Pasmo Górskie

Terytorialnie największa prowincja Karmazynowych Szczytów, zamieszkana przez Ród Kōseki. Daishi graniczy od północy i zachodu z morzem, na wschodzie z Soso, zaś południowa granica oddziela ją od Kyuzo i obszaru niezbadanego. Efektem tego jest możliwość tworzenia bardzo dochodowych szlaków handlowych i handlu morskiego przy - niestety - utrudnionym utrzymywaniu bezpieczeństwa włości. Podobnie jak pozostałe prowincje, dominuje tu krajobraz górski i lasy iglaste, z tą różnicą że dużo tu fauny - w tym tej drapieżnej, co na dłuższą metę może być dosyć niebezpieczne dla podróżników. Na ziemiach tych mieszkają również shinobi ze Szczepu Jūgo.
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Atmosfera w domku pustelniczego mężczyzny była zdecydowanie adekwatna do jego sposobu bycia. Było czysto, schludnie a przede wszystkim spokojnie. Zostawiłam część moich rzeczy w przeznaczonym dla mnie pokoju po czym udałam się prosto do jadalni gdzie gospodarz już na mnie oczekiwał, wraz z przygotowaną ciepłą strawą. Poczułam jak mój żołądek domaga się posiłku, jednak wpierw zdecydowałam się zamienić parę słów z mężczyzną do którego zostałam wysłana na trening.
- Cóż, zdecydowanie trudno mi to sobie teraz wyobrazić. Jest on teraz spokojny i opanowany i nawet nie działa aż tak dużo w terenie. Poznałam go w siedzibie władzy, wydziela on zadania do shinobi oraz kunoichi, zajmuje się już bardziej pracą urzędniczą
zamiast wykonywania zadań. Wielokrotnie wysyłał mnie z różnymi zleceniami a raz nawet wyruszył wraz ze mną, jednak został ranny podczas tego przedsięwzięcia, więc teraz znowu wrócił za biurko, przynajmniej póki nie dojdzie do siebie. -
opowiedziałam nieco mężczyźnie, zasiadając do stołu na wskazanym przez mężczyznę miejscu. - Jeżeli zaś chodzi o mnie to nie wiem czy jest aż tyle do opowiadania... Niedawno udało mi się awansować w szeregach mojego szczepu a podczas rozmowy z liderem, powiedział mi on że powinnam skupić się bardziej na mentalnym aspekcie treningu, stąd też pomysł Moritaki-san aby wysłać mnie tutaj. - powiedziałam co nieco więcej odnośnie mojego powodu przybycia po czym zabrałam się za jedzenie. Potrawy były bardzo smaczne, jednak ciężko było mi ustalić czy powodem tego jest ich rzeczywisty smak czy może po prostu byłam tak bardzo głodna. Nie mogłam również doczekać się rozpoczęcia treningu z pustelnikiem, Moritaka był dość oszczędny jeżeli chodziło o opowieść o jego własnym treningu, stąd również nie wiedziałam do końca czego się mogę tutaj spodziewać. Pewnym jednak było dla mnie że chcę poradzić sobie najlepiej jak to tylko możliwe i z pewnością dam z siebie wszystko.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 255
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sugiyama Orochi »

1 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Po usadowieniu się przy stole, zabrałam się za pałaszowanie pysznej i sycącej strawy. W tak zwanym międzyczasie słuchałam jak pustelnik wspominał stare czasy podczas których szkolił on Moritakę. Tego samego Moritakę, który teraz już wręcz odchodzi od pracy w terenie ze względu na spadające zdolności motoryczne, zwłaszcza teraz jak jeszcze dochodził on do siebie po ranie, którą otrzymał podczas naszej wspólnej akcji z kultystami w Nawabari. Teraz jak o tym nieco głębiej się zastanowiłam to jak stary musiał być owy pustelnik, gospodarz tego domu na odludziu. Z opowieści Moritaki, już w momencie jak jego szkolił, pustelnik był już w podeszłym wieku a teraz musiało mu przybyć jeszcze conajmniej kilkanaście lat. Fascynujące. Kolejną zadziwiającą rzeczą było to w jaki sposób mężczyzna opisał Moritakę. Z jego słów wynikało że ten teraz spokojny i opanowany urzędnik był kiedyś porywczym i zapalczywym młodzieńcem, jak wiele się zmieniło na przestrzeni lat.
- Oczywiście, dokończę jeść i niebawem przyjdę. - powiedziałam i skłoniłam się lekko do mężczyzny, który pozostawił mnie samą. Zgodnie z tym co mu powiedziałam, dokończyłam spożywać posiłek po czym odniosłam brudne naczynia do kuchni. Pozwoliłam sobie chwilę odpocząć a następnie udałam się do rzeczonego dojo, ciekawa oczekującego na mnie treningu. Szczerze liczyłam że uda mi się przejść tą próbę i wyjść po niej jako lepszy wojownik, abym mogła lepiej wspierać mój szczep.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Sugiyama Orochi
Posty: 255
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:33
Wiek postaci: 26
Ranga: Doko
Multikonta: Hoshigaki Toshiko

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sugiyama Orochi »

1 x
Avki podrasowane przez Nanę. <3
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Po zażyciu drobnego odpoczynku i przygotowaniu się mentalnie na nadchodzące wyzwania, udałam się do dojo, tak jak polecił mi pustelnik. Po wejściu do środka rozejrzałam się z ciekawością po wnętrzu. Było widać że pomieszczenie to jest utrzymane w świetnym porządku oraz w świetnym stanie. Obok samego pola walki, które miało kształt kwadratu, znajdowały się różne stojaki z wszelkiego rodzaju bronią do ćwiczeń. Przyjrzałam się im jednak dość przelotnym spojrzeniem, zawsze wolałam korzystać z własnego ciała jako broni. Kiedy skierowałam moją uwagę z powrotem na pole walki, zobaczyłam że znajdują się na nim wysokie, drewniane kolumny, rozstawione chaotycznie oraz nieregularnie. Kiedy skończyłam się zaznajamiać z wnętrzem dojo, podeszłam do pustelnika, gotowa na pierwsze zadanie. Ten zaś wskazał mi kolumny i potwierdził moje podejrzenia, rzeczywiście były one przygotowane na mój trening. Nie marnując czasu, skinęłam głową a następnie mocno się wybiłam aby wskoczyć na czubek jednej z kolumn. Po wylądowaniu upewniłam się czy aby napewno jest stabilna po czym utrzymując pełną koncentrację, rozpoczęłam swobodne przeskakiwanie z czubka jednej kolumny na następną, do momentu aż pustelnik będzie usatysfakcjonowany i zdecyduje iż zadanie można uznać za wykonane.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Po wskoczeniu na czubek kolumny a następnie bezproblemowym skakaniu pomiędzy kolejnymi, dałam subtelny znak pustelnikowi że takie zadanie nie jest dla mnie problemem i spokojnie może utrudnić mi zadanie.
Kiedy mężczyzna przekazał mi swoją radę, skinęłam głową aby zasygnalizować przyjęcie jego słów do wiadomości po czym czekałam na kolejny etap zadania. Niewielki człowieczek złożył kilka pieczęci a po chwili wokół mnie pojawiła się chmara wirujących kwiatów, znacząco utrudniając przy tym widoczność. Mało tego, kolumny same w sobie również poszły w ruch i zaczęły poruszać się w płaszczyźnie pionowej, dodatkowo utrudniając zadanie. Zatrzymałam się na krótką chwilę na kolumnie na której obecnie się znajdowałam aby się lepiej skupić a także aby zebrać chakrę w stopach w celu zwiększenia przyczepności, w razie jakby cokolwiek miało pójść niezgodnie z planem. Kiedy byłam już gotowa, wyprostowałam się i wyszukałam wzrokiem pomiędzy kwiecistą chmurą, kolejną kolumnę, sprawdziłam maksymalną wysokość na którą się ona wysuwa po czym wyskoczyłam z mojej obecnej kolumny, tak aby wskoczyć na następną, nawet jeżeli ta by znajdowała się w swoim najwyższym punkcie. Po wylądowaniu na "nowej" kolumnie, od razu zabrałam się za powtórzenie procederu i wyszukiwałam kolejną kolumnę na którą skoczę, starając zachować dynamikę ruchu ale pozostając równocześnie w pełnym skupieniu, tak aby w razie kolejnych utrudnień jakie z pewnością się pojawią, być na nie gotową.
Samo ćwiczenie z pozoru wydawało się proste, jednak jeżeli co chwila będą dochodziły kolejne czynniki utrudniające, niebawem taki "spacerek po parku" mógł zamienić się w bardzo wymagające zadanie, jednak byłam niezmiernie zdeterminowana aby mu sprostać.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Kontynuowanie ćwiczenia przynosiło mi kolejne informacje na temat tego co się w ogóle działo tutaj. Przeskoczyłam na inną kolumnę, mając w całkowicie wyliczony i rozplanowany manewr, jednak dosłownie tuż przed tym jak miałam już wylądować na kolumnie, ta błyskawicznie wystrzeliła do góry, sprawiając iż ledwie udało mi się wylądować na jej czubku. Całkowicie mnie to zaskoczyło, jednak dzięki moim częstym treningom, wysokiej czujności oraz świetnemu refleksowi, nie spadłam z kolumn i mogłam kontynuować zadanie. Dalsze przeskakiwanie pomiędzy kolumnami i spotykanie się z tym samym problemem, powoli zaczęło mnie kierować ku nieco odmiennej konkluzji niż z początku przyjęłam. Kolumny właściwie wcale się nie poruszały, przynajmniej nie w rzeczywistości, jedynie ja zostałam wprowadzona w błąd iluzją i wydawało mi się że były one w nieustannym ruchu. Wniosek ten byłby zgodny z tym co spotkało mnie już na samym początku mojej przygody, czyli z problemem który napotkałam w trakcie poszukiwań mentora Moritaki-san. Już wtedy przecież zostałam pochwycona w działanie genjutsu i musiałam się z niego wydostać aby przejść dalej. Jak widać tutaj również niski pustelnik korzystał ze swojego daru w owej dziedzinie sztuk ninja aby utrudniać mi zadanie. Nim jednak zrobiłam cokolwiek więcej w kierunku przełamania iluzji, usłyszałam jak pustelnik zdecydował że ćwiczenie jest skończone i sam dezaktywował obie iluzje, więc zeskoczyłam na ziemię aby ruszyć za nim. Kiedy jednak wylądowałam na podłodze dojo, ujrzałam nową postać, która musiała się tutaj znaleźć w momencie kiedy ja byłam zajęta zadaniem. Szybko okazało się że przybyszem jest młody chłopak o raczej przyjaznym nastawieniu.
- Witaj, jestem Sasame. - przywitałam się z nieznajomym również się uśmiechając.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

Po skończonym treningu zdecydowanie zasłużyłam sobie na nieco odpoczynku i rozluźnienia a w międzyczasie mogłam poświęcić nieco uwagi również nowopoznanemu chłopakowi. Słysząc oświadczenie Mentora, skinęłam głową a sama zostałam po chwili zbombardowana pytaniami od Fujio. Słysząc jak ten przyznał się do spędzenia tutaj aż dwóch lat, uniosłam lekko jedną brew. Zdecydowanie nie miałam zamiaru zostawać tutaj tak długo i szczerze w głębi duszy liczyłam że nie będzie ode mnie to wymagane. Bądź co bądź miałam obowiązki względem mojego szczepu i nie chciałam zostawiać Nawabari tak długo bez mojej opieki. Owszem, szczep Juugo miał wielu innych utalentowanych shinobich i kunoichi w swoich szeregach, jednak chciałam osobiście doglądać bezpieczeństwa w naszej stolicy.
- Cóż, chwilę z pewnością tutaj pobędę, jednak nie planuję spędzić tutaj tak długo jak ty... Póki co ćwiczyłam na ruchomych kolumnach i płatkach kwiatów. - powiedziałam ruszając za chłopakiem aby usiąść gdzieś. - Pochodzę stąd z Daishi a dokładniej z Nawabari, jestem ze szczepu Juugo i mój mentor wysłał mnie tutaj żebym została przeszkolona przez jego mistrza, który jest teraz twoim mentorem... Mam nadzieję że nie pomieszałam tego zbytnio... - powiedziałam i zaśmiałam się delikatnie. - Tak właściwie, to czemu jesteś tutaj tak długo? - zapytałam z ciekawością, nie będąc pewna czy może chłopak przechodzi kompletnie inny trening niż ja a może po prostu nie jest zbyt zdolny i pojęcie prostych rzeczy przychodzi mu z trudem i zajmuje dużo czasu?
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 879
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Sasame »

- Zdecydowanie można tak powiedzieć, sama właściwie nigdy nie byłam poza Karmazynowymi Szczytami a nawet w w Kyuzo czy Soso bywałam bardzo sporadycznie, ale bardzo mnie cieszy że podoba ci się tutaj... Mimo iż właściwie żyjesz wraz z Senseiem w takiej dziczy, z dala od kogokolwiek. - odpowiedziałam z uśmiechem chłopakowi na komentarz o mojej ojczyźnie. - Cóż, ja tutaj, jak już z resztą wspomniałam wcześniej, jestem tutaj tylko przelotnie, ponieważ muszę nauczyć się lepiej kontrolować moje wrodzone Kekkei Genkai a później wracam do Nawabari, do moich pobratymców. Nie mogę przesiadywać tutaj nie wiadomo jak długo, przestępczość nigdy nie śpi a może jak już wrócę to będzie wiadomo nieco więcej w sprawie, którą prowadziłam przed przybyciem tutaj. - powiedziałam do Fujio, zdradzając mu nieco więcej odnośnie moich codziennych zmartwień. Dalsza część dnia minęła już spokojnie i miałam okazję poznać się nieco lepiej z nowopoznanym chłopakiem.
Następny dzień mijał zgoła podobnie do poprzedniego, treningi z Mentorem przeplatały się ze spędzaniem czasu z Fujio oraz zajmowaniem się dojo, czułam się w pełnej harmonii z tym miejscem i zdecydowanie mi się tutaj podobało co pomagało ze świadomością tego że nie byłam w Nawabari a tam mogło się dziać coś okropnego. Znajomość z protegowanym Senseia była ciekawa i umilała czas spędzony w górach, wiedziałam że po opuszczeniu tego miejsca, była spora szansa że już nigdy go nie spotkam, jednak zawsze dobrze było wiedzieć że opuszcza się jakieś miejsce mając o jednego przyjaciela więcej.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2188
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Pasmo Górskie

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Daishi”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości