Tartak rodziny Yoshimura

Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Naoki »

Czy awans dawał Naokiemu jakąś władze? Samemu za bardzo o tym nie wiedział i jakoś nie rozmyślał nad kwestiami pozwalającymi mu zarządzać innymi jednostkami, chociaż powoli zmierzał w kierunku właściciela ziemskiego jak i gospodarczego, gdzie powoli stawał się prawowitym właścicielem przybytku.
- Samemu nie wiem, nie jestem raczej dobry w rozkazywaniu. - powiedział spokojnym głosem, lekko zmieszany, poprawiając przy tym swoje włosy. Wiele tutaj nie musiał zrobić, a raczej mówić, czuł się wyraźnie zakłopotany tym wszystkim i wielkim zmianą pojawiającym się w jego życiu.
- Nie, nie zabiłem. Nie mam prawa pozbawić kogoś życia. - dodał po chwili, odpowiadając na kolejne pytanie. W końcu samemu nie obdarował nikogo życiem, to jakie prawo miał je komuś zabierać.
- Jednak było blisko, mężczyzna, z którym walczyłem w wyniku walki musiałem pozbawić go nogi, inaczej by mnie zabił. Rozpadał się w drobny mak razem z kryształem. Po czym, stratowałem go smokiem, niszcząc sporą część budynku. Po wszystkim go wyleczyłem i dotransportowałem do szpitala. Tak samo jak i jego ofiarę. Po raz pierwszy, walczyłem z kimś kto korzystał z tak potężnych technik i zmusił mnie do użycia równie silnych. - dopowiedział po chwili, przedstawiając sprawę o wiele dokładniej. Przy okazji ukazując słownie swoje prawdziwe umiejętności, które w jego umyśle czyniły go potworem, a nie człowiekiem.

Teraz jednak musiał nieco się zastanowić, co powinien zrobić z chłopakiem i jak przebudować sam budynek.
- Rozumiem, jak i tak musimy to wszystko odnowić, możemy to również przebudować, dodając parę kwater pracowniczych, jedna należałaby na pewno do Ciebie. Przy okazji można by połączyć cały ten budynek w całość, tworząc znacznie większa sale jadalną, czy też zabawową. Oraz lepszą kuchnie z magazynem. Pozostawiając pokoje na górze. Co o tym myślisz? - zapytał się, przedawniając nieco swą wizje budynku, a raczej tego co chciałby tutaj uzyskać tworząc coś absolutnie z innego świata. Może odrobione ponosiła go wyobraźnia, a może to przez mała ilość snu? Samemu tego nie wiedział, ale przynajmniej miał plan kosztujący najpewniej krocie, na co nie było go obecnie zbytnio stać.
Jednak za niedługo będzie mu dane się o tym przekonać, w końcu zmierzał w stronę tartaku, tam gdzie wszystko powinno się wyjaśnić. Przy okazji licząc na to, że uda mu się ugadać warunki pracy, na tyle optymalne by nikt nie był przy tym stratny. Oczywiście będąc na miejscu, rozglądał się i dopytał o osobę, która mogłaby mu pomóc wycenić to co chce osiągnąć, przy okazji mówiąc o miejscu, które chce odnowić. Miał przy tym drobną nadzieje, że zła reputacja Uśmiechu Demona nieco zmalała i nikt nie będzie się obawiał młodego shinobiego, który za wszystko odpowiadał.
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Naoki »

Dotarcie do tartaku wydawało się łatwe, w sumie co mogło być trudnego w przejściu paru ulic i dotarciu w obręby lasu, gdzie znajdował się tartak. Raczej pod pewnymi względami znany ze swej dobrej jakości roboty.
Tylko coś tutaj sprawiało wrażenie, wyróżniania się, w stosunku do normalnego dnia pracy. W końcu większość, jak nie wszyscy pracownicy tego miejsca nic nie robili, wysłuchując jedynie słów swego szefa.
Cała ta sytuacja, raczej niezbyt dobrze wróżyła dla interesów zielonowłosego, w końcu skoro to miejsce nie pracowało, nie był w stanie ich zatrudnić do pracy u siebie. Temu właśnie, z początku nie mieszał się nawet do rozmowy, cierpliwe czekając i niestety również słuchając, co nie napawało go optymizmem, przecież to nie były słowa przeznaczone do jego uszu. Lecz niestety do nich dotarły. Tutaj jednak po załatwieniu wszystkiego, spokojnie podszedł do właściciela kłaniając mu się na przywitanie.
- Proszę wybaczyć, że przeszkadzam, raczej w bardzo złym momencie. - powiedział spokojniej uśmiechając się do rozmówcy.
- Jestem Naoki, od niedawna jestem właścicielem karczmy w wiosce i chciałbym was zatrudnić do jej odbudowy, a raczej przebudowy. - dodał po krótkiej chwili, przedstawiając się, oraz podając powód swej wizyty tutaj, gdzie ludzie w jego wieku raczej tutaj nigdy się nie zapuszczali bez wyraźnej potrzeby.
- Przepraszam, usłyszałem również cześć tego co Pan mówił, jeżeli byłaby taka możliwość, chciałbym pomóc. - dopowiedział, wyciągając z torby, coś co na pozór przypominało monetę, a faktycznie było jego odznaką, z nową rangą jaką posiadał w szczeblach swego klanu. Liczył, że taki gest i zagwarantowanie w postaci odznaczenia i sławy jaką posiadał w okolicy powinna mu jakoś pomóc. W dalszej rozmowie z mężczyzną.
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Naoki »

Załatwianie interesów, z mężczyzną należało do przyjemnych. Najwidoczniej potrafił zachować się profesjonalnie, mimo wcześniejszej złości i widocznej czerwieni na twarzy zachował się wyjątkowo dobrze.
Jednak wymiana zdań pobiegła w dość ciekawy tor, a raczej nieprzyjemny dla chłopaka. W końcu shinobi powinien zabijać innych, a nie zajmować się czymś takim. Oczywiście wywołało to u niego lekkie westchnienie.
- Cóż, może różnie się od innych, ale wolę pomagać innym, niż zabijać. Niesienie pomocy daje mi wiele szczęścia. - odparł spokojnie, przedstawiając nieco swoją perspektywę. Wysłuchując dalej co mężczyzna ma mu do powodzenia o tym co zaszło z jego pracownikami.
Historia raczej niezbyt przyjemna, w końcu ktoś stracił życie.
- Dobrze, zajmę się tym. Jednak najpierw porozmawiam z nimi, a co do martwego, jego ciało jest tutaj? Rany mogą powiedzieć o tym co go zabiło. - dodał po chwili, przygotowując się do działania, w sprawie tego co zostało mu powiedziane.
Oczywiście, rozmowa z pracownikami była obecnie najważniejsza, oraz wypytanie ich dokładnie o to co zaszło, przy okazji starając się znaleźć jakiegoś przewodnika, który wskazałby miejsce zajścia.
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Naoki »

Rozmowa z właścicielem tartaku zakończyła się dość szybko. W końcu, powiedział wszystko co było potrzebne, Naoki również samemu nie miał zbyt wiele do dodania na temat tego wszystkiego, zwłaszcza na temat jak inni traktowali bycie shinobim, wszyscy mieli powód do zostaną osobami, którymi obecnie są, może dla najbliższych są nawet bohaterami, mimo że dla pozostałych są potworami. - Dziękuje, zajmę się tym najszybciej jak się da. - powiedział, kłaniając się mężczyźnie na pożegnanie, tak by w końcu oddać mu szacunek.
Samemu po tym udał się w stronę pracowników, im również się kłaniając i obdarzając uśmiechem. - Miło was poznać. Chciałbym wam pomóc w sprawie demona. Jednak potrzebuje informacji na temat miejsca, gdzie byliście i gdzie zostawiliście ciało. - powiedział, od razu bez owijania w bawełnę. W końcu nie przyszedł tutaj na jakieś lekkie rozmowy, a na załatwianie interesów, od których zależało czy na przyszły rok będzie miał z czego opłacić podatki. - Potrzebuje wszelakich informacji. Nawet plotek, jeżeli jakieś pojawiły się na temat tamtego miejsca. Poza tym, dla jednego z was, imieniem Yosuke, będę miał dodatkową robotę, wasz szef wyznaczył Cię na przewodnika, byś wskazał mi feralne miejsce. - dodał po chwili, nadal utrzymując miły ton głosu, oraz uśmiech na twarzy. Nie robił żadnych zbędnych gestów, czy też ruchów, które mogłyby go pokazać w złym świetle.
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Naoki »

Rozmowa z pracownikami tartaku, sporo dała, wyjaśniając to czego się naprawdę obawiali. Gdzie jeden z nich podważał całą tezę pozostałych. - Nie znam się zbyt dobrze na drzewie, oraz lokalizacjach świętych miejsc. Jednak potrafię ocenić rany, które mogą zabić. - powiedział, spokojnym głosem. W końcu posiadając wiedzę medyczną, jest w stanie określić co tak na prawdę zabiło i czym było wykonane potencjalne cięcie po jego gładkości.
Dalej również przysłuchiwał się mężczyzną, może i byli wstawieni i wystraszyli się czegoś czego nie powinni, lecz zwykły niedźwiedź nie pozbawiłby człowieka głowy zwykłym uderzeniem łapą. Coś tutaj nie pasowało i nie należało do najbardziej normalnych.
- Nie traćmy więcej czasu. Jeżeli jesteś w stanie, wyruszymy od razu. - powiedział, zwracając się do swego przewodnika, nie chcąc tracić cennego czasu, czy to na ocenienie ciała, czy odzyskanie ich sprzętu.
Oczywiście Naoki w tym wszystkim był o wiele spokojniejszy niż ostatnio, gdzie było mu dane poznać Hou, pierwszego fałszywego demona w jego życiu, właśnie przez to do obecnej sytuacji podchodził z trzeźwym umysłem, mając przed sobą jeszcze wspomnienia nocnej walki, gdzie podejrzewał, że jedne z technik mogły mieć o wiele większy zasięg, docierając nawet do tamtego gaju. Jednak nie znając jego lokalizacji nie był w stanie być tego pewnym.
Lecz musiał dotrzeć na miejsce, żeby ocenić sytuacje najlepiej jak tylko może.
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Noguchi Akane
Martwa postać
Posty: 261
Rejestracja: 27 paź 2020, o 00:18
Wiek postaci: 29
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Akane jest dość wysoką kobietą, o pociągłej twarzy i długich, ciemnych włosach i jasnej cerze. Sylwetkę ma dość szczupłą, z lekko zarysowanymi mięśniami, sugerującymi raczej zwinność, aniżeli czystą, fizyczną siłę.
Widoczny ekwipunek: Wygodny strój podróżny, kamizelka shinobi, torba na pośladkach i kabura przy udzie. Dwa złożone Fuma Shurikeny przy pasie, na wszystko zaś narzucony ciemny, wygodny płaszcz z kapturem. Maska Oni skrywająca twarz.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Noguchi Akane »

0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 85
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Sōta
Posty: 35
Rejestracja: 5 cze 2023, o 16:26
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniej długości czarne włosy z grzywką, blada cera, delikatnie rysy twarzy, fioletowo-purpurowe oczy, średni wzrost i waga. Ciemnofioletowa koszula keikogi, szerokie ciemnoszare spodnie, sandały shinobi.
Widoczny ekwipunek: Jedna kabura na prawym udzie, druga na lewym
GG/Discord: Meatato#0660

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Sōta »

0 x
Awatar użytkownika
Azugimoto
Posty: 85
Rejestracja: 21 lip 2022, o 18:12
Wiek postaci: 19
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: Czarne włosy, blada skóra, dość wysoki, prosty strój, fioletowe oczy.
Widoczny ekwipunek: Torba, bandaż 5m, biały płaszcz z kanji "牛" oznaczającym bawoła.
GG/Discord: DaddyCool#7244

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Azugimoto »

0 x
Awatar użytkownika
Sōta
Posty: 35
Rejestracja: 5 cze 2023, o 16:26
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Średniej długości czarne włosy z grzywką, blada cera, delikatnie rysy twarzy, fioletowo-purpurowe oczy, średni wzrost i waga. Ciemnofioletowa koszula keikogi, szerokie ciemnoszare spodnie, sandały shinobi.
Widoczny ekwipunek: Jedna kabura na prawym udzie, druga na lewym
GG/Discord: Meatato#0660

Re: Tartak rodziny Yoshimura

Post autor: Sōta »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seiyama (Osada Rodu Kōseki)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość