Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Awatar użytkownika
Misae
Posty: 1523
Rejestracja: 17 gru 2017, o 10:38
Wiek postaci: 28
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Białowłosa, o dwukolorowych tęczówkach - lewa srebrzysto-biała, a prawa fiołkowa, ubrana w płaszcz, rękawiczki ze stalowym ochraniaczem. Na szyi kwiatowa kolia, powyżej, po prawej stronie pozioma blizna; różowe kanzashi we włosach
Widoczny ekwipunek: Torba na lewym i prawym biodrze;plecak
GG/Discord: Misae#1695

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Misae »


Siedzenie pod drzewem? Pogoda była piękna, a jesień w Saimini mogła ulec jedynie wiośnie w tym regionie. Gdyby czas pozwolił pokazałaby mu wszystkie ulubione miejsca. Obawiała się tylko, że nie ma aż tyle wolnego czasu przed kolejnymi wycieczkami i zadaniami dla własnego klanu. Musiała bardzo dokładnie rozważyć jakie perełki wybrać, aby zaprezentować najpiękniejsze punktu Soso.
-Uważaj na słowa, to miejsce gdzie łatwo by twoje najbardziej tajemne myśli zostały odkryte - przyłożyła palec do ust jakby mówiła mu jakiś największy sekret. Dokładając do tego niemal intymny szept może uda jej się przemówić do Kyoushi'ego. Ciekawe czy domyślał się na ile w jej słowach było prawdy a ile tylko żartu - Mam nadzieję, że zarezerwowałeś sobie dużo wolnego na zwiedzanie, bo Soso to wyjątkowe miejsce do zwiedzania! - szybko zmieniła nastrój. Klasnęła w dłonie zadowolona. Zwiedzania nadszedł czas!
Spłonęła żywym rumieńcem. Nie wypadało aby dama w jej wieku tyle piła. Znaczy nie piła, ale z nim akurat.
-Powinno być mi głupio z takiego tytułu! Nie mniej bardzo się cieszę. Nikt inny nie doprowadza mnie do takiego "stanu" - pokazała mu język żartując. Dopiero po chwili odzyskała bardziej typowe dla siebie jasne kolorki. W sumie skoro o Kuroi'u mowa dawno się z nim nie widziała. Ciekawe co słychać u bruneta?
Niemal nie cofnęła się o krok, kiedy pełna euforii reakcja Kota ją nieco zaskoczyła. Z drugiej strony nie mogła mu nie zawtórować radosnym śmiechem. Spodziewała się, że ucieszy go jej awans, ale żeby aż tak? Poczuła, że robi jej się cieplej na sercu. Od dawna nikogo nie cieszył tak jej sukces (pomijając oczywiście rodziców, ale to inna kategoria, ich by cieszyło nawet jakby dostała pieczątkę z grawerem "dzielny pacjent"). Kiedyś dzieliła tak radość z przyjaciółmi, z którymi niestety ich drogi się rozeszły. Dorosłość. Phi. A teraz? Nie mogła przestać się uśmiechać. Nie wiedziała co za moc przysłała Kjosza do jej życia, ale gdyby tylko mogła ucałowałaby ją z wdzięcznością.
-Niespodzianka? - nie żeby kobieta nie lubiła takich rzeczy... ale bardzo lubiła. Było to widać po oczach, którzy aż zalśniły w ciekawości. Uniosła kąciki ust wyżej. Warto by zmienić miejsce na takie rozmowy. Podeszła, złapała go pod ramie i pociągnęła go gdzieś wzdłuż ulicy.
-To w takim razie chodź, niedaleko jest Ryokan "Siedem kotów", mam przeczucie, że ci się spodoba!
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kyoushi
Martwa postać
Posty: 2613
Rejestracja: 13 maja 2015, o 12:48
Wiek postaci: 28
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Białe, rozczochrane włosy. Różnokolorowe oczy - prawe czarne jak smoła, lewe czerwone, czarny garnitur, zbroja z białym futrem przy szyi oraz czarny płaszcz z wyhaftowanym szarym logo Klepsydry na plecach
Widoczny ekwipunek: Wakizashi przy lewej nodze. Katana z białą rękojeścią w czerwonej pochwie przy pasie od lewej strony, katana przy lędźwi w czarnej pochwie.
GG/Discord: Kjoszi#3136
Lokalizacja: Wrocław

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Kyoushi »

  • Białowłosemu chodziła głowa jak huśtawka, tył przód, tył przód. Co chwile się rozglądał, a może by tu gdzieś się położyć, a może gdzieś tu usiąść. Dziewczyna musiała się przystosować do tej szybkości działania, ale chyba wcale nie miała z tym problemów. Radziła sobie świetnie, wzorowo! On jednak czekał trochę na jej reakcję, bo w końcu miała mu coś pokazać. Coś ciekawego. Najlepiej system bezpieczeństwa i siebie, heh.
    - Jeśli ktokolwiek chce mi czytać w myślach musi mnie pokonać. - powiedział, równie intrygująco w jej stronę, co ona sama. Miał wiele na mysli, ale to tylko ona mogła z tym powalczyć. Tylko ona mogła go jakoś pokonać. I sama wiedziała jak to zrobić. - Niestety, tego nie mogę zapewnić, bo przy okazji porywam także i ciebie, dlatego tu jestem. Jednak jeszcze trochę czasu mamy, więc może go dłużej nie traćmy, co? - zapytał już całkiem retorycznie, biorąc pod uwagę że dziewczyna nie odmówi. Bo po co miałaby odmawiać? Bardzo dobrze się złożyło, że się znów spotkali i to przy okazji w tak ciekawym miejscu jak miejscowość klanu Yamanaka.
    - Tobie? Zasłużyłaś! No tak, skoro to niespodzianka to nie mogę ci powiedzieć co to, prawda? - dodał białowłosy, tymczasem zaczesując palcami swoje śnieżnobiałe włosy. Wciąż za bardzo się stąd nie ruszyli, a wypoadałoby podjąć jakieś kroki. Póki co to się ciekawie wszystko zapowiadało. Nagle padła propozycja lokalu. - A więc, nie ma co oglądać, trzeba iść do jakiejś knajpki? Ale sama nazwa jest dla mnie intrygująca. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo lubię koty... - dopowiedział tajemniczo, kierując swe kroki tuż za nią. Wiedział, że nie domyśli się niczego, ale może kiedyś się dowie. Pewnie prędzej jak później. Aktualnie jednak mieli jeszcze plan do zrealizowania, a dokładnie to on miał. - Szczerze to zjadłbym coś tłustego, przyda nam się przed naszą przyszłą podróżą, która nas czeka! - w końcu rozwiązał mu się język, nie utrzymując dłużej tajemnicy na czym miała ona polegać.
z/t
0 x
Posta dajże Kjuszowi, klawiaturą potrząśnij... Obrazek
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Haruzen
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2021, o 23:31
Multikonta: Harikido

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Haruzen »

0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ruushi Fea »

Podróż z Shigashi do sąsiedniej prowincji minęła mi w zasadzie całkiem spokojnie i po jakimś czasie dotarłam do głównej osady klanu który tutaj rezydował. Oczywiście po drodze kilka razy musiałam się dopytywać o drogę, jednakże koniec końców się udało. Zaciekawiona kompletnie innym miejscem, krążyłam po ulicach osady, chłonąc wzrokiem każdy widok i ciekawsko się rozglądałam. Nieco zmęczona podróżą zdecydowałam że najwyższy czas aby coś zjeść i zaczęłam poszukiwania jakiegoś ryokanu gdzie będę mogła wynająć pokój na nocleg a także spożyć pożywny i smaczny posiłek. Ciekawe czy tutejsza kuchnia będzie odmienna od tej do jakiej zdążyłam niejako przywyknąć w Shigashi no Kibu.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 249
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ruushi Fea »

Krążyłam już dość długo po osadzie i niestety z każdym następnym krokiem wydawało mi się że znajdowałam się w co raz to mniej centralnym jej rejonie, więc moje poszukiwania jakiegoś miejsca na posiłek i nocleg póki co spełzły na niczym. Zatrzymałam się w miejscu po czym podrapałam po głowie i nieco skonfundowana rozejrzałam się po najbliższej okolicy. Hmmmm, albo mi się wydaje albo już tutaj byłam dzisiaj... Coś tutaj zdecydowanie nie grało jednak ku mojej uldze zauważyłam młodą dziewczynę, która wpatrywała się we mnie zaciekawiona. A może zdziwiona? Ciężko było powiedzieć ale nie zamierzałam przepuścić tej okazji, więc podreptrałam w jej kierunku aż zatrzymałam się mniej więcej półtora metra od niej i ukłoniłam lekko na powitanie.
- Eeee, Ohayou! Otóż dopiero dzisiaj przybyłam do tej osady i szukałam jakiegoś Ryokanu albo czegoś żeby wynająć pokój na nocleg i kupić jakąś strawę... No tylko natrafiłam na taki problem że chyba się zgubiłam i nie do końca wiem gdzie powinnam się teraz udać. Czy byłabyś mi w stanie pomóc? - zapytałam się nieco niezręcznie dziewczynę i uśmiechnęłam się lekko. - O-Oczywiście mogę zapłacić jeżeli chcesz! - dodałam jeszcze na koniec, nie chcą urazić dziewczyny.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 249
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ruushi Fea »

Na całe szczęście dziewczyna okazała się być miła i kontynuowała rozmowę, dzięki czemu mogłam przyjrzeć się jej nieco lepiej. Długie czarne włosy lśniły w delikatnym słońcu i widać było że są one bardzo zadbane i zdrowe, figura dziewczyny była nieco bardziej pulchna, jednakże jak najbardziej mieściła się ona w normach. No i zdecydowanie można było powiedzieć o niej że jest urocza. Uniosłam wzrok aby nie zostać przyłapaną na zbyt natarczywym gapieniu się na dziewczynę. Z ruchów czarnowłosej mogłam wywnioskować że była o wiele lepiej obeznana w konwenansach, jednakże nie pokazywała przy tym poczucia wyższości.
- No właśnie pytałam ale chyba coś źle zapamiętałam z tego co mówili i trafiłam tutaj... Nie jestem zbyt dobra jeżeli chodzi o orientację w terenie chyba. - powiedziałam do dziewczyny po czym słysząc o cenach w pobliskiej restauracji złapałam się za sakiewkę, jednak przypomniałam sobie o niedawnym zarobku podczas ochrony kuriera, więc od razu się uspokoiłam. - Zatem pozwól mi kupić ci posiłek w ramach podziękowania. Tak w ogóle to jestem Ruushi Fea ale możesz mówić mu Ruushi, przyjechałam tutaj z Shigashi no Kibu. - powiedziałam do dziewczyny, na koniec przypominając sobie że wypadło mi z głowy aby przedstawić się od razu, więc teraz jeszcze raz się ukłoniłam lekko.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 249
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ruushi Fea »

Dziewczyna, której na imię Hiromi i pochodziła z klanu Uchiha, okazała się bardzo uczynną osóbką, jednak wydawała się stawiać opór względem mojej propozycji aby postawić jej posiłek, jednak jeszcze nie miałam zamiaru się poddać aby się odwdzięczyć za jej chęć pomocy.
- Miło mi cię poznać, Hiromi-san. Nigdy nie słyszałam o klanie Uchiha, skąd w takim razie tutaj przybywasz? - zapytałam ciekawsko dziewczynę i pozwoliłam w międzyczasie aby prowadziła ona do lokalu w którym miałyśmy zjeść wspólny posiłek. A przynajmniej miałam taką nadzieję. - Tak właściwie, to co cię tutaj sprowadza? Ja tutaj przybyłam żeby pomoc w zakładaniu filii gildii kurierskiej z Shigashi. Jako ochroniarka, chociaż sama nie wiem jak do tego w zasadzie doszło tak po prawdzie, ponieważ nie powiedziałbym żebym była jakąś wytrawną wojowniczką… - opowiedziałam nieco o swojej sytuacji aby zachęcić Hiromi do podzielenia się jakimiś informacjami ze mną.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 249
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2128
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ario »

Wasza wspólna pogawędka miała zostać brutalnie przerwana przez chłopaka, który wpadł gwałtownie na plecy Hiromi. Dziewczyna potknęła się i wpadła zaś na Ryuushi, która dzięki swojej wytrzymałości utrzymała ich wszystkich w pionie. Nieznajomy odszedł krok i przerażony spojrzał na obie dziewczyny.
- Przepraszam Cię bardzo, nie zauważyłem Cię! - powiedział w kierunku Hiromi. - Ryuu, musimy uciekać, bo kurczę negocjacje poszły nie po mojej myśli i jakaś banda dziewczyn chce mi teraz zrobić pranie mózgu! Uciekamy, bo są przerażające! - wyjaśniał pośpiesznie, łapiąc Fea za rękę i próbując ciągnąć w kierunku bocznej alejki.

Na ten moment nikogo nie było widać, by go gonił, ale chłopak był dość przerażony. Mimo tego, że na ulicy było kilku przechodniów, to raczej nikt na tę sytuację nie zwracał większej uwagi. Co prawda, znając Momo, chłopak miał trochę dryg do tego by dramatyzować niektóre wydarzenia, to fakt jakiegoś prania mózgu w jego wypowiedzi mógł w Was wywołać wstępną niepewność.

A co jeżeli ma racje? Tylko...gdzie on znowu był, skoro mówi, że z kimś negocjował? Tyle pytań, a to dopiero początek!
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Saimin (Osada Rodu Yamanaka)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość