Leśne gęstwiny

Tajemniczy Las oddziela region Prastarego Lasu oraz regionu Samotnych Wydm. Miejsce to jest bardzo tajemnicze, gdyż niewielu ludziom udaje się z niego powrócić. A przynajmniej o zdrowych zmysłach. Ci jednak, którzy powrócili opowiadali, że w lesie napotkać można najróżniejsze stwory, które kilkakrotnie przewyższają rozmiarami znane nam zwierzęta. Jak się można więc domyślić ogromne pajęczaki lub też kilkunastu metrowe węże są spowszechniałymi mieszkańcami tej krainy.
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Kyoushi »

  • Pojedynek epicki w swojej prostocie, posiadający wiele przewrotów i zwrotów wydarzeń. W tej chwili jednak siłą był Kjudasz, który nakręcony złością demona i jego chakrą latał jak oszalały by zgładzić swojego rywala. Inna sprawa była taka, że nie pozwolił na zaćmienie umysłu tymi emocjami. Potrafił nad nimi panować, jednak wciąż chciał więcej. Jego rywal zdawał sobie sprawę, że jest słabszy od białowłosego, ale niekoniecznie gorszy strategicznie. Widać było, że kombinuje na wszelkie sposoby próbując wykończyć Sogeńczyka na dystans. Czy spodziewał się tego, że Koci Demon będzie również potrafił walczyć na dystans? Może, a może i nie.
    Tu nie było czasu na zastanawianie się. Wystarczył moment by percepcja czerwonookiego zadziałała na tyle, by spostrzegł ruch wśród gałęzi. Zawiązując pieczęć smoka, z ziemi wyłonił się nie kto inny jak... Smok, który pomknął w kierunku, który oznaczony był ruchem. To właśnie tam potężny legendarny zwierz miał wcisnąć się i zniszczyć wszystko na swojej drodze. Po chwili aktywowała się notka oślepiająca, która tylko trochę zakłóciła widok szermierza, który był sprytniejszy od swojego rywala. To była chwila, w której miał skoncentrować się na swoim tworze. No i przewidział też, że w końcu czarnowłosy użyje znów swojego cienia, który właśnie się pojawił, ale zatrzymał się, gdy Shiroyasha wykonał odwet. Smok dosłownie zmiażdżył teren z drzewami, w które wpadł z niebywałym wręcz impetem. Członek klanu Nara próbował uciekać, ale smok skutecznie niszczył wszystko na swojej drodze, jednocześnie przyjmując atak podwójny z notkami wybuchowymi, które spłynęły po nim jak po kaczce. Zrobił on coś czego sam czerwonooki nie przewidział - zmienił kierunek ucieczki tak, by zaatakować w zwarciu szermierza. Zgłupiał?
    Wtedy wydał na siebie wyrok. Próbując składać pieczęci smok go dorwał, był szybszy, a siłą i masą przeorał nim jeszcze parę metrów, napierając całą energią, którą zgromadził podczas tego szaleńczego pościgu. By sprawdzić czy rzeczywiście zabił tego skurwysynka, odstąpił smokiem w tył, widząc płaski placek. Nie było co zbierać. Smok mógł się rozpaść po dobrze wykonanej robocie. Po chwili usłyszał głos w eterze, który znał z głowy...
    - Więc to ty? Ale dobra, dziś już zostałem tak nabrany, więc może jakiś dowód, że nie jesteś czwartym z tej grupki? Głos niby znajomy, ale wolę potwierdzić, by nie skończyć jak Naoya... - nie odpuszczał chakry demona, wciąż będąc nią opętanym. Sprawdzał dziadka, rozglądając się czy nie ma tu jeszcze jakichś pułapek i ostrożnie wracając po swoje wakizashi, by później spoglądać z dystansu na mnicha, powoli podchodząc, będąc tym razem gotowym na jakiekolwiek dziwne ruchy czy cienie.
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3911
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Ichirou »

0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Kyoushi »

  • Białowłosy dokonał zemsty. Naoya mógł spoczywać w pokoju, ale to nie satysfakcjonowało młodzieńca. Teraz musiał zrobić coś jeszcze - dokonać tego po co tu przybył. Przewyższyć samego siebie i opanować swojego wewnętrznego jeszcze bardziej niż dotychczas. Poziom, którym teraz emanował był mu bardzo dobrze znany i potrafił nad nim świetnie panować. Co było jednak dalej? To była zagadka, którą pragnął z całego serduszka rozwiązać. Rozejrzawszy się wszędzie dookoła, mógł się powoli wyciszać, a chakra o którą samodzielnie poprosił teraz sama znikała. Nie czuł przy tym żadnych skutków ubocznych, nie mdlał. Wszystko było pod kontrolą, niby tego wcześniej nie próbował, ale wiedział że to nic, bo to już potrafił. Kiedyś jednak pamiętał, że nawet ten poziom był dla niego zbyt trudny do opanowania i to wtedy musiał reagować Naoya. Niestety, nigdy więcej już tego nie powtórzy i to był niemały problem.
    Dokładnie go obserwował nie tracąc go z oczu choćby na chwilę. Czerwonooki był skupiony na nim i na terenie dookoła. Drugi raz w chuja się nie da zrobić, co to to nie. Nie zmieniało to jednak faktu, że tym razem los nie mógł być aż tak przewrotny i zaśmiać się mu w twarz kolejny raz podczas jednej przygody, było to nie do pomyślenia, jednak wolał zachować ostrożność, aż mnich nie zaczął mówić. Rzeczywiście, miał rację. To on pomógł zerwać pieczęć z pojemnika w którym prawie się zakisił.
    - No dobra dobra. Sprawdzałem cię. - wyluzował z uśmiechem i tarmoszeniem swoich siwych włosów podchodził nieco bliżej i pewniejszym krokiem, wciąż jednak będąc dość podejrzliwym i zachowując dozę ostrożności. - Rzeczywiście, nie miałem większych problemów by się tam dostać, co do tej pory było praktycznie niemożliwe na własne życzenie. Nigdy wcześniej nie widziałem tej świątyni. Chyba? - powiedział, rozglądając się i dając sobie czas na spoglądanie. W końcu dopiero teraz miał na to czas i możliwości, by podziwiać ów twór człowieka.
    - Już tego nie zmienimy. Szkoda tylko mojego towarzysza. Był solidnym żołnierzem, a teraz nawet nie wiem gdzie jego ciało. Nie będę się tu jednak włóczył w jego poszukiwaniu, to zbyt niebezpieczne. Czekaj, czekaj, czekaj... Kogoś podobnego do mnie? Którego demona miał w sobie? - zapytał dość bezpośrednio z ciekawości i najważniejsza teraz była odpowiedź mnicha: - Jeszcze daleka droga przede mną i współpracą z moim demonem. Jednak... Rzeczywiście, ta walka dała mi wiele. Niebezpieczne? Nadużywanie może być niebezpieczne, nawet gdy nad tym panuję? - kolejne pytania, na kolejne niedokończone zdania. W końcu co mogło znaczyć poluzowanie i dlaczego miałoby do tego dojść skoro panuje nad tą chakrą co raz lepiej.
    - Jestem ci wdzięczny za pomoc z ucieczką z tego pierdolonego pojemnika. Może to i tak miałem dojść do swojego poziomu, właśnie w ten sposób i tylko tak mogłem dogadać się z demonem. Dziękuję za twój wkład. Dobrze. - skwitował, by poobserwować świątynie i znaleźć gdzieś miejsce, najlepiej na niej, gdzie poczeka na mnicha by się stąd zabrać. W końcu to nie mogło trwać wieczność. Nie czuł kompletnie zmęczenia, był świeżutki jak potok w Sogen.
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Ichirou
Posty: 3911
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 18:25
Wiek postaci: 35
Ranga: Seinin
Krótki wygląd: Chodzące piękno.
Widoczny ekwipunek: Hiramekarei, gurda, fūma shuriken, torba, dwie kabury
Lokalizacja: Atsui

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Ichirou »

0 x
Obrazek
KP PH bank głos koty dziennik
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Sasame »

Wysłuchałam uważnie słów mężczyzny, kiwając przy tym głową. Jak widać miałam rację, Tajemniczy Las był swego rodzaju odpowiednikiem Głębokich Odnóg w tych stronach, jednak spodziewałam się że spora część opowieści o takich miejscach miała swoje korzenie w starych opowieściach czy strasznych historyjkach jakie się opowiada dzieciom aby zniechęcić je do zapuszczania się w te strony. Mimo wszystko, mogły tutaj czyhać niebezpieczeństwa zbyt duże dla małych dzieci, jednak ja nie byłam małym dzieckiem.
- Spokojnie, Michimoto-san, jakiekolwiek niebezpieczeństwa by się tutaj nie kryły, z pewnością uda się nam dotrzeć do Atsui. Najbardziej jednak martwię się o konie. Teren tutaj jest zdecydowanie trudniejszy dla nich a do tego jeszcze małe światło... Wprost prosi się aby coś poszło nie tak. - powiedziałam spoglądając z troską na rosłe wierzchowce. Poczułam również uczucie bycia obserwowaną, jednakże po rozejrzeniu się, nie udało mi się wychwycić nic co by mogło to spowodować, więc póki co skierowałam wzrok z powrotem przed konie, co jakiś czas jednak skanując wzrokiem wszystko wokół.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Sasame »

Pomimo dość niepokojącej atmosfery jaka panowała w cieniu wiekowych drzew, zachowywałam spokój i opanowanie, nie po to zostałam przydzielona aby ochraniać tą karawanę aby teraz panikować jak małe dziecko. Oczy, które ujrzałam pomiędzy drzewami przykuły na chwilę moje spojrzenie, jednakże zniknęły równie szybko co się pojawiły a do tego coś innego wymagało mojej uwagi. Ogromne wrota z wizerunkiem demonicznej twarzy stały na środku drogi, kompletnie odcinając się od reszty leśnej scenerii. Machimoto słusznie zatrzymał konie i spojrzał się na mnie pytająco. Skinęłam głową i ręką wskazałam aby został na miejscu a sama wstałam z kozła i zeskoczyłam na ziemię obok wozu. Rozglądając się naokoło podeszłam do wrót aby je lepiej zbadać z bliska, szukałam kogokolwiek kto mógłby nimi operować. W ramach przygotowania do potencjalnej walki jaka mogłaby się wywiązać, zdecydowałam się również aktywować Klątwę, która pokryła moje ciało czarnymi znakami w kształcie kolczastych pnączy. Kiedy podeszłam do bramy dotknęłam jej również aby zobaczyć z jakiego materiału jest wykonana. Jeżeli nic nie przykuło mojej uwagi albo nie wydało się podejrzane to staję przy bramie i daję Machimoto znak aby powoli ruszył w moją stronę celem przejechania przez bramę. Cały czas jestem skupiona na wszelkich bodźcach zewnętrznych, które mogłyby wskazywać na obecność kogoś spoza karawany.



  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Sasame »

Po podejściu do wrót i przebadaniu ich, okazało się że były one wykonane z metalu, jednak nie był to materiał, który znałam albo choćby o nim słyszałam, co od razu wzbudziło we mnie sporą dozę ciekawości. Już miałam kontynuować badanie bramy, jednakże nagle, zewsząd rozległ się donośny i koszmarny głos. Nawet jakbym próbowała, nie udałoby mi się ustalić jego źródła, więc się tym nie kłopotałam. Przede wszystkim, skupiłam moją uwagę na bliźniaczych postaciach, które wyłoniły się zza wrót. Póki co nie atakowały one, jednakże postawa oznaczająca gotowość do walki, sugerowała że szybko może się to zmienić.
Nie marnując czasu, zdecydowałam się od razu aktywować Przeobrażenie i ruszyć prosto na najbliższą postać, celem wyprowadzenia potężnego ciosu ręką w przeciwnika, w międzyczasie używając zdolności sensorycznych aby przeskanować teren w poszukiwaniu kolejnych potencjalnych poukrywanych przeciwników.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Sasame »

Po ciosie w jedną z postaci, zauważyłam że nie jest ona w rzeczywistości materialna. Dzięki zmysłowi sensorycznemu, jednak udało mi się szybko znaleźć przeciwnika, z którym przyszło mi się mierzyć. Stał on nieco dalej, więc jeszcze nie mogłam go zaatakować a na domiar złego, wystrzelił on we mnie technikę, którą musiałam zablokować albo trafi ona w wozy, a na to pozwolić nie mogłam. Szybko przekształciłam moją rękę w tarczę i przesunęłam się tak aby stanąć pomiędzy podmuchem a Michimoto i wystawiłam przemienione ramię, tak aby wzięło ono na siebie jak największą część uderzenia. Kiedy już technika trafiła w moją tarczę, ruszam czym prędzej w kierunku mojego przeciwnika, nie chcąc mu pozwolić na kontynuowanie ataków, zwłaszcza na karawanę. W biegu od razu również przemieniłam ramię z tarczy w powiększoną pięść z wylotami wypuszczającymi podmuchy chakry i wystrzeliłam z pełną prędkością w kierunku wroga, chcąc jak najszybciej skrócić dzielący nas dystans i uniemożliwić mu atakowanie z dystansu.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Sasame »

Bo zatrzymaniu tarczą ataku przeciwnika, mogłam przejść do ofensywy na pełną skalę. Moje ramię przekształciło się z tarczy w powiększoną rękę z dyszami wypuszczającymi chakrę a ja od razu rzuciłam się z pełną prędkością w kierunku przeciwnika. Ciężko było stwierdzić jak zareagował on na moje zatrzymanie techniki i szybkie przejście do kontrataku, jednakże nie był to czas aby wybadać wroga. Popędziłam na niego z ogromną prędkością, jednakże ten błyskawicznie oddalił się ode mnie na w miarę bezpieczną odległość i przeszedł do dalszego napierania na mnie technikami Fuutonu. Tym razem jednak znałam technikę, którą wykonywał osobnik, ponieważ spotkałam się z nią pewien czas temu podczas misji w Karmazynowych Szczytach. Znając siłę techniki, zdecydowałam się ponownie ruszyć prosto na mojego przeciwnika, wyskakując jednak w powietrze tuż przed zderzeniem z techniką a w locie sięgnęłam lewą ręką po kunai z notką wybuchową i rzuciłam nim prosto w przeciwnika, licząc że utrudni mu to użycie kolejnej techniki zanim do niego dotrę. Sama zaś pomknęłam w ślad za rzuconym ostrzem, aby ponownie spróbować zadać przeciwnikowi cios.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Leśne gęstwiny

Post autor: Sasame »

Pomimo przyjęcia na siebie kolejnej techniki przeciwnika, udało mi się niejako wykonać to co planowałam i teraz wdrożyłam w życie kolejną część mojego planu. Od razu złożyłam pieczęć do detonacji notki wybuchowej a następnie korzystając z wybuchu, który ta spowodowała ruszyłam przed siebie, prosto na mojego przeciwnika w chmurze dymu po eksplozji. Starałam się przede wszystkim uderzyć go w brzuch co miało na celu uniemożliwić mu dalszą ucieczkę. Jeżeli jednak mojemu oponentowi udało się uciec przed wybuchem to najpierw lokalizuję go za pomocą zmysłu sensorycznego i ruszam prosto na niego w jego nowym miejscu, z tym samym zamiarem jak przy dotychczasowym natarciu.


  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tajemniczy Las”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość