Pasmo Górskie

Terytorialnie największa prowincja Karmazynowych Szczytów, zamieszkana przez Ród Kōseki. Daishi graniczy od północy i zachodu z morzem, na wschodzie z Soso, zaś południowa granica oddziela ją od Kyuzo i obszaru niezbadanego. Efektem tego jest możliwość tworzenia bardzo dochodowych szlaków handlowych i handlu morskiego przy - niestety - utrudnionym utrzymywaniu bezpieczeństwa włości. Podobnie jak pozostałe prowincje, dominuje tu krajobraz górski i lasy iglaste, z tą różnicą że dużo tu fauny - w tym tej drapieżnej, co na dłuższą metę może być dosyć niebezpieczne dla podróżników. Na ziemiach tych mieszkają również shinobi ze Szczepu Jūgo.
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Kolejne dni mijały na ciągłych treningach, jednak ja w dalszym ciągu byłam zdziwiona brakiem wkomponowania do moich zadań korzystania z moich wrodzonych zdolności klanowych a przecież głównym powodem mojego przybycia tutaj było lepsze opanowanie ich. Nie do końca to rozumiałam, jednak zdecydowałam się zaufać doświadczeniu i wiedzy wiekowego pustelnika, zgodnie z zaleceniem Moritaki, w końcu nie ważne jaki by to nie był trening to wyjdę z niego silniejsza na taki albo inny sposób. Wiedziałam że oczekiwanie na siłę mogło trwać długo, ale ja byłam cierpliwa i dawałam sobie czas na wszystko, pośpiech był wskazany w trakcie łapania pcheł a nie podczas rozwijania swoich umiejętności. Kiedy wreszcie pojawiło się coś co przerwało pewna rutynę treningów od razu wiedziałam że coś się święci, wpierw dostaliśmy dzień wolnego a następnego dnia Sensei sprowadził nas do głównego dojo i poinformował że będziemy walczyć przeciwko sobie. Kiedy tylko się o tym dowiedziałam, poczułam rozpierającą mnie energię oraz kumulującą się w moim wnętrzu adrenalinę, wreszcie działo się coś bardziej ekscytującego. Żwawo zajęłam wyznaczone mi miejsce na polu walki i przyjęłam pozycję bojową.
- Daj z siebie wszystko, Fujio-kun, nie zamierzam się hamować. - powiedziałam do chłopaka uśmiechając się przy tym delikatnie. Kiedy tylko Mentor dał znak rozpoczęcia walki, aktywowałam pierwszy poziom Senninki, Klątwę, pozwalając aby moje ciało pokryło się zawiłymi, czarnymi znakami a następnie skupiłam przelałam chakrę do obu moich rąk aby je zwiększyć i wzmocnić za pomocą techniki Jigoku Burō. Przygotowana do wali obserwowałam Fujio, chcąc najpierw niego go wyczuć, więc skupiałam się raczej na obronie i blokowaniu jego ataków zanim przejdę do kontratakowania.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Atmosfera w pomieszczeniu zgęstniała, jednak nie czułam żadnych negatywnych emocji, płynących od Fujio, wręcz przeciwnie, chłopak również wydawał się być podekscytowany starciem i przyjął je jako sprawdzian swoich możliwości przeciwko mnie. Stałam przygotowana oczekując na rozpoczęcie walki. Zwróciłam uwagę na kabury mojego przeciwnika, zawsze je nosił, jednak nie miałam póki co okazji przekonać się co znajduje się w środku, więc czekała na mnie drobna niespodzianka ale nie byłam tym zrażona. Kiedy tylko Mentor dał znak do rozpoczęcia walki, aktywowałam pierwszy poziom moich umiejętności klanowych a następnie powiększyłam i wzmocniłam obie moje ręce techniką Jigoku Buro. Nim jednak zdążyłam ruszyć na mojego oponenta, poczułam jak moje stopy zaczęły się zapadać w błocie, które nagle pojawiło się pode mną, w tym samym czasie Fujio rzucił w moją stronę kilka metalowych gwiazdek. Uśmiechnęłam się pod nosem i zdecydowałam się nieco podkręcić obroty i od razu przeszłam do kolejnego poziomu Klątwy Juugo, Przemiany. Poczułam kolejny zastrzyk energii a także wzrost możliwości mojego ciała. Dysponując już większą siłą, zaczęłam przeć twardo przed siebie aby wyrwać się z okowów techniki chłopaka, równocześnie zasłaniając się rękoma przed rzuconymi we mnie gwiazdkami. W razie jakby Fujio kontynuował obrzucanie mnie kolejnymi rzeczami to staram się odbijać je na boki albo zasłaniać się przed nimi.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Jak się szybko okazało, moja aktywacja Przemiany była wystarczającym bodźcem aby uwolnić się w techniki Fujio co upewniło mnie w przekonaniu że w rzeczywistości nie był to efekt wywołany Uwolnieniem Ziemi a jedynie iluzją, co miało właściwie sporo sensu biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje jakie zdobyłam z których wynikało że Fujio korzysta z technik podobnych do tych które wykorzystywał Mentor. Będąc już bogatsza o ten skrawek wiedzy, mogłam ustalić dalszy plan działania. Już miałam przejść do dalszych działań, jednak atak shurikenami okazał się być jedynie fortelem przygotowany przez chłopaka. Gwiazdki okrążyły mnie a ledwo widzialna do tej pory stalowa żyłka owinęła się wokół mnie kilkukrotnie, ograniczając mi przy tym możliwość ruchu. Na domiar tego chłopak użył kolejnej techniki iluzji, tą jednak znałam już dość dobrze, więc się nią nie przejmowałam zbytnio. Skupiłam w sobie wszelkie pokłady energii i aktywowałam trzeci poziom Senninki, Przeobrażenie, co uwydatniło jeszcze bardziej zmiany do których doprowadziła Przemiana i jeszcze bardziej wzmocniło moje umiejętności fizyczne. Kiedy tylko poczułam większą siłę, spróbowałam rozerwać oplatające mnie żyłki po czym korzystając z możliwości sensorycznych wyszukuję Fujio i błyskawicznie do niego doskakuję, wykonując pojedynczy cios wycelowany w jego klatkę piersiową. Wiedząc że na tym poziomie Klątwy posiadam już bardzo poważną siłę, decyduję się zatrzymać uderzenie nim dosięgnie ono chłopaka, któremu nie chcę zrobić krzywdy.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Walka rozwinęła się na pełną skalę w zatrważająco krótkim tempie a ja sama czułam się nawet nieco przytłoczona ilością szuteczek jakie trzymał w rękawie mój przeciwnik. Jak nie shuriken to iluzja, jak nie iluzja to jakieś żyłki, co tylko udało mi się z czegokolwiek uwolnić, kolejna rzecz od razu była przygotowana aby jakoś mnie powstrzymać przed atakiem. Jednak nie zrażało mnie to ani trochę, wręcz przeciwnie, tym bardziej czułam się pobudzona sytuacją i podekscytowana taką wymagającą walką. Aktywacja Przeobrażenia uwolniła mnie od złudnego wpływu techniki Fujio, jednak ku mojemu zdziwieniu, dosłownie chwilę po tym, płatki ponownie pojawiły się wszędzie naokoło, zasłaniając mi pole widzenia, teraz jednak mając już w zanadrzu zdolności sensoryczne zapewnione przez najwyższy poziom Senninki, mogłam mimo wszystko przejść do kontrofensywy. Napięłam mięśnie i zerwałam krępującą mnie żyłkę i już chciałam ruszyć na chłopaka kiedy kolejna z przygotowanych przez chłopaka pułapek się aktywowała. Ledwie udało mi się zasłonić rękoma przed falą ognia, jednak koniec końców wyszłam z wybuchu notki bez szwanku. Skupiłam się w sobie aby odzyskać orientację i zaszarżowałam na chłopaka, który biegał po naszym polu walki. Błyskawicznie znalazłam się tuż przy nim i wykonałam potężne uderzenie, które jednak chybiło celu. Fujio poruszał się zdecydowanie wolniej ode mnie, jednak musiałam przyznać że refleks chłopaka budził wrażenie. Chwila, moment i mój przeciwnik już znajdował się na prawo ode mnie i próbował dodatkowo zwiększyć dzielący nas dystans a krążące płatki kwiatów w dalszym ciągu utrudniały widoczność. Pozwoliłam chłopakowi nadrobić nieco odległości, sama zaś skupiając się na chwilę na sobie. Złożyłam pieczęć barana i zakłóciłam przebieg chakry w moim ciele aby uwolnić się z techniki jaką rzucił na mnie oponent, licząc w duchu że to wystarczy i nie będę musiała się okaleczać. Kiedy tylko iluzja zniknęła to ponownie ruszam przed siebie, prosto na chłopaka, chcąc go staranować ciosem o niepełnej sile.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Przygotowana na pozbycie się wirujących płatków, złożyłam pieczęć wymaganą do techniki uwolnienia z genjutsu, jednak po użyciu jej, kompletnie nic się nie zmieniło. Szczerze powiedziawszy nie miałam zaplanowanego nic na taką ewentualność, więc musiałam teraz szybko zastanowić się nad dostępnymi dla mnie możliwościami. Z jednej strony był jeszcze jeden sposób na wydostanie się z iluzji, jednak wymagał on już pewnego poświęcenia a w przypadku jakby ta próba również spełzła na niczym, mogłoby przestać być kolorowo. Pozostałą opcją było w pełni oddanie się walce i skupić się na dodatkowym "zmyśle" jaki oferowało mi Przeobrażenie. Stawiając wszystko na jedną szalę, obroniłam się przed lecącymi kunaiami zbijając je na bok po czym zamknęłam oczy i całą moją uwagę przeniosłam na sygnaturę chakry należącą do Fujio. Po wzięciu go na celownik, ruszyłam w jego stronę, w dalszym ciągu trzymając zamknięte oczy aby iluzje mnie nie rozpraszały. Kiedy poruszałam się w jego kierunku, starałam się dokładnie obserwować ruchy jego sygnatury aby być w stanie określić czy nie atakuje mnie kolejnymi technikami. Kiedy znajdę się w zasięgu umożliwiającym walkę w zwarciu, zaczynam od rozbrojenia Fujio, szybkimi atakami o niepełnej sile, wycelowanymi kolejno w nadgarstki oraz łokcie chłopaka po czym wykonuję nieco już mocniejsze uderzenie skierowane w brzuch mojego oponenta aby pozbawić go tchu i wytrącić z rytmu walki.

  Ukryty tekst
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Jak się niedługo później okazało, moja decyzja aby zdać się na dodatkowy zmysł sensoryczny, była dobrą decyzją. Szybko udało mi się obronić przed lecącymi kunaiami a następnie przeszłam do kontrofensywy. Błyskawicznie znalazłam się obok Fujio i szybkimi atakami w nadgarstki przerwałam składanie przez niego pieczęci. Następny atak wymierzony w brzuch chłopaka okazał się również ostatnim ciosem w walce a mój oponent po ciosie w brzuch poleciał parę metrów do tyłu i wylądował ciężko na podłodze dojo. Mentor pustelnik zdecydował się przerwać już w tym momencie walkę, więc odetchnęłam z ulgą i dezaktywowałam Senninkę i podeszłam do Fujio aby pomóc mu z podniesieniem się i rzuciłam mu zadziorny uśmieszek.
- Powiem szczerze że momentami już myślałam że zwariuję z tymi wszystkimi iluzjami. - powiedziałam do niego, chcąc go podnieść nieco na duchu. Widziałam że porażka zdecydowanie wstrząsnęła chłopakiem, jednak mimo wszystko walka była bliska i pewnie wystarczyłoby parę gorszych decyzji z mojej strony i na koniec to Fujio by był zwycięzcą. Możliwe że to właśnie moja przewaga doświadczenia pozwoliła mi wygrać. Teraz jednak nie czas na roztrząsanie tego, pomyślałam i przeniosłam mój wzrok na podstarzałego mężczyznę. Pomimo iż miło spędziłam czas w górach, wiedziałam że życie w Nawabari w dalszym ciągu toczyło się do przodu i najwyższy już czas abym powróciła do moich obowiązków względem szczepu Juugo.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Widząc że Fujio zdecydowanie wziął do siebie przegraną w walce, poklepałam go pokrzepiająco po plecach. Był jeszcze młody i miał dużo czasu aby nabrać doświadczenia bojowego i byłam pewna że prędzej czy później będzie on silnym wojownikiem. Ba, już teraz był dla mnie nie lada wyzwaniem w walce i musiałam się mocno postarać aby wygrać to starcie. Głównym błędem jaki popełnił chłopak było poleganie na własnym doświadczeniu bojowym. Nie wyobrażał on sobie w ogóle możliwości walki bez wykorzystywania wzroku i to było jego upadkiem. W rzeczywistości jednak, nie tylko szczep Juugo posiadał tego typu możliwości i poleganie na tego typu założeniach mogło być katastrofalne w skutkach dla chłopaka, jednak całe szczęście został uświadomiony o istnieniu tego typu umiejętności podczas walki treningowej w której nic mu szczerze nie groziło.
Mentor podszedł bliżej i skomentował walkę zarówno moją jak i Fujio, czemu przysłuchiwałam się bardzo uważnie. Zawsze była przestrzeń aby się polepszać i wyciągać wnioski a jak ktoś ma szansę obserwować walkę z perspektywy trzeciej osoby, to nawet lepiej. Skinęłam również głową w ramach przyjęcia pochwały od mentora i uśmiechnęłam się zadowolona z siebie.
- Ja chciałam przede wszystkim podziękować za trening jakiemu zostałam tutaj poddana i z pewnością będę w dalszym ciągu kształcić się w tym kierunku, dla nas, członków szczepu Juugo, kontrola nad samymi sobą jest zdecydowanie priorytetową sprawą. - powiedziałam do podstarzałego mężczyzny.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 844
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

- Byłabym niezmiernie zadowolona jeżeli przyjdzie nam jeszcze kiedyś odbyć jeszcze jeden sparing, abyśmy mogli sprawdzić kto zrobił większy postęp. - odrzekłam do Fujio uśmiechając się przy tym serdecznie. Chłopak miał potencjał i wierzyłam że pod czujnym okiem Mentora, może z niego wyjść bardzo silny shinobi, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt że z tego co mi było wiadomo, genjutsu nie należało do najpopularniejszych form walki, więc często ludzie po prostu nie wiedzieli co robić w starciu z takim przeciwnikiem co zdecydowanie działa na korzyść młodego użytkownika technik iluzji. Po odpowiedzi skierowanej do mojego partnera treningowego, przeniosłam uwagę na podstarzałego mężczyznę.
- Oczywiście, z wielką przyjemnością zostanę tutaj jeszcze do jutra, Nawabari przecież nie zawali się przez noc. - powiedziałam nieco żartobliwie, przyjmując przy tym ofertę wystosowaną do mnie przez Mentora. Niby sobie zażartowałam, jednak w głębi serca, czułam pewną dozę niepokoju, przebywając tak długo z daleka od siedziby mojego szczepu. Wiedziałam że nie jestem jedyną osobą, która pilnuje tam porządku i czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców, jednak zdecydowanie bardziej odpowiadało mi zajmowanie się tym i pilnowanie wioski własnymi rękoma, kiedy miałam pewność że dokładam wszelkich starań aby strzec go od wszelkich grup kultystów, szalonych lekarzy czy czymkolwiek innym z czym już przyszło bądź dopiero przyjdzie mi się zmierzyć. Teraz jednak był czas na odpoczynek i stosowne pożegnanie się z dwójką iluzjonistów z którymi spędziłam ostatnie... Sporo czasu.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
ODPOWIEDZ

Wróć do „Daishi”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość