Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Gdy tylko się pożegnałeś, dziewczyny spojrzały na Ciebie wymownie, jednak nie goniły Cię w żaden sposób. Nachyliły się do siebie i zaczęły o czymś rozmawiać szepcząc.
Tetsuro nie czekając wszedł do pokoju Itamiego. Chłopak miał wrażenie, że znalazł ważne poszlaki, stąd chciał koniecznie skonsultować to ze swoim zleceniodawcą. Ten, chociaż wyglądał na niewzruszonego, tym razem uniósł brew jak zobaczył zielonowłosego.
- Co tam? Zapomniałeś czegoś? - zapytał, po czym rozejrzał się dookoła.
Ty jednak przeszedłeś momentalnie do rozmowy wyjaśniając wszystko, co udało Ci się ustalić. Powiedziałeś o tym, że wiesz kto jest kurierem, informując o szaliku, a także o tym, że nazywa się Risru. Itami słysząc to uniósł brew. Dalej opisałeś wygląd dziewczyny reverse-trapa, oraz fakt, że wykonuje misje w biednej dzielnicy. Mężczyzna spokojnie uniósł rękę.
- Dobrze...że udało Ci się potwierdzić informacje. - powiedział dziwnie zmieszany. Widać było, że walczy ze sobą by coś Ci powiedzieć, jednak cicho westchnął i pokiwał głową. - Tak, tylko pamiętaj...jak będziesz o nią wypytywać w siedzibie władz, to bardzo szybko możesz stracić jedyny trop. - wyjaśnił. - To jest bardzo...ale to bardzo delikatna operacja. Jeżeli Twój informator z nią pracuje, zapewne zaraz go poinformuje, że wpadliśmy na ich trop. - Itami spojrzał na chwilę na mapę, po czym momentalnie wrócił do Ciebie. - Normalnie zleciłbym, żebyś wyeliminował informatora, by zareagować jak najszybciej na to, co może się stać, jednak zakładam, że to ktoś z naszego klanu. W związku z tym, trzeba mieć nadzieję, że...ehhh... - cicho westchnął.
Dalej opowiedziałeś o swoich niepokojach. Itami pokiwał głową w zrozumieniu.
- Bardziej bym obstawiał, że ktoś po prostu zdradza klan, a nie, że góra mu tak mówi. Pytając o przydział na misje możesz przejrzec dostępne misje i dobierać sobie takie, które chciałbyś wykonywać. O ile to możliwe. W każdym razie zbadam trop. - powiedział. - Na moje powinieneś teraz albo postawić na złapanie Risru, albo zinfiltrowanie wskazanego miejsca jak najszybciej. Jak zawsze obie opcje mają dobre i złe strony. Musisz dobrze obstawić...i liczyć trochę na szczęście.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Gdy tylko Tetsuro dopadł do pomieszczenia Itamiego, odrazu zaczął opowiadać o tym co się wydarzyło. Itami znajdywał się jak zawsze w pomieszczeniu i słuchając całej wypowiedzi, robił dziwne miny: a to zadowoloną, a to smutną, a to pokiwał głową. Tetsuro nie dawał czasu na odpowiedź, ponieważ jego monolog składał się z bardzo wielu czynników i widać było, że w pewnej chwili sam misjodawca pogubił się od czego ma zacząć. Dopiero gdy chłopak zakończył opowiadać o wszystkim, Itami zamierzał zabrać głos.

Jednak najpierw głośno odchrznąnął.
- To się...porobiło. - skomentował na początku, jednak na jego twarzy nie widać było żadnych oznak paniki. - Czyli Risru nie żyje. Mimo, że to problem, postarajmy się przekuć to w sukces. - wyjaśnił, spoglądając to na prawo, to na lewo, jakby czegoś szukał. - Fakt, że nie Ty ją zabiłeś bardzo mnie cieszy, bo nie muszę w związku z tym stosować postępowania w Twoim kierunku. Po pierwsze, przekaż mi proszę zwój z ciałem kobiety, potrzebuję sporządzić z tego notatkę. Zajmę się formalnościami, ten temat uznajmy, że mamy załatwiony. - powiedział, przechwytując od Tetsuro zwój i wkładając go do jednej z szuflad.
- Dziewczyny z którymi gadałeś zapewne były jej koleżankami, ale jest to pewien aspekt, który trzeba mieć na względzie. Popytam kim one są, co wiedzą, jakie miały przydziały. - dodał. - Niepokoją mnie dwie rzeczy. Po pierwsze, fakt że ktoś zdołał zabić kogoś tak szybko i jednocześnie nie dać się wykryć. Musiałeś być śledzony. Tylko jak ktoś by to zrobił tak niezauważalnie... - głośno zastanowił się misjodawca, jednak machnął ręką. - Za mało danych. Nie traćmy czasu na domysły. Mamy dwa więc tropy. Albo dom Risru, albo miejsce spotkania. Pokaż mi tę notatkę proszę.

Itami zamierzął przechwycić notatkę i przeczytać ją, by następnie położyć ją na stole.
- To już coś. To jest bardzo ważne. Przyłapanie ich na gorącym uczynku pozwoli mi na zastosowanie dodatkowych instytucji i zebranie dodatkowych sił przeciwko tej zgrai. To jest napewno coś, co musimy osiągnąć. Powiedz mi jeszcze jedno...skąd wiesz, że to klucze do jej domu? - Itami podniósł brew pytając.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Plan posuwał się naprzód wraz z kolejnymi wymianami zdań. Kluczowe tutaj było po stronie Tetsuro, że starał się jak najdokładniej omówić wszelkie aspekty, które się przydarzyły. Sam Itami nie był zbytnio zaskoczony faktem, że tyle się zadziało. On zawsze wydawał się bardzo spokojny we wszystkim co robił i mówił, co mogło pozytywnie wpływać na każdego zleceniobiorcy. Teraz jednak trzeba było ustalić co ma nastąpić.

Itami poszedł do jednej ze swoich komód i wyciągnął zwój, by podać go Tetsuro.
- Masz, używaj narazie mojego. - powiedział, przekazując Ci przedmiot. - Znowu mamy kilka opcji...sam fakt infiltracji Risru może być pożyteczny. Jeżeli masz rację, to w jej domu, o ile to klucz do niego, możesz znaleźć oprócz jakichś notatek, jej ubrania. Przydadzą Ci się do imitowania jej, jakbyś użył ich na marionetkach. Wtedy mógłbyś mieć kilka opcji więcej, przy ewentualnych ruchach... - Itami jakby przez chwilę się zamyślił.
- Operacja jest naszym najlepszym strzałem. Tylko trzeba będzie się do niej przygotować. Pozwól, iż poczynię takie przygotowania i dam Ci znak. Może uda mi się załatwić jakieś wsparcie. - wyjaśnił po krótce.
- Jeżeli chodzi zaś o sam...list...niestety, nie rozpoznaję go. Aż tak dobry nie jestem, ale może jest to jakiś pomysł, w którym można by się rozwijać. Przekażę list dalej, może ktoś rzeczywiście rozpozna. - powiedział Itami.

Misjodawca zaczął chodzić w okół stołu, jakby zastanawiał się nad czymś.
- Mamy te dwa dni...zastanów się i przypomnij sobie. Co widziałeś dokładnie na miejscu? W sensie na miejscu z którego wyszła dziewczyna - jak wyglądał ten budynek? I opisz mi całe miejsce zdarzenia, w którym znalazłeś dziewczynę. Wszystko co sobie przypomnisz. Może znajdziemy jakieś analogie, albo informacje. Trzeba przygotować kolejny ruch z wielką precyzją, stąd wszystko nam się przyda.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Itami ponownie wysłuchał wszystkiego, co miał do powiedzenia Tetsuro. Wydawało się, że mężczyzna formułuje jakiś plan w swojej głowie, lecz jego usta pozostawały zamknięte, stąd nie było od niego żadnej reakcji. Przynajmniej na początku. W pewnej chwili podszedł do swojego biurka i wyciągnął kartkę, na której coś zaczął zapisywać.
- Wszystko to co powiedziałeś ma znaczenie. Po pierwsze, zrobimy tak. Tutaj masz notatkę ode mnie, że misja jest oficjalnie zaliczona. Przekaż ją na dole urzędnikowi i powiedz, że Itami prosi o najwyższy stopień ostrożności. - to mówiąc przekazał Ci kartkę. - Dodatkowo musimy zadziałać następująco. Ja zajmę się przygotowaniami przechwycenia tego całego przerzutu. Najważniejsze jest to, by wszystkie nasze akcje były skoordynowane. - to mówiąc, zerknał w Twoim kierunku. - Jak w walce marionetkami. Życie i misje to posuwanie odpowiednich figur, czy też postaci, jak na szachownicy. Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz o co mi chodzi i będziesz umiał to wykorzystać.

Zleceniodawca wziął kubek i napił się łyka herbatopodobnego roztworu. Cicho westchnał i spojrzał na Ciebie. Patrzył tak i pokiwał głową w geście zgody.
- Masz dryg, młody. Daleko zajdziesz jako Ayatsuri. Na ten moment, napewno odpocznij i przed kolejną misją możesz sprawdzić gdzie pasuje ten klucz. Napewno dobrym pomysłem jest próba zbadania jej domu, ale to zostawiam Tobie. Ja poświęce czas i przygotuję resztę. - ostatni raz na Ciebie zerknął. - Czuję, że rozpracujemy tą szajkę szybciej, niż zakładałem. - i wtedy puścił Ci niezauważalne oczko.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
BeeBee-Hachi
Moderator
Posty: 706
Rejestracja: 27 gru 2019, o 14:39
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsuro/Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: BeeBee-Hachi »

0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
BeeBee-Hachi
Moderator
Posty: 706
Rejestracja: 27 gru 2019, o 14:39
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsuro/Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: BeeBee-Hachi »

0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
BeeBee-Hachi
Moderator
Posty: 706
Rejestracja: 27 gru 2019, o 14:39
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsuro/Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: BeeBee-Hachi »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ningyō-shi (Osada Rodów Ayatsuri i Kaguya)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości