Wioska Yashinoki

Przypuszczalnie najbardziej nieprzyjazna ze wszystkich sektorów Samotnych Wydm, prowincja Atsui zamieszkana jest przez Ród Sabaku i Ród Maji. Sąsiaduje ona od północy z Wietrznymi Równinami i Shigashi no Kibu, zaś od wschodu - z niezbadanymi terytoriami. Tak jak w innych prowincjach tego regionu, większość krajobrazu to oceany piasku - z tą różnicą, że na Atsui temperatury są znacznie wyższe, zaś oazy są niezwykle rzadkie. Jedyne zwierzęta zapuszczające się tu to gady oraz sępy, polujące na umierających podróżników.
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Wioska Yashinoki

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Wioska Yashinoki

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 309
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Wioska Yashinoki

Post autor: Akihiko Maji »

Chociaż sprawa została, przynajmniej na razie, rozwiązana, to problem napadów nie został całkowicie wyeliminowany. Nie wiadomo było również co je motywowało oraz kto tak naprawdę za nimi stał. Akihiko nie chciał jednak brać jeńców bo ryzykowałby tym samym straty w ludności cywilnej lub utratę życia własnego oraz Haruzena. Na początku rozważał jeszcze myśl by wyeliminować Sabaku i ująć lalkarza, ale pod koniec walki miał tak niewiele chakry, że pomysł ten trzeba było wyrzucić do kosza. No cóż, pozostało mieć nadzieję, że osoby bardziej kompetentne ode mnie rozwiążą ten problem u źródła, bo Maji na razie miał problem z "leczeniem objawów" tej sprawy. Doko Unii Samotnych Wydm pozostało jedynie odpocząć i ponownie nabrać sił, a później... kto wie! Odpowiedź na tę kwestię przyszła zaś szybciej niż się mógł tego spodziewać. Przemyślał ofertę Haruzena, a następnie pokiwał głową.
-Myślę, że klan wybaczy mi jeszcze jedną wyprawę. Ty pomogłeś Atsui, więc ja spróbuję pomóc Soso. A poza tym, chętnie odwiedzę twoje rodzinne strony. Co do moich umiejętności... wcale nie są takie wybitne. Zawsze stałem w cieniu starszej siostry jeśli chodzi o walkę.
To ostatnie przyznał dosyć nieśmiało, opuszczając przy tym głowę. Nie był także zadowolony ze swojej dzisiejszej walki, gdyż nie uniknął obrażeń wśród ludności cywilnej, a gdyby nie pigułka żywnościowa od Haruzena to nie mógłby już mierzyć się z lalkarzem. Reberu klanu Maji zjadało zdecydowanie za dużo chakry i musiał jak najszybciej popracować nad jej kontrolą by nie powtórzyć sytuacji z dnia dzisiejszego.
-Po drodze proponuję zrobić zakupy. Jestem ci winien 500 ryo, jeśli się nie mylę.
Jakby się zastanowić to był to już drugi raz, gdy coś od Haruzena pożyczał. Przy pierwszym spotkaniu były to kunaie z notkami wybuchowymi, które również zwrócił. Akihiko bowiem zawsze spłacał swoje długi.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Wioska Yashinoki

Post autor: Haruzen »

z/t (razem z Akihiko)
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Atsui”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość