Sklep z wyposażeniem

Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arii »


0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Tetsu Maji
Posty: 120
Rejestracja: 15 cze 2022, o 15:20
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blada skóra, długie ciemne włosy zaplecione w warkocz, pustynne ubrania. Średniego wzrostu szczupły młodzieniec o przyjaznym usposobieniu.
Widoczny ekwipunek: Torba na broń przy pasie, kabura na broń, rękawice z blaszkami (zakładane podczas walki); odznaka klanowa, średni zwój (z tyłu przy pasie).
GG/Discord: Hana-chan/sushimaru9208
Multikonta: Hana

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tetsu Maji »

Te wszystkie oczekiwania, które miał zamiar spełnić. Granice, które chciał przekroczyć. Wspiąć się na piedestał po zasłużoną chwałę. Osiągnięcia do zdobycia przez chłopaka na razie musiały poczekać. Zderzał się z dobrze mu znaną rzeczywistością. Po drobnym wysiłku musiał liczyć się z tym, że jego siły nie są nieograniczone. Nie miał już piętnastu lat i czuł, że zaniedbał trochę swój rozwój od tego czasu. Niemniej nadal był młody i gotowy do pięcia się coraz wyżej w górę. Na drodze do tego celu stanęło mu te drobne zadanie. Chciał przekuć nieoczekiwane trudności w sukces. Bez tego pozostanie w miejscu. Nie pochwalał bezczynności.

Po dotarciu przed sklep z wyposażeniem, nie tak wyobrażał sobie wcześniejsze słowa o częstszym zaglądaniu. Nawet takiego ekscentryka, jakim był Tetsu, powoli zaczynało nużyć niepowodzenie. Nie irytował się zanadto, bo zazwyczaj wszystko dusił w sobie. Zerknął uważnie po tabliczce i przez okno, aby upewnić się, co do faktycznego stanu. W końcu za zamkniętymi drzwiami zawsze mogły trwać jakieś interesy. Nie chciał za bardzo uchodzić za wścibskiego, dlatego po chwili odwrócił się w stronę ulicy. Musiał trochę ochłonąć, więc postanowił na moment rozeznać się w sytuacji. Ewaluować nieco swoje osiągnięcia i straty. Już dawno nie odczuł tak po sobie srogości otoczenia, w którym przecież się wychowywał. Zaczerpnął wody z bukłaka. Trzeba było przyznać, że dobroć ludzi nie znała granic. Chociaż sami nie mieli za wiele, to zawsze znajdowali chwilę na pomyślenie o bliźnim. Takie właśnie zachowania należało nagradzać. Tym samym Shikata zamierzał dopiąć swego i pomóc parze straganiarzy w ich problemie. Na pewno pomoże im w utrzymaniu dobrej passy, żeby nadal im sprzyjała.

Kiedy już miał ruszać do bram wioski, gdzie główną drogą wpuszczano i wypuszczano wszystkich kupców i handlarzy, to usłyszał charakterystyczny dźwięk dzwoneczków. Nie umknął mu nagły, acz spokojny tętent kopyt. Zwierzęta, gdy tylko pojawiły się w polu widzenia, przykuły uwagę chłopaka. Lepiej uważać i schodzić im z drogi. Nie był wielkim fanem dużych stworzeń. Wydzielały specyficzny odór, nie hamowały się i jadły tyle, co pięcioosobowa rodzina. Nie to było jednak w tym najważniejsze. Zaraz po nich na pierwszy plan wyłonił się powóz. Buda, jakich wiele widywał. Należała do mężczyzny, który złudnie przypominał przedstawiony mu rysopis. Słonko na pewno nie uszkodziło mu zwojów i nie przepaliło ośrodka wzroku. Nie na tyle, żeby miał zwidy. Miraż w tych okolicach to znaczące zjawisko. Dlatego zanim zrozumiał, że powinien coś zrobić, to facet zdążył się rozpakować i zanieść swoją skrzynkę. Prawie mu uciekł i w ogóle nie zdając sobie sprawy z obecności Tetsu.
- P-prze pana! - zawołał za nim, żeby zwrócić jego uwagę. Musiał za nim podejść, a to oznaczało zbliżenie się do pary koni. Nieco się wzdrygnął, lecz nie mógł przez to zrujnować kariery. Ostrożnie odchrząknął przed wypowiedzeniem kolejnych słów. Nie mógł wyglądać na przybłędę, który będzie chciał wyżebrać drobne.
- Czy Pan to Takezuchi Sareyo? Mam pewną przesyłkę do doręczenia. - zamierzał na razie zdradzić osobnikowi tyle, aby ten mógł przytaknąć lub zaprzeczyć przed postawionym faktem. Samo zapytanie o imię byłoby łatwe do wykpienia i podważenia zasadności pytania. W końcu nie był nikim znanym, a tym bardziej w kręgach kupieckich.
0 x

Obrazek Gdy złote piaski przykryje cień,
Iskrzyć się będzie, uważaj!

PH - BANK
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arii »

0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Tetsu Maji
Posty: 120
Rejestracja: 15 cze 2022, o 15:20
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blada skóra, długie ciemne włosy zaplecione w warkocz, pustynne ubrania. Średniego wzrostu szczupły młodzieniec o przyjaznym usposobieniu.
Widoczny ekwipunek: Torba na broń przy pasie, kabura na broń, rękawice z blaszkami (zakładane podczas walki); odznaka klanowa, średni zwój (z tyłu przy pasie).
GG/Discord: Hana-chan/sushimaru9208
Multikonta: Hana

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tetsu Maji »

Sytuacja z chwili na chwilę robiła się coraz bardziej zawiła. W krótkim czasie do głosu doszło sporo osób o różnych przekonaniach i celach w życiu. Z jednymi można było łatwo sympatyzować, zaś drudzy w niezrozumiały sposób przeszkadzali innym w ich zrozumieniu. Widocznie nie mieli ochoty na wzbudzanie przyjacielskich relacji, a ich uzyskanie było nadzwyczaj trudne. Zrobiło się wystarczająco niezręcznie, nawet jak na standardy chłopaka. Młodzik był świadkiem sceny, której nie do końca rozumiał. Nie pochwalał takiego cynizmu i to w dodatku z ust osób starszych. Nie pokazywali dobrego przykładu nikomu, kto mógłby skorzystać na ich wiedzy i doświadczeniu. Niestety Tetsu trafił na osoby, które wciągane były w wir negatywizmu. Czuł to, jak postępującą powoli chorobę. Prawie nie do zniesienia. Na szczęście nie został przez nikogo atakowany na tyle, żeby unosić się dumą. W zasadzie przyświecał mu cel, w którym dopuszcza do myśli jedynie pozytywne przekonania. Uciekając się do kłamstw i obelg, tylko cofnąłby się wstecz. Musiał wspiąć się ponad to, co doprowadzało do zepsucia. Trudno będzie to osiągnąć, gdy nikt z obecnych nie chciał współpracować.

Młody Maji rozmyślał na bieżąco, a na twarzy malował mu się niepokój i niezrozumienie. Przeniósł wzrok na starca z jakże konserwatywnym myśleniem, a potem na kupca o bardziej radykalnym usposobieniu. Dla niego wyszła z tego jedna wielka szopka, a przecież nie zdążył nikomu zaleźć za skórę. Pogoda naprawdę potrafiła sprawić, że w głowach się poprzewracało. Musiał działać i dopasowywać się z sekundy na sekundę. Jak się zdaje został zbyty i olany przez handlarza z cesarstwa. Jak na zagranicznego kupca, to prezentował bardzo tutejsze podejście do panujących warunków. Sam nie raczył zrobić pożytku ze swoich rad, a Tetsu zwyczajnie miał ich na dzisiaj pełne portki. Jeszcze trochę, a zacznie się z niego wylewać wszystkimi otworami. Niemniej rezygnacja oznaczałaby podporządkowanie takiemu biegowi wydarzeń. Ruszył za kupcem, który miał zamiar tak po prostu odjechać. Nie miał wyjścia, jak wprosić się na miejsce obok woźnicy albo przynajmniej złapać się bocznej strony. Utrzymywanie tempa biegnąc przy powozie, to raczej marny sposób na bycie zauważonym.
- Ależ proszę mnie wysłuchać. Nie miałem zamiaru pana zatrzymywać, ani przeszkadzać. Chodzi o Ayo-san, który z roztargnienia nie wręczył rozpiski na kolejną dostawę. Oboje z żoną wydawali się być tym zdenerwowani, co zapewne mocno utrudniłoby im płynność finansową. - wraz ze stanowczym tonem, który dobrał do wypowiedzi, Tetsu wsunął dłoń do torby i wyjął z niej zwój. Zamierzał go wręczyć mężczyźnie. Swoją uwagę w dużej mierze skupiał na tym, żeby utrzymać się na swojej pozycji. Taka jazda na powozie nie należała do łatwych i w sumie nie wiedział, dokąd go to zaprowadzi. Nie mógł teraz zamartwiać się dalszymi sprawami. Liczył się fakt, że miał przed sobą, zdaje się, właściwą osobę. Po wyrachowaniu handlarza sądził, że nie mógł udawać.
- Mam też sakiewkę i wiadomość, że będzie pan wiedział, o co chodzi. - ponownie wykonał ten sam manewr z wyjęciem drugiego pakunku. Przeznaczenie wreszcie miało dosięgnąć swojego celu. Nie mogło być inaczej. Czy teraz sytuacja nadal pozostanie w sukursie z dobrymi manierami?
0 x

Obrazek Gdy złote piaski przykryje cień,
Iskrzyć się będzie, uważaj!

PH - BANK
Awatar użytkownika
Arii
Posty: 1071
Rejestracja: 3 cze 2022, o 11:19
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: *czarne, lekko pofalowane włosy
*jasna cera
*zazwyczaj czarny ubiór(kimono/sweter plus spodnie( + sandałki i skiety
Widoczny ekwipunek: *Duża Torba
*Plecak
*Manierka
Multikonta: Yachiru

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Arii »

0 x
Obrazek Prowadzone misje:
1. Kamiyo Ori - Cesarscy Brutale II - Zlecenie Specjalne Rewolucjonistów B (25/17+)
2. Kyoushi -Wyspy Samurajów - Kult Wiecznego Płomienia - Finał - Misja S (20/21)
3. Rezerwacja Ren&Mayu - Bogactwo Pustyni - Misja ?
4. Shiori - Chłopiec, który się skrapla... - Misja D (5/7+)
PH
Bank
WT
KP
Awatar użytkownika
Tetsu Maji
Posty: 120
Rejestracja: 15 cze 2022, o 15:20
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blada skóra, długie ciemne włosy zaplecione w warkocz, pustynne ubrania. Średniego wzrostu szczupły młodzieniec o przyjaznym usposobieniu.
Widoczny ekwipunek: Torba na broń przy pasie, kabura na broń, rękawice z blaszkami (zakładane podczas walki); odznaka klanowa, średni zwój (z tyłu przy pasie).
GG/Discord: Hana-chan/sushimaru9208
Multikonta: Hana

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tetsu Maji »

W młodym wieku często zdarzały się takie niedopatrzenia. Kreowane przez brak rozsądku czy zbyt nagłą decyzję i powodowały niemiłe konsekwencje. W miarę czasu obrót sytuacji widocznie zmusił Tetsu do zrobienia czegoś stanowczego, co odbiło się na nim w prawie brutalny sposób. Gdy tylko zjawił się ponownie u handlarza był przekonany, że ten będzie zaskoczony. Zezłości się w jakiś dobrze mu znany sposób ze względu na natarczywość. Kto by pomyślał, że mężczyzna opanuje sztukę władania kunaiem lepiej od niejednego ninja. Tetsu z pewnością na to nie stawiał. Dlatego poza nagłym napływem adrenaliny do organizmu, to pobudził swój magnetyzm do działania. Przecież nie mógł ot tak dać się zarżnąć, jak jakieś prosie. Niby wyglądał spokojnie, lecz odczuł ogromną obawę. Chwila strachu i do niczego nie doszło.
- Nic nie szkodzi, to trochę moja wina. - pomachał w powietrzu ręką, ale wolał nieco odsunąć się od mężczyzny. Dać mu stosowną przestrzeń i nie potęgować zdenerwowania. Stres zżerał wszystkich mocniej, niż się tego spodziewał. On na luzaku, do teraz, podejmował konkretne decyzje i jakoś sobie radził. Nie każdemu jest pisane posiadanie odpowiednich genów. Ale rozumiał, że przebywanie na nieprzyjaznym terenie było wyczerpujące. W międzyczasie zszedł z powozu, skoro ten zdążył całkiem stanąć. Im dalej o zaprzęgu, tym bezpieczniej. Ważne, że dotarł też do rozumu i dogadał się w sprawie swojego zadania. Radował go fakt, że mimo niedociągnięć po obu stronach, to w ich zawodzie nie narzekali na nudę. U Shikaty było podobnie. Chciał więcej tego typu zleceń, które dawały poczucie spełnienia i nieco grozy połączonej z zawziętością.
- Bez problemu. Proszę na siebie uważać. Zawsze służę pomocą, gdyby była kiedyś panu potrzebna w tych stronach. Jestem Tetsu z klanu Maji. - odparł w porywie chwili. Był w pełni pozytywnie nastawiony po osiągnięciu zwycięstwa. Martwił go tylko ten staruszek, który czepiał się wszystkiego i wszystkich. No i musiał popracować nad własnymi umiejętnościami. Kryć się, kiedy wymagała tego sytuacja, bo był zauważalny na każdym kroku. Oczywiście nigdy nie przeczył, że jego styl bycia i sposób walki należał do tych cichych. Wolał się wyróżniać na tle, co mu dzisiaj chyba nie pomogło. W każdym razie miał to, co chciał osiągnąć. Zdobył sumkę, która pokryła jego wysiłek. Teraz zdecydowanie mógł wrócić do siebie, a przynajmniej w spokojne zacisze, kiedy zajmie się sobą. No i nie dać się wyśledzić temu dziadkowi.


Poprawił fryzurę na pokaz. Machnął ręką, jakby chciał się wachlować i pomaszerował w sobie tylko znanym kierunku.

/z tematu/
0 x

Obrazek Gdy złote piaski przykryje cień,
Iskrzyć się będzie, uważaj!

PH - BANK
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Satoshi »

Sabaku przyszedł do dobrze znanego sobie sklepu z wyposażeniem. Ostatnia misja srogo nadszarpnęła jego zasoby, skrupulatnie przechowywane w różnego rodzaju kieszeniach i torbach. Jeszcze w szpitalu uważnie przejrzał zawartość mieszka pozostawioną mu przez starca, po czym dosypał monety do swojej sakiewki. Nie było tego dużo, ale wystarczająco, by móc wybrać się na zakupy, a nie tylko pooglądać. Na pierwszy ogień poszły pigułki ze skrzepniętej krwii. Okazały się one niesamowicie przydatne i Satoshi wątpił, czy chodziłby dzisiaj po tych gorących piaskach, gdyby w krytycznym momencie Hinata nie podał mu jedynej, w którą młody Akoraito był wyposażony. Wtedy też poprzysiągł, że od teraz będzie ich posiadał kilka, chociaż i tak obecny stan jego gotówki nie pozwalał mu zaszaleć. Niebieskooki będzie musiał udać się do Inzuka, spieniężyć czek otrzymany za swoje usługi w Uso. Ale na to też przyjdzie czas. Kolejnym elementem skromnej listy zakupów Sabaku był bandaż. Tym razem nie ozdobny, na ręce, a świeży, czysty, który od razu wylądował do torby. Miał całkowicie użytkowe zastosowanie, gdyż niedawno Satoshi łatany był na szybko podartymi elementami przepoconych koszul. Wymagała tego sytuacja, a że mądry shinobi po szkodzie, to wysupłał te kilka dodatkowych Ryou.

Pozbierał co jego, zapłacił i wyszedł z budynku. Potrenować, a jakże.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tetsu Maji
Posty: 120
Rejestracja: 15 cze 2022, o 15:20
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Blada skóra, długie ciemne włosy zaplecione w warkocz, pustynne ubrania. Średniego wzrostu szczupły młodzieniec o przyjaznym usposobieniu.
Widoczny ekwipunek: Torba na broń przy pasie, kabura na broń, rękawice z blaszkami (zakładane podczas walki); odznaka klanowa, średni zwój (z tyłu przy pasie).
GG/Discord: Hana-chan/sushimaru9208
Multikonta: Hana

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tetsu Maji »

Sklep nie był daleko, ale też należało poświęcić trochę czasu na dotarcie do niego. W pierwszej kolejności chciał jednak udać się po odpowiednią wiedzę na temat dalszych zdolności. Rozszerzyć trochę horyzonty i dowiedzieć się tajników magnetyzmu przez postanowieniem o zapasach. Nie miało to być wymagające zadanie. Wpadł niemal do posiadłości, jak stary znajomy i odszukał znajdujących się w rezydencji mieszkańców. Ktoś zawsze przeprowadzał w tym wielkim domu porządki. Nie chciałby tu przebywać dłużej niż to konieczne. Wyrósł z bycia sierotą i prawdzie powiedziawszy ten nastrój bogatego miejsca go przytłaczał. WOlał jednak oznajmić, że przybył, bo wtedy na pewno by go zganili. Udał się do biblioteki po materiały. Spędził tak godzinę na studiowaniu odpowiednich metod. Nie robił notatek, bo słowa tak go zaintrygowały, że byłby w stanie skorzystać z nich tu i teraz. Musiał jednak opanować ekscytację, bo nie wyglądało to tak prosto, jakby się zdawało. W końcu to wyższy poziom, który polegał na zupełnie innych czynnikach niż dotychczas. No nic, ważne, że zrozumiał na czym mniej więcej będzie musiało to polegać. Na czym musi się skupić i jak wykorzystać dotychczasowe umiejętności. Dotąd spisywały się w miarę dobrze, a z czasem zdoła też polepszyć inne, słabe czynniki jego zdolności shinobi.

Wkrótce po odwiedzinach był już w drodze do sklepu z wyposażeniem. Listę miał w głowie, ale nie zaszkodziło upewnić się i spisać jej na kartce. Nie żeby sobie nie ufał. Rachować potrafił, a ceny nie były jakoś specjalnie ukryte, ani wygórowane. Przy lokalu zrobił się wyraźnie radosny i otworzył drzwi z nieukrywanym entuzjazmem. Powitał sprzedawcę, jakby już znali się od dawna. Wprawdzie drugi raz odwiedzał to miejsce, więc tylko krótko o sobie wspomniał.
- Dzień dobry, czas na kolejne zakupy. - rozejrzał się dokładnie po miejscu, żeby sprawić wrażenie, że naprawdę duże ze sobą dzisiaj zabierze. Nie chciał uzbrajać się, jak czołg, ale u Majich leżało w naturze, że będzie obłożony żelastwem na dużą skalę. Na razie zaczynał swoją przygodę z tymi tworami. Wszystkie wydawały mu się niebezpieczne i ich kontrola to najlepsze, co mogło mu się przytrafić. To jak wygrać los na loterii i go spieniężyć. Musiał to zrobić, choćby od tego zależało jego życie. Obejrzał się wpierw po innego rodzaju uzbrojeniem. Po pojemnikach i innych tego typu przedmiotach. Ostatecznie warto będzie wydać trochę więcej niż te minimum. Część zawsze może czekać w domu, jako zapas. Niewielki, a może z czasem pogłębi jego zawartość w odpowiednią zbrojownię. Cały dom w uzbrojeniu. Tego jeszcze nie brano pod uwagę.

Po wszystkim ukłonił się i zabrał ze sobą nowe przedmioty. Swoje ważyły, więc wolał iść ostrożnie, żeby nie zgubić czegoś po drodze. Miał nadzieję, że torba wytrzyma. W dalszej kolejności czekały go przyjemności. Zajrzał po straganach na targowisku i dobrze dobrał odpowiednie składniki.

/z tematu/

  Ukryty tekst
0 x

Obrazek Gdy złote piaski przykryje cień,
Iskrzyć się będzie, uważaj!

PH - BANK
Awatar użytkownika
Sabaku no Hikari
Posty: 12
Rejestracja: 3 lut 2023, o 20:59
Widoczny ekwipunek: gurda wypełniona piachem (100% wypełnienia), 2 kabury na broń - po jednej na każdej nodze, torba na lewym boku na wysokości pasa, ochraniacz na czoło na czole
Aktualna postać: Yari

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Sabaku no Hikari »

Ucieszona moją nową promocją na ninja mojego rodu udałam się prosto do sklepu, by dokonać zakupu ekwipunku, który do tej pory nie był mi najzwyczajniej potrzebny. Przeciskając się między półkami pełnymi najróżniejszego sprzętu zdałam sobie sprawę, że mimo, iż przez ostatnie lata uzbierałam całkiem niezłą kwotę to nie starczy mi kasy na wszystko co będzie mi potrzebne do wypełniania wszystkich misji. Póki co postanowiłam jednak dokonać tyle zakupów na ile pozwalały mi moje środki. Chodziłam po sklepie przez dłuższą chwilę i zbierałam potrzebny ekwipunek. Kiedy w końcu doszłam do kasy ledwo co przydźwigałam wszystko i położyłam na kasę. Czegóż tam nie było? Oprócz standardowej gurdy na piach, którą nosił niemal każdy Sabaku wzięłam masę innego ekwipunku: 3 małe zwoje, 10 shurikenów, 5 kunai, 10 metrów liny, 4 notki wybuchowe, 5 bombek dymnych, 2 kabury na broń, torbę, 10 metrów bandażu oraz ochraniacz na czoło. Zapłaciłam 2 440 ryo i wyszłam przed sklep, gdzie zaczęłam napełniać gurdę piachem nasączonym moją chakrą. Kunaie schowałam do jednej kabury, shurikeny do drugiej a całą resztę ekwipunku oprócz gurdy do torby, którą przytwierdziłam do lewego boku na wysokości pasa. Kabury przytwierdziłam po jednej do każdej nogi.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1148
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Sabaku no Hikari
Posty: 12
Rejestracja: 3 lut 2023, o 20:59
Widoczny ekwipunek: gurda wypełniona piachem (100% wypełnienia), 2 kabury na broń - po jednej na każdej nodze, torba na lewym boku na wysokości pasa, ochraniacz na czoło na czole
Aktualna postać: Yari

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Sabaku no Hikari »

Nim się obejrzałam stanął przede mną posłaniec mojego klanu, który przyniósł wiadomość. Można powiedzieć, że zjawił się w samą porę - gurda była już wypełniona w pełni piaskiem przesączonym moją chakrą i sama zamierzałam udać się do siedziby władzy, by dowiedzieć się czy nie ma czegoś czym mogłabym się zająć.
Miejsce do którego się udawałam było dobrze znany wszystkim mieszkańcom wioski. Mogłam więc nie martwić się o zagubienie i w szybkim tempie powinnam dotrzeć na miejsce. Pełna dobrych przeczuć ruszyłam w drogę.
Zadanie nie wydawało się trudne - sprawa miała dotyczyć spichlerzy więc zapewne ktoś jawnie podpierdala zapasy. Ewentualnie muszą szybko wykonać przenosiny dużych ilości towaru i potrzebują do tego shinobi. Zatarłam ręce i zebrałam chakrę w nogach. Idąc za przykładem młodego kuriera przemieszczałam się po dachach budynków. Każdy kolejny skok sprawiał, że mięśnie w moich nogach rozgrzewały się do czekającej mnie pracy, natomiast pęd powietrza sprawiał, że moja skóra była miło chłodna mimo dopiekającego słońca. Nie schowałam włosów i i byłam ubrana w swój codzienny strój - w końcu zleceniodawca był facetem a praca prawdopodobnie będzie w zamkniętym pomieszczeniu. Może jeśli okaże się przystojny będę mogła ją sobie umilić drobnym flirtem?
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1148
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Izuro
Posty: 101
Rejestracja: 22 wrz 2023, o 20:50
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
GG/Discord: izuro94

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Izuro »

Po opuszczeniu strażnicy jego następnym celem było odnalezienie sklepu aby za zarobione pieniądze w coś lepszego się wyposażyć. Planował trochę potrenować, spędzić nieco czasu stąd też wolał być przygotowanym. Droga trochę mu zajęła w końcu nie miał mapy, a tym miejscu był po raz pierwszy, ale po dłuższej chwili udało mu się odnaleźć miejsce widząc parę osób gromadzących się w środku. Poprawił nieco swój ubiór, otrzepał kurze i wszedł po chwili do środka. Nie lubił tłumów, ale nikt go na szczęście tu nie znał. Dostrzegł ogromne pomieszczenie z niezliczoną ilość półek a na nich asortyment. Od razu podekscytowany zaczął zabierać niezbędne mu rzeczy. Zaczął od dwóch toreb na glinę których to zapewne mało kto brał w tych rejonach. Zapewne nikt nie miał takich zdolności jak on, od razu wyciągnął parę kilogramów gliny wrzucając do dwóch toreb. Następnie ruszył na mniejsze sprzęty, wziął parę Makibishi, granat dymny, notek, ołówki i parę metrów liny metalowej. Następnie podszedł do kasy, pokazał co miał. Został podliczony, dostał zebrane pieniądze. Wysypał, zapłacił, a resztę zachował dla siebie po czym ukłoniłl się. Odwrócił się na pięcie do tyłu i ruszył w stronę wyjścia z wioski. Nie mówił przy tym praktycznie nic będąc tutaj całkowicie obcym człowiekiem. Gdzie nie był...

Z.T.
  Ukryty tekst
0 x
PH BANK

Prowadzone misje:
1) Misja rangi D - Kenichi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kinkotsu (Osada Rodu Sabaku i Maji)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości