Oaza

Południowa prowincja Samotnych Wydm, zamieszkana przez Ród Haretsu oraz współrządzący wraz z nimi Ród Dōhito. Od wschodu graniczy ona z "niezbadanymi obszarami", od zachodu z Sabishi, zaś od północy - z Atsui. Tsurai, podobnie jak pozostałe prowincje tej krainy, obfituje w pustynie, odznaczając się wieloma wydmami, kaktusami, oraz licznymi jadowitymi zwierzętami. Ze względu na nieliczne oazy i bardzo nieprzyjazny klimat nie jest to prowincja zbyt często odwiedzana, lecz znana jest jako źródło wielu bardzo mocnych ziół.
Yuno

Re: Oaza

Post autor: Yuno »

Nagły zwrot akcji. To było to na co czekali wszyscy w tej sytuacji. Nudna i bezowocna pogawędką zamieniła się w scenę pt. "Na chwilę przed aktem zbrodni". Warto dodać jednej z najgorszych możliwych pod względem prawnym jak i moralnym. Yuno musiał dokonać wyboru a był on niełatwy. Opcja numer jeden czyli pożegnanie się z dziewictwem na wieki i po wsze czasy przy okazji nadszarpując własne poczucie moralności. Opcja numer dwa: szybkie i bezbolesne odwrócenie się na piętach i danie w długą. Jednak ten wariant nie będzie raczej brany pod uwagę przez wzgląd na brak korzyści na chłopaka a jakieś tam poczucie winy na pewno będzie biedakowi dokuczać. Opcja numer trzy: bohaterski akt pokonania napastnika i uratowanie damy w opresji. Korzyści to zyskanie uznania w oczach połamanej artystki oraz uczucie ciepła na serduszku po wykonaniu dobrego uczynku. To co tutaj najmniej się podoba nastoletniemu przedstawicielowi klanu Haretsu to ryzyko nie podołania przeciwnikowi jak również brak aktualizacji statusu z prawiczka na mężczyzna. Idąc drogą eliminacji. Nasz bohater stanął przed naprawdę trudnym wyborem. Do wykorzystania zostały już tylko dwa warianty. Opcja numer dwa i numer trzy. Zestresował się biedaczek i raczej za długo by nie mógł czarować. Czasu coraz mniej, mężczyzna z każdą chwilą jest coraz bliżej dziewczyny mniejsza jednak z nią, co gorsza jest coraz bliżej Yuno. Ten w końcu podjął decyzję. Ci którzy w tym momencie spodziewali się bohaterskiej sceny muszą poczekać do następnego odcinka. Młodzieniec o dwóch różnych odcieniach skóry wybrał opcje numer dwa. Najbezpieczniejsza to zdecydowanie tak.
Biednym wzrokiem spojrzał po raz ostatni w kierunku Yuki i powiedział:
-Sorka ale muszę już iść...Narka...Na pocieszenie ci powiem, że jak się jutro obudzisz to nie ta noga cię będzie najbardziej bolała.
Kończąc swoją wypowiedź odwrócił się sprawnie i szybko na piętach i ruszył przed siebie. Zostawiając wszystkie problemy za sobą. To koniec tej historii, Happy Endu nie było ale dziewucha jest sama sobie winna. Zamiast zrobić jak chciał jej wybawiciel ta chciała jak typowa kobieta aby było po jej myśli to teraz ma a raczej będzie miała ból w dolnej części pleców i obdarte kolana.Myśleliście, że to koniec? Z jednej strony chciałbym ale że aż taki zły ten nasz Yuno nie jest to niestety akcja trwa dalej. Wredny tak, złośliwy tak, kontrowersyjny tak ale nie jest aż tak zepsuty. Oddalając się z każdym krokiem dyskretnie wykonał jedną pieczęć i czekał na rezultaty zerkając delikatnie przez bark. Po jakimś czasie zarówno nieznajomym mężczyzna i dobrze wam znana pomylona histeryczka co udaje artystkę powinni smacznie spać. Gdy tylko do tego doszło młody Haretsu podszedł do śpiącego napalonego erosomana i wbił mu kunai prosto w szyję przy okazji przechylając broń w lewo i w prawo co by mieć większą pewność, że ten o to pan zaliczy zgona. Gdy już się upewnił, że ten nie żyje to podszedł do dziewczyny pozbierał wszystkie jej rysunki, wziął na ręce i rozpoczął wędrówkę w kierunku stolicy.
Techniki co użyłem i testuje uhide przy okazji :)
Nazwa
Nehan Shōja no Jutsu
Ranga
B
Pieczęci
Tygrys | Brak
Zasięg
Promień od używającego - 100 metrów | Bezpośredni
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Technika powodująca uśpienie większej ilości osób. Dzięki jej użyciu można spowodować uśpienie nawet stadionu wypełnionego po brzegi ludźmi. Warunkiem jest spojrzenie na cząstkę iluzji - w tym wypadku opadających białych piór - które powodują uśpienie przeciwnika. Aby wyjść z genjutsu wystarczy użyć techniki Kai co sprawia, że wpadnięcie w genjutsu jest równie proste co z niej wyjście. Jednak istnieje również druga odmiana tej techniki. Bezpośredni kontakt. Dotknięcie ofiary, a także utrzymanie z nią kontaktu przez około 4-5 (dwie tury) sekund powoduje natychmiastowe zaśnięcie, oczywiście w tym czasie robimy się coraz bardziej senni. A więc by uchronić się przez bezpośrednim atakiem tego Jutsu trzeba zorientować się przez okres dwóch tur, że coś jest nie tak.
Nazwa
Magen: Nijū Kokoni Arazu no Jutsu
Ranga
B
Pieczęci
Brak
Zasięg
Dowolny
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Technika dzięki której użytkownik Genjutsu może czuć się pewniej w swoich sztuczkach. Dzięki temu Jutsu jesteśmy w stanie nałożyć dwie te same iluzje. Z tą różnicą, że druga aktywuje się dopiero po wyjściu z pierwszej. Przykład: użytkownik Genjutsu rzuca technikę iluzji A, jak i również Magen: Nijū Kokoni Arazu no Jutsu. Następnie ofiara techniki dezaktywuje iluzję A za pomocą Kai, może wydawać się jej, że już nie jest pod wpływem żadnej techniki tego typu, jednak wtedy aktywuje się Magen: Nijū Kokoni Arazu no Jutsu, nakładając znów użyte jutsu A. Aby wyjść z Magen: Nijū Kokoni Arazu no Jutsu trzeba po prostu znów postarać się dezaktywować technikę A.
to drugie dla pewności aby na zasnął sobie smacznie :)
Przy okazji przy pomocy UW Sensor sprawdzam czy dalej wyczuwam chakre jeżeli nie to znaczy ze trup chyba xD jak wyczuwam to mam problem :D

Staty:
SIŁA 5
WYTRZYMAŁOŚĆ 5
SZYBKOŚĆ 5
PERCEPCJA 5
PSYCHIKA 45
KONSEKWENCJA 1

Kontrola Chakry
E

Charka: 100%
-36%
-36%
= 28% tyle mi zostaje

PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Torba przy lewym pośladku
Kabura na broń przy prawym udzie

PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):
6x shuriken w kaburze
3x kunai w kaburze
10x kunai w torbie
0 x
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1260
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Oaza

Post autor: Hayami Akodo »

0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Akuma Ringo
Postać porzucona
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2023, o 13:47
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blondyn o brązowych oczach, łagodne rysy twarzy, ubrany na biało-niebiesko w koszulę z długim rękawem i niebieskie spodnie, na nogach getta
Widoczny ekwipunek: torba na glinę
GG/Discord: 5278525

Re: Oaza

Post autor: Akuma Ringo »

Oaza, miejsce wytchnienia pośród niezmierzonych piasków pustyni.
Właśnie tu poprowadziły go nogi by móc poćwiczyć jedną z technik o której słyszał z opowieści. Doton: Tsuchi Nami no Jutsu bo tak właśnie nazywała się technika polegała na wytworzeniu wstrząsów, które mogły dawać się we znaki nie jednemu shinobi lub kunoichi.
Ringo zaczął spokojnie, usiadł w pozycji kwiatu lotosu i zaczął skupiać chakrę. Gdy odnalazł już złoty środek wstał i przyłożył dłoń do ziemi.
- Doton: Tsuchi Nami no Jutsu. - Powiedział wykonując technikę i przelał chakrę do ziemi. Niestety ta nie posłuchała, dlatego złożył ponownie jeden znak pod tą samą technikę skupiając się bardziej na wewnętrznej energii dotonu.
- Doton: Tsuchi Nami no Jutsu. - Powiedział, a ziemia jak gdyby delikatnie poruszyła się.
Za trzecim razem postanowił znaleźć równowagę między żywiołem ziemi, a chakrą mieszając po równo porcję każdego.
- Doton: Tsuchi Nami no Jutsu! - Krzyknął po raz trzeci, a ziemia wyraźnie zadrżała przez co zaczęły osuwać się pobliskie skały.
Osuwisko wywołało w nim popłoch przez co uciekł najszybciej jak to możliwe zadowolony, że udało mu się opanować kolejną technikę.
Nazwa
Doton: Tsuchi Nami no Jutsu
Ranga
D
Pieczęci
Wąż → przyłożenie dłoni do ziemi
Zasięg
10 metrów wokół użytkownika
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (1/2 na turę)
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Po złożeniu pieczęci i przyłożeniu dłoni do ziemi podłoże wokół użytkownika zachowuje się niczym wzburzone morze. Grunt faluje na tyle mocno, że trzeba skupić się by nie upaść. Sam wykonawca nie odczuwa efektu techniki będąc w jej centrum. Jutsu trwa tak długo jak użytkownik dotyka dłonią ziemi i płaci swoją chakrą. Tsuchi Nami no Jutsu pozwala też aktywować pułapki w otoczeniu, choć ze względu na zasięg działania może okazać się to niebezpieczne dla użytkownika.
0 x
Awatar użytkownika
Mijikuma
Posty: 175
Rejestracja: 25 kwie 2023, o 15:16
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosy o wysokim wzroście (184cm) i krwisto-szkarłatnych ślepiach. Gustuje w pięknych, ale praktycznych ubraniach, ciemniejszej gamie barw, które łączy z często złotymi wstawkami. Przystojny chłopak, którego uśmiech zabija samym swoim wdziękiem
Widoczny ekwipunek: Łuk | Kołczan | Kamizelka Shinobi | Torba | Ochraniacz na czole z wygrawerowanym symbolem "Zjednoczonych sił Sogen"
GG/Discord: bombel#0351
Multikonta: Hyuga Meguru

Re: Oaza

Post autor: Mijikuma »

Misja D
Ringo
0 x
Obrazek
PH | $
Awatar użytkownika
Akuma Ringo
Postać porzucona
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2023, o 13:47
Wiek postaci: 16
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blondyn o brązowych oczach, łagodne rysy twarzy, ubrany na biało-niebiesko w koszulę z długim rękawem i niebieskie spodnie, na nogach getta
Widoczny ekwipunek: torba na glinę
GG/Discord: 5278525

Re: Oaza

Post autor: Akuma Ringo »

Trening zakończył się pomyślnie. Udało mu się opanować nową zdolność, która w niektórych sytuacjach, takich jak ta, stwarzały jednak zagrożenie.
Gdy tylko opadł kurz Ringo zdał sobie sprawę, że znalazł się w potrzasku. Był przyzwyczajony do życia na pustyni, to fakt, nie mniej jednak pustynia niezwykle często potrafiła spłatać figla nawet najbardziej doświadczonym wędrowcom. Ściana piasku przemieszczała się z niespotykaną prędkością i wyglądało na to, że chłopak nie zdąży wrócić do osady zanim ta tu dotrze. Pozostało mu tylko jedno. Chłopak z niepokojem odwrócił się w kierunku jaskini i wykręcił oczami do góry przeklinając w myślach swój los. Co nieco słyszał o systemie tych jaskiń, jednak wolał nie sprawdzać tego na własną rękę.
- Chyba nie mam wyboru. - Powiedział do siebie cicho pod nosem szukając pod nogami jakiś większych, suchych badyli. Gdy udało mu się zebrać kilka, wetknął je za pasek zostawiając w dłoniach jeden, który podpalił niewielkim raitonem. Następnie zanurzył się w mroku sięgając nerwowo do torby po porcję gliny, którą żuł wolną ręką.
- Nie podoba mi się to. - Dodał, wchodząc do jaskini.

Post 1/7
0 x
Awatar użytkownika
Mijikuma
Posty: 175
Rejestracja: 25 kwie 2023, o 15:16
Wiek postaci: 17
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Białowłosy o wysokim wzroście (184cm) i krwisto-szkarłatnych ślepiach. Gustuje w pięknych, ale praktycznych ubraniach, ciemniejszej gamie barw, które łączy z często złotymi wstawkami. Przystojny chłopak, którego uśmiech zabija samym swoim wdziękiem
Widoczny ekwipunek: Łuk | Kołczan | Kamizelka Shinobi | Torba | Ochraniacz na czole z wygrawerowanym symbolem "Zjednoczonych sił Sogen"
GG/Discord: bombel#0351
Multikonta: Hyuga Meguru

Re: Oaza

Post autor: Mijikuma »

Misja D
Ringo
3/15
0 x
Obrazek
PH | $
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tsurai”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość