"Pustynne Dango"

Awatar użytkownika
Shins
Martwa postać
Posty: 1682
Rejestracja: 7 kwie 2018, o 16:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō, Pazur
Krótki wygląd: Nijaki. Zazwyczaj skryty w czarnym stroju ninja - do misji się przebiera. Brak cech szczególnych poza ustami na rękach i piersi.
Widoczny ekwipunek: Torba na glinę u pasa, dwie torby z tyłu. Maska na twarzy, rękawiczki na dłoniach. Miecz zawieszony na plecach. Płaszcz.

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Shins »


Aktualny wygląd:
Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=5DXlOSFpRpM

  Ukryty tekst
0 x
Karta Postaci <> Mechanika technik rodu Dōhito <> WT <> Kuźnia <> Dziennik młodego zabójcy Twarda spacja:
Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Martwa postać
Posty: 485
Rejestracja: 26 sie 2018, o 16:16
Wiek postaci: 21
Ranga: Pazur
Multikonta: Arata

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Yoshimitsu »


z/t
0 x
Obrazek -Mowa Myśli
Awatar użytkownika
Gundan
Martwa postać
Posty: 587
Rejestracja: 27 mar 2019, o 21:55
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Krótkie, białe włosy oraz złote oczy.
195cm oraz 93kg
Widoczny ekwipunek: Kamizelka Shinobi - Tors
Torba - Prawy pośladek
Kabura x2 - Prawe i lewe udo
Multikonta: Mangetsu

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Gundan »

Po przybyciu w rodzinne strony moich kamratów szybko postanowili oni udać się w swoje strony załatwić swoje sprawy. Trochę mnie to zaskoczyło, bo sądziłem że wszędzie będziemy chodzić razem, a tu zonk. Miałem do wyboru iść z Shinsem albo Yoshim bo siedzenie w nowym miejscu całkiem sam wcale nie napawał mnie optymizmem. Nie chciałem się zgubić i później musieć samemu butować całą drogę z powrotem.
Jednak jakoś specjalnie nie chciało mi się chodzić po sklepach, a pomysł potrenowania nie był taki głupi. Jak się przekonałem boleśnie na wojnie byłem zbyt wolny. Musiałem to zmienić bo choćbym był najsilniejszym człowiekiem ja świecie jeśli nie zdążę wyprowadzić ataku na nic się to nie zda.
- Trening to chyba byłby niezły pomysł, jeśli Ci nie przeszkadza Yoshimitsu'san chętnie pójdę z tobą. Może nawet mały sparing po treningu? - zagadnąłem udając się za białowłosym prawie wiedźmin em.
Z/t
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Ario »

Ario wysłuchał do końca co miał mu do przekazania misjo dawca. Nie bardzo mu pasowało spotkanie się następnego dnia, ponieważ miał konkretne plany na wieczór, ale skoro zlecenie było płatne, nie zamierzał się nad tym rozwodzić. Trzeba było przeprowadzić interwencję.

Gdy tylko nastał świt i chłopak przeszedł poranną ścieżkę mycia, zjedzenia, odwiedzenia matki (która tym razem, o dziwo, nawet przywitała się z młodym Kunisaku i zapytała jak się czuje - Ario nawet nie pamiętał, kiedy coś podobnego miało miejsce), a następnie przygotowania się do wyprawy. Przez chwilę zastanawiał się, czy brać ze sobą któryś ze swoich tworów, jednak finalnie machnął ręką i stwierdził, że nie ma zamiaru doprowadzać do burd, ani tym bardziej kogoś ranić - w końcu jego zabawki mogły stety, lub niestety wyrządzić niemałą krzywdę. Tym bardziej, że miejsce do którego zmierzał, było pełne ludzi...więc tym bardziej chciał załatwić sprawę pokojowo.

W obecnej formie, chłopak zmierzał do wyznaczonego miejsca. Czysty, pachnący (od mydła - które jeszcze mu nawet zostało), z bujną czupryną, która by powiewała, gdyby nie skwar i brak wiatru. Takie życie, na tej pustyni.
0 x
Awatar użytkownika
Yamanaka Kimiko
Martwa postać
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2020, o 14:45
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie, proste blond włosy. Średni wzrost, atletyczna postura. Karminowe usta i orzechowe oczy. Ubrana w prosty, szary strój przepasany czarnym pasem. Opatulona płaszczem w kolorze khaki, na którym złotą nicią wyszyto rodowy emblem.
Widoczny ekwipunek: Torba na narzędzia ninja przytwierdzona do czarnego pasa.
GG/Discord: mereeedith#8073
Lokalizacja: Saimin

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Yamanaka Kimiko »

0 x
Obrazek
誰も信じない。

Bank | * | PH
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Ario »

Ario spojrzał na całe to otoczenie i można powiedzieć, że nie do końca rozumiał całego tego zamieszania. Wszedł powoli do pomieszczenia i zaczął się rozglądać. Rzeczywiście, sam nie bywał zbytnio w takich miejscach, ba, nawet nie skłamię jak powiem, że znalazł się tu pierwszy raz. Były tego dwa powody - chłopak uznawał za próżne, zachowanie typu przesiadywanie w takich miejscach jak to. Siedzieć, nic nie robić tylko pić i oglądać kształtne kobiety, lub męzczyzn o nieprzeciętnej urodzie...

Po co, jak można siedzieć i tworzyć takie ulepszenia, że najwięksi twórcy na świecie będą się łapać za głowy. Wpisać się w karty historii...to byłoby coś.

W każdym razie, Ario zlokalizował cel i zastanawiał się, jak podejść do tematu. Teoretycznie, wyobraził sobie, że zbudował coś, co byłoby wspaniałe...coś nad czym się napracował, po czym ktoś mu to bezpodstawnie zabrał i nadał sobie do tego prawa. Teoretycznie...było to bardzo...fajne. Ktoś kto używa lub wzoruje się na rzeczach stworzonych przez Kunisaku...brzmi jak marzenie, lub nawet cel, jednakże rozmarzony chłopak nie zbliżał się do końca zadania. Ruszył więc stanowczo i podszedł do muzyka. Zlustrował go od góry do dołu.
- No no no no...jak się korzysta z czyjegoś tworu, to powinno się napomnieć, że ten ktoś to wymyślił. To nie jest Pana piosenka, czemu Pan ją gra? Tak bardzo się spodobała? - zapytał chłopak.
0 x
Awatar użytkownika
Yamanaka Kimiko
Martwa postać
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2020, o 14:45
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie, proste blond włosy. Średni wzrost, atletyczna postura. Karminowe usta i orzechowe oczy. Ubrana w prosty, szary strój przepasany czarnym pasem. Opatulona płaszczem w kolorze khaki, na którym złotą nicią wyszyto rodowy emblem.
Widoczny ekwipunek: Torba na narzędzia ninja przytwierdzona do czarnego pasa.
GG/Discord: mereeedith#8073
Lokalizacja: Saimin

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Yamanaka Kimiko »

0 x
Obrazek
誰も信じない。

Bank | * | PH
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Ario »

Ario popatrzył na mężczyznę i wysłuchał do końca co ten miał do powiedzenia. Wygląda na to, że na początku mogło zajść jakieś nieporozumienie, lub po prostu zleceniodawca pominął najważniejsze rzeczy. W każdej z tych sytuacji Ario nie miał pełnych danych.
- No no no no...jeżeli jest tak jak Pan mówi, to w takim razie czemu Pański przyjaciel Keiji oskarża o plagiat? Może lepsze byłoby pytanie...czemu w takim przypadku zwraca się do Shinobi, żeby przestał Pan grać jego utwór? - zapytał bezpośrednio, ponieważ nie chciał ponownie, jak w przypadku wcześniejszych debat dotyczących dwóch panów i wina między nimi, wchodzić w jakiejś głębsze dyskusje na ten temat, tylko po prostu wykonać swoje zadanie. Cicho westchnął.
- Na czym więc polega problem? Skoro jest jeden utwór i Was dwóch rości sobie do niego prawa...to gdzie jest haczyk? Czemu to się tak skończyło? Na czym polega ta historia?

Młody shinobi zaczął zasypywać pytaniami grajka, mając nadzieję, że ten zacznie opowiadać i przez przypadek wygada coś, co pomoże ustalić, jak było naprawdę. A póki to nie nastąpi...Ario czekał, wbijając swój wzrok w grajka.
0 x
Awatar użytkownika
Yamanaka Kimiko
Martwa postać
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2020, o 14:45
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie, proste blond włosy. Średni wzrost, atletyczna postura. Karminowe usta i orzechowe oczy. Ubrana w prosty, szary strój przepasany czarnym pasem. Opatulona płaszczem w kolorze khaki, na którym złotą nicią wyszyto rodowy emblem.
Widoczny ekwipunek: Torba na narzędzia ninja przytwierdzona do czarnego pasa.
GG/Discord: mereeedith#8073
Lokalizacja: Saimin

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Yamanaka Kimiko »

0 x
Obrazek
誰も信じない。

Bank | * | PH
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2138
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Ario »

Ario słuchał całej wypowiedzi jego rozmówcy. Tak coś czuł od początku, że te prawa do piosenki to tylko częściowy blef, a finał historii okazał się zupełnie różny, od wersji przedstawionej na początku. Czyli cała rzecz miała się na zwaśnionych braciach, których poróżniła kobieta. W tym momencie, młody Kunisaku wbił sobie do głowy kolejną zasadę: "Kobiety to istoty, prowadzące tylko do poróżnień.". Przewrócił oczami, następnie cicho westchnął i spojrzał na artystę, jakby szukając dobrych słów do tego, co zamierzał wygłosić.
- No no no no....ja nie jestem od tego, by Cię bić. Miałem sprawić, że przestaniesz używać cudzego utworu. Zostałem jednak wprowadzony w błąd, ponieważ to nie jest cudzy utwór, tylko współny... - Ario w swoim cichym usposobieniu spojrzał na ziemię, po czym zacisnął ręce w pięści. Jednym ruchem chciał złapać za ubranie i przyciągnąć jegomościa do siebie. Wbił swoje często nieobecne ślepia w oczy artysty, jakby chciał coś wymusić, jednak trzymał tak mężczyznę przez chwilę, nim wydobył z siebie słowa.
- ...ale tego, że masz brata i jesteście pokłóceni o kobietę, nie wybaczę. Dla mnie jesteście zwykłymi śmieciami, którzy nie umieją docenić tego co mają. - ton chłopaka miał się zmienić, ponieważ sam nie pamiętał, kiedy przybrał taką formę. W jednej chwili z grzecznego, cichego i ułożonego wynalazcy, pojawił się ktoś, z kim nie chciało się zadzierać. Po tych słowach Ario chciał odepchnąć od siebie mężczyznę. - Nie interesuje mnie, co dalej zrobicie, ale chcę zapłaty za poświęcony czas. - zadeklarował na koniec.
0 x
Awatar użytkownika
Yamanaka Kimiko
Martwa postać
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2020, o 14:45
Wiek postaci: 23
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Długie, proste blond włosy. Średni wzrost, atletyczna postura. Karminowe usta i orzechowe oczy. Ubrana w prosty, szary strój przepasany czarnym pasem. Opatulona płaszczem w kolorze khaki, na którym złotą nicią wyszyto rodowy emblem.
Widoczny ekwipunek: Torba na narzędzia ninja przytwierdzona do czarnego pasa.
GG/Discord: mereeedith#8073
Lokalizacja: Saimin

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Yamanaka Kimiko »

0 x
Obrazek
誰も信じない。

Bank | * | PH
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Satoshi »


Poprzednia lokacja
0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Renkuro »

Renkuro po skończonej podroży z miasta kupieckiego, od razu co zrobił to wpakował się do pierwszego miejsca jakie mu wpadło w oko, w którym powinien móc coś zjeść i wypić. Droga z prowincji w której padał śnieg do samotnych wydm, do piaszczystej kolebki kuglarzy, gdzie słońce prażyło tak że można było dostać udaru, była co tu dużo mówić męcząca. Chłopak nie miał czasu podczas niej podziwiać widoków, które na pewno zapierały dech w piersiach wielu ludziom, bo był skupiony wokół swojego celu, nie mogąc sobie chwilowo pozwolić na rozluźnienie. Wyruszyć z miasta kupieckiego do Sabishi, tu zakupy w najlepiej zaopatrzonych dla kuglarzy sklepach na świecie, ochłonięcie kilku dni w jakimś zajeździe by nie uczyć się, i nie składać lalek w drodze powrotnej, i kierunek Sogen. Prosty plan, ale wymagający paru tygodni organizacji czasu. Miejsce z którego wołała przygoda i pieniądze. To wszystko jednak założenia, które zostałyby natychmiast przekreślone gdyby padł z głodu na ulicy i wylądował w szpitalu. Musiał chwilkę odpocząć nim wybierze lokal w którym zanocuje. A miejsce na takowe odsapnięcie jest przy dobrym obiedzie. Poprawił swoją odzianą na biało kukłę na plecach, obecnie będącą zawiniętą w materiał, i wszedł do lokalu. Normalnie zapewne nikt by nie rozpoznał że ma przy sobie lalkę bojową, ale przecież był w osadzie gdzie żyli kuglarze, tutaj coś takiego raczej się nie ukryje z racji na pewną monotematyczność shinobich którzy tu gościli.
Otworzył drzwi i zobaczywszy znaczne tłumy, zaczął przeciskać swój tyłek do lady. Starał się sprężyć, po czole spływał mu jeszcze pod będący wynikiem paru godzin marszu. O piasku w budach i w spodniach nie wspominając.
Zamówił herbatę i smażone lub pieczone warzywa, oraz ikoniczne dla tego miejsca dango. Raczej skoro lokal nazwał się dango to je mieli prawda? Po odczekaniu paru minut i wydaniu mu zamówienia, począł szukać miejsca gdzie mógł sobie klapnąć. Na początku nie rozumiał skąd tu tylu ludzi, ale gdy zapłacił rachunek szybko podłapał że ludzie są tu bo zwyczajnie jest tanio. Oby tylko przy okazji dobrze jakościowo, albo przynajmniej jako tako. Rozglądał się w poszukiwaniu miejsca gdzie mógł usiąść. Wszystkie miejsca były zajęte za wyjątkiem jednego, dokładniej obok jakiegoś mężczyzny. To co rzuciło się natychmiast w oczy, to jego oczy, od taka gra słów, oraz blizny na twarzy. Po chwili również gurda typowa dla członków klanu Sabaku. Renkuro wzruszył ramionami. ,,No dobra, gdzieś usiąść trzeba, a ten człowiek wydaje się całkiem ciekawym potencjalnym rozmówcą. Niech będzie." Pomyślał.
-Znajdzie się wolne miejsce dla strudzonego podróżnika?
Powiedział z uśmiechem się przysiadając do mężczyzny w podobnym co on wieku. Gdyby ten przyjął go nie odmawiając siedziska, kuglarz doda próbując zagaić rozmowę.
-Sabaku prawda? Widzę że jesteś po za swoją prowincją, interesy czy podróże jeśli można spytać?
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Satoshi
Posty: 583
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:33
Wiek postaci: 21
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne, brązowe włosy, jasno niebieskie oczy oraz pokiereszowana twarz.
Sylwetka raczej szczupła, z widocznym zarysem mięśni. Odziany w pomarańczową koszulę, białą kamizelkę i granatowe spodnie.
Widoczny ekwipunek: Odznaka Akoraito klanu Sabaku,
Kamizelka Shinobi (biała),
Kabura na broń (na prawym udzie),
Gurda,
Torba na prawym biodrze
GG/Discord: Satoshi#3881

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Satoshi »

0 x
Obrazek
Where the post at?
Obrazek
Awatar użytkownika
Renkuro
Posty: 564
Rejestracja: 4 kwie 2021, o 16:06
Wiek postaci: 22
Ranga: Dōkō / Łuska
Krótki wygląd: Średniej długości białe włosy sięgające do połowy karku, bardzo dziecięca i dziewczyńska uroda.
Widoczny ekwipunek: Duża torba
Duży zwój
Multikonta: -

Re: "Pustynne Dango"

Post autor: Renkuro »

Renkuro zadowolony że nikt go nie wygania i może sobie z kimś spokojnie porozmawiać przy jedzeniu, bardzo chętnie nawiązał dialog z tym który go ugościł przy stole. Wychwycił ciekawy wzrok jego rozmówcy skupiony na tym co miał na plecach. Siadając do stolika zdjął lalkę i ułożył ją koło krzesła. Wysłuchał co młody jak dobrze podejrzewał Sabaku, ma do powiedzenia przegryzając podane mu warzywa.
-Dokładnie, jestem Renkuro Ayatsuri. O zwiedzenia Unii, słuszny pomysł, warto się lepiej poznawać skoro razem funkcjonujemy. Ja zaś prawdę mówiąc przybywam z Shigashi no Kibu, obecnie od prawie roku tam mieszkam i param się różnymi rzeczami żeby mieć środki na właśnie nasze marionetki. Chwilowo jestem w drodze do Sogen, jednak na początku musiałem pójść w przeciwnym kierunku by zaczepić o Sabishi właśnie dlatego że jest tu sporo kuglarzy i co za tym idzie sklepy mają najlepsze części do lalek. Lepsze i tańsze niż w miastach kupieckich, gdzie spora marża jest brana za sam fakt przywiezienia ich stąd. A co do wieści to cóż. Nic ciekawego, po za jedną rzeczą. Nie wiem czy słyszałeś, ale ludzie gadają że na wschodzie jest coraz mocniejszy spór między Uchicha a obrońcami muru, podobno kłótnie na ulicach różnych miast to coś normalnego dla wielu regionów.
Odpowiedział na pytania mężczyzny oraz się dodatkowo przedstawił. Z oczywistych powodów przemilczał to czym się zajmuje w innej prowincji. Troszkę nie wypada, i zresztą głupim jest, mówić obcym że jest się przestępcą. Wspomnienie o tym że chciałby zobaczyć klan twórców marionetek, upewniło Renkuro że dwudziestolatek który z nim siedzi przy stole jest bardzo zaciekawiony jego lalką. Uznał że w sumie skoro są razem w Unii, i są teoretycznie sojusznikami, to nie ma sensu za bardzo się z tym kryć. Fajnie przecież dołożyć cegiełkę do tego żeby członkowie obydwu klanów bardziej sobie ufali. Zresztą co drugi shinobi tutaj to kuglarz. Gdyby chciał na siłę się czegoś dowiedzieć, to na pewno by się dowiedział Zresztą chcąc nie chcąc musiał prędzej czy później takie informacje musiał pozyskać obserwując chociażby początkujących Doko z lalkami. Nie mówił przecież o jakiś technikach rodowych, a jedynie pokazał narzędzie którym się posługują, bez jakiegoś wgłębiania się w to jak działają i takie tam. Przez chwilę rozważał czy to na pewno dobry pomysł, a potem przypomniawszy sobie że gdy rozmawiał z Sukuną o lakach również nie miał oporów by zdradzić coś więcej, odrzekł więc z uśmiechem:
- Cóż, kuglarze są znani głownie z kukieł. Jeśli chcesz się dowiedzieć o nas czegoś ciekawego, to polecam przyjrzeć się marionetką. To przykładowo jest mój biały pająk. Shiroi kumo.
Sięgnął ręką do zawiniątka i rozwiązawszy go, zaprezentował światu siedzącą na ziemi bezwładnie lalkę. Kukła wyglądała jak człowiek o wysokości 180 cm. Była odziana w proste lekko za duże, białe kimono z motywem pajęczyny.
Na młodego Sabaku martwymi oczami patrzył białowłosy drewniany chłopiec z piłą zamiast prawej ręki oraz długim ostrzem naniesionym na lewą dłoń.
- Obejrzyj ją jak chcesz, w zamian możesz powiedzieć co ciekawego działo się w Unii jak mnie nie było.
Gestem pokazał że rozmówca jeśli chciał mógł ją dokładniej obejrzeć. Samemu zaś napił się herbaty, licząc że ten również zdradzi mu coś ciekawego o sobie.

Lalka:
Obrazek
0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ningyō-shi (Osada Rodów Ayatsuri i Kaguya)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości