hachiman z pewnością nie ukarze cie odbierając ci Yoshiego. Niedługo na pewno go znajdziemy. Warto jednak poprosić Boga Ośmiu Chorągwi o znalezienie zguby. Znasz tę modlitwę? "Wielki Hachimanie, stroskani przychodzimy do ciebie ufając, że pomożesz nam odnaleźć zgubę, której bezskutecznie szukamy. Wspomnij na to, jak wiernymi wyznawcami jesteśmy i jak mężnie stajemy przed każdym kolejnym wyzwaniem, które nam rzucasz. Wiedz, że będziemy starać się zadowalać ciebie jeszcze bardziej. Spraw, aby nasza zguba się znalazła i żebyśmy znów mogli się nią cieszyć." - modlitwę recytuję z zamkniętymi oczami i pokornie pochyloną głową.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Yosuke »

Rozproszenie się po okolicy miało na celu podniesienie ich szans na znalezienie kota. Gdy wiele par oczu przeczesywało spory teren, było dużo większe prawdopodobieństwo, że ktoś zauważy przynajmniej jakiś ślad. Koty, a raczej ich chód, nieco to zadanie utrudniały, bowiem jako zwierze zwinne i o niezbyt dużej wadze, był bardzo trudne wykrywalne takimi sposobami. Gdyby tylko któryś z nich lepiej wyszukiwał po zapachu albo miał jakieś doświadczenie w tropeniu. Byli jednak nauczani zupełnie czegoś innego, dlatego muszą szukać powoli i metodycznie.

Yosuke patrząc pod kolejny listek i przebijając się przez kolejne krzaki powoli tracił wiarę we własne możliwości. Ta metoda mogła poszukiwań była dobra, ale póki co niewystarczają, bowiem nie przynosiła żadnego rezultatu. W pewnym momencie po prostu postanowił skorzystać również z drugiego zmysłu, słuchu. Zatrzymał się i zaczął nasłuchiwać czy z któregoś kierunku nie dobiegał dźwięk mauczenia. Klony, zapewne mając podobne założenia, doszły do podobnych wniosków i planów poszukiwań. Zaabsorbowany poszukiwaniami, przestał zwracać uwagę na chłopca, który powoli zaczął panikować oraz starszego Hozuki, który próbował jakoś nad tym pierwszym zapanować.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Harisham »

Wielki Hachimanie wybacz mi. Przez chwilę, gdy nasze poszukiwania nie dawały żadnych większych rezultatów, zwątpiłem w nasze powodzenie. Zwątpiłem w twoją łaskę i miłosierdzie. Na moment zapomniałem, że pokornie wierząc w ciebie, wszystko musi potoczyć się swoją droga, ku lepszemu jutru. O ile tylko nie ma na świecie zbyt wiele grzechu. Na chwilę się zawahałem, jednak nauka modlitwy do ciebie przypomniała mi o twojej mądrości. Dzięki temu znów jestem pewien, że jeśli będziemy podążali zgodnie z twoją wolą, nic złego nie może nas spotkać. Wystarczy więc z wiarą w sercu podążać dalej w poszukiwaniach i z pewnością odnajdziemy zaginionego kotka.
Wraz z wszystkimi klonami, poza tym, który modli się z chłopcem, przeszukuję dalej łąkę i okoliczne drzewa.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Yosuke »

Dalsze poszukiwania nie przynosił oczekiwanych rezultatów. Podzielili obszar do poszukiwania na sporo mniejszych, które dzięki klonom mogli efektywnie przeszukać. Taki plan okazał się jednak błędny. Żadnemu z nich do tej pory nie udało się znaleźć nawet najmniejszego śladu zagubionego kota. Można było nawet przypuszczać, że coś się mogło chłopcu pomylić. Jednak wtedy kiedy go znaleźli nie wyglądał na kogoś, kto udaje. A nawet jeśli? Po co miały to robić?

- Ehh... - Westchnął, pełen zwątpienia Yosuke, nie wiedząc, co dalej powinien poczynić. Z racji, że przeszukiwanie tych samych krzaków trzeci raz nie miało najmniejszego sensu, chyba trzeba było powoli się poddać. Wrócił więc do chłopca i Harishama z nadzieją, że może oni wpadli na ślady, a może nawet znaleźli kota. Im mogło poszczęścić się bardziej niż niebieskowłosemu, który w tropieniu nie posiadał żadnych szczególnych umiejętności.
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Yosuke »

Powrót do chłopca i Harishama miał za zadanie zebrać poszlaki, które zebrali pozostali oraz wspólnie przedyskutować dalsze kroki. Okazało się jednak, że tamta dwójka, zapewne za sprawą Hozukiego, robiła coś zupełnie innego. Yosuke stanął jak wryty, patrząc jak tamci zamiast szukać, modlili się. Najzwyczajniej w świecie wznosili modły ku chwale Hachimana. Nie trzeba było długo czekać, a kot po prostu przyszedł.

-Co?- Zapytał sam siebie, nie mogąc uwierzyć w to co tutaj właśnie zaszło. Nie był pewien czy echo modlitwy zwabiło kota, działając lepiej niż okrzyki albo rzeczywiście łaska wielkiego boga Hachimana sprawiła, że zwierzę znalazło drogę do nich.

-Dobra robota. Co teraz robimy?- Pochwalił swojego starszego kolegę, a także znów przerzucił na niego odpowiedzialność za zdecydowanie co będzie ich kolejnym krokiem. Może nauki o bóg ośmiu chorągwi, trening albo jakaś całkowicie inna przygoda? Opcji było wiele.
0 x
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Harisham »

Łaska Hachimana ponownie na nas spłynęła. Ciesze się, że otrzymałem takie potwierdzenie, iż moje uczynki są dobre i Bóg Ośmiu Chorągwi jest ze mnie zadowolony. W końcu nie zawsze jest łatwo interpretować jego wolę. Przy okazji wiem też, że tym wszystkim wzmocniłem wiarę tego chłopca, a i pewnie również Rekinka. Wciąż jednak odnoszę wrażenie, że podróżowanie i nawracanie ludzi w Cesarstwie Morskich Klifów jest nieco zbyteczne. Oczywiście zdarzają się tutaj źli ludzie, jednak wydaję mi się, że wiara w Hachimana jest tutaj silna i poradzi sobie bez mojej pomocy. Na kontynencie z pewnością jest dużo więcej niewiernych, którzy przez swoją głupotę i ignorancję mogą zniszczyć nasz świat.
- Myślałem nad powrotem do swojego treningu. Widzę jednak, że ty również jesteś dosyć potężnym shinobi. Moglibyśmy potrenować razem. Wspólny trening zdecydowanie będzie bardziej owocny. W międzyczasie możemy też zacząć planować podróż poza granice Cesarstwa. Czuję, że powinienem właśnie udać się gdzieś dalej, w nieznane mi jeszcze tereny.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Yosuke
Martwa postać
Posty: 583
Rejestracja: 17 sty 2020, o 14:50
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Multikonta: Daisuke

Re: Łąka przecięta paroma ścieżkami.

Post autor: Yosuke »

Harisham wyglądał na zadowolonego z rezultatów jego planu. Udowodnił tym łaskę Hachimana oraz przeciągnął młodą duszę na właściwą ścieżka. Yosuke również musiał przyznać, że choć nie orientował się w sprawach religijnych, to musiał przyznać, że oznaczało to bardziej jego ignorancję, aniżeli "oświecony" pogląd. Zdecydowanie wspólna przygoda z wyznawcą boga Ośmiu Chorągwi będzie dobrym pomysłem, by poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie.

- Czyli czeka nas mała przygoda? Wchodzę w to - Powiedział Yosuke, przystając na luźną propozycję opuszczenia Cesarstwa. Podążanie śladami starszego kolegi wydawało mu się obecnie najlepszą drogą do rozwinięcia siebie zarówno jako dobrego shinobi, jak i dobrego człowieka.

- Wspominałeś coś o Yinzin. Sądzisz, że to będzie dobre miejsce do odwiedzenia? - Zapytał po chwili, jak przypomniał sobie, że wcześniej rozmawiali coś o ojczyźnie samurajów. Poznanie tak odrębnej społeczności byłoby ciekawym przeżyciem. Może wybranie się tam nie jest wcale takim złym pomysłem?
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nami-shin (Osada Rodu Hōzuki)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość