Główna ulica

Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Główna ulica

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Yukari
Gracz nieobecny
Posty: 83
Rejestracja: 4 gru 2019, o 21:25
Wiek postaci: 11
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: Torba, kabura na broń

Re: Główna ulica

Post autor: Yukari »

Dziewczynka szła za swoim towarzyszem obserwując otoczenie. Chciała wiedzieć gdzie dokładnie idą, ale miejsce do którego weszli całkowicie odbiegało od jej wyobrażeń. Nie było to miejsce ekskluzywne, ba! Daleko było mu do tego. Przy stolikach znajdowali się sami mężczyźni, odór alkoholu, pomieszany z nutką potu unosił się w powietrzu. Nic dziwnego, że przebywała tutaj sama płeć męska. Jaka kobieta wytrzymała by ten zapach?
Gdy Kuota się odezwał czarnowłosa spojrzała na mężczyznę, którego wskazał. Był on elegancki, nie przypominał potwora, jakiego sobie wyobrażała. Mogłaby rzec, że jest to osoba bardzo przyjemna, ale cóż, pozory mylą. Nie minęła chwila, a słowa jakie padły były dla niej zaskoczeniem. Spojrzała wyraźnie zaskoczona na swojego towarzysza, a później na barmana, czekając na jego reakcje.-Jeżeli Pan kiedykolwiek skrzywdzi Kuota lub jego mamę, zgłoszę to odpowiednim władzom. Zamkną Pana-powiedziała szeptem nachylając się w stronę baru... Co ona właściwie wyprawia? Słowa po protu z niej wypłynęły, nie zważając na jakiekolwiek konsekwencje.
0 x
Awatar użytkownika
Kamiyo Ori
Posty: 1054
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:25
Wiek postaci: 18
Ranga: Wyrzutek B
Krótki wygląd: Drobnej budowy , nawet jak na jego wiek. Na głowie ma czupryne czarnych włosów, dość matowych i nie świecących się zbytnio, spiętych w kucyk rzemieniem.
Widoczny ekwipunek: Duża torba na pośladkach przyczepiona paskiem.
GG/Discord: deviler_
Multikonta: Rokudo Gaika

Re: Główna ulica

Post autor: Kamiyo Ori »

0 x
PH | Ryō | KP | Notes
Awatar użytkownika
Yūto Kōseki
Postać porzucona
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2019, o 15:43
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: -Naginata
-Torba
-Ochraniacz na czoło
GG/Discord: Destro#0111

Re: Główna ulica

Post autor: Yūto Kōseki »

Kolejny piękny dzień w wiosce rodu Koseki, chyba trzeci odkąd zakończył swoją ostatnią misję. Przez ten czas chłopak odpoczywał i zwyczajnie cieszył się czasem wolnym aż pewnego dnia usłyszał o zbliżającym się turnieju. Oczywiście wzięcie w nim udziału byłoby czystą głupotą i Yuto odpadłby pewnie w pierwszej walce. Mniej więcej w ten sposób rodzice wyperswadowali mu walkę na nim. Ale dali się ubłagać by puścić swojego syna na widownię. Podróż jednak zajmie całkiem sporo, dlatego chłopak musiał się spakować a gdy miał już to z głowy opuścił dom i główną ulicą szedł w stronę bramy, kończąc jeść dango. Na jego twarzy widać było uśmiech, wtedy gdy nie był zajęty jedzeniem oczywiście. W końcu pierwszy raz zobaczy turniej. A za parę lat pewnie weźmie w nim udział!
Jak nie trudno się domyśleć entuzjazm chłopaka, jak niemal zawsze zresztą, był na bardzo wysokim poziomie. Yuto był niezwykle ciekawy kogo tam spotka, jakie walki zobaczy i najważniejsze, czy znajdzie tam jakąś bratnią duszę. Do tej pory jednymi osoba spoza jego klanu byli Hyuga- rodzina matki. Może jakiś użytkownik Byakugana będzie walczyć i chłopak wreszcie będzie mógł zobaczyć to sławne dojutsu? Albo umiejętności Yamanaka..
Głowa chłopaka wręcz pękała od różnych możliwości a wyobraźnia szalała...
0 x
Awatar użytkownika
Yukari
Gracz nieobecny
Posty: 83
Rejestracja: 4 gru 2019, o 21:25
Wiek postaci: 11
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: Torba, kabura na broń

Re: Główna ulica

Post autor: Yukari »

Yukari stała wprawiona w zakłopotanie. Pojawienie się matka Kuoty było dla niej szokiem, a wyjaśnienia jakiego usłyszeli były nie do pojęcia nawet dla niej. Jak chłopiec mógł się tak mylić? I w ogóle czemu nie porozmawiał z mamą wcześniej, wtedy mogliby uniknąć tego całego zamieszania... Dziewczynka nawet nie zwróciła uwagi na to że jej nowo poznany przyjaciel wcisnął jej zawiniątko w ręce. Zero reakcji. Stała patrząc się w eter i zastanawiając się co się tutaj tak właściwie stało... Po chwili zorientowała się, że chyba przyszedł już czas na nią. Nie była już potrzebna, ale nie chciała odejść też bez pożegnania, podeszła do chłopca, przytuliła go i szepnęła do ucha -Ćwicz dalej, kiedyś Ci się to przyda i rozmawiaj z mamą częściej-po tych słowach po prostu wybiegła z pomieszczenia.
W końcu przyszedł czas w którym dziewczynka mogła podążyć swoją drogą, a mianowicie miała udać się na turniej, który pewnie już się zaczął! Jednakże sytuacja z Kuotą tak ją zaaferowała, że całkowicie straciła poczucie czasu! Jak teraz szybko dostanie się do miasta, w którym odbywały się walki ? Tego nie wiedziała. Wybiegając z budynku czarnowłosa przeskoczyła po dwa stopnie schodów, po czym pędem pobiegła w stronę bramy. Los chciał, że jakiś nędzny kocur wleciał na drogę, powodując utratę równowagi. Co za tym szło? Dziewczynka wpadła na osobę idącą przed nią. Nie dała rady wyhamować, a jedyną deską ratunku był właśnie on!-O matko!!!-Krzyknęła wpadając w niego, po czym dodatkowo upadając na ziemię...
0 x
Awatar użytkownika
Yūto Kōseki
Postać porzucona
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2019, o 15:43
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: -Naginata
-Torba
-Ochraniacz na czoło
GG/Discord: Destro#0111

Re: Główna ulica

Post autor: Yūto Kōseki »

Tyle było z ciszy i spokoju albowiem na kończącego jeść dango chłopaka wyleciała młoda, nieznana mu dziewczyna. Spojrzał na nią zdziwiony i jako, że nie zdążył się cofnąć stracił na chwilę równowagę ale szczęśliwie nie upadł na ziemię. Dobrze, że przed uderzeniem skończył jeść dango.
-Co się stało?
Zapytał przechylając głowę w bok i wyciągnął do niej rękę by pomóc jej wstać. Nie był na nią zły, jemu także zdarzało się wpadać na przypadkowych ludzi. Uśmiechnął się do niej lekko gdy już wstała i znów wyciągnął rękę, tym razem by się przywitać.
-Yūto Kōseki, przepraszam ale dokąd się tak spieszysz?
Przedstawił się i od razu zadał pytanie, lustrując przy tym nieznajomą. Była młoda, nie dawał jej więcej niż dwanaście lat, oczywiście nie wspominając o fakcie, że była urocza. Ale Yūto nie myślał długo o jej wyglądzie bo w głowie nadal miał zbliżający się wielkimi krokami turniej. Jednak coś zwróciło jego uwagę. Mianowicie torba i kabura na broń.
Kunoichi huh?
A więc spotkał bratnią duszę w swoim zawodzie. Ciekawe czy była stąd i dokąd się tak spieszyła. Po chwili zapaliła mu się przysłowiowa żaróweczka w głowie, o ile wcześniej nie uzyskał odpowiedzi na swoje pytanie. Kusiło go by zapytać co dziewczyna potrafi ale nie chciał zabierać czasu. Plus nie wypada chyba walczyć z jedenastolatką prawda?
0 x
Awatar użytkownika
Yukari
Gracz nieobecny
Posty: 83
Rejestracja: 4 gru 2019, o 21:25
Wiek postaci: 11
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: Torba, kabura na broń

Re: Główna ulica

Post autor: Yukari »

Yukari przewróciła się na plecy i tak została patrząc się w niebo i chłopaka, który się do niej odezwał. Jak to, co się stało? Nie widać? Właśnie zaliczyła upadek życia i to jeszcze przez zwierzę, które nadaje się na pasztet! Wywaliłam się! A to wszystko przez te okropne koty!-jęknęła poirytowana, po czym uścisnęła dloń i wstała z pomocą nieznajomego. Uśmiechnęła się po czym zajęła się otrzepywaniem ciuchów z piachu. Myślała, że rozmowa już się skończyła, ale chłopiec dalej stał obok niej. Spojrzała w końcu na niego, nieco mu się przyglądając. Można by rzec, że wręcz oceniając. Na oko miał około 15-17 lat. Był od niej starszy, i wyższy.
Jestem Yukari...-chwilę się zawachała i dodała Yukari Hirata -oczywiście użyła nazwiska matki. Tata zawsze jej powtarzał by nie zdradzała obcym tego, z jakiego klanu pochodzi. Miało to ją uchronić przed złymi ludźmi, dlatego też sprawnie posługiwała się nazwiskiem mamy, które po śmierci ojca znowu zaczęła używać. -Chcę się dostać na turniej, ale on pewnie już się zaczął więc muszę się śpieszyć. Może popłynę łodzią, będzie szybciej...
0 x
Awatar użytkownika
Yūto Kōseki
Postać porzucona
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2019, o 15:43
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: -Naginata
-Torba
-Ochraniacz na czoło
GG/Discord: Destro#0111

Re: Główna ulica

Post autor: Yūto Kōseki »

Yuto się zaśmiał gdy dziewczyna wspomniała o kotach. Czy to faktycznie była wina zwierzaka, czy niezdarności Yukari, nad tym użytkownik kryształu się nie zastanawiał. Zresztą, zazwyczaj wierzył ludziom na słowo i tym razem też tak było. Przez chwilę zastanawiał się nad jej imieniem i nazwiskiem. Nie, raczej nie znał nikogo takiego, Hirata chyba klanem nie byli. No cóż, znów uwierzył, jak to miał w zwyczaju. Słysząc jej słowa spojrzał na nią zdziwiony.
-Na turniej?! Ja również się na niego wybieram. Pójdziemy razem?
Zapytał od razu, posyłając jej kolejny, wyrażający jeszcze większe szczęście, uśmiech. W końcu podróż była dobrym sposobem na poznanie Yukari i zaprzyjaźnienie się. A Yuto aż zbyt chętnie nawiązywał nowe znajomości. Poprawił tylko kij na swoich plecach.
-Wiesz może czy ktoś z naszej prowincji będzie walczyć? Niezbyt wiem komu będę kibicować...
To drugie zdanie wypowiedział ciszej, opuszczając głowę. Cóż, ewidentnie niewiele wiedział o turnieju. Ale wiedział gdzie ten się odbędzie i to już był plus! Teraz tylko tam trafić. Łódź wydawała się dobrym pomysłem, zakładając, że nie zatoną po drodze. Wtedy trzeba by było resztę trasy pokonać po tafli wody. No cóż, to i tak lepiej niż stanie w miejscu. A droga lądowa chyba odpadała...
"Chyba" bo z tego wszystkiego Yuto nie wziął z domu mapy i polegać musiał na swojej pamięci. Ewentualnie na uprzejmości przypadkowo spotkanych osób.
0 x
Awatar użytkownika
Yukari
Gracz nieobecny
Posty: 83
Rejestracja: 4 gru 2019, o 21:25
Wiek postaci: 11
Ranga: Dōkō
Widoczny ekwipunek: Torba, kabura na broń

Re: Główna ulica

Post autor: Yukari »

O dziwo, dziewczynka dobrze czuła się w towarzystwie Yuto. Miała nawet małe wyrzuty sumienia, że go okłamała, ale one szybko minęły. Prawda o nazwisku była ważna dla ojca, więc jest tak samo ważna dla niej. Wartości rodzinne były dla czarnowłosej priorytetem... Wiedziała, że w przyszłości będzie chciała mieć taką samą rodzinę w jakiej do tej pory dorastała.
Pewnie, możemy iść razem, ale powinniśmy się śpieszyć. Nie chcę dotrzeć tam na ostatnią walkę- powiedziała ruszając przez siebie, gdy mijali bramę Yukari uśmiechnęła się do meżczyzn, których dzisiaj widziała już dwukrotnie.-Popłyniemy łodzią? Będzie szybciej...I nie... Nie wiem kto stąd może tam walczyć. Tak naprawdę to nic nie wiem. Jestem ciekawa jak wyglądaja takie walki... To największy powód dla którego tam idę-wzruszyła ramionami idąc w kierunku szlaku... tutaj właśnie miała zacząć się pierwsza podróż Yukari. I to na dodatek z towarzyszem!


zt. Dla Yukari i Yuto.
0 x
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Główna ulica

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Naoki
Gracz nieobecny
Posty: 669
Rejestracja: 5 sty 2019, o 21:44
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Zielonowłosy młodzieniec, przeciętnego wzrostu.
GG/Discord: Abur#4841

Re: Główna ulica

Post autor: Naoki »

Podjętych decyzji nie powinno się cofać, a odszukanie wsparcie w tym wszystkim było najważniejsze. Chociaż dopiero teraz młodzieniec sobie uświadomił co tak na prawdę zrobił, zapomniał o swym towarzyszu, które pozostawił w tyle w dzielnicy smalców. Jednak wracanie się w takiej chwili byłoby lekką głupotą, przez która nie zyskałby niczego. W końcu zatoczyłby jedynie wielkie koło, nie informując nikogo o niczym. Przez co postanowił zaryzykować własnym życiem, podbiegając do strażników, wcześniej ściągając swoją maskę. Starając się cały czas złapać oddech.
- Przepraszam... ja... - wydusił z siebie, zatrzymując się w miejscu, tylko co on miał tak w zasadzie powiedzieć? Sam zbytnio nie wiedział co się stało i jak do tego doszło.
- Byłem w trakcie wykonywania misji, miałem zdobyć informacje na temat... ale zostałem uprowadzony... nie wiem jak, nic nie pamiętam, a mój towarzysz został w slumsach. Możecie mi jakoś pomóc? - wydusił z siebie, szczątkowe informacje, które raczej nie były zbytnio pomocne. Zapominając w sumie o najważniejszym, po czym sobie o tym przypomniał, odruchowo odbijając się w tył, tak by w najbliższym zasięgu nie było nikogo.
- Porywacz, gdy byłem nieprzytomny umieścił gdzieś w moim ekwipunku notki wybuchowe. Kazał mi zabić jednego z nich... nie podchodźcie. - dodał na sam koniec, informując już o wszystkim co tylko mógł. Jedyne co teraz mógł zrobić to zachować bezpieczną odległość i czekać na odpowiedź. Oczywiście udzielając także dodatkowych informacji, jeżeli takowe byłyby potrzebne, mimo sporej paniki, nadal potrafił coś z siebie wydusić, czując że i tak zaraz umrze rozerwany przez wybuch.
0 x
Wszystko co powiem, może być głupie i nikt nie ma prawa, użyć tego przeciwko mnie. Obrazek
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Główna ulica

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Hayashi Mei
Gracz nieobecny
Posty: 42
Rejestracja: 7 lip 2020, o 20:44
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szczupła, białe włosy, lekkie piegi na twarzy

Re: Główna ulica

Post autor: Hayashi Mei »

0 x
Awatar użytkownika
Jun
Postać porzucona
Posty: 1735
Rejestracja: 31 maja 2020, o 01:14
Wiek postaci: 22
Ranga: Kenshi | Akoraito
Krótki wygląd: Kapelusz
Widoczny ekwipunek: Zbroja
Duża torba
Miecz i śpiwór
Manierka
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Maname | Kabuki
Aktualna postać: Kayo
Lokalizacja: Shigashi no Kibu

Re: Główna ulica

Post autor: Jun »

0 x
" RP/PBF to nie zabawa już "
Awatar użytkownika
Hayashi Mei
Gracz nieobecny
Posty: 42
Rejestracja: 7 lip 2020, o 20:44
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szczupła, białe włosy, lekkie piegi na twarzy

Re: Główna ulica

Post autor: Hayashi Mei »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seiyama (Osada Rodu Kōseki)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość