Miasteczko Utemi

Druga co do wielkości prowincja Karmazynowych Szczytów od wieków znajduje się pod opieką słynnego Rodu Hyūga, który bardzo dokładnie dba o rozwój wewnątrz swego kraju, a także o bezpieczeństwo granic - zważając na sąsiedztwo z niezbadaną powierzchnią lądową (znaną pod nazwą Głębokich Odnóg) na południowym zachodzie. Podobnie jak w pozostałych prowincjach Karmazynowych Szczytów, dominuje tutaj krajobraz górzysty i roślinność wysokogórska, lecz Kyuzo może pochwalić się bogatszą fauną - wiele zwierząt chętnie poszukuje kryjówek w głębokich jaskiniach prowincji, chroniąc się przed dość kapryśną pogodą.
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Tamaki Hyūga »

Widząc że mój pierwszy atak nie przyniósł tak dobrego skutku jak oczekiwałam i przeciwnikowi udało się wznieść gardę dodatkowo niebezpieczną przez dziwne techniki rudego stwierdziłam że muszę dalej wykorzystywać przewagę jaką daje mi moja mgła. Wykorzystując impet okrążam rosłego mężczyznę tak aby cielesny topór nie stał mi na drodze i ponownie próbuję użyć techniki Hakke Jūroku Shō, tyle że tym razem w plecy przeciwnika. Jeżeli mój atak się powiedzie to wracam do mojego pierwotnego planu i kontynuuje mój plan atakowania go w stylu Jūken celując w odkryte witalne punkty, organy takie jak nerki czy wątrobę, tak aby je uszkodzić i w ten sposób jak najbardziej zaszkodzić rudemu.
Czułam jak w moich krew buzuje w moich żyłach. Serce waliło jak młotem, adrenalina robiła swoje, czułam się jakbym miała w tej walce dokonywać najbardziej monolitycznych dokonań w swoim życiu. Pierwszy wielki sprawdzian moich umiejętności w którym wiedziałam że jak się nie uda to będzie bardzo źle, jednak to tylko sprawiało że czułam się jeszcze bardziej zmotywowana. Nie było nic innego, tylko ja i mój przeciwnik. Odcięłam się zupełnie od reszty otoczenia pozostawiając Hisokamaru resztę, przynajmniej dopóki nie uda mi się poradzić z prawdopodobnie największym przeciwnikiem jaki póki co nam grozi.
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Hisokamaru
Gracz nieobecny
Posty: 91
Rejestracja: 18 maja 2019, o 17:56
Wiek postaci: 16
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: 172cm, długie kruczoczarne zaniedbane włosy, białe oczy
Widoczny ekwipunek: Torba, biały szal

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Hisokamaru »

Grubas, a raczej Takeda uciekł nim chłopak zdążył zrealizować plan. Ponad to Hanzo nie zauważył ciśniętego mu prezentu. Serce przyspieszało tępa wraz ze wzrostem napęcia. Nadal kryjąc się we mgle chłopak cisnął kunai celując w gardło stojącego najbliżej lewej strony wyjścia osiłka. Nie zwracając już uwagi na stojącą za nim Tamaki wyjął kolejne dwa noże z torby. Korzystając jeszcze z bycia nie zauważonym zatrzymał się i wycelował kolejnym kunaiem w tłów drugiego strażnika, próbując go raczej zatrzymać niż zabić. W miare rozprzestrzeniania się mgły zaczął podążać za uciekającym zapewne na zewnątrz Takedą. Na skraju magazynu ukryty we mgle zatrzymąl się na sekunde, a jego twarz rozpromieniła się w uśmiechu. Takeda był dokładnie tam, gdzie tego potrzebował. Nie zwlekając złorzył pieczęcie i aktywował technike Doryuso kilka metrów przed uciekającym Takedą. Choć kolec skierowany był w stronę wąsacza, choć przez odległośc nie miał na celu trafić grubego a raczej go przestraszyć i zwrócić do ucieczki spowrotem do magazynu. Wtedy Hisokamaru zaczął zapadać się pod ziemię aktywując Moguragakure no Jutsu, po czym skierował się w stronę Takedy, próbując go złapać w Shinjū Zanshu no Jutsu. Jeśli uda mu się złapać grubego pod ziemie, chłopak wyjmuje ostatni kunai przykładając go do gardła grubasa i krzyczy -WSZYSCY SPOKÓJ BO ZARŻNE GRUBEGO JAK ŚWINIE! LICZE DO TRZECH, RAZ... DWA...- odliczając powoli, czekając na to aż sam Takeda wyda rozkaz swoim podwładnym. Trudno było mu się powstrzymać od śmiechu. Nie zabawnego, a wywodzącego się raczej z euforii ferworu walki w której się znajdował. Z początku bał się, że będzie bezużyteczny nie mając dostępu do swojego żywiołu, a tu grubas sprawił mu taki prezent.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Masako
Martwa postać
Posty: 638
Rejestracja: 11 kwie 2019, o 20:07
Wiek postaci: 20
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Niska, w miarę szczupła dziewczyna o bladej cerze i ciemnych, krótkich włosach do ramion. Ubrana w lekkie, bure kimono oraz narzuconą na nie kamizelkę. Na głowie nosi słomkowy kapelusz, a w ustach niemal zawsze ma fajkę.
Multikonta: Hoshigaki Toshiko, Hanuman

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Uchiha Masako »






0 x
Głos

Prowadzone misje:
  1. Ślad popiołu - Rozdział 3 - (C) Katakuri