Centrum Osady

Awatar użytkownika
Zakata
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2023, o 22:13
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Młody chłopiec z Byakuganem, średniego wzrostu jak na swój wiek, krótkie czarne włosy, delikatna porcelanowa twarz. Odziany w białe kimono.
Widoczny ekwipunek: Mała torba.
GG/Discord: Zaakata#3405

Re: Centrum Osady

Post autor: Zakata »

Rozmowa ze staruszką okazywała się nadwyraz interesująca.

- Wymyślne mechanizmy? To co oni tam takiego wymyślnego mają? Przecież my też mamy wiele niesamowitych rzeczy, na przykład oni nie mają białych oczu! - zaśmiałem się.

Zacząłem się zastanawiać na tym co mówiła staruszka o promieniach słonecznych spojrzałem na swój strój na swoje ręce. - Przecież jestem dobrze okryty nie poparzy mnie żadne słońce! Nie zna takich technik. - Znów się zaśmiałem.

Uchiha... gdzieś się obili mi o uszy ale za wiele o nich nie wiem. Jest mi Pani w stanie o nich coś opowiedzieć bo mam przeczucie że nie są zwykli? - Dodałem

Jakbym tylko do takiego miasta sie udał od razu spróbowałbym wszystkich róznych dobroci z całego świata! - odpowiedziałem z zapałem.

Tak jak kobieta powiedziała, bez większych ceregieli chwyciłem się za sprzątanie by jak najszybciej skończyć misję i móc rozpocząć kolejną. Przecież mam cel do wypełnienia.
0 x
Tak mówię Tak myślę <catkeyboard>A tego słucham <catkeyboard> Bank PH
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Centrum Osady

Post autor: Ario »


Odmalowane było, następnie wziąłeś się za sprzątanie. Szybko Ci dosyć poszło, stąd jeszcze pozostał etap sprzątania. To równiez nie było zbyt czasochłonne, ponieważ mieszkanie kobiety nie było jakoś niesamowicie przestronne. Ot trzy pokoje. A Ty dodatkowo zabezpieczyłeś sobie pole przed pracą, stąd etap sprzątania był najszybszy. Tu przesunąłeś mebel, tam pozmiatałeś.

Pani Lee stała uśmiechnięta i doglądała Twojego dzieła.
- Tak...zdecydowanie dobrze Ci poszło. - powiedziała. - A co do rozmowy to cóż...posiadają specjalne Doujutsu zwane Sharinganem. Pozwala on na wiele rzeczy, szczególnie podnosi zdolność percepcji shinobi. Często mają czarne włosy no i czerwone oczy, łatwo rozpoznać. Potrafią też łapać w genjutsu swoim wzrokiem, więc trzeba uważać. - przekazała Ci swoją mądrość, jak i swojego rodzaju przestrogę.

Następnie sięgnęła od portmonetki i wyciągnęła zapłatę, którą Ci wręczyła.
- Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Odwiedź mnie kiedyś jeszcze! - powiedziała, gdy wychodziłeś od niej z mieszkania.
0 x
Awatar użytkownika
Zakata
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2023, o 22:13
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Młody chłopiec z Byakuganem, średniego wzrostu jak na swój wiek, krótkie czarne włosy, delikatna porcelanowa twarz. Odziany w białe kimono.
Widoczny ekwipunek: Mała torba.
GG/Discord: Zaakata#3405

Re: Centrum Osady

Post autor: Zakata »

Myśl, że to już koniec strasznie mnie napędzała w działaniach a w szczególności w sprzątaniu. Zdałem sobie sprawę podczas sprzątania że nawet na misji rangi D trzeba planować swoje ruchy by potem mieć mniej do roboty, albo by po prostu było łatwiej.

Jak skończyłem zamiatać spojrzałem na całe mieszkanie i można powiedzieć że poczułem lekką dumę w końcu to nie zajeło aż tak dużo, a efekt nie jest zły.

- Łapanie w genjutsu wzrokiem brzmi jak cos przepotężnego. - odpowiedziałem zdzwiony. - Przynajmniej łatwo ich odróżnić na kogo uważać jak mają wszyscy takie oczy. - dodałem

Przyjąłem pieniądze jakie mi wręczyła staruszka z ogromnym uradowaniem. Zrobiło się tak jakby cieplej na serduszku. - W końcu zrobiłem coś pożytecznego - powiedziałem szczęśliwy.

- Oczywiście, że Panią jeszcze odwiędze! Musi mi Pani więcej o swoich podróżach i historiach poopowiadać. - Powiedziałem na koniec

- Do widzenia! - krzyknąłem i pobiegłem w stronę domu. Trzeba się chwilę zregenerować i brać się za kolejną misję!

Z/T viewtopic.php?f=112&t=11270
0 x
Tak mówię Tak myślę <catkeyboard>A tego słucham <catkeyboard> Bank PH
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shiroi-iwa (Osada Rodu Hyūga)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości