Sklep z wyposażeniem

Awatar użytkownika
Bohei Imoto
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2023, o 19:06
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Shinobi o chłopięcej twarzy o biało-szarych włosach, często zwiniętych w kitek. Czarne oczy przysłonięte okularami, zawieszonymi na zgrabnym nosie. Całkiem wysoki jak na swój wiek, nie wyróżniający się zbytnio od rówieśników.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu udach, duża torba zawieszona na lędźwiach, manierka przymocowana do pasa przy prawym biodrze oraz torba na lewym. Ręce zasłonięte rękawicami z blaszką, zaciągniętymi do łokci. Całość zakryta granatowym płaszczem z kapturem.
GG/Discord: Kateros#3562
Multikonta: Ryūnoko
Aktualna postać: Bohei Imoto

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Bohei Imoto »

0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Bohei Imoto
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2023, o 19:06
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Shinobi o chłopięcej twarzy o biało-szarych włosach, często zwiniętych w kitek. Czarne oczy przysłonięte okularami, zawieszonymi na zgrabnym nosie. Całkiem wysoki jak na swój wiek, nie wyróżniający się zbytnio od rówieśników.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu udach, duża torba zawieszona na lędźwiach, manierka przymocowana do pasa przy prawym biodrze oraz torba na lewym. Ręce zasłonięte rękawicami z blaszką, zaciągniętymi do łokci. Całość zakryta granatowym płaszczem z kapturem.
GG/Discord: Kateros#3562
Multikonta: Ryūnoko
Aktualna postać: Bohei Imoto

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Bohei Imoto »

0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Bohei Imoto
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2023, o 19:06
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Shinobi o chłopięcej twarzy o biało-szarych włosach, często zwiniętych w kitek. Czarne oczy przysłonięte okularami, zawieszonymi na zgrabnym nosie. Całkiem wysoki jak na swój wiek, nie wyróżniający się zbytnio od rówieśników.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu udach, duża torba zawieszona na lędźwiach, manierka przymocowana do pasa przy prawym biodrze oraz torba na lewym. Ręce zasłonięte rękawicami z blaszką, zaciągniętymi do łokci. Całość zakryta granatowym płaszczem z kapturem.
GG/Discord: Kateros#3562
Multikonta: Ryūnoko
Aktualna postać: Bohei Imoto

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Bohei Imoto »

0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Bohei Imoto
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2023, o 19:06
Wiek postaci: 16
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Shinobi o chłopięcej twarzy o biało-szarych włosach, często zwiniętych w kitek. Czarne oczy przysłonięte okularami, zawieszonymi na zgrabnym nosie. Całkiem wysoki jak na swój wiek, nie wyróżniający się zbytnio od rówieśników.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu udach, duża torba zawieszona na lędźwiach, manierka przymocowana do pasa przy prawym biodrze oraz torba na lewym. Ręce zasłonięte rękawicami z blaszką, zaciągniętymi do łokci. Całość zakryta granatowym płaszczem z kapturem.
GG/Discord: Kateros#3562
Multikonta: Ryūnoko
Aktualna postać: Bohei Imoto

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Bohei Imoto »

0 x
Awatar użytkownika
Vulpie
Moderator
Posty: 2546
Rejestracja: 17 lut 2015, o 17:36
Multikonta: Misae Misaki

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Vulpie »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Ario »


Targany różnymi przemyśleniami przed wyjściem ze sklepu zatrzymałeś i zacząłeś gapić się na jakiegoś bogu ducha winnego gówniaka, który najwyraźniej speszył się, bo zrobił minę, jakby miał się zaraz rozpłakać. Ty jednak miałeś misje do wykonania i wyszedłeś ze szpitala.

Teraz jednak zamiast spacerku uznałeś, że sprint będzie lepszy, więc mknąłeś niczym prawdziwy shinobi ulicami swojej osady Shiroi-iwa, w kierunku tylko Tobie znanym. Pokonałeś kilka ulic i finalnie dobiegłeś do placu, na którym stał dobrze oznakowany budynek. Tak, sklep z wyposazeniem był niemalże świecącym lampionem pośród ciemnicy, tak łatwo udało Ci się go zlokalizować. To co Cię jednak martwiło to fakt, że kolejka do sklepu była taka, że aż kończyła sie przed drzwiami.
- Jenyy, co oni tam tak długo?! - skarżyła się jakaś dziewczyna w Twoim wieku, która była w połowie kolejki do środka.
- CO on tam się targuje czy o co chodzi!? - krzyczał jakiś inny facet.

No więc teraz miałeś kolejne wyzwanie. Albo stoisz grzecznie w kolejce i wejdziesz do środka najpewniej za kilka dni, albo wbijasz z buciorka do środka i liczysz na swoje umiejętności. Chyba, że masz jakiś własny patent na wykonanie zadania. Gdy tylko jednak pojawiłeś się na widoku i emanowała od Ciebie aura "chcę wejśc do środka", wszyscy ludzie w kolejce zaczęli na Ciebie patrzeć z nienawiścią w oczach.
0 x
Awatar użytkownika
Zakata
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2023, o 22:13
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Młody chłopiec z Byakuganem, średniego wzrostu jak na swój wiek, krótkie czarne włosy, delikatna porcelanowa twarz. Odziany w białe kimono.
Widoczny ekwipunek: Mała torba.
GG/Discord: Zaakata#3405

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Zakata »

Dobiegają do sklepu spojrzałem na kolejkę, która kończyła się aż przed drzwiami.
- Nie, no to jest jakiś dramat. Dzisiaj? Teraz? Akurat w tym momencie tyle ludzi? – Powiedziałem na głos z podirytowania.

Wszyscy się patrzyli na mnie jakby to był mój cel by tam wejść trzeba było zmienić taktykę tak by się na mnie nie skupili. Zacząłem udawać, że pomyliłem miejsce i pobiegłem kawałek dalej za winkiel.

Stanąłem na chwilę by się zastanowić co zrobić, stanie w kolejce odpadało, bo jak to pomyślałem to jest stypa i nuda i nie chce mi się. Zacząłem się zastanawiać jak odwrócić uwagę ludzi by najmniejszym kosztem dostać się do kasy. Bo szansa, że ktoś mi naklepie w konfrontacji na razie mogła być duża, w końcu to sklep z wyposażeniem a nie warzywniak. Chociaż myśląc o walce zacząłem się zastanawiać – a co gdybym nie ja się bił? I ludzie by się na tym skupili?

Wpadłem na pomysł stworzenia walki moich klonów jakby bójki by się na tym ludzie przez ułamek sekundy skupili. Jednak przecież klony wyglądają tak samo więc lipa. Usiadłem nawet na chwile na ziemi by rozmyślić jak to zrobić. Wziąłem do ręki kamyczek i zacząłem nim podrzucać rozmyślając.

- Muszę wymyślić jak zrobić tak jak zawsze robił dziadek w szogach jak zakamuflować swój prawdziwy plan – Powiedziałem na głos podrzucając kamyczek.

- Wiem! – krzyknąłem

Użyłem w miejscu którym siedziałem Bunshin no Jutsu. – Teraz nas jest 3, będzie ciutke łatwiej - powiedziałem, śmiejąc się.

Plan był prosty i zarazem wymagał szybkiego biegania. Miałem się ustawić na końcu kolejki jak zwykły człowiek, następnie klony miały wejść do budynku po ścianie przy suficie, jednocześnie czekając aż ktoś krzyknie żeby tam nie wchodziły czy coś w tym stylu, miałem to podbić ukrywając się w kolejce i krzycząc żeby stamtąd złaziły po czym trzymając zwój w ręce zacząć biec w kierunku kasy oraz w momencie może nie zauważenia klonów przez większą grupę ludzi ale tak po 3,4 sekundach miały zniknąć tworząc dym i rozpraszając ludzi. Plan zakładał też, że na końcu przy kasie będę mówił, że mam tylko przesyłkę i jestem na misji ale zobaczymy co z tego wyniknie.

- Działamy – pomyślałem, biorąc się jednocześnie do działania.

CZAKRA
  Ukryty tekst
0 x
Tak mówię Tak myślę <catkeyboard>A tego słucham <catkeyboard> Bank PH
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Ario »


Kolejka przed sklepem okazała się być większym przeciwnikiem niż złoczyńca na szlaku. Mimo tego, że byłeś Shinobi, który miał zleconą misję przez Siedzibę Władzy, uznałeś że po prostu podejście i poinformowanie wszystkich, że przyszedłeś z ramienia klanu by zostawić przesyłkę jest złym rozwiązaniem. Co więcej, zamierzałeś wykorzystać specjalnie uknuty fortel, by zmylić ludzi w kolejce.

Przede wszystkim mówiłeś, że pomyliłeś drogi i zniknąłeś im z wizji. Stanąłeś za drugim budynkiem i przelałeś chakrę, by wytworzyć...dwa identyczne klony samego siebie. No i podszedłeś stanąłeś ostatni w kolejce, tylko po to, by dwie kopie samego Ciebie wbiegły na budynek. Dwa klony Ciebie wbiegły na budynek i ludzie spojrzeli na nie.
- Co Ty, głupiś?! Schodź stamtąd! - krzyknął ktoś z kolejki. - Żarty sobie będzie robić! - dodał, przy czym tłum mu wtórował...a Ty, żeś w tym momencie podszedł do drzwi i zaczął...skandować razem z nimi.
- Co Ty, głupek jakiś?! - zapytała Cię dziewczyna obok Ciebie, patrząc się zdziwiona co odwalasz za szopkę.

Wtedy zniknąłeś klony, wytworzyłeś dym i podbiegłeś do kasy omijając wszystkich. Położyłeś na ladzie paczkę mówiąc, że masz przesyłkę.
- O, dziękuję. To z klanu? Super, czekałem na nią. - powiedział mężczyzna, odbierając paczkę i kładąc ją pod ladę, a następnie wracając do obsługi gości.

To jeszcze jedno miejsce i problem z głowy.
0 x
Awatar użytkownika
Zakata
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2023, o 22:13
Wiek postaci: 13
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Młody chłopiec z Byakuganem, średniego wzrostu jak na swój wiek, krótkie czarne włosy, delikatna porcelanowa twarz. Odziany w białe kimono.
Widoczny ekwipunek: Mała torba.
GG/Discord: Zaakata#3405

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Zakata »

Na pytanie dziewczyny tylko się szeroko uśmiechnąłem, jak jakiś pajac bo tego nie zaplanowałem co jak ktoś się zorientuje, mimo że było to banalne do przewidzenia. Sam bieg wywołał we mnie dosyć dużą dozę ekscytacji bo teraz misja miała jakiś smaczek, może nie do końca idealnie przemyślany bo mogłem po prostu podejść i powiedzieć, że ma przesyłkę. Jednak uważałem, że to by było za nudne.

Podbiegając do lady powiedziałem – Mam przesyłkę tutaj do dostarczenia. - I położyłem ją na ladzie

Następnie się odwróciłem, spojrzałem na tych ludzi nie wyglądali jakby im się spodobało to co zrobiłem. Zrobiłem się lekko czerwony po czym zacząłem się śmiać i wyszedłem jakby nigdy nic jednocześnie życząc ludziom miłego dnia. Jak wyszedłem przed sklep tak sobie pomyślałem, że odwaliłem maniane i teraz ludzie mnie będą z tym kojarzyli.

Skwitowałem to jednym zwykłym – Phi. Zdobędę ciutke rozgłosu i wezmą mnie na jakies walki. – I ruszyłem w stronę sklepu z ramenem.

Rozmyślałem tylko co tam zamówię jak dostarczę ostatnią przesyłkę, ponieważ już tak mi zaczynało w brzuchu burczeć, że to hit.

- Może znowu jakoś śmiesznie klony wykorzystam by zrobić efektowne wejście? Chociaż jak coś się właścicielowi nie spodoba to mi jedzenia nie da. – pomyślałem smutny, kończąc knucie śmiesznych pomysłów, rozpoczynając bieg w stronę pobliskiego ramenu.
0 x
Tak mówię Tak myślę <catkeyboard>A tego słucham <catkeyboard> Bank PH
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Sklep z wyposażeniem

Post autor: Ario »


Ponownie mając wiele przemyśleń, stwierdziłeś że nie ma na co czekać tylko ruszyłeś do kolejnego i tym razem ostatniego celu. Mając cichą nadzieję, że nie przytrafi Ci się podobna sytuacja jak ostatnio (czyli jakaś kolejka), minąłeś kilka przecznic, aż dotarłeś do wyjścia z wiochy. Co prawda Bar z Ramenem mieścił się na obrzeżach, przy zagajniku, ale jego opinia wywoływała w lokalsach raczej miłą reakcję. Prowadzący tamtejszą właściciel serwuje też wysokoprocentowe napoje, aczkolwiek raczej nie jest to miejsce, gdzie dochodzi do jakichś burd.

Gdy zobaczyłeś lokal z daleka, dostrzegłeś drobną kolejkę. Większość ludzi albo rozmawiała ze sobą spożywając ramen, albo czekali na złożenie tudzież odbiór zamówienia. Nie widać było większych problemów, ale jak to zycie potrafi zaskoczyc, wszystko mogło się jeszcze zdarzyć. Co prawda, ostatnia paczka była najcięższa ze wszystkich trzech, ale nie ciążyło Ci to jakoś niesamowicie.

Znajdywałeś się w odległości ok. 50-60 metrów do lokalu. Pytanie czy znowu stwierdzisz, że chcesz zaskoczyć ludzi jakąś ciekawą...akcją, czy podejdziesz do tematu w bardziej tradycyjny sposób. Wszystko zależało od Ciebie.

Z/T viewtopic.php?p=189081#p189081
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shiroi-iwa (Osada Rodu Hyūga)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości