Osada Totsukawa

Terytorialnie największa prowincja Karmazynowych Szczytów, zamieszkana przez Ród Kōseki. Daishi graniczy od północy i zachodu z morzem, na wschodzie z Soso, zaś południowa granica oddziela ją od Kyuzo i obszaru niezbadanego. Efektem tego jest możliwość tworzenia bardzo dochodowych szlaków handlowych i handlu morskiego przy - niestety - utrudnionym utrzymywaniu bezpieczeństwa włości. Podobnie jak pozostałe prowincje, dominuje tu krajobraz górski i lasy iglaste, z tą różnicą że dużo tu fauny - w tym tej drapieżnej, co na dłuższą metę może być dosyć niebezpieczne dla podróżników. Na ziemiach tych mieszkają również shinobi ze Szczepu Jūgo.
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
Awatar użytkownika
Daisuke
Posty: 482
Rejestracja: 20 lip 2020, o 22:49
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek
Multikonta: Kisuke

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Daisuke »

Badacz najwyraźniej nie był zbyt przytomny. Najwyraźniej kombinacja prochów i alkoholu za mocno zwaliła go z nóg. Jakby tego było mało, zrobił to na samym środku uczęszczanego szlaku i jak na złość, trafili kogoś, kto przyglądał się całej tej sytuacji. Daisuke przewrócił oczami, nie mając zamiaru nimi świecić za swojego "przewodnika".

-Sądzisz, że potrzebujemy jeszcze kogoś? Ostatnio na spokojnie we dwóch z tego gówna się wydostaliśmy- Mimo że słowa skierował do Badacza, to wzrok miał utkwiony w niej. Świdrował ją i ocenił każdy element. Już sama jej niebieska skóra była niesamowicie dziwna, a do tego była ona niesamowicie wielka. To pierwszy raz gdy spotkał tak umięśnioną kobietę, a do tego była ona od niego większa. Nie przywykł do takich rzeczy, dlatego był czujny. Będzie próbowała pokazać swój pazur i ich zaatakuje czy może przyjmie ofertę Badacza?
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Hoshigaki Toshiko
Gracz nieobecny
Posty: 144
Rejestracja: 29 sty 2020, o 12:42
Wiek postaci: 23
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Charakterystyczna dla klanu błękitna skóra oraz rekinie zęby, wysoki wzrost oraz muskularna postura. Do tego ciemnoniebieskie, bujne włosy.
Widoczny ekwipunek: Prosta, lniana koszula w białym kolorze (czy też białawym z uwagi na zużycie), czarnych, płóciennych bure spodnie i proste, skórzane buty. Dwie kabury na udach.
Multikonta: Sugiyama Orochi

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Hoshigaki Toshiko »

0 x
Awatar użytkownika
Daisuke
Posty: 482
Rejestracja: 20 lip 2020, o 22:49
Wiek postaci: 24
Ranga: Wyrzutek
Multikonta: Kisuke

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Daisuke »

Jednego nie można było temu dziwnemu kolesiowi odmówić. Miał gadane. Nawet gdy ledwo się był w stanie ruszać, żołądek pewnie podchodził mu do gardła, a ten w dalszym ciągu nawijał, jakby był we wzorcowej formie. Co prawda miało to swój urok, ale posiadanie tak długiego języka było też bardzo niebezpieczne. Niebezpieczne dla ilości skarbu, którą Daisuke miał zgarnąć.

-Widzę, że stawiasz sprawy bardzo jasno- Odpowiedział jej, ironicznie się uśmiechając i przez chwilę nie odpowiadając na jej pytanie odnośnie imienia. Był ciekaw tej reakcji. Czy Rekinka wszystko musi mieć tak jak zechce? Czy to tylko straszenie słowami? A ile tak naprawdę umiała?

-Daisuke- Odpowiedział, krzyżując ręce na wysokości klatki piersiowej i dwoma palcami zakutymi w metalowej rękawicy wystukiwał naprzemiennie o swoje ramię. Badacz leciał dalej z ich planem, coś tłumaczył, jakiś labirynt, pułapki, coś o klonowaniu się, ale to miało w tej chwili marginalne znaczenie. Włócznik i tak poradzi sobie z niebezpieczeństwem, a ma teraz wyjątkową okazję poznać całkiem interesującą osobę, z czego postanowił skorzystać.
0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Ario »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Sasame »

Po opuszczeniu Nawabari udałam się bezpośrednio w kierunku Seiyamy i dotarłam aż do osady Totsukawa, która według mojej oceny powinna znajdować się na trasie rozszalałego chłopaka. Kiedy dotarłam na miejsce poczułam mieszaninę ulgi ale również zaniepokojenia. Z jednej strony byłam zadowolona z faktu że w osadzie panował spokój i nie było żadnych śladów bytności zdziczałego osobnika, z drugiej strony jednak martwił mnie fakt że na dobrą sprawę nie miałam teraz żadnego tropu odnośnie tego gdzie może się on znajdować. Co jeżeli zmienił on kierunek swojej "podróży"? Co jeżeli zamiast skierować się prosto na Seiyamę to skręcił w kierunku którejś mniejszej okolicznej osady bądź wioski i w tej chwili masakrował bezbronnych cywilów? Zdecydowanie nie podobało mi się takie trwanie w niewiedzy, więc nie czekając ani chwili dłużej, ruszam w kierunku farmy Watari, licząc na łut szczęścia, który doprowadzi mnie w pobliże Yamady Toshiyukiego albo chociaż uda mi się znaleźć jakiś trop, który pomoże mi go odszukać nim dojdzie do jakiegoś nieszczęśliwego wypadku. Ruszam więc zgodnie z moim planem, dodatkowo wytężając się na najcichsze odgłosy, które wydałyby mi się warte dokładniejszego zbadania. Każda minuta była na wagę złota a ja nie chciałam aby z mojej winy ucierpieli niewinni i bezbronni cywile.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Osada Totsukawa

Post autor: Haruzen »

z/t
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Daishi”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości