Oaza

Południowa prowincja Samotnych Wydm, zamieszkana przez Ród Haretsu oraz współrządzący wraz z nimi Ród Dōhito. Od wschodu graniczy ona z "niezbadanymi obszarami", od zachodu z Sabishi, zaś od północy - z Atsui. Tsurai, podobnie jak pozostałe prowincje tej krainy, obfituje w pustynie, odznaczając się wieloma wydmami, kaktusami, oraz licznymi jadowitymi zwierzętami. Ze względu na nieliczne oazy i bardzo nieprzyjazny klimat nie jest to prowincja zbyt często odwiedzana, lecz znana jest jako źródło wielu bardzo mocnych ziół.
Tamaki Hyūga

Re: Oaza

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Oaza

Post autor: Shins »

~ Ruchliwa Oaza ~~ Shins ~
~ Misja Rangi D ~
~ 4/15 ~

Obrazek
Od samego początku wszystko w tej oazie wzbudzało niepokój chłopaka, który (niepokój, nie chłopak) zaostrzył się teraztznacząco. Brak oznak bytności w tak ładnej oazie sam w obie jest dziwny, a teraz jeszcze to - ruchome piaski... coś tu ewidentnie jest nie w porządku. Wstał powoli i rozejrzał się wokół w poszukiwaniu wskazówek co się tutaj dzieje. Tak jak poprzednio, nic szczególnego nie zwróciło jego uwagi. Następnie ostrożnie zaczął kierować się w kierunku, w którym chwilę temu widać było przesypujący się piasek, ciągle zastanawiając się, co tam może zastać i bacznie obserwując okolicę.

Cała sytuacja zaczęła irytować ninje - jeśli wszystko co tutaj się dzieje to jakiś głupi kawał, to jego sprawcy będą wielcetzaskoczeni. Czeka ich iście bombowa nagroda, za ten pomysł!

[uhide=Shins, Tamaki Hyūga]Bilans gliny:
Aktualna ilość gliny: 1200g

Bilans chakry:
Aktualna ilość chakry: 64%[/uhide]
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Tamaki Hyūga

Re: Oaza

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Oaza

Post autor: Shins »

[uhide=Shins, Tamaki Hyūga]UWAGA!
Data postu 6/15 jest późniejsza, niż 7/15, ponieważ w swym geniuszu zamiast "quote" użyłem "edit" i skasowałem treść posta po wysłaniu. Ale opcją "wstecz" udało mi się odzyskać oryginalny tekst tu zapisany, więc nie ma w nim nic zmieniane.
[/uhide]
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Tamaki Hyūga

Re: Oaza

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Oaza

Post autor: Shins »

~ Ruchliwa Oaza ~~ Shins ~
~ Misja Rangi D ~
~ 8/15 ~

Obrazek
Wyłonienie się nagiej dziewczyny spod piasku było dla shinobiego małym szokiem - kompletnie nie spodziewał się takiego zwrotutakcji. Przekonany był, że stało się tutaj coś niebezpiecznego, a tymczasem jakaś dziewczyna postanowiła zakopać się wtpiasku... właśnie - w piasku, który teraz unosił się zakrywając jej walory. Z pewnością jest jedną z Sabaku. Ale co ona tu robi? Tsurai leży chyba dosyć daleko od siedziby ich szczepu (Shins nie był pewien jak daleko, gdyż nigdy tam nie był), a przejście takiego kawału drogi, by zakopać się w piasku wydaje się dosyć ekstrawaganckim pomysłem. No i dlaczego jest tu sama...? Chyba, że inni też leżą zakopani...

Gdy tylko dziewczyna wstała Shins odsunął się zakłopotany. Przez dłuższą chwilę nie umiał nic jej odpowiedzieć itzastanawiał się, jak powinien się zachować. Gdy tylko doszedł do siebie kazał glinianemu ptakowi wylądować za skałą, by ukryć go przed dziewczyną i powiedział powoli - "Wybacz. Nie spodziewałem się, że ktoś może spędzać czas w tak... osobliwy sposób". Potchwilitdodał - "Zobaczyłem opuszczoną oazę i pomyślałem, że mogło się komuś coś stać, więc przyszedłem to sprawdzić. Jesteśttu sama? I co u licha robi tutaj ktoś z klanu Sabaku?"


[uhide=Shins, Tamaki Hyūga]UWAGA!
Data postu 6/15 jest późniejsza, niż 7/15, ponieważ w swym geniuszu zamiast "quote" użyłem "edit" i skasowałem treść posta po wysłaniu. Ale opcją "wstecz" udało mi się odzyskać oryginalny tekst tam zapisany, więc w nim nie było nic zmieniane.


Bilans gliny:
Aktualna ilość gliny: 1200g

Bilans chakry:
Aktualna ilość chakry: 64%[/uhide]
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Tamaki Hyūga

Re: Oaza

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Oaza

Post autor: Shins »

0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Tamaki Hyūga

Re: Oaza

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Oaza

Post autor: Shins »

~ Ruchliwa Oaza ~~ Shins ~
~ Misja Rangi D ~
~ 12/15 ~

Obrazek
Skarb? Tutaj?! Czy ta głupia dziewczyna mówi poważnie, czy też tylko się naigrywa? Shins szczerze wątpił w prawdziwość słówtSabaku. Istnienie skarbu, czymkolwiek by on nie był, w oazie na środku pustyni jest mało prawdopodobne. Co za idiota schował by go w tak dogodnym dla odwiedzających miejscu i ryzykował, że ktoś przez przypadek go odkryje?

Niezależnie jednak od tego, czy shinobi wierzył przybyszce z Atsui czy nie, to sprawiała ona wrażenie wierzyć we własne słowa, co wzbudziło w chłopaku zainteresowanie, co też może się wydarzyć i co znajdzie kunoichi w czasie swych poszukiwań. Przecieżtnie musi jej pomagać. Wystarczy, że sobie tutaj posiedzi i poobserwuje. Może nawet nawet trochę jej podokucza, abytposzukiwania nie były zbyt przyjemne.

"Kop sobie dziury do woli, jak chcesz" - powiedział Shins. "Możesz nawet zbudować jakiś zamek z piasku jak Ci się podoba" - dodał po chwili z nutą drwiny w głosie. Powoli podszedł do zbiornika i napił się z niego, po czym ruszył ku kamieniowi, na którym postanowił usiąść i przyglądać się działaniom dziewczyny. Przezornie, gdy jego prawa ręka znajdowała się po przeciwnej stronie niż dziewczyna włożył ją do torby i zabrał nią trochę gliny, nie wykorzystując jej jednak od razu do użycia techniki.



[uhide=Shins, Tamaki Hyūga]Bilans gliny:
Sorry za opóźnienia, ale problem z komputerem mam. Myślałem, że dysk padł, a tu po 2 dniach komp znów się uruchomił...

Aktualna ilość gliny: 1200g (w tym 200g w ręce)

Bilans chakry:
Aktualna ilość chakry: 64%[/uhide]
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Tamaki Hyūga

Re: Oaza

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: Oaza

Post autor: Shins »

~ Ruchliwa Oaza ~~ Shins ~
~ Misja Rangi D ~
~ 14/15 ~

Obrazek
Gdyby na twarzy Shinsa kiedykolwiek rysowały się jakieś emocje, to nie mógłby ukryć zdziwienia i szoku, jaki wywarł na nim odkryty skarb. Po co ta głupia dziewczyna chciała, by pomógł jej go znaleźć, skoro potrafiła zrobić to tak łatwo i szybko?!

Chłopak wstał niespiesznie i powoli ruszył w kierunku dziewczyny. "Ciekawe... nie wierzyłem, że uda Ci się coś tu znaleźć... doprawdy imponujące" - powiedział starając się tak intonować głos, by aż ociekał sarkazmem. "Powiedzmy, że mam pomysł czytdwa na otwarcie kuferka, ale nie wiem, czy jest o co walczyć. Powiedz mi - co takiego spodziewasz się tam znaleźć i skąd wtogóle pomysł, że coś tu znajdziesz?" - zapytał bez większej nadziei na odpowiedź.

[uhide=Shins, Tamaki Hyūga]Bilans gliny:
Sorry za opóźnienia, ale problem z komputerem mam. Myślałem, że dysk padł, a tu po 2 dniach komp znów się uruchomił...

Aktualna ilość gliny: 1200g (w tym 200g w ręce)

Bilans chakry:
Aktualna ilość chakry: 64%[/uhide]
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Tamaki Hyūga

Re: Oaza

Post autor: Tamaki Hyūga »

0 x
Yura

Re: Oaza

Post autor: Yura »

W sumie ta propozycja wcale nie była taka zła. Wyeliminowanie plotek zmniejszy drastycznie numery bandytów, a to zapewni większą ochronę karawanie. Tylko czy głowa bandy będzie stała z boku, kiedy jego sługusy będą walczyły? Yura by tak nie potrafił. Shinobi ostatecznie postanowił więc, że kwestia doboru odpowiedniej taktyki rozwiąże się dopiero, kiedy i o ile atak nastąpi. Teraz nie było co nad tym gdybać.
- Lepiej żeby zaatakowali gdy jesteśmy przygotowani, niż żeby nie zaatakowali wcale i napadali dopiero na następną karawanę z poluźnioną obroną. Nie ma co odkładać rozprawienia się z nimi dla kogoś innego. - choć Yura rozumiał Keia, to nie mógł się z takim rozumowaniem zgodzić. Pewnie, że łatwiej by było dla niego, gdyby napad w ogóle się nie wydarzył, bo wykonałby swoją robotę - karawana obroniona. Tylko tutaj nie chodziło o pieniądze, a o sprawdzenie samego siebie i przy okazji pomoc zwykłym ludziom. A skoro o tych ludziach mowa, to kiedy odpoczywali, Mori sam zasięgnął kilkunastu dużych łyków wody. Nie zamierzał się jednak rozluźniać, albowiem atak nadal mógł nadejść w każdej chwili. Oaza również wydawała się dobrym momentem na rozpoczęcie napadu. W takich miejscach ludzie zazwyczaj są lekko rozkojarzeni i nie zwracają uwagi na otoczenie. Dlatego też Jin starał się rozejrzeć za jakimś wyższym punktem - palmą albo skałą, na który mógłby wejść przy pomocy podstawowej techniki rangi E - Kinobori no Waza i obserwować teren. Nie może dać się zajść od tyłu, nie?
0 x
Ippo

Re: Oaza

Post autor: Ippo »

W wypadku walki poproszę o twoje statystyki w hide.
Mapka:
Obrazek
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tsurai”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości