Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Tetsuro wpadł do pomieszczenia numer 4. W środku siedział mężczyzna koło dwudziestki, który przyglądał się czemuś na mapie. Ta z kolei znajdywała się na dużym stole, w centralnej części pokoju. Gdy tylko zobaczył, jak wchodzisz, machnął ręką byś podszedł.
- Co Cię sprowadza? - zapytał.

Wtedy wyjaśniłeś mu wszystko co chciałeś. Ten odebrał od Ciebie pakunek i spojrzał na proszek. Patrzył się tak przez chwilę, by następnie wybuchnąć śmiechem. Trwało to chwilę, lecz szybko wrócił do swojej normalnej postawy.
- Przepraszam, ale...to po prostu zabawna sytuacja. - powiedział. - Rozumiem, opowiedz mi gdzie to znalazłeś. Ze wszystkimi szczegółami. Wdepnąłeś w niezłe bagno kolego. - wyjaśnił.

Itami, bo tylko jedna osoba była w pomieszczeniu, więc to musiał być on, wział łyk jakiegoś naparu z kubka i wrócił do Ciebie wzrokiem, głośno przełykając.
- Nie przedstawiłem się, wybacz. Jestem Itami, a mój wybuch śmiechu...ehhh...przejdźmy do samego początku. Jakiś czas temu rozpracowywałem bardzo dużą szajkę narkotykową. Tworzyli oni własne pola uprawne, które znajdywały się gdzieś w Głębokich Odnogach. Mieli bardzo dobrze zorganizowane szlaki transportowe, które po kolei eliminowaliśmy. Zaśmiałem się...bo w sprawie pomagał mi Ario, jeden z naszych Sentokich. Chłopak sam wybił niemalże setkę osób powiązaną bezpośrednio z tym faktem i uznaliśmy sprawę za zamkniętą...jednak jak widać powrócili. - powiedział cicho. - Zaczynajmy więc. To nie jest problem, który możemy zbagatelizować. Niestety, z tego co się orientuję, Kunisaku nie ma w mieście, więc musimy poradzić sobie tym co mamy. - dodał. - Jeżeli chcesz, moge przydzielić kogoś bardziej...doświadczonego do tego tematu...ale jak to mówią, trzeba radzić sobie z trudniejszymi problemami, prawda? - to powiedziawszy spojrzał na Ciebie pytająco.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Rozmowa z niejakim Itamim przechodziła do kolejnej fazy. Chłopak wydawał się zaaferowany całą sytuacją, ale na jego twarzy prezentował się głównie spokój. Spojrzał na Tetsuro i delikatnie skinął głową, pokazując na mapę.
- Zajmuję się rozstawianiem swoich ptaszków na wielu frontach. Te mi ćwierkają różne rzeczy i stąd możemy reagować. Jednak fakt, że nasi przeciwnicy tak szybko znaleźli się w centrum osady i tym bardziej nie bali się handlować pod naszym nosem sprawia, że albo są bardzo pewni siebie... - Itami zrobił przerwę, by spojrzeć na chłopaka. - ...albo głupi.

Cicho westchnął jeszcze raz spoglądając na mapę.
- Ostatnio w procederze brały udział różne klany, a przynajmniej ich nieoficjalni przedstawiciele. Jeżeli chcesz pomóc, musisz być gotowy na wszystko...a napewno nikomu nie ufać w stu procentach. Musimy udawać, że nie wiemy co się stało i nie obnosić się z tym, że wpadliśmy na ich trop. To napewno podstawa. - następnie Itami wskazał palcem miejsce, gdzie jest spichlerz. - Mamy tutaj miejsce...rozładunku. Czemu handlarz poprosił strażników, by pilnowali wozu? Taka paczka i to pod samym nosem? Jaki mogli mieć cel? W ogóle mi się to nie klei. Jednak zobacz jakie mamy punkty dookoła. Pompa wodna, strażnica, a także szpital. - za każdym razem wskazywał inne miejsce palcem. - Niedaleko jest również więzienie. Może przerzucali to do środka? Nie wiem...a Ty co uważasz? - zapytał, patrząc badawczo w Twoim kierunku.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Itami wysłuchał wszystkiego co miałeś do powiedzenia. Patrzył przez cały ten czas w Twoim kierunku, ale nie komentował tego w żaden sposób. Dopiero jak powiedziałeś wszystko co miałeś do powiedzenia, Twój nowy przełożony cicho westchnął.
- Nie sądzę by...chceli narkotyki rozporwadzać w taki sposób. W sensie, gdzie w tym zysk? Zwróciliby naszą uwagę gdyby całe miasto chodziło pod wpływem. Oni w ten sposób nie działają. To przede wszystkim ludzie, dla których liczy się ryo. - odparł. - Jeżeli produkcja wyniesie, powiedzmy, 10 tysięcy ryo, to jak to wszystko rozrzucą, wsypią do mąki, wody, czy gdziekolwiek...to stracą 10 tysięcy. - dodał. - Oni nie działaja w taki sposób. Przynajmniej kiedyś nie działali.

W dalszej częsci rozwazań padło wiele interesujących faktów, lecz Itami pozostawał niewzruszony. Na hasło "idziemy" spojrzał się w Twoim kierunku i podniósł rękę do góry.
- Spokojnie. - opuścił rękę. - Podoba mi się Twoja energia, ale sprawa nawet jak na ten etap jest niesamowicie delikatna. Musimy ustalić, czy napewno to ta sama organizacja stoi za wytworem narkotyków, czy może to ktoś inny, kto próbuje ich imitowac. Jeżeli chodzi o przesłuchanie to się nie martw. Twoją pracą będzie działanie w terenie. Organizację zostaw mi. - chociaż Itami mógł wydawac się nieco szorstki, był również bardzo doświadczony w prowadzeniu takich operacji, co widać było po jego prezencji i aurze, którą wokół siebie roztaczał. - Narazie dałeś mocną poszlakę. Tutaj zróbmy pauzę. Idź się prześpij i wróć jutro, będziemy kontynuować. Ja posprawdzam co tam u moich ptaszków słychać i być może będzie już jakiś plan gotowy...albo przynajmniej zdobędziemy jakies nowe dane. - spojrzał na Ciebie. - Dobra robota.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »


Jak poparzony wparowałeś do pokoju Itamiego. Twój misjodawca stał jak zawsze przy stole i przesuwał różne figurki w nieskoordynowanych kierunkach, jakby sam ze sobą toczył jakąś bitwę na mapie. Gdy tylko wszedłeś do środka spojrzał na Ciebie i pokiwał dłonią, byś zamknął drzwi.
- Dobrze, że jesteś. - powiedział. - Sytuacja jest gorsza niż myślałem. - zaczął z grubej rury.

Itami sięgnął po kubek z naparem, który miał obok i pociągnął kilka głośnych łyków. Odstawił kubek i zrobił gest, żebyś się zbliżył.
- Przesłuchaliśmy kilka osób w związku z zamieszaniem i wychodzi na to, że się spóźniliśmy. Szajka odżyła i działa na pełnych obrotach. Z tego co się dowiedziałem, mają niestandardowy tryb współpracy. Trzon organizacji składa się z czterech mężczyzn, którzy nigdy się nie widzieli. To dość niestandardowe zagranie, ale ma to sens. - powiedział, przełykając slinę. - Wszyscy są młodzi i dość sprytni. Wiedzą, że zbyt duża wiedza o sobie na wzajem sprawi, że można do każdego z nich dojść. Dlatego zrobili taki system, że każdy z nich zajmuje się oddzielnym pionem, a jedyna osoba, która przekazuje między nimi informacje, to pewna dziewczyna, którą nazywają "Risru". Problemem jest to, że ta dziewczyna nie wie nic, oprócz tego, że jest łącznikiem. Przekazuje koperty między liderami, którzy wymieniają się tylko konkretnymi akcjami. Sama dziewczyna jest w stanie jedynie zlokalizować każdego z członków szajki, ale sama nie wie nic o szczegółach akcji. Sam narkotyk jest bardzo dobrze dystrybuowany. Podobno w biednej dzielnicy mieliśmy kilka zatruć, a sama Shirei-kan zleciła mi jak najszybsze uporanie się z tym problemem. Musimy więc działać. - wyjaśnił.
- Po pierwsze, cokolwiek postanowisz, musisz działać bardzo ostrożnie. Jeżeli ktokolwiek z liderów dowie się o tym, że któryś został zabity lub przechwycony, zmieniają momentalnie swoje miejsca pobytu, jak i samego łącznika. Każdy z liderów ma swojego oficera, który znajduje się w innym miejscu, niż lider, by w razie czego przejąć zarządzanie pionem. Mimo, że brzmi to bardzo zagmatwanie...ten cały proceder jest bardzo sprytnie przemyślany. - Itami spojrzał na Ciebie. - To będzie trudna operacja.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »


Dwójka mężczyzn pochylała się nad mapą. Sytuacja zdawała się skomplikowana, jednak sam Itami patrzył na całość raczej niewzruszony. Z jednej strony, byli to dobrze zorganizowani bandyci, z drugiej...tylko bandyci. Nie mieli niewiadomo jakiego kapitału ani sił, tym bardziej, że dopiero pojawili się jako potencjalne zagrożenie.

Na pytanie o ludziach, Itami pokiwał przecząco głową.
- Niewielu. Większość to osoby, które pozyskują informacje. Naszym celem jest wyeliminowanie wszystkich czterech celów, a nie walka z całą armią. Jak utniesz łeb węża, struktura się posypie. Nie potrzebujemy armii na taką operację. - wyjaśnił.

Następnie Tetsuro opowiedział o swoich spostrzeżeniach dotyczących samej operacji. Pomysł przechwycenia dziewczyny najwyraźniej spodobał się Itamiemu, bo charakterystycznie pstryknął palcami.
- Dokładnie. Ja bym zaczął od tego, aby śledzić dziewczynę i znaleźć placówki wszystkich bossów. Na szczęście już wstępnie zadziałałem i znam położenie jednego z nich. Jak tylko wyeliminujesz szefa pionu, ja podstawię tam kogoś, kto będzie odgrywał jego rolę na czas, gdy będziesz zajmować się resztą. Gdy przejmiemy wszystko, pozbędziemy się poruczników i tym samym rozbijemy organizację od góry.

Kolejne pytanie - czy pojmany człowiek powiedział coś ciekawego. Na to pytanie Itami parsknął śmiechem.
- Powiedział powiedział. Między innymi stąd wiem o tym wszystkim.

Pozostała kwestia odprawy. Itami sięgnął po kartkę i napisał na niej położenie domu w biednej dzielnicy.
- W tym miejscu znajduje się wejście do kryjówki jednego z bossów. Możesz albo uderzyć bezpośrednio, albo poczekać na łącznika i odkryć najpierw wszystkie cele. Ja będę działał niezależnie, więc decyzję pozostawiam Tobie.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Rozpoznanie chwilę trwało, ale finalnie śledztwo posuwało się do przodu. Sam Tetsuro miał konkretną wizję, co musi zrobić, a także jak się do tego zabrać. Potrzebował jedynie trochę wsparcia doświadczonego Itamiego, by cały plan wchodził w coraz konkretniejszy zarys.
- Dzielnica jak dzielnica. Są spięcia między członkami Kaguya i Ayatsuri, ale generalnie tam jest cały ten proceder biedoty. Znajdziesz tam zwykłych ludzi, ale też i wyrzutków, którzy nie chcą się integrować z resztą osady. Część nie może, a część nie wie jak wyrwać się z ubóstwa. Napewno miej oczy dookoła głowy, bo nie raz ktoś dostał kunai w plecy. - powiedział w spokoju.

Następnie Tetsuro zapytał o konkretne rzeczy - jak wygląda łącznik.
- Tutaj mamy delikatnie utrudnioną sytuację. Jedni mówią, że to kobieta, inni mówią, że mężczyzna o damskich rysach. Jedno jest pewne - nosi charakterystyczny czerwony szalik. - wyjawił.

Kolejna sprawa, to kwestia kontaktu.
- Ja większość czasu spędzam tutaj. Możesz uznawać to za nasze drobne centrum dowodzenia. Jeżeli będziesz miał problem, zawsze możesz tu przyjść i sprawdzić status całej operacji. Powinniśmy zostawać w ciągłym kontakcie.

Gdy Tetsuro zapytał o mape, Itami podszedł do biurka i sięgnął po kopie jednej z map. Była to dość mała, odręcznie zrobiona ilustracja osady, z pozaznaczami większymi punktami, takimi jak studnia, czy szpital.
- Masz, tutaj kiedyś miałem taką małą. Mam nadzieję, że Ci się przyda. - powiedział. - W pierwszej kolejności zinfitruj może bazę wypadową. Tylko z głową, by ich nie przestraszyć. Może dowiesz się czegoś ciekawego na miejscu.

Na Twoje pytanie co będzie robić Itami, spojrzał tylko i delikatnie się uśmiechnął.
- Będę dalej zbierał informacje.

Następnie wyszedłeś i ruszyłeś w kierunku biednej dzielnicy. Nie zajęło Ci długo, by znaleźć miejsce, zaznaczone na mapie. Wyglądało to jak piętrowy budynek, otoczony różnymi płachto-parasolami, które rzucały cień na okoliczne tereny. Przed samym budynkiem stało 3 młodych chłopaków, którzy wydawali się reklaksować w cieniu.

Z/T viewtopic.php?p=191888#p191888
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Tetsuro odrazu wyrwał z pokoju Itamiego i poszedł w kierunku poszlaki, którą skojarzył. Dziwny jegomość w białych włosach i czerwonym szaliku. Tetsuro widział go jakiś czas temu, gdy ten człowiek przemieszczał się swobodnie po siedzibie klanu. Co więcej, nawet witał się więc był rozpoznawalny...wśród kobiet. Jeżeli przypuszczenia się potwierdzą, czy to oznacza, że klan jest zinfiltrowany przez ten klan? Oznaczałoby to potężną katastrofę na wielu frontach, nie mniej teraz było trzeba działać, a od działania był młodziutki Doko.

Podszedłeś do dziewczyn, które wcześniej witały się z Twoim potencjalnym celem. Przybrałeś maskę niczym najlepszy marionetkarz i uśmiechając się zagaiłeś temat. Jedna z nich, dziewczyna o długich czarnych włosach spojrzała na Ciebie podejrzliwie, zaś druga, o czarnej karnacji i krótko ściętych włosach z wygoloną jedną stroną odrazu złapała z Tobą kontakt.
- AH! Risru! Tak, to nasza dobra znajoma. - powiedziała, po czym nachyliła się do Ciebie. - Trochę przypomina chłopaka, ale nie mów jej tego, zawsze ją to złości. - mruknęła.

Następnie opowiedziałeś o tym, że zajmujesz się handlem tkanin i materiałów, a raczej Twoja rodzina. Obie spojrzały się zdziwione po sobie, po czym ponownie przemówiła ta z wygoloną stroną.
- Eee...nie wiem, szalik jak szalik. - stwierdziła. - Jak chcesz to sam się jej zapytaj, jest teraz na jakiejś misji D w biednej dzielnicy. Ostatnio dużo misji robiła w tamtym rejonie.
Na te słowa odpowiedziała druga z dziewczyn.
- Jak nazywa się ta manufaktura o której mówisz? Chętnie odwiedzę i kupię coś od Twoich rodziców. - mogłeś wyczuć, że jej ton jest mocno podejrzliwy i jakby Cię badała.

Dominację w grupię sprawowała długowłosa. Mogłeś stwierdzić bez problemu, że ta z wygoloną głową zamilkła i czekała na decyzję tej drugiej, czy jesteś osobą, z którą mogła rozmawiać.
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ningyō-shi (Osada Rodów Ayatsuri i Kaguya)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość