Dolina Brzasku

Terytorialnie największa prowincja Karmazynowych Szczytów, zamieszkana przez Ród Kōseki. Daishi graniczy od północy i zachodu z morzem, na wschodzie z Soso, zaś południowa granica oddziela ją od Kyuzo i obszaru niezbadanego. Efektem tego jest możliwość tworzenia bardzo dochodowych szlaków handlowych i handlu morskiego przy - niestety - utrudnionym utrzymywaniu bezpieczeństwa włości. Podobnie jak pozostałe prowincje, dominuje tu krajobraz górski i lasy iglaste, z tą różnicą że dużo tu fauny - w tym tej drapieżnej, co na dłuższą metę może być dosyć niebezpieczne dla podróżników. Na ziemiach tych mieszkają również shinobi ze Szczepu Jūgo.
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Tsukune »

Szedłem sobie dalej spokojnie przed siebie. Moja panda sobie przysnęła. Cóż nie zabronię jej w końcu spać prawda? Jednak nagle dało się słyszeć wycie. Czyżby wilk? Najbardziej prawdopodobne się to mogłoby wydawać. Pytanie tylko czy ten zwierzak jest sam czy ze swoim stadem.
-Szkoda by wracać skoro tak daleko już zaszedłem. Jednak iść dalej w taką ciemną noc to też głupota. Może by tak rozpalić przy jakimś drzewie ognisko i samemu ukryć się na drzewie? W sumie to nie taki zły pomysł. Gdyby przybył jakiś wilk mógłbym go zabić i mieć jakiś posiłek. A przynajmniej nastraszyć resztę że nie warto się do mnie zbliżać. Może nawet bym się kimnął na gałęzi drzewa przywiązując się do pnia? Jeżeli nie znajdę odpowiedniego drzewa po prostu wrócę do miasta i kimnę się tam gdzieś tak więc jak pomyślałem tak też zrobiłem. Poszukałem drzewa które było dosyć wysokie jak i mocne. Zerwałem parę gałęzi, przygotowałem miejsce na ognisko tak aby nie podpalić lasu po czym korzystając z Własnej techniki wsadziłem laskę do ogniska by następnie przesłać przez nią chakrę i w ten sposób rozpalić ognisko. Dodatkowo polałem wodą miejsce wokół ogniska tak na wszelki wypadek. Chwilkę tak posiedziałem przy ogniu by następnie za pomocą podstawowej techniki ninjutsu do chodzenia po drzewach wejść na drzewo na tyle wysoko aby z dołu ciężko mnie było dostrzec ale też abym sam miał dobrą możliwość rozejrzenia się i widzieć to co dzieje się pode mną. W razie czego gdyby ogień chciał się rozprzestrzenić to zeskoczę/zejdę i go ugaszę. Korzystając ze swojego stylu owijam żyłkę wokół pnia jak i siebie aby mnie przytrzymało gdybym nagle zasnął.

Jeżeli nie znalazłem nadającego się do tego miejsca po prostu wracam do Daishi aby się tam gdzieś przespać. Oczywiście będąc bardziej czujnym z powodu tego iż słyszałem wycie jakiegoś zwierzęcia i w razie czego wskakuję na drzewo.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Tsukune »

Pomysł z odpoczynkiem wydawał się być dobry. Wszystko poszło nader podejrzanie dobrze. Zwierzęta się nie zbliżały do tego noc minęła bardzo spokojnie. Pierwsze co zaczęło mnie budzić to promienie słońca które przebijały się przez liście drzewa na którego gałęzi się umocowałem. Kolejną rzeczą? Powiedzmy jaka mnie wybudziła było wyczucie bardzo blisko czyjejś chakry.
-Czy to nie ta sama staruszka która mijała mnie wczoraj? Czy to jakiś przypadek? Mam dziwne przeczucie że nie jest tu przypadkiem ale nie będę snuł domysłów. pomyślałem. Poczekałem aż kobieta oddali się na około 200 metrów by następnie wciągnąć żyłki którymi się przywiązałem do miejsca w którym były. Następnie używając techniki Ninjutsu co wczorajszego wieczora spokojnie zszedłem na ziemię. Tym razem skanując teren dokładniej swoją umiejętnością. Gdy nogami dotknąłem "twardej" ziemi postanowiłem się rozciągnąć. W końcu wypada rozruszać kości po drzemce na drzewie. Po takim rozciągnięciu i odpowietrzeniu kości przyjrzałem się resztce ogniska. Po co? Tak dla pewności. Może staruszka coś tu zostawiła? Nie byłem pewny ale postanowiłem spokojnie to ognisko zbadać a później zasypać dla bezpieczeństwa. Po tej czynności udałem się do strumyka. Tam przemyłem twarz oraz ręce. Następnie napiłem się trochę wody i dałem też napić się swojemu zwierzakowi.
-Teraz mógłbym "dorwać" tą staruszkę tak przypadkiem i zapytać się czy nie zna Pana Nerokiego pomyślałem. W sumie nie był to zły pomysł. Skoncentrowałem się aby mieć większy zasięg i postarałem się wyczuć staruszkę by następnie nieco szybszym tempem od niej udać się w tym samym. W trakcie drogi postanowiłem wyciągnąć skrzypce i od czasu do czasu zagrać jakieś nuty jakbym komponował. W pewnym sensie to taki też był tego plan. W końcu gdy dostrzegłem "przypadkiem" staruszkę podbiegłem do niej lekko chowając po drodze skrzypce.
-Witam. Mogę przeszkodzić w tej przechadzce? Szukam niejakiego Pana Nerokiego. Podobno gdzieś tutaj mieszka. Zna go może Pani? zapytałem spokojnie z lekkim uśmiechem. Zaś mój zwierzak wystawił spokojnie swój łepek zza połów mojego ubrania, przetarło oczka i otworzyło pyszczek ziewając. Chociaż lepiej byłoby powiedzieć "rozbudzając się do końca". Mimo tego iż to jest staruszka postanowiłem zachować pełną czujność. Czemu? Jakiś czas temu przekonałem się że zbytnia pewność siebie jest zgubna i warto być zawsze czujnym i traktować każdego na równi.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Tsukune »

Trochę zajęło staruszce to aby odejść od miejsca w którym się znajdowałem. Czemu to zrobiłem? Z jednej stron aby jej nie wystraszyć...chociaż ciekawiło mnie jak by zareagowała gdybym nagle zeskoczył z drzewa. Po tym jak sam sprawdziłem ognisko i okazało się że nic tam nie schowała zasypałem je dokładnie a następnie odświeżyłem w strumyku. Po tej czynności dość szybko dotarłem do kobiety. Ewidentnie była mocno przygłucha gdyż dopiero gdy byłem blisko niej mnie usłyszała. Nie licząc tego że prawie się wydzierała gdy mówiła przynajmniej z początku.
-Mam do niego sprawę. Przy okazji mam też go pozdrowić od jego przyjaciela który mnie akurat do niego skierował odpowiedziałem spokojnie. Nie kłamałem jakby nie było.
-Tak nie jestem miejscowym. Pochodzę z Ryuzaku. oznajmiłem pozwalając sobie pominąć wzmiankę o moim dziwnym wyglądzie. Zapewne chodziło jej o moje ubranie. Zwłaszcza pewnie o metalowe ręce w końcu takiego czegoś nie spotyka się codziennie. Tak teraz sobie myśląc ciekawe czy dla jakiejś nieznajomej osoby wyglądałbym jak jakiś ekstrawagancki bogacz? Mi tam akurat się taki strój podobał...no i część jego jest związana z tym jak walczę
-To jest miniaturowa Panda. powiedziałem pokazując swojego zwierzaka który pozwolił się na chwilę dotknąć by następnie schować mi się pod kapeluszem.
-To mogłaby mi Pani powiedzieć gdzie mógłbym znaleźć Pana Nerokiego? zapytałem ponownie mając nadzieję że da mi jakieś drobne wskazówki gdzie mógłby być. Cóż jeżeli nic by nie wiedziała to się uprzejmie żegnam i po prostu przez chwilkę szybkim krokiem a później biegiem udaję się dalej wzdłuż strumienia Zatrzymując się co kilkaset metrów aby złożyć pieczęć, skoncentrować się i przebadać teren w poszukiwaniu jakiejś chakry.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Tsukune »

Spokojnie słuchałem wszystkich wywodów staruszki. Nie było to długie ale trzeba było trochę poczekać na jej "Groźby" i aż pozwoli mi dojść do słowa. Westchnąłem tylko spokojnie
-Tak w skrócie. W miejscu gdzie mieszkam usłyszałem pewną plotkę. I tak od osoby do osoby dotarłem do Pana Aizakiego z którym chwilę porozmawiałem, następnie w ramach treningu zawalczył ze mną. Po treningu zdradził mi informację o ciężarkach i powiedział o Panu Naokim i powiedział gdzie się znajduje. Powiedział bym oznajmił abym powiedział że jestem właśnie z jego polecenia. Wspomniał że może mi zrobić ciężarki do treningu a ja oznajmiłem że jak spotkam pana Naokiego to pozdrowię go od Aizakiego. To tak w wielkim skrócie oznajmiłem spokojnie. Nie miałem powodu kłamać a że ona go znała stwierdziłem że mogę też wspomnieć o tym czego od niego chcę. Mógłbym nic nie mówić i ją śledzić ale by to pewnie zajęło dużo czasu. Tak czy siak mi się nigdzie nigdy nie spieszyło ale chciałem po prostu zacząć już spokojnie trening. Czekałem spokojnie na odzew kobiety kręcąc sobie w palcach laską jaką miałem. Od tak dla zabicia czasu.
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Tsukune »

Gdy staruszka zapytała się o to czy na pewno Aizaki mnie przysłał kiwnąłem tylko głową na potwierdzenie. Nie widziałem powodu aby mówić. Było to pytanie na które wystarczyłoby kiwnięcie głowy. Okazało się jednak że staruszka była staruszykakiem? Straszakiem? Stetraczakiem? No męską wersją staruszki o!
-Rozumiem. Ostrożności nigdy za wiele no i dzięki temu mniej irytujących osób będzie się kręciło. Ja zaś potrafię być irytujący jak mało kto. ostatnie zdanie powiedziałem z udawaną dumą. Oczywistym było że akurat sobie żartowałem
-Co do Aizaki to podróżuje. Stara się nie pokazywać swojej mocy ale gdy trzeba to pomoże. Jak wspomniałem znalazłem go dzięki plotkom. Wpierw usłyszałem plotkujące młode damy o jakimś mężczyźnie za którym nie mogły nadążyć wzrokiem. Następnie usłyszałem jeszcze inne dwie plotki. Jedna że obezwładnił jakąś awanturującą się osobę w barze jak i pokonał jakichś bandytów. Jak szybko to załatwił tak szybko się rozpłynął. Udało mi się go znaleźć. Porozmawiałem z nim. Powiedziałem dlaczego chcę stać się od niego nauczyć szybkości. Przez pewien drobny? No powiedzmy mankament postanowił mnie przetestować. Chociaż zgodził się na walkę ze mną dodatkowo jako test. Opowiedział mi wtedy dokładniej o ciężarkach i czemu służą jak i o panu. Po czym się rozstaliśmy. Zapewne jeszcze trochę po odpoczywał by następnie dalej ruszyć w drogę. To chyba byłoby na tyle z tego co wiem o Aizace. Pewnie niewiele to Panu powiedziało. Jednak raczej na nic nie narzeka. opowiedziałem spokojnie spotkanie Pana Aizaki. Chciał wiedzieć co u niego więc opowiedziałem. Czy taka długa gadka po drodze była konieczna? Pewnie nie ale przynajmniej czegoś się dowiedział no.
-Tak naprawdę w nocy już Pańską "kobiecą wersję" że tak sobie zażartuję wyczułem. A że jak się obudziłem ta sama kobieta była przy moim ognisku to stwierdziłem że może coś wiedzieć. A że przeważnie starzy ludzie mają od groma czasu i chodzą to tu to tam to wiedzą sporo dlatego postanowiłem zapytać i tyle. Przynajmniej taki był plan aby udać że przypadkiem trafiłem na staruszkę aby się zapytać zamiast szukać na oślep. Na plan ostateczny planowałem po prostu ewentualnie iść za tą staruszką stwierdziłem i lekko wzruszyłem ramionami. Czy w tym co powiedziałem był jaki kolwiek sens? Zapewne jakiś tam był. Czy jednak mój rozmówca coś z tego bełkotu? Natłoku słów i myśli zrozumie? To już inna kwestia. Dotarliśmy do starej chaty z warsztatem. Poczekałem chwilę aż mężczyzna znajdzie to po co tu przybyłem.
-Nim jednak zapłacę...Mogę wpierw je sprawdzić? Przynajmniej jeden ciężarek? Za łatwo je Pan trzyma. Zapewne przez lata ich wykonywania i unoszenia ale chciałbym sprawdzić czy są takie jak powinny. oznajmiłem ze spokojem pokazując woreczek z pieniędzmi ale na razie chowając go jeszcze do kieszeni. Uniosłem dłoń pod ciężarki by następnie unieść rękę do góry tak aby coraz więcej ciężarków znajdowało się na mojej ręce jednocześnie zbliżając tak dłoń do dłoni Nerokiego. Postanowiłem też drugą dłonią złożyć jedną pieczęć a mianowicie użyć techniki "Kai". Po co? A tak aby upewnić się czy nie jestem w jakimś genjutsu. Takie zwykła ostrożność. Jeżeli nic się nie zmieniło a waga pozostała taksa sama sięgam ręką do kieszeni, wyciągam woreczek by następnie przekazać go do ręki Nerokiego.
-Tak poza tym z ciekawości. Poza ciężarkami wykonuje też Pan coś innego? Ewenutalnie byłaby możliwość zmienić wygląd tych ciężarków? By bardziej je hmm...dostosować do swojego wyglądu? Pytam z ciekawości. A co do tych innych rzeczy pytam bo może kiedyś tu wpadnę znowu coś innego zakupić podczas tych pytań spokojnie założyłem ciężarki pod spodnie którymi je następnie zasłoniłem aby nie rzucały się tak w oczy. Odsunąłem się troszkę i machnąłem parę razy nogami.
-Naprawdę to cholernie ciężkie...ale mimo wszystko jest w tym jakieś satysfakcjonujące uczucie. Metal z jakiego są zrobione ma w ogóle jakąś nazwę? No i takie ostatnie pytanie? O ile będzie można nazwać to pytaniem. Czy powinienem dbać o nie w jakiś specjalny sposób? zadałem kolejną falę pytań. Zastanawiałem się czy zadać głupie pytanie związane ze skórą w jaką są zapakowane "czy będę mógł sobie wyszyć na nich jakiś wzór". Ale raczej nie powinien to być problem...no chyba że z moim lenistwem.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Nikusui
Gracz nieobecny
Posty: 1030
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 12:58
Wiek postaci: 29
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, długie włosy, część z nich zapleciona w cztery warkocze - https://i.imgur.com/W0LDdj1.jpg; żółto-zielone oczy; jasna cera
Widoczny ekwipunek: Bicz przymocowany przy prawym biodrze; torba nad lewym pośladkiem; kabura na broń na prawym udzie
Multikonta: Sayuri

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Nikusui »

0 x
Obrazek
"W życiu licz na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze."
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2725
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Tsukune »

Czyli nici aby zrobił coś innego poza ciężarkami? W sumie szkoda ciekawe co by można było jeszcze z robić z takiego materiału. No nic. Wysłuchałem spokojnie wszystkich jego słów.
-Rozumiem. Po prostu zastanawiałem się czy nie dałoby rady połączyć jakoś tych ciężarków i zrobić coś na rodzaj kija. Twój przyjaciel coś wspominał aby nie traktować tego jak tarczę a przynajmniej nie za często. stwierdziłem kiwając lekko głową. Dałem mężczyźnie odpowiednią ilość pieniędzy. Założyłem to co miałem założyć by następnie skierować swoje kroki gdzieś przed siebie
-Do widzenia i miłej pracy powiedziałem miałem wrażenie jakby ktoś przyczepił się do moich nóg. Z jednej strony było to dziwne uczucie a z drugiej nawet przyjemne. Mimo wszystko trudno było opisać jakie to uczucie w prostych słowach.

[z/t] [-2000 tysiące]
0 x
Tamiko

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Tamiko »

Wiesz, że w końcu przyjdzie czas i na niego? Musisz go zabić! Obudź się, dziewczyno! Ile będziesz zwlekać!?- głos mężczyzny, przywołał Tamiko do świata żywych. Spojrzała wokół siebie, szukając Go. Niestety była sama, jak zawsze. Nikt nie pomyśli, że jest chora. Nikt nie będzie wiedział-Zamknij się! Wiem co robię. On musi mieć rodzinę, nową rodzinę!-warknęła ze złością. Niech się zamknie. Niech skończy jej rozkazywać!
Czerwonowłosa przyśpieszyła kroku, jakby to miało uratować ją, od natrętnego rozmówcy. Zapomnij, i tak tutaj będę. Śmiech rozniósł się echem w jej głowie. Super. Dobrze, że chociaż ta kretynka siedzi cicho....
Mawiają, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyjdzie. Ciekawe jakie ją czekają superlatywy przez to, co ma. A może dzięki czemu? Westchnęła cicho ignorując swojego rozmówcę. Potrzebowała ona bowiem spokoju. Jakiegoś planu działania, czegokolwiek, co pomoże jej choć na chwilę zapomnieć i wrócić do świata żywych...
0 x
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Tamiko

Re: Dolina Brzasku

Post autor: Tamiko »

Posłuchaj...choć przez chwilę.Tak też zrobiła. Oparłszy się o drzewo, zaczęła spoglądać na otaczającą ją przyrodę. Szum drzew, był dla jej uszu jak muzyka. Złość mijała z każdą chwilą, ustępując błogiej ciszy.-Dzięki, Yoi.-szepnęła, a na jej ustach zagościł uśmiech. Pierwszy raz od kilku miesięcy. Czy była szczęśliwa, sama, wśród otaczającego ją piękna?
Promienie słoneczne, przebijały się przez drzewa informując, że czas wracać. Dziewczyna bowiem nie chciała ryzykować. Nie teraz, gdy w okolicy panowała wojna, a ona potrzebowała się wyrwać z tego miejsca jak najdalej. Czas poznać inną kulturę, innych ludzi. Może kiedyś wróci do swoich rodzinnych stron, jednakże nie teraz, gdy jedyne co ją tutaj trzyma to żądza zemsty. Tamiko już chciała ruszać w stronę szlaku, gdy usłyszała kroki... Czyżby jakieś zwierzę oddzieliło się od stada? Nie, bowiem odgłosy już dawno by znikły, albo pojawiłaby się zwierzyna.
Czerwonowłosa poprawiwszy włosy, otuliła się ciaśniej płaszczem. Nie było jej szczególnie zimno, ale chciała zakryć kaburę i swoje całe opancerzenie. Nie wiadomo, kto krążył po lesie, a ciekawość sięgała zenitu. Nim Yoi mogła zareagować, ona już ruszyła w kierunku, z którego dochodziły dźwięki. Nie ukrywała się szczególnie... szła swobodnie między drzewami, zachowując przy tym delikatne środki ostrożności. Pewnie znowu jakaś starsza Kobieta zgubiła drogę powrotną do osady, a może jakieś niesforne dziecko uciekło rodzicom w poszukiwaniu przygody? W tych dwóch przypadkach nie chciała nikogo przestraszyć...
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Daishi”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości