Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Siedziba władzy

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Ario wysłuchał co miała do powiedzenia kobieta. Okazało się, że zna dziwnego jegomościa, co też mogło świadczyć o tym, że będzie podchodzić do sprawy emocjonalnie - a to wpływało na rzetelny osąd sytuacji. Sentoki stał jednak niewzruszony i patrzył się w jej stronę, tak jakby wszystko to, co przewidział lub powiedział, zaczynało się wypełniać.
- Wywiad środowiskowy doprowadził mnie do niego. Gdy chciałem go zatrzymać, po wyznaniu mojego stopnia i nazwiska, nie chciał sie poddać, więc doszło do potyczki. - powiedział na samym początku Ario, wprowadzając w tajniki tego, co się wydarzyło. - Skoro wiedział, że reprezentuję klan i nie miał nic do ukrycia, czemu więc nie poddał się odrazu? Poza tym w żadnym momencie sam nie przyznał się, że ma zleconą jakąkolwiek misję. W takim razie, ten tutaj dopuścił się do ataku swojego partnera z klanu. - przedstawił sprawę, nie zmieniając pozycji nawet o milimetr.
- Po samej walce, gdy wiedział, że przegrał, próbował przekonać mnie, bym przeszedł na jego stronę. Cytuję jego słowa "Nie przelewajmy jednak naszej szlachetnej krwi. Nie jesteśmy dla siebie wrogami. Wrogami są te kościane ścierwojady i to z nimi powinniśmy walczyć. We dwóch z pewnością zdołamy przekonać naszych braci i siostry do przegoniania tych pomiotów rynsztokowych z powrotem na pustynię. Niech nasz dom znowu będzie tylko dla nas, a nie dla obcych.". - Ario zakończył wypowiedź, zachowując się trochę tak, jakby był w tym miejscu wielokrotnie i tak samo wielokrotnie rozwiązywał podobne sytuacje.

Tutaj jednak jego rola się kończyła. Ujął kluczowego gościa, który jeżeli nie odpowiadał za całość, to przynajmniej był mocno powiązany z całą sprawą. Teraz resztą powinni zając się klanowicze.
- Więcej nie wiem. Czy to wszystko? - ponowił pytanie.
0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Siedziba władzy

Post autor: Haruzen »

Wyprawa zakończona sukcesem.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Ario nie zajmował się już rozstrzyganiem tego, czy sytuacja miała miejsce, czy nie miała. Czy ktoś był winny, czy nie winny. Miał to kompletnie w dupie ze względu na wiele czynników. Chłopak nawet nie przewracał oczami.
- Saori-sama miała obiekcje co do mojej przynależności. Proszę pamiętać o tym, by poinformować ją, że przyszedłem tu niezwłocznie na Wasze wezwanie, a także ukończyłem sprawę tego samego dnia. - powiedział chłopak, nie unosząc się przy tym w żaden sposób. Ot, takie tylko przypomnienie, żeby była jasność, co odjaniepawlił poprzedni fabular w związku z Sentokim.

Tym samym Ario wyplątał "Enmou, pustynnego niedźwiedzia" czy jakoś tak i sterując swoją marionetką wyszedł z pokoju kobiety. Przez dłuższą chwilę stał na korytarzu rozmyślając, czy zajść do Itamiego i porozmawiać z nim o wojnie, jednak uznał, że nie będzie tego robił. Miał swoje problemy i swoje rozterki, które musiał jak najszybciej rozstrzygnąć. Czekało go wiele pracy, wiele zwiedzania, wiele dostosowań i co najważniejsze - chciał zapoznać się z mechanizmem, który przechwycił.

Ruszył więc w stronę wyjścia, w obstawie Rybaka, który ciągnął sieć po ziemi i głośno tupiąc. Na plecach powiewał mu płaszcz kropli, który stawał się pomału nieodłączną częścią niego.

Z/T viewtopic.php?p=192169#p192169
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1150
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Gdy tylko Tetsuro wpadł do siedziby, zorientował się, że w środku panował duży zgiełk. Trudno powiedzieć, co tak naprawdę się wydarzyło - czy było to związane z Turniejem Pokoju, o którym wszędzie trąbiono? Czy może powód był zupełnie inny? Niezależnie od tego, co działo się na świecie, każdy z klanów musiał wypełniać swoje obowiązki, by zapewnić nie tylko sobie przetrwanie w tym brutalnym świecie, ale również dbać o ludność cywilną, która opłacała wszelakie zlecenia.

Tym samym gdy młody Doko został dostrzeżony przez jednego z urzędników, siedzących w siedzibie, odrazu machnął do niego ręką i przywołał do siebie.
- Słuchaj, jesteś wolny? Potrzebuje szybko przydzielić kogoś do misji. - wyjaśnił na samym początku, pomijając wszelkie formalności takie jak przedstawienie się, czy innego rodzaju uprzejmości. Urzednik był średniego wzrostu starszym mężczyzną, którego siwizna oplotła już niemalże w całości. Jego włosy były rzadkie, a broda wyglądała na zaniedbaną, sam jednak ubiór był ładnie wyprasowany i ułożony. Jak większość Ayatsuri, chłop był przykładem różnych kontrastów, które nie zawsze ze sobą pasowały. Nie mniej, tacy ludzie najczęściej byli tymi doświadczonymi, których należało się obawiać. Czy to na placu boju, czy papierologii.
- Siadaj, bo zabiją mnie, jak kogoś do tego nie przydzielę. - poinstruował Tetsuro, zapraszając go gestem dłoni na krzesło, które stało przed biurkiem, za którym znajdował się owy człowiek. Wkoło miał porozrzucane papiery, ale część dokumentacji też leżała ułożona obok. Kolejna zagwozdka dotycząca charakteru naszego pracodawcy.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1150
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Gdy młodzi adepci starali sie wypełniac do końca formalności i etykiety, starsi przedstawiciele albo stawali się służbistami, gdzie wszystko musiało działać wedle jakiegoś porządku, albo mieli większość rzeczy w dupie, bo byli nieruszalni, swoje widzieli i mieli więcej doświadczenia, niż sama Shirei-kan. Najwyżej urzędnik, który obsługiwał Tetsuro, należał do drugiej grupy, ponieważ machnął ręką jak ten zaczął pokazywać identyfikator, położył dłonie na stole i przeszedł do rzeczy.
- Tak, tak, wszystko zapamiętam. Słuchaj uważnie młodzieńcze. - spojrzał na niego, a aura wokół człowieka stała się trochę bardziej poważna. - Jest pewna delikatna sprawa, która może okazać się fałszywym alarmem...a może i nie. Wolę dmuchać na zimne i mieć pewność, że nie zignorowaliśmy żadnego zagrożenia. - spojrzał na chłopaka, czy ten nadąża. - Dostaliśmy zgłoszenie, że w spiżarni osady zostały podłożone ładunki wybuchowe. Co prawda cynk został nam dostarczony na liście przez młodego chłopaka, ale jak sam rozumiesz, jest to strategiczny punkt, który odpowiada za wiele rzeczy. Nawet nie chcę myśleć, co by się stało, gdyby okazało się to prawdą, a co gorsza, gdyby to wybuchło. Tylko, że takich zgłoszeń co jakiś czas kilka wpada i wszystkie okazują się fałszywymi tropami. Mam nadzieję, że ten będzie taki sam, ale wiesz jak jest. - wyjaśnił mężczyzna.

Następnie sięgnął po jakiś papier do szuflady i zaczął pisać. Pisał pisał pisał, aż napisał, po czym sięgnął po pieczęć, która stała obok i przybił ją na zwoju, który podał Tetsuro.
- Tu masz prośbę o wpuszczenie do środka. Przekaż ją strażnikom. Pytania?

Odprawa była krótka, ale tresciwa.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1150
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »


Tetsuro mimo, że odbywał pierwszą ze swoich misji, to był na tyle doświadczony życiowo, by przygotować się na wszystko. Przynajmniej w teorii. Zapytał misjodawcy, czy ten ma pomysł, jak może wyglądać taka bomba, na co ten jedynie pokiwał przecząco głową.
- Niestety, nie mam pojęcia. Wiesz jak to jest. Jakbym ja chciał podłożyć gdzieś bombę, to raczej bym nie informował o tym klanu, tylko ją wysadził. Teraz zupełnie nie wiemy czego się spodziewać. Czy to jakaś własna konstrukcja, czy marionetka, czy może zestaw notek? Trudno stwierdzić. - odparł mężczyzna.
- Napewno musisz uważać na siebie, bo nie możemy dopuścić, by ktoś z Doko umarł na misji wewnątrz osady. Shirei-kan żądałaby ode mnie wyjaśnień, a tego bym nie chciał. Chociaż ja i tak uważam, że to fałszywy alarm...ale kto wie! Może dobrze dmuchać na zimne. - dodał.

Tymczasem do siedziby klanu wszedł niski chłopak, który miał na sobie charakterystyczny czerwony szalik, który wraz z jego białymi włosami tworzył ciekawe połączenie. Przywitał się z dwoma dziewczynami, które pracowały w siedzibe i ruszył dalej.
- Mam nadzieję, że wszystko się uda. - powiedział na sam koniec. - Coś jeszcze mogę Ci pomóc? Jak nie to ruszaj, każda chwila może być kluczową, jeżeli poszlaki okażą się prawdą. - mruknął wyraźnie niezadowolony, że musi się takimi rzeczami zajmować.

Od czego nasz bohater zacznie? Czy ma swoje pomysły na działanie, czy pójdzie jak po sznurku do celu, według wskazań urzędnika? Tego mieliśmy się dopiero dowiedzieć.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1150
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »


Tetsuro postanowił zapamiętac charakterystycznego jegomościa, jednakże nie miał okazji w sposób dyskretny cokolwiek ustalic, ponieważ tamten momentalnie się gdzieś zmył. Nie czekając więcej, Ayatsuri uznał, że najlepiej będzie nie tracić czasu na niepotrzebne rzeczy i momentalnie ruszył w kierunku domniemywanego miejsca.

Po drodze mógł rozkoszować się widokiem osady, która z dnia na dzień rozwijała się coraz bardziej. W niektórych miejscach widać było prowizoryczne rusztowania, przylegające albo do miejsc, gdzie powstawały nowe struktury, albo do tych, które były rozbudowywane lub remontowane. Z góry widać było zdecydowanie lepiej, jak ludzie kręcą się w te i we tą nosząc jakieś rzeczy, czy wykonując zwykłe czynności związane z ich trybem życia.

Shinobi dotarł do miejsca, o którym wspominał misjodawca bez większych problemów. Przed wejściem stało dwóch strażników, którzy wydawali się mocno znużeni tym, że muszą tu w ogóle być. Dodatkowo, niedaleko stał "zaparkowany" powóz, wypełniony po brzegi wszelkiego rodzaju ziarnem, popakowanym w paczkach.

Na Twój widok jeden ze strażników pomachał groźnie ręką.
- Tej! Złaź z tego z dachu! Tam nie wolno!

Z/T viewtopic.php?p=154536#p154536
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1150
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2129
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Afera goniła aferę i nie trzeba było długo czekać, aż Tetsuro dokończy prowadzenie śledztwa. W pierwszej kolejności wypytywał o rzeczy istotne, dając do zrozumienia, że mogą pomścić przyjaciela lub towarzysza tego, który został przy życiu. Ten jednak był w totalnym szoku i jedyne co dał rade wydukać to.
- K...kurwa sam nie wiem. No był ten facet od powozu, mówił, żeby przypilnować wozu za kilka ryo to żeśmy się zgodzili. Tyle no. - powiedział spanikowany tym, co się wydarzyło. - Nie wiem kim był, płacił z góry no...

Z kolei wizytacja w siedzibie władzy miała pójść dużo lepiej. Gdy tylko pojawiłeś się w drzwiach, Twój misjodawca obsługiwał właśnie jakiegoś petenta. Na Twój widok machnął ręką, by pozbyć się interesanta i wstał machając do Ciebie byś jak najszybciej podszedł.
- No i jak? Słyszałem o wybuchu. No i weź mi teraz nie powiedz, że miałem nosa. - powiedział spokojnie, siadając i wysłuchując Twojego raportu.
Facet na hasło o służbach medycznych delikatnie podniósł rekę, byś wstrzymał się z dalszą opowieścią, po czym niewiadomo skąd dobył kunaia i wziął trochę proszku na jego czubek. Również niewiadomo skąd sięgnął po bardzo dziwny monokl, który założył i przybliżył się do proszku. Trwał tak przez chwilę, następnie odłożył zarówno kunai, jak i szkiełko, a paczkę przesunął bliżej kantu stołu.
- A więc wrócili... - cicho westchnął. - Ehh, myślałem, że tamten chłopak ich już wszystkich wybił. Ale odradzają się jak pasożyty. Weź tą paczkę i idź do pokoju numer 4. Znajdź Itamiego i pokaż mu to. Powiedz, że ma pozdrowienia od Ninryou.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1150
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ningyō-shi (Osada Rodów Ayatsuri i Kaguya)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości