Miasteczko Utemi

Druga co do wielkości prowincja Karmazynowych Szczytów od wieków znajduje się pod opieką słynnego Rodu Hyūga, który bardzo dokładnie dba o rozwój wewnątrz swego kraju, a także o bezpieczeństwo granic - zważając na sąsiedztwo z niezbadaną powierzchnią lądową (znaną pod nazwą Głębokich Odnóg) na południowym zachodzie. Podobnie jak w pozostałych prowincjach Karmazynowych Szczytów, dominuje tutaj krajobraz górzysty i roślinność wysokogórska, lecz Kyuzo może pochwalić się bogatszą fauną - wiele zwierząt chętnie poszukuje kryjówek w głębokich jaskiniach prowincji, chroniąc się przed dość kapryśną pogodą.
Awatar użytkownika
Khusara Hatakame
Gracz nieobecny
Posty: 312
Rejestracja: 28 sty 2018, o 14:29
Wiek postaci: 23
Ranga: Wyrzutek D
Krótki wygląd: Długie czarne włosy częstą zawiązane w kucyk, dość wysoki i umięśniony, duży spokój i opanowanie.
Widoczny ekwipunek: Torba zawieszone przy prawym udzie, tantō w pochwie po lewej stronie przy pasie i ostrze Okami no Kiba zawieszone po lewej stronie nad Tantō

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Khusara Hatakame »

Gdy podróż dobiegała końca dotarłem do cichego i spokojnego miasteczka Utemi. Można było wyczuć otwarty i luźny styl życia mieszkańców którzy nie przejmowali się problemami innych żyjąc sobie w zaciszu. Miasto to uniknęło wielu wojen jak i lokalnych konfliktów. Ludzie choć w większości z niewielkim dobytkiem w porównaniu do lokujących w miasteczku bogaczy nie przejmowali się tak jutrem jak i tym co będzie jeśli zabraknie czegoś w przyszłości. Szedłem sobie ulicami miasta szukając miejsca docelowego gdzie miała trafić niesiona przeze mnie zgrabna paczka. Po pomocy kilku z mieszkańców miasteczka dotarłem do nowo pomalowanego domu który nie ukrywał swego podeszłego już wieku o którym świadczyły podpróchniałe gdzie nie gdzie szczerbate deski schodków. Dwaj młodzieńcy siedząc przy domie grali w Shogi przekrzykując się od czasu do czasu. Widać było po charakterystycznych białych szerokich powiekach i czarnych włosach że chłopcy również jak i Kobieta której miałem doręczyć przesyłkę są z klanu Hyuuga. Gdy po chwili jeden z chłopców spostrzegł zbliżającego się mnie i zaczął szarpać za ramie siedzącego obok niego drugiego chłopaka. Gdy podszedłem bliżej uboje już skupili na mnie wzrok a jeden z nich zapytał po co tu przyszedłem.
Rozglądając się lekko z pod bambusowego kapelusza odpowiedziałem
-Szukam pewnej wdowy z klanu Hyuuga która powinna tutaj mieszkać, mam dla niej ważną paczkę- po czym z pewnością że dowiem się czegoś oczekiwałem na wskazówki od stojących przede mną młodzieńców.
0 x
Obrazek
''Nie potrafię uciec śmierci, jednakże mogę pozbyć się strachu przed nią.''
Awatar użytkownika
Hayami Akodo
Posty: 1279
Rejestracja: 20 sie 2017, o 15:45
Wiek postaci: 26
Ranga: Samuraj
Krótki wygląd: https://imgur.com/a/9wDbR
- po lewej stronie aktualne ubranie Hayamiego,
plus kremowy płaszcz i czarne rękawiczki bez palców
- długa blizna na piersi po pojedynku z Megumi Ishidą
- blizna na prawej nodze po walce pod Murem
Widoczny ekwipunek: - włócznia yari
- katana
- plecak
Multikonta: brak
Aktualna postać: Hayami Akodo

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Hayami Akodo »


_________________________________________________________________________________________________________
Napisz post powrotny na szlaku transportowym - wracasz teraz do domu, do Shigashi no Kibu, a potem mi o tym meldujesz i ja piszę posta tu: tutaj!
0 x
Obrazek though my body may decay on the isle of Ezo
my spirit guards my lord in the east


voice |PH| theme | bank | vibe 1|vibe 2
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Kakita Asagi »

0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Ayame

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Ayame »

Kręcąc się po stolicy, Ayame nie natrafiła na żadne konkretne zlecenie, dlatego też postanowiła wybrać się do pobliskiego miasteczka Utemi, aby sprawdzić, czy może tam mieszkańcy nie potrzebują pomocy. Ostatnio pomagała im w umacnianiu wioski i zabezpieczaniu jej przed powodzią, więc warto było się tam znowu wybrać i sprawdzić, jak sobie radzą i czy nie znalazłaby się jakaś dodatkowa praca dla niej. Warto było popytać, skoro nic lepszego nie było do roboty.
Jak na jesienną porę roku, pogoda dopisywała i można było podczas drogi podziwiać piękne kolory liści na drzewach, mieniące się w promieniach słońca. Czuło się jednak aurę, że niedługo pogoda zmieni się, więc zapewne pod wieczór trochę popada. Górzysty teren miał to do siebie, że pogoda często się zmieniała i do tego naprawdę gwałtownie, więc należało być przygotowanym zarówno na przyjemne słońce, jak i na mniej przyjemny deszcz. Póki co, kunoichi nie musiała się przejmować tym drugim, skacząc z gałęzi na gałąź wzdłuż szlaku, prowadzącego do Utemi.
Pogodą nie musiała się przejmować, jednak to, co zaraz miała ujrzeć przed sobą, nie było tym, wobec czego można przejść obojętnie, a przynajmniej ona by nie potrafiła. Gdy skończyły jej się drzewa, zeskoczyła na szlak i dalej już biegła drogą, aż dotarła do drewnianego mostu, przerzuconego nad przepaścią, kończącą się rwącą rzeką ze skalistym dnem. Mogło się zakręcić w głowie od takiego widoku w dół, jednak nie to przeraziło Ayame, a mężczyzna, który najpierw spoglądał smętnym wzrokiem w dół na spienioną toń, by następnie zacząć się wspinać na barierkę z wyraźnym zamiarem samobójczego skoku. Serce kunoichi zamarło ze zgrozy i momentalnie rzuciła się w stronę samobójcy, najszybciej jak tylko mogła, w ostatniej chwili łapiąc go za rękę, nogę, ubranie na karku, czy co tam akurat miała najszybciej pod ręką. Dzięki swojej szybkości, udało jej się zdążyć na czas, zaś jej siła pozwoliła bez problemu przytrzymać mężczyznę, a potem z powrotem wciągnąć na most. Dysząc ciężko, z boleśnie tłukącym się sercem w piersi, spojrzała na nieznajomego z przerażeniem w oczach. Bycie świadkiem takiego zdarzenia było naprawdę traumatycznym przeżyciem. To cud, że akurat była w pobliżu i zdążyła na czas.
- Dlaczego chciał Pan odebrać sobie życie? - Zapytała z rozpaczą w głosie.
Cóż, było wiele możliwości, które mogłyby skłonić człowieka do takiej decyzji, dlatego też Ayame chciała poznać powód, żeby móc na chłodno ocenić sytuację. Czasami bywało tak, że człowiek w obliczu swojej bezradności, postępował zbyt lekkomyślnie, kiedy przy głębszym zastanowieniu można było dany problem rozwiązać. Warto więc było spróbować i zastanowić się, czy może będzie mogła jakoś pomóc temu człowiekowi. Jeśli sprawa była naprawdę beznadziejna, to niestety, ale cały czas nie dałaby rady chodzić za białowłosym, a ten prędzej czy później, wykorzystałby kolejną sytuację, aby odebrać sobie życie.
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
  • SIŁA: 50
    WYTRZYMAŁOŚĆ: 50
    SZYBKOŚĆ: 50
    PERCEPCJA: 50/65
    PSYCHIKA: 1
    KONSEKWENCJA: 50
0 x
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Kakita Asagi »

0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Ayame

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Ayame »

Powoli szok i niedowierzanie mijało, wywołane tak niespodziewaną i dramatyczną sytuacją. Ayame powoli podniosła się do pionu, nie spuszczając wzroku białych oczu z niedoszłego samobójcy. Najwyraźniej obawiała się, że może spróbować drugi raz, więc wolała go przypilnować. Okazało się jednak, że na drugi raz nie miał już odwagi, tak więc Ayame odetchnęła z ulgą i postanowiła się dowiedzieć, co też skłoniło mężczyznę do tak rozpaczliwego czynu.
Po chwili opowieść nieszczęśnika uderzyła w nią, niczym grom z jasnego nieba. Każde kolejne zdanie wierciło kunoichi coraz większą dziurę w sercu. Sprawa była naprawdę przygnębiająca i teraz naprawdę się nie dziwiła, że Białowłosy chciał zakończyć swoje życie. Spotkała go naprawdę ogromna, życiowa tragedia, z której nie miał już siły się podnieść. Ayame na chwilę odwróciła głowę, chcąc ukryć spływające po policzkach łzy. Sytuacja była beznadziejna, ale nie stracona. Po tym co powiedział mężczyzna, kunoichi mogła podejrzewać, że mają tu do czynienia z oszustem, bo inaczej kto mógłby wiedzieć, jak dokładnie wypadły kości i jak konkretnie powinien obstawiać?
- Życia syna Ci nie zwrócę, nad czym bardzo boleję, ale może uda się odzyskać Twoją żonę. - Odpowiedziała nieco drżącym głosem. - Z tego co mi powiedziałeś, ten facet w jakiś sposób oszukiwał, skoro doskonale wiedział, co obstawiać. Nie wiem jak, ale jakoś na pewno. Nikt nie ma tak ogromnego szczęścia, żeby trafiać za każdym kolejnym razem.
Zastanowiła się chwilę. Wykorzystywanie swoich umiejętności do takich celów było haniebne, jednak w tym przypadku postanowiła zrobić wyjątek. Raz, oszukałaby oszusta, a dwa, cel był naprawdę szczytny i nie chodziło tutaj o jakieś głupie zachcianki.
- Pomogę Ci wygrać te pieniądze. - Zdeklarowała się. - Mam umiejętności, które pozwolą mi podejrzeć kości pod kubkiem. To oszustwo, jednak nie mam wyrzutów sumienia ograć oszusta, który tak Cię potraktował. Mam tylko warunek. Będziesz grać tylko, dopóki nie uzbierasz odpowiedniej sumy na wykupienie małżonki i na przeżycie, dopóki nie wzejdą nowe plony. Na więcej się nie zgodzę. Dalej już razem musicie sobie poradzić.
Nie chciała nadużywać w ten sposób swoich umiejętności tylko dlatego, że w Białowłosym nagle obudzi się pazerność i będzie chciał jeszcze więcej, aby tylko stać się obrzydliwie bogatym. Miała nadzieję, że jednak taki nie jest i potraktuje poważnie jej decyzję, tym bardziej, że naprawdę chciała mu pomóc w nieszczęściu. No i lepiej dla niego, żeby nie rozgłaszał potem o takich możliwościach.
- Zagrasz ponownie i postawisz to, co Ci zostało. - Powiedziała. - Ja usiądę sobie gdzieś po drugiej stronie lokalu i będę pokazywać Ci palcami, jakie kości wypadły. Musisz być jednak dyskretny, bo jeśli wpadniemy, będę musiała obić kilka twarzy i będę miała przez to bardzo duże kłopoty.
Sprawa była naprawdę nieciekawa, jednak to był jedyny sposób na obecną chwilę, aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli dać nauczkę oszustowi i zdobyć tak bardzo potrzebne pieniądze. Potem już jakoś będą musieli sobie poradzić, a jak nie, to zawsze mogą poprosić Lidera o jakąś pomoc w postaci zapomogi, z możliwością odpracowania, albo coś w tym stylu. To powinno dać im możliwość na kolejny start i zaczęcie od nowa. Dostaną drugą szansę.
0 x
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Kakita Asagi »

0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Ayame

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Ayame »

Ayame ze spokojem czekała, aż Białowłosy otrząśnie się szoku, jaki wywołały u niego jej słowa. Do tego najwyraźniej pojął, kim była, co jeszcze mocniej na niego wpłynęło. Kiedy jednak zrobił kroki w tył, przez chwilę myślała, że może zaraz ucieknie od niej z krzykiem. Okazało się jednak, że to po prostu niedowierzanie, jakby do końca nie był pewny, że to prawda.
- Tak, jestem Ayame, z klanu Hyūga. - Przedstawiła się. - Nie musisz się obawiać.
Zdawała sobie sprawę, że niektórych ludzi przerażali, ponieważ ich oczy miały sporo możliwości, a jednocześnie wyglądały tak, jakby były całkowicie ślepe. To było na swój sposób przerażające, jednak Ayame nie chciała, żeby się jej bali. Jej zadaniem było chronić i pomagać tym ludziom i to właśnie robiła. Ten mężczyzna był na krawędzi rozpaczy, a ona miała możliwość wyciągnąć go z tego bagna. Nie dałaby rady przejść obojętnie obok takiego nieszczęścia.
- Jesteś godny. - Odpowiedziała i kucnęła, gdy ten padł przed nią na kolana. - Ostatnio spotkało Cię zbyt wiele złego jak na jeden raz. Skoro mam możliwość rozwiązać Twój problem, to zrobię to.
Właśnie dla takich chwil warto było żyć i walczyć, mimo że Ayame tak naprawdę nie chciała być kunoichi. Co prawda nieco ją krępowało, gdy mężczyzna klęczał tak przed nią, jednak cieszyła się, że może być lekarstwem na jego niedolę i tym samym odwieść go od odebrania sobie życia. Sytuacja, chociaż trudna i bardzo przygnębiająca, chociaż w części była do uratowania i to postanowiła zrobić. Słysząc ostatnie słowa Białowłosego, spojrzała na niego uważnie swoimi oczami, jakby zastanawiając się nad odpowiedzią.
- Obietnicy, że drugi raz nie zrobisz tego, co właśnie zamierzałeś, a będziesz walczyć o swoje życie. Nawet jeśli sytuacja będzie ciężka i nie dasz sobie rady sam, poszukasz pomocy u innych. Mój klan ma za zadanie chronić was i pomagać w trudnych chwilach. Pamiętaj o tym. - Powiedziała z powagą w głosie i podniosła się do pionu. - Nie mów też nikomu, że nasze oczy potrafią tak oszukiwać. Nie chcę, żeby ludzie źle o nas myśleli, tym bardziej, że sami nie gramy, właśnie z tego powodu.
Nie chciała, żeby zrobił się z tego niepotrzebny szum, skoro sami nie siadali do kości i kart. W sumie to nie wolno im było tego robić, tym bardziej gdy grało się na pieniądze. Tutaj jednak postanowiła zrobić wyjątek z powodu sytuacji i to nie ona usiądzie naprzeciwko oszusta, tylko Białowłosy. Ona tylko będzie mu podpowiadać z daleka.
0 x
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Kakita Asagi »

0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Ayame

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Ayame »

Najwyraźniej uznanie tego człowieka za godnego, wywarło na nim samym dość spore wrażenie, no ale trudno się było dziwić. Przez to wszystko co go spotkało, zasłuży sobie na współczucie Ayame i tym samym pomoc z jej strony, co mogło chociaż w części naprawić zrujnowane życie, którego przed chwilą chciał się pozbyć, skacząc z mostu. Kunoichi nawet nie chciała myśleć, co by się stało, gdyby przyszła tu chwilę później. Najwyraźniej byłaby świadkiem, jak Białowłosy leci z mostu na spotkanie ze śmiercią. Ta myśl wywołała u niej nieprzyjemne dreszcze.
Kiedy wyraziła swoją cenę za pomoc, dostrzegła najpierw pewny wzrok mężczyzny, a potem błysk noża. Na to drugie zareagowała instynktownie i odskoczyła do tyłu, gotowa do obrony. Jednak Białowłosy wcale nie miał zamiaru atakować, a tylko naciął sobie wewnętrzną część dłoni i przysiągł jej na swoją krew, że przyjmuje warunki, które mu przedstawiła. Przysięga krwi. Dla niektórych miała naprawdę wielkie znaczenie i nie chciała wiedzieć, co się dzieje z człowiekiem, który taką obietnicę złamie. Ona tylko chciała, żeby walczył o swoje życie i w razie czego prosił innych o pomoc, zamiast uciekać w objęcia śmierci.
Skinęła z powagą głową na przysięgę Białowłosego, po czym uśmiechnęła się, gdy wyjawił swoje imię. Uprzejmie skłoniła mu lekko głowę, po czym zaczekała, aż się ze wszystkim pozbiera i będą mogli ruszyć w drogę do Utemi, które okazało się niezwykle tłoczne, a to za sprawą targu, na który zjechała spora liczba kupców. Czyli na placu będzie tłoczno, głośno i bogato. Cóż, warto byłoby potem tam zajrzeć i zobaczyć, co mają do zaoferowania handlarze.
- Nigdy nie lubiłam targów, bo zawsze jest tam zbyt tłoczno i głośno. - Odpowiedziała. - Ale czasami można znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy, zwłaszcza z innych prowincji.
Skinęła głową, gdy Białowłosy poprowadził ją daje, gdzie mieli się zebrać hazardziści. Miejscem docelowy okazała się być tawerna o dość dziwnej nazwie, dającej spory popis do interpretacji, no ale to w tym momencie nie było ważne. Pozostało jeszcze tylko ustalić kilka szczegółów i wszystko będzie dobrze, a przynajmniej taką miała nadzieję.
- Pamiętaj o tym, żeby być dyskretnym. - Przypomniała mu. - Wejdź pierwszy, a ja pojawię się za chwilę i ulokuję się gdzieś w dogodnym miejscu. Lepiej żeby nie skojarzyli, że przyszliśmy razem.
Tak więc zaczeka, aż mężczyzna wejdzie do środka, aby po może dwóch minutach sama wejść do lokalu. Rozejrzała się od niechcenia po obecnych, tym samym szybko lokalizując Kumagaia, po czym zamówiła sobie lampkę czerwonego wina przy kontuarze i wraz ze swoim napitkiem oddaliła się w głąb tawerny. Wybrała sobie dogodne miejsce, żeby Białowłosy ją widział, po czym usiadła do niego tyłem i opuściła głowę, żeby nikt nie zobaczył jej oczu. Odpaliła Byakugana i skierowała oczy na akcję przy stole hazardowym. Siedząc w ten sposób, nikt nie posądzi mężczyzny o nic, bo niby kto wie, że Hyūga widzą dookoła siebie? Dzięki temu, ona będzie miała na wszystko oko i będzie mogła dyskretnie pod swoim stołem pokazywać palcami co wypadło, jednocześnie dla niepoznaki popijając swój czerwony napitek.
Kontrola Chakry: C
Zasięg
Koszt Chakry E: 8% | D: 6% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: niezauważalne (1/2 podtrzymanie)
Bonus
+15 percepcji przy aktywowanym Byakuganie
Pokłady Chakry: 105% - 4% aktywacja Byakugana = 101%
0 x
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Kakita Asagi »

0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Ayame

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Ayame »

Tak więc wszystko zostało ustalone i powiedziane, po czym Białowłosy zniknął wewnątrz tawerny. Ayame odczekała kilka minut, po czym sama weszła do środka, omiatając wzrokiem salę, po czym podchodząc do kontuaru i zamawiając napitek. Doskonale zdawała sobie sprawę z napastliwych spojrzeń tutejszych mężczyzn, ale starała się tym nie przejmować, chociaż niewybredne komentarze były dla niej naprawdę upokarzające. Miała swoją misję do spełnienia, więc skupiła się właśnie na tym. Póki trzymają ręce przy sobie, może ich ignorować. Usiadła więc w dogodnym miejscu i pochylając głowę, żeby grzywka zasłoniła jej oczy, odpaliła Byakugana, koncentrując się na stole hazardowym. Wszystko miała jak na dłoni, więc bez problemu mogła obserwować, do tego siedząc tyłem do całego zajścia.
Po chwili okazało się, że oszust ma do dyspozycji dwóch przygłupów, którzy jedynie co sobą reprezentowali, to sporą posturę. No cóż. I z takimi powinna sobie poradzić, jeśli będzie trzeba. Upiła więc łyk wina i zaczekała na rozwój wypadków. Oszust, mimo zawodu tak niską stawką na początek, zgodził się na grę i zaczął merdać kośćmi w kubku, po czym postawił go dnem do góry. Ayame szybko sprawdziła kości, po czym skupiła się na Białowłosym. Pytanie było o to, czy wynik wyrzuconych kości był parzysty, czy nieparzysty. Było pięćdziesiąt procent szans na to, że zgadnie, więc nikt nie będzie się czepiać, że uda mu się trafić.
Kiedy tylko dostrzegła, że Kumagai dyskretnie na nią spogląda, szybko pokazała mu pod stołem najpierw pięć palców dłoni, a potem dwa, tym samym komunikując mu, że wypadała siódemka. Siódemka była nieparzystą liczbą, więc z odpowiedzią już sobie poradzi i zgarnie pulę. Dalej zapewne będzie ciężej, no ale była na to gotowa. Nikt przecież nie mógł zauważyć, że odwrócona plecami i popijająca wino, mogła w jakiś sposób pomagać nieszczęśnikowi.
Kontrola Chakry: C
Zasięg
Koszt Chakry E: 8% | D: 6% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: niezauważalne (1/2 podtrzymanie)
Bonus
+15 percepcji przy aktywowanym Byakuganie
Pokłady Chakry: 101% - 2% podtrzymanie Byakugana = 99%
0 x
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Kakita Asagi »

0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
Ayame

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Ayame »

Pierwsza część poszła sprawnie i Kumagai za jej podpowiedzią, podał prawidłową odpowiedź na pytanie, tym samym podwajając swoje fundusze. Oczywiście wyraził chęć gry dalej, gotów postawić wszystko, co właśnie wygrał, jednak w tym momencie sprawy się pokomplikowały, bo oszust postanowił wyłudzić od Białowłosego większą sumę, której tamten nie miał. Dostrzegła, jak zerka na nią niepewnie, więc trzeba było coś zrobić, zanim się wyda, że coś jest nie tak. Przecież nie przywoła go w jakieś zaciszne miejsce i nie przekaże mu swoich pieniędzy, bo to będzie tak cholernie podejrzane, że masakra. Wtrącić się do gry też nie mogła, bo ściągnie na siebie zbyt wiele uwagi. Sytuacja była naprawdę trudna, więc Ayame pozostały dwa wyjścia. Podstęp, albo próba aresztowania Shu. Spróbuje więc na początek tego pierwszego, więc dezaktywowała Byakugana, jednocześnie dopijając wino do końca, po czym ruszyła do baru. Przechodząc obok stolika hazardzistów, spojrzała dziwnie pod ławę, na której siedział Kumagai, po czym schyliła się.
- Przepraszam. - Odezwała się i wstała, trzymając w ręce sakiewkę. - Upadło Panu.
Podała Białowłosemu mieszek, uśmiechnęła się i odeszła po kolejny kieliszek wina. Dzięki temu, Kumagai zyskał dodatkowo 400ryo. Jej ostatnie oszczędności. Oby tylko dobrze to wykorzystał, bo jak teraz spartoli sprawę, to będzie lipa. Gdy dostała swoje wino, ponownie zajęła strategiczny punkt, siadając tyłem do stołu hazardowego i odpaliła Byakugana. Zanim akcja zaczęła iść dalej. Uważnie przyjrzała się kubkowi na kości, żeby sprawdzić, czy nie ma jakiegoś otworu, dzięki czemu widać kości, albo cokolwiek, co wskazywałoby na to, że Shu w jakiś sposób oszukuje. Była pewna, że tak, ale nie miała pojęcia w jaki sposób.
Kiedy kości ponownie zostały rzucone, Ayame podała Białowłosemu to, co wypadło i będzie tak robić, dopóki nie uzyska odpowiedniej sumy pieniędzy, albo sprawy ponownie się nie skomplikują w jakiś kijowy sposób.

-400ryo
Kontrola Chakry: C
Zasięg
Koszt Chakry E: 8% | D: 6% | C: 4% | B: 3% | A: 2% | S: 1% | S+: niezauważalne (1/2 podtrzymanie)
Bonus
+15 percepcji przy aktywowanym Byakuganie
Pokłady Chakry: 99% - 4% aktywacja Byakugana = 95%
0 x
Awatar użytkownika
Kakita Asagi
Gracz nieobecny
Posty: 1834
Rejestracja: 15 gru 2017, o 17:45
Wiek postaci: 28
Ranga: Samuraj (Hatamoto)
Krótki wygląd: Mężczyzna o ciemnych włosach i niebieskich oczach, wzrostu około 170 cm. Ubrany w kremowe kosode, z brązową hakama oraz granatowym haori z rodowym symbolem. Na głowie wysłużony, ale nadal w dobrym stanie kapelusz.
Widoczny ekwipunek: - Zbroja
- Tachi + Wakizashi
- Długi łuk + Kołczan
GG/Discord: 9017321
Multikonta: Hayabusa Jin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miasteczko Utemi

Post autor: Kakita Asagi »

0 x
Obrazek

Poza tym, uważam, że należy skasować Henge i Kawarimi.


Heroic battle Theme|Asagi-sensei Theme|Bank|Punkty historii|Własne techniki| Przedmioty z Kuźni | Inne ujęcie | Pieczątka
Lista samurajek, które były na forum, ale nie zostały moimi uczennicami i na pewno przez to nie grają.
  • Mokoto (walczyła na Murze)
  • Mitsuyo (nigdy nie opuściła Yinzin)
  • Inari (była uczennicą Seinara)
  • Sakiko (byłą roninką, obierała ziemniaki na misji D)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kyuzo”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości