Droga główna na uboczu.

Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 880
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Droga główna na uboczu.

Post autor: Sasame »

Nie minęło wiele czasu nim znaleźliśmy się już w Kinkotsu. Karawana sprawnie i bez utrudnień przeszła przez kontrolę przy bramie i po chwili byliśmy już przy głównym targowisku. Sonoda podekscytowany ruszył załatwiać jakieś sprawy przed rozładunkiem, więc miałam chwilę aby na spokojnie zamienić słowo z Michimoto, który zdecydowanie swobodniej się czuł kiedy w zasięgu słuchu nie znajdował się jego pracodawca.
- Tak krótko? Myślałam że sprzedanie tych wszystkich rzeczy zajmie conajmniej kilka dni. Zwłaszcza że koniom z pewnością przydałby się dłuższy odpoczynek po podróży w takim klimacie. Ja się pewnie tutaj rozejrzę póki mamy chwilę, ale moje zlecenie obejmuje zarówno drogę do Kinkotsu jak i powrót do Ryuzaku no Taki, więc przed wyruszeniem w kurs powrotny z pewnością do was dołączę. Co do samej trasy to pewnie podróż głównymi traktami będzie bezpieczniejsza i spokojniejsza, jednak muszę przyznać że w Tajemniczym Lesie jest coś... Coś wspaniałego, na prawdę. Szczep z którego pochodzę jest wbrew pozorom bardzo bliski naturze i takie miejsce tętniące życiem i pełne zieleni wydaje mi się po prostu fascynujące. - powiedziałam do woźnicy, chcąc przedstawić mu mój punkt widzenia w tej sprawie.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Droga główna na uboczu.

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 880
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Droga główna na uboczu.

Post autor: Sasame »

Po spędzeniu jeszcze pewnego czasu w Kinkotsu, Sonoda załatwił wszystkie sprawy a następnie wspólnie z Michimoto i ze mną, przetransportowaliśmy towary w wyznaczone miejsca. Jak się okazało, rzeczywiście kupiec miał wszystko odpowiednio przygotowane i większość jego towarów rozeszła się jak ciepłe bułeczki. Zaskoczyło mnie to mocno, jednak nie miałam zamiaru narzekać. Następnym krokiem zaplanowanym przez kupca był nocleg i odpoczynek a następnego dnia wyruszyliśmy z powrotem w drogę. Po wysłuchaniu propozycji Michimoto, Sonoda zdecydował że rzeczywiście podróż nieco naokoło Tajemniczego Lasu, aby zahaczyć o kilka mniejszych lub większych miast lub wiosek aby zbyć resztę towaru brzmiała o wiele lukratywniej niż przyśpieszenie powrotu do Ryuzaku o parę dni.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kinkotsu (Osada Rodu Sabaku i Maji)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości