Siedziba władzy

Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
BeeBee-Hachi
Moderator
Posty: 706
Rejestracja: 27 gru 2019, o 14:39
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Tetsuro/Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: BeeBee-Hachi »

0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1147
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 362
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:25
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Bardzo wysoka, muskularna, o ciemnej skórze. Ma krótkie i ciemne włosy. Na czole wytatuowane czerwone kropki. Głowa owinięta chustą - tak, by ukryć klanowy tatuaż. Od stóp do głów okryta jasnym płótnem, zniekształcającym sylwetkę.
Widoczny ekwipunek: Duża torba u dołu pleców.
GG/Discord: rahsim
Lokalizacja: Sabishi

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ren »

0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3659
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Ren
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 362
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:25
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Bardzo wysoka, muskularna, o ciemnej skórze. Ma krótkie i ciemne włosy. Na czole wytatuowane czerwone kropki. Głowa owinięta chustą - tak, by ukryć klanowy tatuaż. Od stóp do głów okryta jasnym płótnem, zniekształcającym sylwetkę.
Widoczny ekwipunek: Duża torba u dołu pleców.
GG/Discord: rahsim
Lokalizacja: Sabishi

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ren »

0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3659
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

Ren
0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 362
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:25
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Bardzo wysoka, muskularna, o ciemnej skórze. Ma krótkie i ciemne włosy. Na czole wytatuowane czerwone kropki. Głowa owinięta chustą - tak, by ukryć klanowy tatuaż. Od stóp do głów okryta jasnym płótnem, zniekształcającym sylwetkę.
Widoczny ekwipunek: Duża torba u dołu pleców.
GG/Discord: rahsim
Lokalizacja: Sabishi

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ren »

0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Siedziba władzy

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 362
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:25
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Bardzo wysoka, muskularna, o ciemnej skórze. Ma krótkie i ciemne włosy. Na czole wytatuowane czerwone kropki. Głowa owinięta chustą - tak, by ukryć klanowy tatuaż. Od stóp do głów okryta jasnym płótnem, zniekształcającym sylwetkę.
Widoczny ekwipunek: Duża torba u dołu pleców.
GG/Discord: rahsim
Lokalizacja: Sabishi

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ren »

0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Siedziba władzy

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 362
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:25
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Bardzo wysoka, muskularna, o ciemnej skórze. Ma krótkie i ciemne włosy. Na czole wytatuowane czerwone kropki. Głowa owinięta chustą - tak, by ukryć klanowy tatuaż. Od stóp do głów okryta jasnym płótnem, zniekształcającym sylwetkę.
Widoczny ekwipunek: Duża torba u dołu pleców.
GG/Discord: rahsim
Lokalizacja: Sabishi

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ren »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Ario przed wejściem do samej osady przelał chakrę w swoją pieczęć i odesłał marionetkę. Miał na sobie plecak, który poprawił i Salamandrę, która spoczywała na jego barku, z opadającym ogonem wzdłuż jego ciała. Dawno go tu nie było, a osada niemalże się nie zmieniła. Nikt z przechodniów nie wyglądał, jakby przejmował się wojną, czy tym, że na ulicach Sogen była rzeź. Oczami wyobraźni chłopak widział, jak Ningyo-shi się pali identycznie jak Sogen, a ludzie sa mordowani na ulicach. Krew, która miała lać się wszędzie, miała byc sprawką kobiety, która stała na szczycie Siedziby Władzy i patrzyła na niego z pogardą. Chłopak zmrużył oczy i ścisnął pięść. Wiedział, że drugi raz by do tego nie dopuścił. Iwaru już nie żyła, ale to była dla niego ostatnia lekcja, w której przekazała mu radę. Radę, która była bezcenna.

Był słaby.

W siedzibie Kropli starał się przekazać to samo Kisuke, lecz ten chyba nie przejął się tym, co mówił Ario. To była wielka strata, ponieważ Ario zupełnie nie żartował. Tu nie chodziło o zwykły trening, w którym rozwijasz swoje umiejętności. W takim treningu, Kunisaku był ekspertem. Tu chodziło o pozyskanie zupełnie nowego wymiaru siły. Ilość rzeczy do zrobienia niebezpiecznie wzrastały, a on sam miał wrażenie, że życie dosłownie ucieka mu między palcami. Zaczynał rozumieć jak czuli się Ci, co odeszli przedwcześnie, lub Ci co nie zdążyli dokończyć swoich spraw. A co z samą matką? Bycie uwięzionym w skorupie, jaką jest ciało? Czy ona w ogóle była świadoma tego, co się dzieje? Czy bodźce do niej docierały? Co, jeśli jest uwięziona w tym miejscu, które Ario zobaczył podczas wybuchu siedziby. Co, jeśli ona go widzi, krzyczy, a ten jest obojętny na te wzywania...wiele myśli przechodziło przez jego głowę, ale najtrudniejsze w tym wszystkim było to, że nie umiał znaleźć na nie odpowiedzi.

Ruszył w kierunku siedziby władzy. Gdy doszedł pod budynek, wiedział jedno. Czuł pewną obojętność przed tym co miało się wydarzyć. Wizyty u Saori były dla niego czymś nienaturalnym. Kobieta za każdym razem miała inne podejście do życia, jakby była zupełnie inną osobą. Od początku wmawiała Ario, że trzeba żyć w współpracy ze wszystkimi i dbać o wszystkich. Po przekazaniu tych informacji, chłopak zmienił swoje podejście do życia i starał się akceptować wszystkich, bez znaczenia skąd ten ktoś jest. Potem jednak okazało się, że Shirei-kan była zupełnie nie zainteresowana pomocą cywili. Chciała prowadzić ekspansję, ale tylko dla swoich. Czyli zrobić z Ningyo-shi kastę, która technologicznie miała przejąć monopol na rynku...a co z tymi, co nie byli Ayatsuri? Zwykli rolnicy mieszkający na terenach Ningyo-shi? Czym byli lepsi od rolnika z Sogen?

Ario nie chciał tego przeciągać. Wszedł do środka i ruszył w kierunku dobrze znanego mu pokoju. Stanął przed drzwiami i spojrzał na nie. Zapukał raz i wszedł do środka.
- Ario Kunisaku, Sentoki. Mam informację, które mogą być przydatne dla klanu. - powiedział.
0 x
Awatar użytkownika
Papyrus
Administrator
Posty: 3659
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Enjintou1#8970
Multikonta: Yuki Hoshi; Uchiha Hiromi; Sans

Re: Siedziba władzy

Post autor: Papyrus »

0 x
you best prepare for a hilariously bad time
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ario »

Ze wszystkich legend, które słyszał o Shirei-kan, ta się potwierdziła. Saori rzeczywiście używała warsztatu w swoim gabinecie i coś tworzyła. Ario był przekonany, że kobieta raczej siedzi non stop w jakichś dokumentach, a tutaj okazuje się, że ma czas dawac upust swojej wyobraźni. Odrazu zaprosiła go do siebie, stąd Kunisaku zamknął drzwi i podszedł.

Saori walczyła z zębatym kołem, tak aby jak najlepiej dopasować je do mechanizmu. Chłopak zajrzał przez jej ramię i przyglądał się w ciszy na to, co ta kombinuje. W pewnej chwili zamontowała drewnianą obudowę, zakręciła kluczem i po kilku chwilach wszystko się rozpadło. Ario przyglądał się temu i gdy tylko Shirei-kan wstała i zasiadła za biurkiem, on odruchowo zajął jej miejsce przy warsztacie. Wziął delikatnie cały mechanizm i podniósł do góry - pod światło. Złapał za pęsetę i zdjął tarczę z urządzenia, po czym ponownie się jej przyjrzał. Odłożył tarczę i złapał obudowę, również ją oglądając.
- Sam zamysł jest dobry, ale zębatka jest za duża, by obudowa wytrzymała na zaczepy. Musisz je albo przebić śrubą na wylot, albo zakleić na stałe. - powiedział, patrząc ciągle w kierunku obudowy. Odłożył ją i złapał za kluczyk. Obejrzał z dwóch stron, przymierzył do mechanizmu i przekręcił. Następnie nagle zdjał plecak, wyjął notatnik i zaczął coś kreślić na stole. Chwilę to trwało, aż nagle Ario wyrwał kartkę, wstał i podszedł do stołu Shirei-kan, kładąc przed nią rysunek techniczny czegoś co wyglądało na prostokąt ze sprężyną w środku i jakimiś dziurkami.
- Zamiast nakręcać, zrobiłbym coś takiego. Metalowy prostokąt, albo walec, który napełnisz gazem i przebijesz od dołu bardzo małą dziurką i zaklej. W walcu zamontuj od góry sprężynę z stalową plakietką. Kiedy wsadzisz walec do zegarka, od dołu przebije się i powstanie dziurka, która zacznie powoli puszczać gaz, a ten pod siłą ciśnienia będzie pchał Twoją tarczę. Czasomierz będzie przez jakiś czas działał sam, bez konieczności nakręcania go. - wyjaśnił, po czym usiadł, zostawiając jej rysunek na biurku.

- Jestem chory, coś złapałem w Sogen. Ich siedziba wybuchła i wpadłem do piwnicy, która była nieużywana przez setki lat. Straciłem przytomność i czegoś się nawdychałem. Coś mam na płucach, nie wiem jeszcze co, ale to coś reaguje na chakrę. Jakiś pasożyt. - powiedział ze standardową dla niego obojętnością. - Byłem w szpitalu i przypisali mi to. - sięgnął do plecaka i pokazał jej medykamenty, które dostał. - Tak więc oni też nie mają pewności. Byt reaguje na duże spadki chakry, więc po prostu muszę się pilnować nim znajdę rozwiązanie.

Saori wydawała się dziś inna niż ostatnio, ale była to zdecydowanie ta lepsza strona shirei-kan ayatsuri. Przynajmniej z tych co Ario znał.
- Kropla. Mamy już 5 członków. Jestem ja, jest członek Aburame, członkini Yuki i dwie dziewczyny ze szczepu Juugo. - wyjaśnił. - Mama bez zmian, ale towarzyszka z klanu Yamanaka zgodziła się pomóc i zajrzeć w głąb jej głowy. Przeniosę mamę do siedziby Kropli bo tam będzie łatwiej mi badać i szukać rozwiązania na obie choroby - jej i swoją.
- Ostatnio byłem w Sogen, na Turnieju. Chyba wziąłem udział w Wojnie, bo Sogen zostało nagle zaatakowane i ratowałem cywili na ulicy. Cesarstwo zarzynało wszystkich jak leci, a ja byłem celem zamachu, więc uznałem, że mogę się bronić. - powiedział. - Oprócz Cesarstwa, za atakiem stał Han i jego poplecznicy, z jednym musiałem walczyć...a raczej z jedną. Przedstawiła się jako Wojna, Iwaru i było coś, czego nie rozumiem. - ponownie sięgnął po notes i wyjął kartkę, w której narysował Iwaru w formie skrzydeł. - Używaja technik samurajskich, ale potrafiła zmienić formę, tak jak Ci ze szczepu Juugo. Tylko, że jak pytałem, to podobno szczep Juugo nie umie używać technik samurajskich. Musiała być jakąś hybrydą. - zostawił jej otwartą stronę, by mogła się przyjrzeć.
- Na szczęście udało się zatrzymać atak, a na sam koniec jeden z Uchihów stracił rękę w wypadku starcia z Hanem, to przeszczepiłem mu rękę. Z tego co wiem, to się przyjęła, ale obiecałem zajrzeć i sprawdzić później czy wszystko ok. Przykazałem by korzystał z balsamu, bo pierwszy raz mi się zdarzyło przeszczepiać pełne ramie. Nazywał się... - sięgnął po notes i przekartkował do przodu. - ... Masahiro Uchiha.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ningyō-shi (Osada Rodów Ayatsuri i Kaguya)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość