Wodospad Mędrca

Druga co do wielkości prowincja Karmazynowych Szczytów od wieków znajduje się pod opieką słynnego Rodu Hyūga, który bardzo dokładnie dba o rozwój wewnątrz swego kraju, a także o bezpieczeństwo granic - zważając na sąsiedztwo z niezbadaną powierzchnią lądową (znaną pod nazwą Głębokich Odnóg) na południowym zachodzie. Podobnie jak w pozostałych prowincjach Karmazynowych Szczytów, dominuje tutaj krajobraz górzysty i roślinność wysokogórska, lecz Kyuzo może pochwalić się bogatszą fauną - wiele zwierząt chętnie poszukuje kryjówek w głębokich jaskiniach prowincji, chroniąc się przed dość kapryśną pogodą.
Hyūga Hiroshi

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Hyūga Hiroshi »

Hiroshi zabrał kunaia od nowego towarzysza i odciął sobie nim kawałek dobrze upieczonego sarniego mięsa. Przyjrzał mu się jeszcze raz zanim spróbował jakby chcąc jeszcze ocenić co go może czekać, a następnie to ugryzł. Po chwili przeżuwania odczuł całkiem wyrazisty, odmienny smak dziczyzny, który nawet mu zasmakował.
- Całkiem smaczne, dzięki. - odpowiedział Keionowi, odciął sobie jeszcze jeden kawałek i oddał mu nóż odwracając go w ten sam sposób.
Najwyraźniej Białowłosy całkiem dobrze wyszedł z trudnej sytuacji i nie będąc zbyt pobłażliwym nawet uspokoił sytuację. Wydawać by się mogło, że dziewczyna zaraz strzeli jeszcze większego focha, ale tak się nie stało. Może nie odpowiedziała ona Hiroshiemu na pytanie, ale według tego co powiedział chłopak nazywała się Kitsune i najprawdopodobniej oboje byli podróżnikami. Czarnowłosa sprawiała wrażenie dość mocno zmęczonej. Nie było to nic dziwnego, w końcu pewnie wykorzystała mnóstwo czakry podczas treningu tamtych technik.
- Wszystko w porządku? - zapytał, lekko zaniepokojony.
- Ja mogę iść, ale może lepiej będzie jak tutaj przenocujemy i do wioski wyruszmy jutro z rana? Z tego co wiem, to na tych terenach niema zbyt wielu bandytów, poza tym wyglądasz na dość zmęczoną. - zaproponował pozostałym i znów nabrał łyk z butelki wody.
- Co wy na to? - zapytał czekając na ich zdanie i obserwował co się dzieje z Kitsune.
- A tak właściwie, to wy gdzie podróżujecie? - dodał.
0 x
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 460
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Keion »

Wracając do ogniska zauważyłem dziwne zachowanie Kitsune, która wyraźnie przycichła i usiadła na ziemi. Od razu zauważyłem że coś jest nie tak, ale nie wyglądała na ranną, więc to chyba było po prostu zmęczenie. -Jedz ile wlezie bo pewnie i tak nie zdołamy wszystkiego zjeść.-Odparłem Hiroshiemu, któremu zdawało się zasmakować przyrządzone przeze mnie jedzenie. Jednakże większość swojej uwagi skupiłem na dziewczynie i podszedłem do niej. -Zdajesz się być wyczerpana, dobrze nie poszłaś bo nie wiadomo jak daleko udałoby ci się zajść. Jeśli pozwolisz to mogę zrobić coś co może pozwoli ci się poczuć odrobinę lepiej.-Powiedziałem i skupiłem energię w swoich dłoniach złożyłem powoli pieczęci, a te zaczęły emanować łagodną zielenią. Następnie otwarte dłonie skierowałem w stronę dziewczyny powoli, żeby dobrze widziała co robię i żeby się nie bała, a w razie gdyby jej się to nie podobało żebym mógł od razu przerwać. Co prawda byłem świadom że technika ta miała inne zastosowanie i nie spodziewałem się jakichś powalających efektów, ale żywiłem nadzieję że w choć trochę sprawi że dziewczyna poczuje się lepiej. Głosem rozsądku okazał się Hiroshi proponując byśmy tutaj przenocowali, gdyż Kitsune jest osłabiona. Ja oczywiście nie miałem nic przeciwko, przywykłem do spania pod gołym niebem na odludziach i nie musiałbym nawet rozpalać ogniska tylko nazbierać więcej drwa, ale nie byłem przekonany czy spodoba się to dziewczynie. -Moim zdaniem to dobry pomysł, a tak swoją drogą jeśli mielibyśmy tutaj zostać to mam pytanie czy ty jesteś shinobi? -Zapytałem Hiroshiego pomijając kwestię dokąd zmierzamy, bo ta była mi zupełnie obojętne, a nie chciałem wypowiadać się za Kitsune. Od odpowiedzi chłopaka wiele zależało, chociażby dlatego że gdyby nim był to chciałbym się sprawdzić czy coś potrafię, w końcu nie miałem okazji widzieć na oczy shinobi z prawdziwego zdarzenia, ale także bardziej przechyliłoby to szalę odnośnie tego czy należy on do znanego rodu Hyuga czy też nie. -Bo jeśli nim jesteś to może chciałbyś nieco rozruszać stawy w ramach treningu.-Dodałem spostrzegając że pytanie mogło być niezbyt na miejscu zważając że shinobi często się zabijają z wielu różnych powodów.
  Ukryty tekst
0 x
Senju Hyojin

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Senju Hyojin »

Siedziała pod drzewem ciężko oddychając gapiąc się nadal w buty. Świat nie wirował już tak zawrotnie, a potworne ciepło jakie szalało w jej wnętrzu jakby ostygło i stało się bardziej spokojne. Przygryzła wargę dolną niezbyt zadowolona z sytuacji jaka ją spotkała. Gdyby teraz nie była tak osłabiona zapewne ruszyłaby dalej.
- Wszystko jest dobrze - odparła nie chcąc robić kłopotu chłopakom, którzy nie powinni się wcale przejmować jej sanem zdrowia. W końcu nie dość, że była nie miła to jeszcze zupełnie się nie znali. Czemu mieliby udzielać jej pomocy. To było dziwne, z reguły odmawiała pomocy, jednak nie była zbytnio w stanie się obronić przed Keionem, który składał pieczęci, a zielonkawa poświata zaczęła pulsować pokrywając w całości jego dłonie, po czym zaczął zbliżaj je do jej ciała. Poczuła przyjemny chłód, który docierał w głąb jej ciała jakby przez skórę mięśnie. Wszystkie tkanki. Uspokoiła się bardziej, a jej oddech nieco zwolnił, tak samo jak rytm serca, które wcześniej dudniło jak oszalała. Przymknęła oczy na krótką chwilę.
- Lepiej nie zostawać w lesie - odparła zupełnie poważnie jakby od tego zależało jej życie. Powody były bardziej trywialne niż mogli podejrzewać, ale nie wyjawiła ich jak do tej pory.
- Nie wiem gdzie, byle do miasta, bez zwierzchnictwa klanu - odparła. - Muszę zarobić nieco, więc liczę na lepsze zlecenia w tym rejonie. - spojrzała z zaciekawieniem w stronę chłopaka, do, którego było skierowane pytanie i czekała na odpowiedź.
0 x
Hyūga Hiroshi

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Hyūga Hiroshi »

Hiroshi zastanawiał się czy przystać na propozycję Keiona, który pozwolił mu na dalszą konsumpcję upolowanej i upieczonej zwierzyny. Faktycznie mięsa było aż nadmiar i szkoda było go zmarnować, jednak Brązowowłosy czułby się nieswojo.
- Nie lubię tak wyjadać komuś jedzenia, kiedy sam nawet nie pomogłem w polowaniu. W dodatku nawet się nie znamy, a ja zjawiając się tu ni z gruchy ni z pietruchy miał bym Ci zacząć zjadać upolowany posiłek? - odpowiedział towarzyszowi.
Białowłosy również zauważył, że z Czarnowłosą nie jest za dobrze. Podszedł do niej i po złożeniu paru pieczęci jego ręce pokryła zielona poświata, które następnie przyłożył do jej ciała. Dziewczyna nie chciała przyznać, że źle się czuje, choć wszystko na to wskazywało, jednak nie stawiała większych oporów przed pomocą Keiona.
- Jesteś medykiem? - zapytał zaciekawiony.
Po zakończonym leczeniu Białowłosy przystał na propozycję spania w lesie, jednakże Kitsune miała w związku z tym jakieś obawy i wolała pójść do wioski. Co ciekawe zmierzała do takiej, która nie była pod zwierzchnictwem jakiegokolwiek klanu. Czyżby nie przepadała za klanami? W związku z tym chłopak wolał się nie przyznawać, że pochodzi z rodu Hyuga. Dziwne było jednak to, że według jego podejrzeń sama dziewczyna mogła z jakiegoś klanu pochodzić, no ale może była wyrzutkiem?
- Co nieco potrafię. - odpowiedział Keionowi na jego pytanie.
- Tym bardziej powinniśmy tutaj zostać. Z tego co wiem najbliższa wioska należy do klanu Hyuga, a do następnej jest spory kawał drogi, a Ty naprawdę wyglądasz na zmęczoną. Jeżeli wszyscy trzej znamy się na ninjutsu to nic nam nie grozi, w dodatku ognisko już się pali, więc wystarczy nazbierać drewna na opał... Jeśli tak się boisz to mogę być na warcie. - odpowiedział dziewczynie i lekko się na koniec uśmiechnął, mając nadzieję, że znowu się nie obrazi, a odbierze to bardziej w żartobliwy sposób jak planował. W obecnej sytuacji to było najlepsze wyjście, zwłaszcza, że było już po południu, więc bezpieczniej było zostać w prowizorycznym obozie niż włóczyć się nocą po szlakach.
- Też bym chciał zarobić, ale praca na pewno zawsze się znajdzie, więc lepiej odpocznij i jutro z samego rana wyruszymy. - dodał.
Zdziwiło go jednak trochę pytanie Keiona. Ledwo się poznali, a ten już proponuje sparing?
- Wiesz, ledwo się poznaliśmy, a nie chciał bym, żebyś w ramach "przyjacielskiego treningu" nagle wbił mi kunai w krtań. - odpowiedział mu zachowując powagę. Może był nieco przewrażliwiony wobec nieznajomych, ale wolał dmuchać na zimne. Nie chciał też nikogo obrazić, zwłaszcza, że Białowłosy do tej pory wydawał się miły, ale miał nadzieję, że ten go zrozumie.
0 x
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 460
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Keion »

Byłem nieco zaskoczony faktem że dziewczyna pozwoliła, abym zastosował na niej moją technikę, gdyż spodziewałem się raczej że odtrąci z agresją moją dłoń. -A więc nie zawsze się złości.-Pomyślałem kończąc używanie mojej techniki zabierając dłoń od dziewczyny. -Skoro cię to martwi to może następnym razem to będziesz odpowiadał za jedzenie.-Odparłem spokojnie nie widząc problemu w tym żeby Hiroshi zjadał mój posiłek, ja niezbędne minimum już zjadłem, a od nadmiaru można nabawić się tylko nadwagi, która mi jako shinobii może zawadzać. Świadom że nie przemyślałem konsekwencji otwartej pomocy Kitsune musiałem przyjąć do świadomości że owa dwójka wiedziała o mnie więcej niżeli ja o nich. Nie była to zbyt komfortowa sytuacja i miałem lekkie obawy że może się przeciwko mnie obrócić. -Medykiem? Ha, nie powiedziałbym, potrafię tylko zwykłe sztuczki i bardzo daleko mi do medyka.-Skłamałem mając nadzieję że uwierzą że to co zrobiłem było tylko głupią sztuczką, gdyż medyk oznacza raczej kogoś bezbronnego, a ja wolałem by o mnie tak nie myśleli. Zaraz też wróciłem do ogniska chcąc zjeść jak najwięcej bo z rozmowy dwójki ciężko było wywnioskować jaka zapadnie decyzja, a nie wtrącałem się bo było mi to totalnie obojętne. Uśmiechnąłem się tylko gdy usłyszałem że Hiroshi chce stać na warcie, gdybyśmy mieli nocować nad wodospadem. Dopiero odmowa chłopaka mnie zainteresowała na tyle że postanowiłem się odezwać. -Nic tak nie buduje relacji między ludzkich jak wspólny trening, poza tym możemy się umówić że używamy, tylko i wyłącznie naszych nóg i rąk, bez żadnych ostrzy, ani innych takich zabawek. Wtedy jedyne co będzie nam groziło to siniaki, ale jeśli Cię to nie przekonuje i nadal się boisz o swoje życie to nie będę naciskał.-Powiedziałem z zadziornym uśmiechem, będąc przekonany że jego duma nie pozwoli mu teraz odmówić, no chyba że się pomyliłem i on tak naprawdę nie jest shinobii, a wtedy pewnie by olał dumę.
0 x
Senju Hyojin

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Senju Hyojin »

Hyojin w całej konwersacji zdawała się być na uboczu, niemal pominięta, ale to w sumie było jej na rękę, bo wolała zastygnąć w ruchu póki chłopak robił coś dziwnego ze swoją chakrą. Może każdy najmniejszy ruch mógł ją zabić? Tego nie była pewna, lecz jednak w końcu i do niej trafiła wypowiedź.
- Wykluczone - odparła krótko, gdy Keion zakończył swoją dziwaczną, medyczną terapię. Spojrzała na niego z lekkim niedowierzaniem, że zrobił coś zupełnie bezinteresownie, no i fakt, że posługiwał się odmiennymi technikami niż ona wprawił ją w osłupienie oraz lekkie zaciekawienie jego osobą. - Choćbym miała się czołgać, nie będę spać w lesie - zaprotestowała stanowczo i krótko. Co to za maniery? Spać na liściach, pod gołym niebem. Co prawda nastawała wiosna, ale noce nadal były zimne. Prócz tego kobieta potrzebowała kąpieli, dobrej, miękkiej pościeli, aby zasnąć jak człowiek, nie jak dzikie zwierzę. Wątpiła by ją mogli zrozumieć, ale nie oczekiwała tego, nawet nie próbowała się silić na wyjaśnienia, lecz oni wpadli na kolejny, genialny pomysł. "Sparing, no tak, nic nie zacieśnia męskich relacji jak mordobicie. Ponad eony ewolucji, a mężczyźni nadal są tacy sami, byleby się skuwać po ryjach." Spojrzała od niechcenia na Hyuugę a później Keiona.
- Jak chcecie się bić, to proszę bardzo, ale jak przesadzicie nie odseparuję was ani nawet nie załatam waszych ran - mruknęła i skrzyżowała ręce pod biustem. powinni być już w drodze, a nie siedzieć przy ognisku nad dziczyzną jak jakieś prymitywne ludy. "Czy oni kiedykolwiek słyszeli o łaźniach, kąpieli, cywilizowanym posiłku w karczmie i posłaniu?" Wcale nie zdziwiłoby ją to, jakby spali po stajniach na sianie, czy gołych deskach. "Prymitywizm." Rzuciła w myślach czekając na jakieś podjęcie decyzji przez nich.
0 x
Hyūga Hiroshi

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Hyūga Hiroshi »

Hiroshi pomyślał chwilę nad propozycją Keiona i postanowił na to przystać.
- W porządku, może tak być. Choć raczej nie jestem specjalistą w przygotowywaniu dziczyzny. - odpowiedział, lekko się zaśmiał i odkrajał sobie kolejny kawałek mięsa. Wydawało mu się to sprawiedliwe, więc czemu nie.
Białowłosy podobnie jak i Hyuga odpowiedział dość otwarcie i wymijająco na pytanie o medyka, co było zrozumiałe, w końcu dopiero się poznali, więc nikt nie chciał za bardzo mówić o sobie.
Hiroshi zdziwił się trochę jednak na ciętą odpowiedź Czarnowłosej. Aż tak bardzo się boi? Czy może po prostu nie lubi robactwa? Nie pasowało mu to do opisu shinobi, który powinien być przygotowany na spanie w każdych warunkach, a nie tylko czystej pościeli. Poza tym, spanie pod gołym niebem to sama frajda, ale kto zrozumie kobietę?
- A co, na ziemi będzie Ci zbyt niewygodnie? - zapytał lekko ironicznie, wcale nie oczekując odpowiedzi.
Skoro dama potrzebuje miękkiego posłania, to niech będzie. Akurat Brązowowłosemu to bez różnicy, przygoda to przygoda, a jeśli dziewczyna woli poświecić resztę sił na swój kaprys, to już jej własna wola.
- Niech Ci będzie, możemy iść do tej wioski. Mi to wszystko jedno, miałem po prostu na uwadze Twój stan. - dodał, już nieco przyjemniejszym tonem i zwrócił się do Keiona, który nadal podtrzymywał propozycję sparingu.
Jego wypowiedź nacisnęła dość na dumę chłopaka, ale zapewne to był jego zamierzony cel. Pytanie czy chciał go specjalnie sprowokować? Zresztą jeśli nawet, to Hiroshi tak naprawdę nie miał okazji walczyć z nikim pokroju shinobi, no może oprócz swojego ojca we wspólnych treningach podczas nauki technik, więc to mogło być całkiem niezła sytuacja do nabrania doświadczenia.
- Tak bardzo Ci na tym zależy, że aż sięgasz po prowokacje? - zapytał udając znudzonego.
- Ja nie wiem, znamy się góra dziesięć minut, a Ty już chcesz walczyć... - dodał, lekko kiwając głową.
- Z drugiej strony, to Kitsune dopiero co trenowała, a my się tylko objadamy. Możemy się więc spróbować, ale co powiesz na warunki do pierwszej krwi? Oczywiście bez głębokich ran, wystarczy nawet zadrapanie, z możliwością używania technik. - odpowiedział, rzucając swoją propozycją. Wiedział, że nie jest zbyt silny, więc walka bez używania czakry, czy choćby kunai była by na jego niekorzyść.
- Oo, czyżbyś jednak się o nas troszkę martwiła? Słoodkoo... - żartując zapytał dziewczynę na jej gadkę o bijatyce i szeroko się wyszczerzył.
Napił się tylko wody i wstał, zastanawiając się jaka będzie decyzja Keiona.
0 x
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 460
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Keion »

Nie wiedziałem jak można nie umieć nie przygotowywać dziczyzny bo nie potrzeba było tutaj żadnych umiejętności, wystarczył ostry nóż i w miarę sprawne nim posługiwanie się. Czyli w zasadzie coś co każdy shinobii powinien umieć, aż nadto dobrze by sobie poradzić. Uśmiechnąłem się również będąc pewien ze chłopak po prostu kłamie i się że mną droczy, a gdyby było inaczej to mogłem zawsze pokazać tej niedojdzie jak to się robi. Swoją drogą zaś upewniłem się że nie ma opcji żeby Kitsune zgodziła się przenocować tuż obok naszego ogniska, choćby nie wiem jakich argumentów użył Hiroshi. -Po prostu Cię sprawdzam, bo czuję że coś ukrywasz. Na mnie ten argument by nie podziałał bo nie mam wybujałej dumy jako shinobii.-Odparłem na zdanie o prowokacji, które było trafne, ale nie mogłem jawnie się przyznać co do tego ze ma rację. No właśnie znamy się tylko 10 minut, a ty już mówisz o walce, podczas której ma lać się krew, gdzie ja tylko chciałem potrenować z kimś kto z założenia jest w podobnej kondycji fizycznej.-Odparłem z skwaszoną miną, gdyż po prostu nie podobało mi się przekręcanie moich słów i interpretowanie ich na własny zupełnie inny sposób przez chłopaka. Zaś na słowa Kitsune uśmiechnąłem się nieco, bo nie było opcji by trzeba było mnie powstrzymać, choć co do tego nie mogłem być pewien Hiroshia. W końcu podniosłem się od ognia i ogniska wbijając w ziemię kunaj, który służył do krojenia mięcha. Nie chciałem go nawet używać, wahałem się czy będę w ogóle chciał użyć, którejś z moich broni, wiedziałem za to że chce zacząć bez nich. -Przegrany niesie wygranego na rękach do miasta.-Rzuciłem i odskoczyłem od ogniska na parę metrów, tak by to ono dzieliło mnie od Hiroshiego. Chwilę później stałem w lekkim rozkroku trzymając dłonie uniesione na wysokości klatki piersiowej z zaciśniętymi pięściami, czekając na ruch chłopaka mogący znaczyć ze chce już zaczynać.
0 x
Awatar użytkownika
Hitsukejin Shiga
Martwa postać
Posty: 2746
Rejestracja: 26 wrz 2017, o 20:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Hitsukejin Shiga »

0 x
Obrazek Aktualny wygląd fortecy-sana.
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.

Ekwipunek
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): Ozdobne tachi przy pasie, zbroja (+rękawice), kołczan i bełty na plecach, duża torba ze zwojami i namiot, maska, rękawica z pazurami, Kusza z systemem szpulowym na ręku, w formie rękawicy z bronią, oprócz torby ze zwojami - moneta Akuryo na szyi.
PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):Duża torba, a w niej:

Cztery puste manierki (od Hirokiego dwie, jedna po robieniu kompresu, jedna po wypiciu samemu.) Pozostałe manierki: Piąta u Chise, szósta u Harumi, siódma u Akaruiego, ósma u Hirokiego, dźwięwiąta u Juranu, dziesiąta w zwoju.

Mały zwój 2 - 5 spreparowanych notek (2,5 objętości), 5 notek świetlnych (2,5 objętości), 5 bombek chilli (10 objętości), 10 metrów łańcucha (100 objętości) - 115/150

Mały zwój 3. - 3 wybuchowych notek (1,5 objętości), pojemnik z formaliną duży i mały (40 objętości), szpony (20 objętości), mały zwój (10 objętości), 2 zabawne bombki dymne z konfetti i jedna z efektem czaszki (6 objętości), jadeitowy ozdobny zestaw medyczny (20 objętości) - 97,5/150

Mały zwój 4. - Dolne pól ciała Harumi.

Mały zwój 5. - Górne pół ciała Harumi.

Średni zwój 1 - Ciało Shikariego Nary.

Średni zwój 2. - 1 manierka z wodą (10 objętości), ogniskowy zestaw do gotowania (100 objętości), krzesiwo i hubka (15 objętości), 7 wakizashi (140 objętości) - 265/400.

Średni zwój 3. - Pełen wody z techniki Fuin no Mizu.

Średni zwój 4. - Pełen książek i dokumentów.

Średni zwój 5. - Pełen książek i dokumentów.
Statystyki
KEKKEI GENKAI: Fumetsu - Dar wyznawców Kultu krwawego Boga Jashina.
NATURA CHAKRY: Katon.
STYLE WALKI: Dwa style walki: Bukijutsu Chanbara oraz Taijutsu Rankanken
UMIEJĘTNOŚCI:
  • Wrodzona -
  • Brak.
  • Nabyta -
  • Brak.

PAKT:
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
  • SIŁA 70
    WYTRZYMAŁOŚĆ 77
    SZYBKOŚĆ 121
    PERCEPCJA 70
    PSYCHIKA 1
    KONSEKWENCJA 1 | 16
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 328
KONTROLA CHAKRY: A
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 107%
MNOŻNIKI: Brak.
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
  • NINJUTSU E
    GENJUTSU E
    STYLE WALKI
    • Chanbara S
    • Rankanken B
    • ---
    IRYōJUTSU A
    FūINJUTSU D
    ELEMENTARNE:
    • KATON A
      SUITON E
      FUUTON E
      DOTON E
      RAITON E
    KLANOWE B
Znane techniki
Fuinjutsu:
[ E] Fūin no Jutsu
[ D] Fūin no Mizu
[ D] Bakuryūgeki

Iryojutsu:
[ D] Chiyute no Jutsu
[ D] Katto no jutsu
[ C] Naosute no jutsu
[ C] Chakra Kogeki
[ C] Okasho
[ C] Tsutenkyaku
[ C-WT] Saikenchiku
[ B] Chakra no Mesu
[ B] Shikon no Jutsu
[ B] Saikan Chūshutsu no Jutsu
[ B-WT] Kasseika
[ B-WT] Bakushin
[ A] Ishoku
[ A] Shosen no jutsu
[ A] Ranshinsho
[ A] In’yu Shōmetsu
[ A] Kyori Chiyu no Jutsu

Ninjutsu:
[ E] Bunshin no Jutsu
[ E] Henge no Jutsu
[ E] Kai
[ E] Kawarimi no Jutsu
[ E] Kinobori no Waza
[ E] Suimen Hoko no Waza
[E] Nawanuke no Jutsu

Katon:
[ D] Katon: Hōsenka no Jutsu
[ D-WT] Katon: Yomi Seppun
[ C] Katon: Gōkakyū no Jutsu
[ C] Katon: Kasumi Enbu no Jutsu
[ C] Katon: Kaen Senpū
[ C] Katon: Ryūka no Jutsu
[ C] Katon: Endan
[ C] Katon: Kaengiri
[ B] Katon: Dai Endan
[ B] Katon: Karyu Endan
[ B] Katon: Karyudan
[ B] Katon: Benjigumo
[ B] Katon: Haiseikisho
[ B] Katon: Hibashiri
[ B] Katon: Hosenka Tsumabeni
[ B-WT] Katon: Hitsukejin
[ B-WT] Katon: Arashi Hinote
[ B-WT] Katon: Yomi Hando
[ A] Katon: Onidoro
[ A] Katon: Goryuka no jutsu
[ A] Katon: Suyaki no jutsu
[ A] Katon: Ryūen Hōka no Jutsu
[ A-WT] Katon: Yakitsuku Daichi
[ A-WT] Katon: Kutabare!

Bukijutsu Chanbara
[ D] Fūma Ninken
[ C] Mikazukigiri
[ C] Omotegiri

Taijutsu:
[ D] Dainamikku Akushyon
[ D] Dainamikku Entorī
[ D] Aian Kurōī
[ C] Hayabusa Otoshi
[ C] Kage Buyō
[ C] Shishi Rendan
[ C] Ushiro Hi-Ru
[ B] Doroppu Kikku
[ B] Hando Oda
[ B] Kosa Ho
[ B] Seishun Furu Pawa

Taijutsu - Rakanken
[ C] Assho
[ C] Gangeki
[ C] Hosho
[ C] Shogekisho
[ C] Shoshitsu
[ C] Tokken
[ B] Girochin Doroppu
Podręczna ściągawka zawartości zwojów:
Mały zwój 2 - 5 spreparowanych notek (2,5 objętości), 5 notek świetlnych (2,5 objętości), 5 bombek chilli (10 objętości), 10 metrów łańcucha (100 objętości) - 115/150

Mały zwój 3. - 5 wybuchowych notek (2,5 objętości), pojemnik z formaliną duży i mały (40 objętości) , 2 pigułki ze skrzepniętą krwią (2 objętości), szpony (20 objętości), mały zwój (10 objętości), 2 zabawne bombki dymne z konfetti i jedna z efektem czaszki (6 objętości), jadeitowy ozdobny zestaw medyczny (20 objętości) - 100,5/150

Mały zwój 4. - Dolne pól ciała Harumi.

Mały zwój 5. - Górne pół ciała Harumi.

Średni zwój 1 - Ciało Shikariego Nary.

Średni zwój 2. - 1 manierka z wodą (10 objętości), ogniskowy zestaw do gotowania (100 objętości), krzesiwo i hubka (15 objętości), 7 wakizashi (140 objętości) - 265/400.

Średni zwój 3. - Pełen wody z techniki Fuin no Mizu.

Średni zwój 4. - Pełen książek i dokumentów.

Średni zwój 5. - Pełen książek i dokumentów.
Mnisia maska jeżdzca.
Nazwa
Maska "Głód".
Typ
Ubranie, Maska
Objętość
Do noszenia na twarzy lub w torbie, 20
Waga Fūin
25
Opis Maska Głodu to prosty stosunkowo przedmiot. Zasłania całą twarz i jest dość gruba, przez co żeby ciężar jej był nieodczuwalny, a sama maska przyległa odpowiednio do ciała konieczne jest zawiązanie jej z tyłu głowy paskiem. Wykonana z wytrzymałej stali, oprze się większości broni miotanych, a także technik do rangi B włącznie, za wyjątkiem technik penetracyjnych, których efekt zostaje pod ocenę MG. Maska ma stosunkowo prostą budowę, ważna jest łuskowata pancerna struktura, cienkie otwory na oczy i rogi sponad oczu przypominające wydłużone oczy lub brwi. Maska głodu prezentuje się jak zdarta przednia część hełmu samuraja i tym w rzeczywistości jest - została oderwana z marionetki która była ciałem jeźdźca głodu - Kabuto.
Cena
600 ryou
Link do tematu postaci
KLIK!
Piękne ząbki Shigi.
Nazwa
Sumairu + Kiba
Typ
Unikat/Broń
Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.
Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.
Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.
Wytrzymałość
100 punktów
Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".
Link do tematu postaci
KLIK!
Nazwa
Suiseki - Krzesiwo
Typ
Dodatek
Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.
Zdobycie
300 za sztukę.
Link do tematu postaci
KLIK!
Senju Hyojin

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Senju Hyojin »

Kitsune siedziała na ziemi i nie musiała zbyt długo czekać na rozwój sytuacji, gdyż jako pierwszy ponownie odezwał się Hiroshi. Znowu rozmawiali o nic nie istotnych bzdetach jakim było pieczenie dziczyzny. Dziewczyna zwróciła oczy ku niebu jakby błagała bogów o ciekawsze towarzystwo kręcąc przy tym głową z dezaprobatą. "Cholera, z kim ja tu utknęłam, dzieciaki, które będą teraz sobie wzajemnie udowadniać, kto ma większego..." Westchnęła cicho.
- Na ziemi jest zimno, noce nadal są chłodne, nie będę ryzykować przeziębienia, poza tym, wszędzie pełza robactwo, dzikie zwierzęta... - uniosła brew patrząc na Hyuugę. Tak ciężko było pomyśleć, że prócz tego, że nie godzi się spać w lesie komuś o jej pochodzeniu, to pozostają względy bezpieczeństwa? Huh. No chyba, że chłopcy za nic mają sobie zapalenie płuc, czy atak watahy wilków. Niby ogień odstraszyłby je, ale właśnie. Co by się stało, gdyby zgasł? A co jeśli te dzikie psy są bardziej odważne niż sądzą ludzie? Nie chciała ryzykować. Chłopcy rzucili sobie wyzwania, ustalili stawkę, a Hyojin plasnęła czoło otwartą dłonią. "Kurwa". Nie zdążyła przekląć drugi raz w myślach, bo ziemia zaczęła lekko się kołysać, łopotać i trząść. Z gęstwiny wyłonił się dwumetrowy humanoid, może nawet człowiek, ale jego wygląd nie był ludzki. Przypominał pół zwierzę pół Tarzana na sterydach, który żarł testosteron chochlami od bigosu. Spojrzał na każdego z nich, a gdy jego wzrok spotkał się z Kitsune lekko zadrżała. Czyżby się go bała?
- Mhm.... - potwierdziła, że faktycznie potrzebuje czyjejś pomocnej dłoni. - Jasne, że tak, ale nie znam zbyt dobrego medyka od no... wiesz... - dosadnie pokazała mu, że jest nieco szmyrgnięty.
0 x
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
Hyūga Hiroshi

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Hyūga Hiroshi »

- Myślę, że każdy zawsze ma jakiś swój sekret, w tym również i Ty, bo sam zbyt wylewny nie jesteś. - odpowiedział chłopakowi.
- Ja też nie. Nie będę z Tobą walczył, bo mnie sprowokowałeś, a dlatego, że sam chce potrenować. Myślę, że lekkie skaleczenie kunaiem nie do końca równa się, jak to określiłeś, laniem krwi. Takie coś nie powinno być wyzwaniem dla medyka, no ale przecież nim nie jesteś. - uśmiechnął się zadziornie, dając mu do zrozumienia, że nie do końca wierzy w jego wcześniejsze słowa, tak jak i on nie wierzył do końca Hiroshiemu.
W międzyczasie wtrąciła się Kitsune, która faktycznie bała się robaków i zimna. - Co z niej za shinobi... - pomyślał sobie młody Hyuga, który już nie zamierzał na to odpowiadać, bo jeszcze by się pokłócili.
- Jeśli nie odpowiadają Ci takie warunki, to możemy zawalczyć w inny sposób, tylko sam coś zaproponuj. - dodał, ale zważywszy na to, że jego towarzysz wstał od ogniska zrozumiał, że przystał on na propozycję Brązowowłosego i zrobił to samo, oddalając się przy tym na jakieś dziesięć metrów od swojego już przeciwnika.
Otoczenie wydawało się być całkiem przystępne do walki. Pierwsze co, to po rozpoczęciu walki Hiroshi ruszył biegiem w swoją lewą stronę, aby zniknąć z pola widzenia Keiona chowając się tym samym za drzewem.
Następnie o ile to możliwe przeskakuje nad strumykiem i zbliża się jak najbliżej drzewa, by jeszcze bardziej móc się za nim skryć. Będąc przy nim wyciąga z kabury bombkę dymną i wyrzuca ją sobie pod nogi. Wtedy też może aktywować byakugana na tryb wokół siebie i jednocześnie przystąpić do zanurzania się w ziemię za pomocą Doton no Jutsu. Podczas tego uważnie obserwuje przeciwnika. Uważa na wyrzucone przez niego przedmioty, by móc w razie czego zrobić unik, jednak tak, by ten nie zobaczył jego oczu. Po zapadnięciu się pod ziemie kieruje się w stronę chłopaka jednocześnie schodząc na jakieś dwa metry głębokości (jeśli strumienie są głębsze to tak, by go nie zalało). Gdyby coś mogło zdemaskować jego byakugana to go dezaktywuje lub nie włącza. Jeśli przeciwnik niebezpiecznie by się zbliżył, niż ten zdążył by wykonać swój plan, to używa Kurama Himo Baindo, by go pochwycić w pnącza i uważając na jego ataki zbliża się i zamierza za pomocą wyciągniętego z kabury kunaia lekko naciąć mu skórę w dowolnym, dogodnym dla niego miejscu, by zakończyć pojedynek.

Użyte techniki:
Ranga D - Pierwszy stopień rozwoju Byakugana. Użytkownik od teraz jest w stanie aktywować swe Dōjutsu, co objawia się pojawieniem się delikatnych rys na tęczówkach oraz uwydatnieniem się żył wokół oczu. Dzięki tej umiejętności shinobi zyskuje wszystkie bonusy Białych Oczu, a co z tym idzie - dostaje on możliwość opanowania pierwszych technik swego klanu. Nie jest to na razie zbyt wiele, ale nawet teraz odpowiednio użyte mogą wpłynąć na wynik walki.
Zasięg
Koszt Chakry E: 8% | D: 6% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: niezauważalne (1/2 podtrzymanie)
Bonus
+10 percepcji przy aktywowanym Byakuganie
Nazwa
Doton no Jutsu
Pieczęci
Brak
Zasięg
Dowolny
Koszt
E: 14% | D: 12% | C: 10% | B: 8% | A: 6% | S: 4% | S+: 2% (1/2 na turę)
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Jedna z prostych technik Dotonu. Polega ona na wytworzeniu dziury w ziemi, do której szybko wskakujemy, a następnie przemieszczamy się pod ziemią. W ten sposób można uniknąć ataku i zarazem zaatakować niespodziewanie przeciwnika. Dzięki temu można zadać ostateczny cios, albo oszałamiający na tyle, że dalsza walka będzie problemem dla ofiary.
Nazwa
Kurama Himo Baindo
Pieczęci
Baran
Zasięg
15 metrów
Koszt
E: 36% | D: 28% | C: 20% | B: 16% | A: 12% | S: 8% | S+: 4%
Dodatkowe
Brak dodatkowych wymagań
Opis Specyficzne jutsu, które jednak pozwala unieruchomić przeciwnika i ułatwia nam tym samym wyeliminowanie go. Po uruchomieniu jutsu, wokół oponenta (bądź oponentów) pojawiają się ogromne pnącza czegoś w rodzaju groszku, które po chwili atakują i ściśle obwiązują przeciwnika, uniemożliwiając mu ruch. W międzyczasie, użytkownik techniki rozpływa się dosłownie w powietrzu, znikając całkowicie by pojawić się zaraz w jednym z strąków mając pełne pole do popisu jak zabić swojego przeciwnika.
Statystyki:
SIŁA 1
WYTRZYMAŁOŚĆ 21
SZYBKOŚĆ 41
PERCEPCJA 19
PSYCHIKA 65
KONSEKWENCJA 3
Użyte przedmioty: 1x bombka dymna
Czakra: 102% (odejmę w następnym poście w zależności od tego co zostanie użyte)
0 x
Awatar użytkownika
Hitsukejin Shiga
Martwa postać
Posty: 2746
Rejestracja: 26 wrz 2017, o 20:12
Wiek postaci: 20
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Forteca-san. Po lepszy pogląd kierować się do podpisu.
Widoczny ekwipunek: Na plecach wypełniony kołczan i torba, z namiotem na torbie. Do tego na jednej ręce kusza, na drugiej pazurzasta rękawica. No i oczywiście zbroja, maska, bandaże i pełen fortecowy ekwipunek.

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Hitsukejin Shiga »

0 x
Obrazek Aktualny wygląd fortecy-sana.
Uśmiech normalny, nie od ucha do ucha, ale jednak kły zwierzęce, kły bestii ze stali - ostatnie zęby jaśniejsze. Całe ciało owinięte bandażami. Mocne buty, rękawice z płytami na dłoniach. Na lewym ręku widoczna kusza z systemem szpulowym. Na prawym ręku pazurzasta, przerażająca rękawica. Na plecach u boku wypełniony kołczan, na biodrze duża torba, a na niej zwinięty namiot. Ogólnie całe ciało opancerzone pancerzem Shinobi, a na głowie, prócz bandaży wszystko ukrywających (Chyba, że jasno zaznaczone, że jest inaczej), znajduje się maska jeżdzca głodu.

Ekwipunek
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): Ozdobne tachi przy pasie, zbroja (+rękawice), kołczan i bełty na plecach, duża torba ze zwojami i namiot, maska, rękawica z pazurami, Kusza z systemem szpulowym na ręku, w formie rękawicy z bronią, oprócz torby ze zwojami - moneta Akuryo na szyi.
PRZEDMIOTY SCHOWANE (NIEWIDOCZNE):Duża torba, a w niej:

Cztery puste manierki (od Hirokiego dwie, jedna po robieniu kompresu, jedna po wypiciu samemu.) Pozostałe manierki: Piąta u Chise, szósta u Harumi, siódma u Akaruiego, ósma u Hirokiego, dźwięwiąta u Juranu, dziesiąta w zwoju.

Mały zwój 2 - 5 spreparowanych notek (2,5 objętości), 5 notek świetlnych (2,5 objętości), 5 bombek chilli (10 objętości), 10 metrów łańcucha (100 objętości) - 115/150

Mały zwój 3. - 3 wybuchowych notek (1,5 objętości), pojemnik z formaliną duży i mały (40 objętości), szpony (20 objętości), mały zwój (10 objętości), 2 zabawne bombki dymne z konfetti i jedna z efektem czaszki (6 objętości), jadeitowy ozdobny zestaw medyczny (20 objętości) - 97,5/150

Mały zwój 4. - Dolne pól ciała Harumi.

Mały zwój 5. - Górne pół ciała Harumi.

Średni zwój 1 - Ciało Shikariego Nary.

Średni zwój 2. - 1 manierka z wodą (10 objętości), ogniskowy zestaw do gotowania (100 objętości), krzesiwo i hubka (15 objętości), 7 wakizashi (140 objętości) - 265/400.

Średni zwój 3. - Pełen wody z techniki Fuin no Mizu.

Średni zwój 4. - Pełen książek i dokumentów.

Średni zwój 5. - Pełen książek i dokumentów.
Statystyki
KEKKEI GENKAI: Fumetsu - Dar wyznawców Kultu krwawego Boga Jashina.
NATURA CHAKRY: Katon.
STYLE WALKI: Dwa style walki: Bukijutsu Chanbara oraz Taijutsu Rankanken
UMIEJĘTNOŚCI:
  • Wrodzona -
  • Brak.
  • Nabyta -
  • Brak.

PAKT:
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
  • SIŁA 70
    WYTRZYMAŁOŚĆ 77
    SZYBKOŚĆ 121
    PERCEPCJA 70
    PSYCHIKA 1
    KONSEKWENCJA 1 | 16
SUMA ATRYBUTÓW FIZYCZNYCH: 328
KONTROLA CHAKRY: A
MAKSYMALNE POKŁADY CHAKRY: 107%
MNOŻNIKI: Brak.
POZIOM ROZWOJU DZIEDZIN NINPŌ:
  • NINJUTSU E
    GENJUTSU E
    STYLE WALKI
    • Chanbara S
    • Rankanken B
    • ---
    IRYōJUTSU A
    FūINJUTSU D
    ELEMENTARNE:
    • KATON A
      SUITON E
      FUUTON E
      DOTON E
      RAITON E
    KLANOWE B
Znane techniki
Fuinjutsu:
[ E] Fūin no Jutsu
[ D] Fūin no Mizu
[ D] Bakuryūgeki

Iryojutsu:
[ D] Chiyute no Jutsu
[ D] Katto no jutsu
[ C] Naosute no jutsu
[ C] Chakra Kogeki
[ C] Okasho
[ C] Tsutenkyaku
[ C-WT] Saikenchiku
[ B] Chakra no Mesu
[ B] Shikon no Jutsu
[ B] Saikan Chūshutsu no Jutsu
[ B-WT] Kasseika
[ B-WT] Bakushin
[ A] Ishoku
[ A] Shosen no jutsu
[ A] Ranshinsho
[ A] In’yu Shōmetsu
[ A] Kyori Chiyu no Jutsu

Ninjutsu:
[ E] Bunshin no Jutsu
[ E] Henge no Jutsu
[ E] Kai
[ E] Kawarimi no Jutsu
[ E] Kinobori no Waza
[ E] Suimen Hoko no Waza
[E] Nawanuke no Jutsu

Katon:
[ D] Katon: Hōsenka no Jutsu
[ D-WT] Katon: Yomi Seppun
[ C] Katon: Gōkakyū no Jutsu
[ C] Katon: Kasumi Enbu no Jutsu
[ C] Katon: Kaen Senpū
[ C] Katon: Ryūka no Jutsu
[ C] Katon: Endan
[ C] Katon: Kaengiri
[ B] Katon: Dai Endan
[ B] Katon: Karyu Endan
[ B] Katon: Karyudan
[ B] Katon: Benjigumo
[ B] Katon: Haiseikisho
[ B] Katon: Hibashiri
[ B] Katon: Hosenka Tsumabeni
[ B-WT] Katon: Hitsukejin
[ B-WT] Katon: Arashi Hinote
[ B-WT] Katon: Yomi Hando
[ A] Katon: Onidoro
[ A] Katon: Goryuka no jutsu
[ A] Katon: Suyaki no jutsu
[ A] Katon: Ryūen Hōka no Jutsu
[ A-WT] Katon: Yakitsuku Daichi
[ A-WT] Katon: Kutabare!

Bukijutsu Chanbara
[ D] Fūma Ninken
[ C] Mikazukigiri
[ C] Omotegiri

Taijutsu:
[ D] Dainamikku Akushyon
[ D] Dainamikku Entorī
[ D] Aian Kurōī
[ C] Hayabusa Otoshi
[ C] Kage Buyō
[ C] Shishi Rendan
[ C] Ushiro Hi-Ru
[ B] Doroppu Kikku
[ B] Hando Oda
[ B] Kosa Ho
[ B] Seishun Furu Pawa

Taijutsu - Rakanken
[ C] Assho
[ C] Gangeki
[ C] Hosho
[ C] Shogekisho
[ C] Shoshitsu
[ C] Tokken
[ B] Girochin Doroppu
Podręczna ściągawka zawartości zwojów:
Mały zwój 2 - 5 spreparowanych notek (2,5 objętości), 5 notek świetlnych (2,5 objętości), 5 bombek chilli (10 objętości), 10 metrów łańcucha (100 objętości) - 115/150

Mały zwój 3. - 5 wybuchowych notek (2,5 objętości), pojemnik z formaliną duży i mały (40 objętości) , 2 pigułki ze skrzepniętą krwią (2 objętości), szpony (20 objętości), mały zwój (10 objętości), 2 zabawne bombki dymne z konfetti i jedna z efektem czaszki (6 objętości), jadeitowy ozdobny zestaw medyczny (20 objętości) - 100,5/150

Mały zwój 4. - Dolne pól ciała Harumi.

Mały zwój 5. - Górne pół ciała Harumi.

Średni zwój 1 - Ciało Shikariego Nary.

Średni zwój 2. - 1 manierka z wodą (10 objętości), ogniskowy zestaw do gotowania (100 objętości), krzesiwo i hubka (15 objętości), 7 wakizashi (140 objętości) - 265/400.

Średni zwój 3. - Pełen wody z techniki Fuin no Mizu.

Średni zwój 4. - Pełen książek i dokumentów.

Średni zwój 5. - Pełen książek i dokumentów.
Mnisia maska jeżdzca.
Nazwa
Maska "Głód".
Typ
Ubranie, Maska
Objętość
Do noszenia na twarzy lub w torbie, 20
Waga Fūin
25
Opis Maska Głodu to prosty stosunkowo przedmiot. Zasłania całą twarz i jest dość gruba, przez co żeby ciężar jej był nieodczuwalny, a sama maska przyległa odpowiednio do ciała konieczne jest zawiązanie jej z tyłu głowy paskiem. Wykonana z wytrzymałej stali, oprze się większości broni miotanych, a także technik do rangi B włącznie, za wyjątkiem technik penetracyjnych, których efekt zostaje pod ocenę MG. Maska ma stosunkowo prostą budowę, ważna jest łuskowata pancerna struktura, cienkie otwory na oczy i rogi sponad oczu przypominające wydłużone oczy lub brwi. Maska głodu prezentuje się jak zdarta przednia część hełmu samuraja i tym w rzeczywistości jest - została oderwana z marionetki która była ciałem jeźdźca głodu - Kabuto.
Cena
600 ryou
Link do tematu postaci
KLIK!
Piękne ząbki Shigi.
Nazwa
Sumairu + Kiba
Typ
Unikat/Broń
Opis Sumairu oraz Kiba to dwa oddzielne przedmioty, a raczej zestawy przedmiotów łączące się w jedną upiorną całość. Po rozcięciu swoich policzków i ust, poszerzając uśmiech niczym przy "uśmiechu kota Cheshire", użytkownik Sumaire zakłada sobie dwie trójkątne nakładki z nierdzewiejącego metalu w które wchodzi rozdarta skóra - taki separator w postaci ruchomych metalowych łuków nie pozwala skórze się zregenerować i policzkom zrosnąć, zostawiając użytkownikowi niesamowicie wielki i szeroki uśmiech (który jednak nie odsłania zębów, jeśli mamy zamknięte usta - uśmiech jest po prostu znacznie dłuższy wtedy niż u normalnych śmiertelników), co przy okazji pozwala znacznie szerzej otwierać usta. Kiba to para szczęk, dolna i górna, składające się z takich samych pod względem ilości zębów co normalne ludzkie, jednak te zęby są wykonane z nierdzewiejącego metalu i mają bardzo ostre, spiczaste kształty niczym kły zwierzęcia lub potwora, co pozwala z łatwością szarpać oraz rwać mięso i cieńsze materiały. Zęby niestety muszą być wyrywane jeden po jednym, a potem kły wkręcane na śrubach w mięso jedno po drugim. Na dziąsłach na stałe zostają zamontowane metalowe okowy w formie gwintowanego otworu na wkręcenie kła, ale także pełniące role stopera powstrzymującego odrost zwykłego zęba.
Właściwości Sumairu zwiększa możliwości rozwarcia ust, co pozwala na większe i głębsze ugryzienia, Kiba pozwala wyrywać i rwać gryziony materiał ze względu na ostrość kłów i ich twardość.
Dodatkowe Aby poprawnie wykorzystać Sumairu oraz Kibę użytkownik musi posiadać iryojutsu lub regenerację pozwalającą na bardzo sprawne zregenerowanie tkanek do wsadzonych łuków Sumairu oraz do zregenerowania dziąseł by Kiba były w stu-procentach użyteczne.
Wytrzymałość
100 punktów
Zdobycie
500 ryou + misja C na "zamontowanie".
Link do tematu postaci
KLIK!
Nazwa
Suiseki - Krzesiwo
Typ
Dodatek
Opis Suiseki to nic innego jak specjalny kieł/ząbek który montuje się zamiast zwykłego stalowego kła do istniejącej już, zamontowanej w szczęce szyny z otworami - do gotowego produktu Kiba. Suiseki jest stworzony z magnezu który uderzając o zwykły metal - pocierając, uderzając i tak dalej, wystarczy kłapnięcie zębami - krzesi dużą ilość iskier co pozwala podpalać łatwopalne płyny/gazy jeśli te są w zasięgu do 25 cm od ust użytkownika krzeszącego iskry.
Zdobycie
300 za sztukę.
Link do tematu postaci
KLIK!
Awatar użytkownika
Keion
Posty: 460
Rejestracja: 3 kwie 2018, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Szare włosy, szczupły w miarę wysoki, ma wcięcia koloru czerwonego na twarzy
Widoczny ekwipunek: Kabura z prawej strony na udzie i torba na lewym pośladku.
GG/Discord: Keion#4512

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Keion »

-Oczywiście że mam jakieś sekrety, ale póki co niczego przed wami nie zataiłem.-Zastanowiłem się przez chwilę nim odpowiedziałem na zarzuty Hiroshiego, będąc pewnym że w od różnieniu do niego nie mam sobie nic do zarzucenia.
-Jeszcze przed chwilą nie chciałeś trenować...-Spojrzałem na chłopaka z wyrazem twarzy jakbym przyłapał małe dziecko na kradzieży cukierków. -A więc chodzi o to że powiedziałem iż nie jestem medykiem?-Uśmiechnąłem się przez chwilę. -Powiedziałem że nim nie jestem bo moje umiejętności lecznice uważam za bardzo słabe. Mogę sobie poradzić z takim skaleczeniem od kunaja, ale też nie muszę to zależy od rany i będę potrzebował do tego bandaży moje techniki na niewiele się zdadzą.-Tym razem jednak uśmiech zszedł z mojej twarzy i z lekkim przygnębieniem spojrzałem z ziemię. Taka niestety była prawda, nie byłem w stanie ratować ludzkiego życia, jedynie leczyć niewielkie rany i urazy, a to było wciąż za mało żeby móc nazywać się medykiem. Jednakże teraz co innego było ważniejsze chciałem sprawdzić się, czy przynajmniej jako shinobii coś potrafię czy również jestem do niczego jak medyk. Widziałem że Hiroshii jest już prawie gotowy, obserwowałem jego każdy krok jak się oddala na odległość dziesięciu metrów, nie zapominając przy tym o otoczeniu, które podobno ogrywało znaczącą rolę w każdej bitwie. Z niecierpliwieniem czekałem momentu, aż ruszy by również zacząć i w końcu się stało, Hiroshi ruszył ku drzewu po swojej lewej stronie zaraz znikając z zasięgu mojego wzroku. Od razu jak tylko zauważyłem że chce się schować za drzewem wyciągnąłem z torby na lewym pośladku 2 shurikeny i cisnąłem nimi chcąc przeciąć mu drogę. Wiedziałem że szanse są na to nikłe, ale po prostu od samego początku chciałem wywierać na nim presję. Dopiero gdy schował za drzewem ja również ruszyłem biegiem z miejsca, żeby nie oberwać czymś wycelowanym w miejsce w którym przed chwilą stałem.
  Ukryty tekst
  Ukryty tekst
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE):
Opaska na czole, Kabur na prawym udzie, Torba na lewym pośladku
Nazwa
Shuriken
Typ
Broń miotana
Styl
Seido
Rozmiary
Opis <span style="display: block; margin: 0; padding: 0; text-align: justify;">Czteroramienna gwiazda wykonana z zaostrzonego metalu. Stanowi podstawowy element wyposażenia każdego, kto chciałby określać się mianem ninja. Podstawowym sposobem użycia, jest rzut w kierunku oponenta w celu zranienia. Wykonywany jest on specjalną techniką; gwiazdkę chwyta się pomiędzy palcami i wykonuje energiczny wymach całą ręka. Wbrew pozorom broń ta jest w stanie wyrządzić stosunkowo spore szkody, zwłaszcza użyta w większej ilości. Oprócz podstawowego zastosowania może posłużyć za prowizoryczną "zasłonę" odwracającą uwagą oponenta. Pozwala to na złapanie odrobiny oddechu w walce czy na przygotowanie znacznie mocniejszego ataku. Krótko: wszechstronna broń, którą musi posiadać absolutnie każdy, chociaż w tej niewielkiej ilości.
Wariant dostępny jedynie dla członków klanu Ayatsuri: Ta wersja nie posiada otworu umożliwiającego komfortowe trzymanie przez Shinobi, a także jest nieco cieńsza i wymaga więcej siły do nadania odpowiedniego momentu obrotowego - przez co nadaje się tylko do wyrzutni zamontowanych w kukiełkach.</span>
Wymagania
Cena
10 Ryō za sztukę / 6 Ryō za sztukę w wariancie dla Ayatsuri
0 x
Awatar użytkownika
Yamanaka Inoshi
Postać porzucona
Posty: 3434
Rejestracja: 12 lut 2018, o 22:35
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: - Akcent Karmazynowych szczytów - Francuski
- Blond włosy długością do ramion
- Zielone oczy - w stylu Yamanaka
- Wzrost 161
- Łuskowaty kombinezon
- Widoczne bandaże na dłoniach.
Widoczny ekwipunek: Stalowe elementy pancerza, maska
Duży miecz na plecach
Plecak
Kabura z prawej strony na udzie.
GG/Discord: Tario#3987/64789656
Multikonta: Hoshigaki Maname
Aktualna postać: Jun
Lokalizacja: Soso

Re: Wodospad Mędrca

Post autor: Yamanaka Inoshi »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kyuzo”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość