Oaza w pobliżu wioski

Przypuszczalnie najbardziej nieprzyjazna ze wszystkich sektorów Samotnych Wydm, prowincja Atsui zamieszkana jest przez Ród Sabaku i Ród Maji. Sąsiaduje ona od północy z Wietrznymi Równinami i Shigashi no Kibu, zaś od wschodu - z niezbadanymi terytoriami. Tak jak w innych prowincjach tego regionu, większość krajobrazu to oceany piasku - z tą różnicą, że na Atsui temperatury są znacznie wyższe, zaś oazy są niezwykle rzadkie. Jedyne zwierzęta zapuszczające się tu to gady oraz sępy, polujące na umierających podróżników.
Awatar użytkownika
Ayumi
Postać porzucona
Posty: 36
Rejestracja: 11 lip 2021, o 17:46
Wiek postaci: 17
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Niewysoka, dziewczyna o jasnobłękitnych, niemal białych włosach
Widoczny ekwipunek: Bokken z czarnego drewna
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Ayumi »

Kiedy "pokaz" tego osobliwego Kekkei Genkai dobiegł końca, wróciliśmy do konwersacji a ja zdążyłam się w pełni pozbierać i odzyskać fason. Akihiko rzucił w moją stronę kilka nazw klanów, jednak dosłownie żaden z nich nie wybrzmiał nazbyt znajomo w moich uszach... Chociaż...
- Hyuuga? Tak jak Tamaki Hyuuga, ta finalistka turnieju Lazurowych Wybrzeży? Sama co prawda nie miałam okazji widzieć jej walk, jednak pamiętam że przed kilkoma laty miał miejsce ten turniej i stąd klan wydawał mi się znajomy. - powiedziałam niepewnie do chłopaka kiedy przypomniałam sobie o białookiej dziewczynie, która walczyła podczas zawodów w mojej ojczyźnie.
- I dobrze, nie wiem czy dałabym radę jeszcze gdziekolwiek dzisiaj iść tak po prawdzie. Ostatnie parę dni podróży w tutejszych warunkach na prawdę dało mi w kość. - powiedziałam z ulgą do chłopaka, wiedząc że jakbym jeszcze miała iść teraz gdziekolwiek poza obszar oazy to najpewniej bym umarła z wyczerpania.
0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 309
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Akihiko Maji »

Słysząc znajome imię, Akihiko pokiwał energicznie głową. Jego koleżanka z czasów pobytu w Ryuzaku była sławniejsza niż przypuszczał. Pozostałe klany nie wywołały jednak w dziewczynie żadnej reakcji, więc albo ich nie znała, albo wspomnienia panny z klanu Hyuuga przykryło wszystko inne.
-Miałem z nią okazję współpracować podczas mojej podróży. Wspaniała osoba.
Powiedział cicho, jakby do siebie, ale wystarczająco głośno by Ayumi mogła go usłyszeć. Wrócił na moment wspomnieniami do ich wspólnej misji. Nie miał okazji widzieć jej bezposrednio jednak dostrzegł efekty jej pojedynku z napastnikami. Wrócił jednak swoją uwagą do prowadzonej rozmowy, gdy samurajka wspomniała o swoim zmęczeniu. Pokiwał głową na znak zrozumienia.
-Możemy przenocować tutaj. Mi się nigdzie nie śpieszy a w grupie zawsze milej się podróżuje... o ile oczywiście moje towarzystwo ci nie przeszkadza.
Dodał nieśmiało, znacznie ciszej. Oczywiście, dobrze rozmawiało mu się z Ayumi, jednak wrodzona nieśmiałość i niewielkie doświadczenie w zawieraniu znajomości nie dawały mu spokoju. Oczywiście, był w stanie bez problemu współpracować z kimś obcm na czas misji, jednak teraz nic nie "przymuszało" drugiej strony do spędzania czasu z nim. Odwrócił wzrok i poprawił gurdę na plecach, chcąc zająć czymś myśli.
0 x
Awatar użytkownika
Ayumi
Postać porzucona
Posty: 36
Rejestracja: 11 lip 2021, o 17:46
Wiek postaci: 17
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: Niewysoka, dziewczyna o jasnobłękitnych, niemal białych włosach
Widoczny ekwipunek: Bokken z czarnego drewna
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Ayumi »

Kiedy Akihiko powiedział że nie dość że kojarzył Tamaki, to że nawet współpracował z nią podczas jakiegoś zadania to otworzyłam szeroko oczy.
- Na prawdę? To niewiarygodne, jaki ten świat jest mały. I jaka ona jest? Rzeczywiście jest taką silną wojowniczką? - zapytałam się podekscytowana chłopaka. Nie zawsze była okazja aby dowiedzieć się nieco więcej o światowych sławach, tym bardziej młodych kobietach, które mogłyby mi służyć za wzór. W Lazurowych Wybrzeżach mało było silnych a co dopiero znanych wojowniczek, więc chciałam jak najwięcej dowiedzieć się o tej kunoichi.
- Oczywiście, ja również się nigdzie nie śpieszę a jestem tak wymęczona podróżowaniem po pustyni że nie dam rady gdziekolwiek jeszcze się ruszać póki się porządnie nie wyśpię. Co do reszty karawany, myślę że tak długo jak długo nie wyjesz im zapasów i nie będziesz wypijał całej wody to nie powinni mieć problemu z jeszcze jednym pasażerem. - powiedziałam, dodając nieco żartobliwy komentarz na koniec przy czym zachichotałam lekko.
0 x
Awatar użytkownika
Akihiko Maji
Posty: 309
Rejestracja: 8 lut 2021, o 19:07
Wiek postaci: 21
Ranga: Doko
Krótki wygląd: -blond włosy
-ciemnoszare oczy
-biała koszulka z krótkimi rękawami i spodnie w tym samym kolorze
Widoczny ekwipunek: -gurda na plecach
-kamizelka shinobi
-fuma shuriken
GG/Discord: Destro#0111
Multikonta: Jūgo Misaki

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Akihiko Maji »

Tamaki była w sumie pierwszą miła osobą, którą spotkał podczas swojej długiej i pełnej wrażeń podróży. Niestety, ich drogi musiały się rozdzielić, toteż Maji jakoś bliżej nie poznał przedstawicielki klanu Hyuga. Pewnie miałby teraz więcej do powiedzienia swojej nowej znajomej. Blondyn podrapał się po głowie, próbując ukryć zażenowanie, które go dopadło, gdy dziewczyna zadała mu kolejne pytania.
-Trochę głupio o tym teraz wspominać... ale nie miałem okazji widzieć jej w akcji. Zajmowałem się ewakuacją cywila z palącego się budynku, gdy ona pognała za porywaczami. Dogoniłem ją w zasadzie na ostatnie sekundy walki.
Przyznał, wracając wspomnieniami do tamtych chwil. Gdyby nie pojawienie się straży, to pewnie jeszcze walczyłby z ogniem, na szczęście go w tym wyręczono. Na następnej misji, tym razem już wojennej wykazał się trochę bardziej... aczkolwiek nadal odczuwał niedosyt. Chciał być bardziej przydatny, dlatego trenował.
Czas mijał, a dzień chylił się ku końcowi. Oznaczało to więc, że trzeba się było udać na spoczynek. Szczęśliwie, według samurajki, członkowie karawany nie powinni mieć nic przeciwko. Następnego dnia więc, młody blondyn wznowił swą podróż w stronę rodzinnej wiosce, w dużo większym towarzystwie niż wcześniej. [z/t] + Ayumi
0 x
Awatar użytkownika
Mayū
Posty: 326
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 22:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Średni wzrost, ciemna karnacja, złote oczy i czarne, długie włosy. Nadmiernie obwieszona złotą biżuterią.
Widoczny ekwipunek: Gurda na grzbiecie; fūma shuriken u boku; duża torba na biodrze; dwie kabury na udach; rękawiczki z blaszkami na dłoniach.
GG/Discord: vaynei
Lokalizacja: Atsui

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Mayū »

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
PH BANK KP GŁOS 黄金
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1523
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Misae »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Amida
Posty: 78
Rejestracja: 20 cze 2022, o 15:25
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Multikonta: Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Amida »

0 x
Odrodzić się by umrzeć dumnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1523
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Misae »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Amida
Posty: 78
Rejestracja: 20 cze 2022, o 15:25
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Multikonta: Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Amida »

0 x
Odrodzić się by umrzeć dumnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1523
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Misae »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Amida
Posty: 78
Rejestracja: 20 cze 2022, o 15:25
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō
Multikonta: Manjiro
Aktualna postać: Baji

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Amida »

0 x
Odrodzić się by umrzeć dumnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1523
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Misae »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Minako
Posty: 174
Rejestracja: 28 paź 2022, o 13:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Długie, brązowe włosy
- Błękitne oczy
- Śniada skóra
- Malowane wzorki na dłoniach
Widoczny ekwipunek: - Kabury na udach
- Ochraniacz na czole
- Rękawice bez palców z blaszkami
- Srebrna odznaka na szyi
Multikonta: Rida

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Minako »

0 x
Awatar użytkownika
Daisuke
Posty: 482
Rejestracja: 20 lip 2020, o 22:49
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek
Multikonta: Kisuke

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Daisuke »

Jebnięciem w pysk pewnie by nie pogardził. To przecież był powód dla którego szukał areny. Skoro jednak ta legendarna arena jest tylko martwą, nieuczęszczaną kupą gruzu, to konieczne będzie znalezienie innego miejsca, w którym będzie można stoczyć jakiś dobry pojedynek z kimś, kto tytułowałby siebie mistrzem areny. Jakoś do głowy przyszła mu jego dawna walka. Również z przedstawicielką płci pięknej. Co prawda większą od Minako i większą nawet od samego Daisuke, ale mieszkanka pustyni wydawała się równie twardą sztuką. Na zrozumienie odnośnie podróży jedynie wzruszył ramionami. No nie było to zbyt przyjazne miejsce do życia.

Podróż przez miasto przebiegała zdecydowanie lepiej aniżeli wcześniejsze poszukiwania karczmy. Ze zwilżonym gardłem oraz wypoczętymi nogami po posiedzeniu na mięciutkich poduszkach chodziło się zdecydowanie prościej. Minako bardzo dużą uwagę przyłożyła do wyjaśnienia kluczowych miejsc w topografii miasta. Gdzie można zjeść, napić się i spać. Niczego więcej Daisuke nie potrzebował, a ona to świetnie rozumiała. Najwyraźniej bardzo dobrze się rozumieli zwłaszcza w tak prostych sprawach. Albo po prostu Nakasada był prostym mężczyzną i czytanie z niego jak z otwartej księgi nie było problemem dla każdego, kto znał się na tym choć odrobinkę.

Z zaskoczeniem przyjął propozycję wyścigu, ale natychmiast ruszył za dziewczyną. Chciał ją dogonić, ale szybko okazało się to całkiem trudne. Gdy już był blisko, ona znów uciekała mu na kolejny kawałek. Nawet gdy osiągnął swoją pełną prędkość (choć starał się tego nie pokazywać), ona nadal była pierwsza. Przegrał. W pewnym momencie aż go to zdenerwowało, że pod koniec wyścigu planował użyć czegoś, co zazwyczaj zachowywał na walki. Ostatecznie limity jego ciała pozostały nienaruszone, a on sam musiał uznać wyższość koleżanki.

-Tym razem miałaś farta. Następnym razem nie będziesz miała tyle szczęścia- Lekkim żartem, lekko serio skomentował swoją przegraną. Nie było po nim widać zmęczenia czy choćby lekkiej zadyszki. Oczywiście uśmiechnął się ironicznie, nadal podtrzymując lekką atmosferę dogryzania sobie. Wymówka, że taki wynik był kwestią niesprawiedliwego startu co prawda nie padła, ale obarczenie własnej porażki jedynie szczęściem dziewczyny było zdecydowanie na wyrost. Należało jej się to uczciwie. Ale to wymagało przyznania się do własnych słabości, z czego Daisuke nie był znany.
0 x
Awatar użytkownika
Minako
Posty: 174
Rejestracja: 28 paź 2022, o 13:56
Wiek postaci: 26
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: - Długie, brązowe włosy
- Błękitne oczy
- Śniada skóra
- Malowane wzorki na dłoniach
Widoczny ekwipunek: - Kabury na udach
- Ochraniacz na czole
- Rękawice bez palców z blaszkami
- Srebrna odznaka na szyi
Multikonta: Rida

Re: Oaza w pobliżu wioski

Post autor: Minako »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Atsui”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości