Rzeka przy Hanamurze

Prowincja o znacznej powierzchni otoczona niedużymi wysepkami umiejscowiona na morzu na zachód od Prastarego Lasu. Kantai zamieszkiwany jest przez klany: Hōzuki, Hoshigaki i Shabondama. Umiejscowiona na niej Hanamura stanowi stolicę nowopowstałego Cesarstwa. Ze względu na swoje umiejscowienie na Kantai rozwijany jest w szczególności przemysł wodny, a także rybołówstwo. Ze względu na wysoką wilgotność powietrza przy równocześnie niewysokiej temperaturze zaobserwować można na wyspach praktycznie cały czas występującą mgłę, które skutecznie zakrywa pole widzenia na większą odległość.
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Harisham »

Pozornie wydaje się to być pięknym widokiem. Dzieci biegające i przepychające się, zwiększają swoją siłę oraz zdolności bojowe po to, aby w przyszłości lepiej słożyć Hachimanowi. Nasz Pan jednak kocha wszelkie swoje dzieci, tak długo jak go wyznają i nie grzeszą przeciw niemu. Dyskryminacja z jakichkolwiek ksenofobicznych względów jest więc karygodna. Biedne dzieci, jeśli nikt nie pouczy ich o niebezpieczeństwie tego co robią, zapewne czeka ich straszny los. Same pewnie nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Całe szczęście, że się tutaj zjawiłem. Dzięki temu mogę uchronić ich dusze przed zabrudzeniem się grzechem i nakierować na lepszą, chwalącą Hachimana, drogę życia.
Przybierając groźną postawę oraz groźny ton głosu krzyczę:
- Spokój! Na Hachimana uspokójcie się! Nie krzywdźcie bliźniego współwyznawcy!
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Harisham »

Panie, proszę, zaklinam cię. Wybacz tym dzieciom. Wybacz swoim dzieciom, bo nie wiedzą, co czynią. Są małe i głupie. Nie karz i nie zabijaj ich za to. Z pewnością gdyby tylko znały twoją potęgę, gdyby tylko wiedziały czego sobie od nich życzysz, zeszłyby z tej błędnej ścieżki i zaczęły żyć i postępować zgodnie z twoją wolą. Jeszcze nie jest dla nich za późno. Wciąż mogą się zmienić. Niech kara za ich grzech nie będzie zbyt surowa. Pozwól wymierzyć ją mnie, twojemu wiernemu słudze. Ty nie musisz się kłopotać taką drobnostką.
- Jestem wiernym sługą Hachimana, a wy postępujecie wbrew jego woli. Tak nie można. Takie postępowanie jest grzeszne. - mówię podchodząc do dzieci, a gdy będę już wystarczająco blisko zmieniam się w wodę, rozdzielam na 4 części i kieruję się ku głowom dzieci, aby poddusić je techniką Suihō no jutsu.
[uhide=Harisham, Tamaki Hyūga]
Nazwa
Suihō no jutsu
Ranga
D
Pieczęci
Brak
Zasięg
Bezpośredni
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (1/2 za turę)
Dodatkowe
Zamiana w wodę techniką Suika no Jutsu
Opis Technika używana w formie kontrataku wobec oponentach opierających się na starciach bezpośrednich. Po wcześniejszej zamianie części ciała w wodę należy wejść w bezpośredni kontakt z oponentem. Wtedy to część wody zaczyna przemieszczać się po ciele oponenta, ostatecznie tworząc wodny bąbel wokoło jego głowy. Jeśli przeciwnik nie pozbędzie się go jakimś sposobem, to padnie na ziemię nieprzytomny z braku powietrza. Dużą rolę odgrywa tutaj wytrzymałość duszonego, który może próbować anulować technikę, przykładowo dążąc do przerwania fizycznego kontaktu. Wtedy to woda bezwładnie opada na ziemię i uwalnia głowę ofiary.
[/uhide]
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Harisham »

Grzech jest złem, które zniszczy nasz świat. Powolutku, niczym kropla drążąca skałę w końcu wywoła boski gniew, który spadnie na ten świat i wtedy już będzie za późno. Nadejdzie apokalipsa i koniec świata i nie będzie już dla ludzkości miejsca na świecie. Taka jest przyszłość i jedynym sposobem, aby jej uniknąć i się przed nią uchronić, to zaprzestać grzechu. Jedynie stając się dobrymi ludźmi, postępującymi zgodnie z wolą Hachimana jesteśmy w stanie uspokoić jego gniew i zażegnać nieuniknioną katastrofę. Dlatego tak ważne jest nauczenie ludzkości kroczenia odpowiednią ścieżką. Dlatego tak ważne jest, aby te dzieci zaprzestały grzeszyć jak najszybciej.
- Wierzę, że jestem tutaj po to, aby was uratować. Was wszystkich. Ponad mną jest bowiem ktoś dużo większy, ważniejszy i silniejszy i bardzo by go rozgniewało wasze zachowanie. Musicie zacząć się miłować i przestać krzywdzić, niezależnie od tego czym się od siebie różnicie. W przeciwnym wypadku zostaniecie ukrzywdzeni dużo bardziej niż teraz. - mówię do dzieci, czekając aż stracą przytomność, a następnie uwalniając technikę i formując swoje ciało.
[uhide=Harisham, Tamaki Hyūga]Czakra: 101-12=89%[/uhide]
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Harisham »

Jako człowiek jestem jedynie wiernym sługą mojego pana, Hachimana. Dobrowolnie oddałem swoje życie w jego służbę i staram się służyć mu najlepiej jak potrafię. Nie oznacza to jednak przecież, że jestem kimś wyjątkowym. Jestem po prostu dobrym człowiekiem, który troszczy się o innych ludzi i o cały świat, w którym żyje. Nic nadzwyczajnego, każdy powinien tak robić.
- Wstań dziecko. Nie klękaj przede mną. Jestem przecież takim samym człowiekiem jak ty. Nie jestem ani lepszy, ani gorszy od ciebie. Po prostu Hachiman dziełem przypadku sprawił, że byłem tutaj po to, aby ci pomóc. W takim względzie owszem, dosięgnęła nas łaska Hachimana. Każdego dosięga, o ile postępuje prawo i nie grzeszy.
[uhide=Harisham, Tamaki Hyūga]Czakra: 101-12=89%[/uhide]
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Harisham »

Wiadomym jest, że należy postępować tak, aby szerzyć na świecie dobro. Tylko wtedy unikniemy kary za grzechy i my, jako ludzkość, mamy szansę ocaleć. Dlatego właśnie warto modlić się do Hachimana i prosić o jego łaskę. Hachiman jest srogim i surowym bogiem. Zdecydowanie częściej karze, niźli nagradza. Jeśli jednak da komuś okazję do wykazania się i po wszystkim nagrodzi śmiertelnika, oznacza to, że ów śmiertelnik cieszy się szczególną łaską boga. Ta dziewczynka ma ogromne szczęście. Hachiman jej strzeże. W związku z tym zapewne nie pozna w swym życiu zbyt wiele zła. Będzie to się działo tak długo, aż sama nie zacznie grzeszyć. Niestety bowiem człowiek może zaprzepaścić każdy boski dar.
Biorę dziewczynę na barana mówiąc:
- Ależ oczywiście dziecko. Będziesz jedynie musiała mnie poprowadzić. Tymczasem pamiętaj, postępuj zgodnie z wolą Hachimana, a będziesz opromieniać się w łasce jego błogosławieństwa. Jeśli tylko jednak zboczysz z jego ścieżki, bądź pewna, że dosięgnie cię jego kara.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Harisham »

Co za miła i przezorna dziewczynka. Naprawdę cieszę się, że ją spotkałem. Krótka rozmowa z nią jest w stanie napełnić moje serce radością. Ogromnie się cieszę, że są ludzie, którzy są tak dobrzy i prawi oraz świetnie rozumieją Hachimana. Oczywiście ona jest tylko dzieckiem, więc parę rzeczy trzeba jej wytłumaczyć i wskazać, ale nie mam wątpliwości, że jeśli tylko się nie zagubi, to wyrośnie na dobrą, pobożną osobę.
- Postępowanie słusznie nie zawsze jest łatwe. Powiedziałbym wręcz, że zazwyczaj nie jest. Dlatego właśnie większość ludzi postępuje źle i zbacza ze ścieżki Hachimana. Nie można jednak podążać za nimi. Jeśli wszyscy zaczną czynić źle, Hachiman w końcu się zdenerwuje i nas wszystkich ukarze. Dlatego też bardzo ważne jest, abyśmy zachęcali ludzi do czynienia dobra. - odpowiadam dziewczynce idąc jednocześnie zgodnie z jej wskazówkami.
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Harisham
Martwa postać
Posty: 797
Rejestracja: 17 sty 2020, o 01:23
Multikonta: Harikido, Prosiaczek

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Harisham »

Kolejny dobry uczynek w mojej wielkiej krucjacie zbawienia świata. Dzięki chwili wysiłku przybliżyłem świat do ocalenia o odrobinkę. Niestety ta odrobinka to za mało. Mnóstwo ludzi wciąż grzeszy i jeśli to się nie zmieni, świat będzie zgubiony. Niestety, jestem tylko jednym słabym człowiekiem. W pojedynkę nie mogę nic zdziałać. Wielcy tego świata owszem, pewnie są w stanie poczynić różnicę, jednak ja nie jestem potężnym shinobim. Jestem zwykłym doko. Wszelkie próby osiągnięcia wielkich rzeczy skończyłby się jedynie śmiesznością i zapewne tylko bardziej rozgniewały Hachimana. Cóż, nie pozostaje mi więc nic innego, jak stać się silniejszym. Z pewnością zadowoli to Hachimana, jak i pomoże mi w ocaleniu świata.
  Ukryty tekst
z/t
0 x
5 linijek i do przodu. To moje nindo. Dobre, nie?

W związku z licznymi problemami:
Mianownik: Harisham
Dopełniacz: Harishama
Celownik: Harishamowi
Biernik: Harishama
Narzędnik: Harishamem
Miejscownik: o Harishamie
Wołacz: Harishamie
Awatar użytkownika
Ringo
Postać porzucona
Posty: 22
Rejestracja: 5 maja 2023, o 17:31
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Krótki wygląd: żółte oczy, skrzela, szara cera, ostre zęby, ubrany na czarno, twarz i skrzela zasłonięte czarnym szalem
GG/Discord: Roric#3942
Aktualna postać: Ringo

Re: Rzeka przy Hanamurze

Post autor: Ringo »

Przypadkiem wracając z osady trafił nad rzekę. Okoliczności przyrody i kontakt z naturą bardzo mu się spodobał, dlatego postanowił zostać tu na chwilę. Akwen wodny wyglądał dziko, dlatego niewiele myśląc rzucił się w nurt, płynąc z nim badając przy okazji dno w oszukiwaniu skarbów. Płynął tak przez dłuższą chwilę, zatrzymując się czasem by przyjrzeć się co ciekawszym kamieniom. Gdy trafił na starorzecze i rzeka wyraźnie zwolniła wypłynął na powierzchnię. Osiadł chwilę na brzegu i postanowił zdrzemnąć. Sen miał krótki, ale spokojny. Kilkanaście minut w zupełności wystarczyło by zregenerował utracone siły. Gdy jego wzrok spoczął na kaczce lądującej na starorzeczu szybko złożył szereg pieczęci.
Suikōdan no Jutsu, rzucił do siebie w myślach i w tej sekundzie z wody wyskoczył rekin który pochłonął kaczkę. Upolowanego ptaka Ringo wyłowił z wody zabierając go ze sobą. Gdy zregenerował chakrę wziął ze sobą martwego ptaka i ruszył dalej.

<NMM>
Nazwa
Suikōdan no Jutsu
Ranga
C
Pieczęci Tygrys → Wół → Smok → Zając → Pies → Ptak → Szczur → Klon → Smok → Baran
Zasięg Max.
40 metrów
Koszt
E: 24% | D: 18% | C: 15% | B: 12% | A: 9% | S: 6% | S+: 3%
Dodatkowe
Brak
Opis Podstawowa wręcz technika, będąca bazą dla późniejszych ofensywnych jutsu tego szczepu. Po złożeniu dość długiej sekwencji pieczęci z wody w wybranym przez użytkownika miejscu wystrzeliwuje wodny pocisk w kształcie rekina. Rozmiarami odpowiada jego odpowiednikowi w królestwie zwierząt, podobnie jak ostrymi zębami. Rekin wystrzeliwuje z wybranego miejsca w wybrany cel. Taki nagły atak, nawet po z lekka przydługawej kombinacji pieczęci, może skończyć się źle jeśli w ruch pójdą rekinie zęby. A nawet jeśli przeciwnik zablokuje ugryzienie, masa rekina i jego impet wystrzału wystarczą na odrzucenie go kilka metrów w tył. Użytkownik ma też możliwość wejścia do takiego rekina i z dużą prędkością (1,5 * Szybkość Postaci) podróżować pomiędzy akwenami bądź też po polu bitwy, nie może wtedy jednak używać innych technik. Rekin mimo tylu zalet nie jest wytrzymały i wystarczy zaledwie jeden cios, by zmienił się w mokrą plamę.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kantai”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość