Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ruushi Fea »

Kiedy cała sytuacja z pijakiem została za nami, można było się skupić na bardziej naglących sprawach, jak chociażby uleczenie ran Momo czy wyjaśnienie sytuacji z matką Sakami. Z racji że ja wzięłam na siebie pierwsze z zadań, to drugie przypadło Hiromi. Kanda na szczęście bez zbędnych pytań odstawiła chłopaka na ziemię, więc mogłam zabrać się do roboty.
- Momo jest cywilem, nie szkolił się w korzystaniu z chakry. - powiedziałam jedynie aby odpowiedzieć na pytanie na które Hiromi prawdopodobnie nie byłaby w stanie, ponieważ chłopak nie miał okazji podzielić się z nią tą informacją a po tym zajęłam się wyleczeniem chłopaka, co również nie trwało szybko. Z moją pomocą zacisnął on zęby na mojej ręce i poczułam jak moja chakra zaczęła umykać aby od razu zasklepiać jego rany i przywrócić mu przytomność. Kiedy proces już się skończył a Momo wrócił do swojej formy sprzed bliskiego spotkania trzeciego stopnia z butelką po sake, uśmiechnęłam się do niego.
- Bez nerwów Momo, sama to zrobiłam żeby ci pomóc. - powiedziałam, odwijając z powrotem rękawy aby zasłonić przedramiona całkowicie pokryte licznymi bliznami po czym wyprostowałam się i pomogłam również wstać kurierowi. - W zupełności podpisuję się pod wcześniejszymi słowami Hiromi-san. - powiedziałam jedynie, spoglądając to na Kandę, to na Sakami, to na Hiromi.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 267
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ario »

Sytuacja wydawała się być w miarę opanowana. Dopiero po dłuższej chwili Momo patrzył na Ruushi spode łba, jakby nie wierzył w to, że nie chciał jej zrobić krzywdy. Nie na codzień spotyka się leczenie poprzez gryzienie, jednak chłopak dotknął swojej głowy i zobaczył, że jedyne co mu zostało to stare ślady krwi. Miejsce po uderzeniu było zaleczone.
- O kurczę Ruushi Ty nie kłamaś! Naprawdę mnie poleczyłaś. Jak to działa!? Od zawsze miałaś takie umiejętności!? - chłopak był chyba w szoku, jednak cała ta sytuacja pachniała dobrą komedią.

Przyglądała się temu Kanda i Sakami, które rozmawiały bezpośrednio z Hiromi. Uchiha potwierdziła, że na nikogo nie doniesie i że załatwi sprawę jak dorośli ludzie.
- Dziękuję Ci Hiromi z Uchihów. Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy. Jeszcze raz przepraszam Cię za wszystko...i Twoich towarzyszy. Czy jest coś, co mogę dla Was zrobić? - powiedziała spokojnym tonem. W tym samym momencie do akcji wpadł Kurai, który zrobił kilka kroków w Waszym kierunku.
- A może mi Pani powiedzieć, czy są tutaj jakieś gildie kurierskie, albo coś? Potrzebujemy zleceń. - poinformował pełen wiary.

Kobieta patrzyła na niego przez chwilę.
- Nie do końca rozumiem...ale raczej nie ma. Jeżeli potrzebujesz zleceń, przyjdź do siedziby klanu, tam napewno będą mieli zlecenia do roznoszenia. Co prawda to jest oznaczone misją D lub C, ale...skoro jesteście Shinobi, to w sumie chyba na jedno wychodzi? - powiedziała ze spokojem.

Hiromi zapytała o byciu Shinobi Sakami. Ta jedynie opuściła wzrok.
- To nie tak, że nie chcę... - mruknęła po cichu, lecz nie kontynuowała wątku. Dopiero po chwili jej matka popatrzyła i wtrąciła się w Waszą rozmowę.
- Na jednej z misji B bandyci złapali jedną z jej koleżanek do niewoli i obcięli jej język. Od tamtej pory Sakami nie może przełamać się, by wrócić do bycia Kunoichi, bo uważa, że to jej wina, prawda? - powiedziała.

Sakami już nie odpowiedziała, ale jej wzrok powędrował gdzieś na ziemię. A wy z kolei wiedzieliście, czemu niemrawa koleżanka z wcześniej się nie odzywała.
0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ruushi Fea »

Zadowolona z faktu że Momo już czuje się zdecydowanie lepiej a panująca na miejscu atmosfera się rozluźnia, sama również pozwoliłam sobie głęboko odetchnąć.
- Oczywiście że mówiłam prawdę! Jak mogłeś w ogóle podejrzewać że skłamałabym w takiej poważnej kwestii jak ta! - powiedziałam z udawanym naburmuszeniem w głosie do chłopaka po czym zachichotałam kiedy wstaliśmy i podeszliśmy aby dołączyć się do rozmowy Hiromi, Sakami i Kandy.
Momo zdążła wrócić zwyczajowa werwa i teraz od razu zamierzał wykorzystać okazję aby zdobyć garść cennych informacji od dorosłej kunoichi na co zareagowałam jedynie uśmiechnięciem się pod nosem i lekkim pokręceniem głową. Korzystając z okazji że chłopak był zajęty, wyciągnęłam kawałek bandaża i starałam się w miarę możliwości otrzeć kuriera z krwi, żeby nie przyciągał na siebie aż tak mocno spojrzeń przechodniów kiedy już udamy się do siedziby władzy. No i oczywiście żeby nie zrobił złego wrażenia na adresacie paczki, którą mieliśmy niebawem dostarczyć.
W międzyczasie rozmowa toczyła się dalej i miałam również okazję dowiedzieć się o powodzie dla którego Sakami miała opory aby pójść w ślady matki i zostać kunoichi a także wyjaśniła się tajemnica milczącej dziewczyny z jej grupy. Napomknięcie o okropieństwie jakie zostało wyrządzone tak młodej dziewczynie od razu wywołało u mnie skrzywienie się i lekki dreszcz, przypominając również o rzeczach jakich dopuszczał się na mnie i moim rodzeństwie doktor Watanabe.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 267
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ario »

Już zaczynało być sielankowo, gdy tylko Kanda odpowiedziała o misjach. Wtedy Momo spojrzał podejrzliwie na Ruushi i Hiromi, po czym podrapał się po głowie.
- A to nie trzeba być jakimś tym ninja, żeby móc zlecenie wziąć? W Shigashi to nawet nie było Siedziby...a może i była...kurcze sam nie wiem, ale jakoś nigdy tam nie byłem. - powiedział spokojnie Momo.
- Wystarczy być shinobi z oficjalną przynależnością. Tutaj Twoja koleżanka Uchiha jest nawet gościem politycznym, więc przynależność ma. A Twojej drugiej koleżanki to nie znam...z którego jestes klanu? - zapytała Kanda Ruushi.

W międzyczasie rozmowa zeszła na kwestie wyjścia na jedzenie. Hiromi próbowała za wszelką cenę zjednać sobie Sakami, jednak dziewczyna od pewnego czasu była wycofana. Nie wiadomo, czy to kwestia ostatnich wydarzen, czy po prostu dziewczyny nie była jeszcze za bardzo do Ciebie przekonana.
- Ta...no...spoko...kiedyś możemy. - powiedziała cicho, po czym odwróciła głowę. - Idę do domu się położyć. - dodała, po czym ruszyła do środka i gdy tylko zniknęła, to zamknęła za sobą drzwi.

Kanda patrzyła na to wszystko, by odezwać się dopiero po chwili.
- Miała ciężko. To trochę moja wina. Nie bądźcie dla niej źli po tym wszystkim, proszę. - cicho westchnęła. - Dobrze, ja muszę wracać. Trzymajcie się i powodzenia w misjach...kurierskich. - dodała, po czym wsadziła swoją katanę do pokrowca na plecach i zniknęła trzema shunshinami poza Wasz widok.

Dopiero potem Kurai wkroczył do akcji.
- Ale się porobiło. To ruszamy oddać paczkę? Niedaleko mamy, więc może uda nam się szybko załatwić przesyłkę! - powiedział zadowolony i ruszył pierwszy wyznaczając szlak.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 267
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ruushi Fea »

Rozmowa trwała w najlepsze a ja w tym czasie zdążyłam powycierać z kuriera resztki krwi, dzięki czemu wyglądał akceptowalnie, a przynajmniej jeżeli chodziło o dostarczenie paczki klientowi.

- Ja nie jestem członkinią żadnego klanu z tego co mi wiadomo, dorastałam w sierocińcu, pracuję po prostu w Shigashi no Kibu. - odpowiedziałam Kandzie. Hiromi w tym czasie zdążyła zaprosić Sakami i jej koleżanki na wspólny posiłek, jednakże młoda dziewczyna najwyraźniej nie miała na razie zamiaru skorzystać z tej oferty, więc po chwili zarówno córka jak i matka oddaliły się w swoich kierunkach.

- No przez moment było nieciekawie, jednakże koniec końców chyba nie wyszło najgorzej, prawda? Ale teraz to już szybko oddajmy tą paczkę i chodźmy coś zjeść bo czuję się jakbym miała umrzeć z głodu, hahah! - powiedziałam, śmiejąc się lekko na koniec po czym odwróciłam się do Hiromi, która najwyraźniej była zainteresowana moimi umiejętnościami. W miarę jak kierowaliśmy się do destynacji, szłam obok Hiromi aby zaspokoić jej ciekawość.

- Nie wydaje mi się aby dało się tego nauczyć, nie wiem czy taki efekt nie jest u mnie spowodowany... Badaniami w jakich brałam udział od dziecka. - odpowiedziałam Uchisze po czym po drobnym zawahaniu podwinęłam wysoko rękaw aby pokazać bardzo liczne, zaokrąglone blizny jakie pokrywały całe moje przedramiona. Było tam widać również nową, w miejscu gdzie dosłownie parę chwil temu Momo zacisnął zęby na mojej ręce.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Ario
Posty: 2148
Rejestracja: 18 maja 2020, o 10:21
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: Pomarańczowo-włosy chłopak, noszący na plecach płaszcz z znakiem Kropli.
Widoczny ekwipunek: Na plecach ma duży, dziwny plecak, a na jego barku spoczywa czarna salamandra w zółte kropki.
GG/Discord: Boyos#3562

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ario »

Hiromi podbiegła do Sakami, oferując jej pomoc, jednakże sporo wyższa dziewczyna jedynie spojrzała na Uchihę i coś mruknęła niezrozumiałego, po czym weszła do środka. Najwidoczniej nie bardzo chciała przyjmować od Uchihy czegokolwiek, tym bardziej po całej tej awanturze.

Kanda zaś na słowa dotyczące przynależności Ruushi, uniosła delikatnie brew.
- W Shigashi? I pracujesz dla...a zresztą. - cicho westchnęła. - Nie moja sprawa. - dodała przed odejściem, puszczając Ci ledwo zauważlnie oczko. Chyba, że Ci sie przewidziało, ale raczej puściła.

Momo zaś odrazu nie zwlekając zaczął prowadzić Was przez kolejne uliczki.
- Kurczę powiem Wam, że różni się to miasto od Shigashi. Tam to jak chcą Cie przekopać, to biorą Cię przekopują, a tutaj to jakieś prania mózgów robią i w ogóle inne rzeczy. Chyba wolałem Shigashi. - powiedział w swoim energicznym stylu. - To już tuż za rogiem, chodźcie!

Dotarliście do szeregowca, a Momo podszedł do jednych drzwi i zapukał. Coś się poruszyło od drugiej strony i w przejściu pojawiła się starsza kobieta.
- Tak...? Słucham!? - powiedziała cicho.
Momo zaś odrazu wyciągnął paczkę w jej kierunku.
- Dzień dobry Pani Kuchiki! Kurai Momo, Gildia Kurierska. Paczka dla Pani! Od syna z Shigashi! - powiedział zadowolony, a kobiecina przechwyciła paczuszkę.
- Ooo...hehe...dziękuję bardzo. Bardzo lubię, jak mi przesyła tamtejsze dango. Są zdecydowanie najsmaczniejsze ze wszystkich, które jadam. Poczekaj młodzieńcze, zaraz przyniosę zapłatę. - powiedziała, po czym zamknęła drzwi.

Staliście z dobre 10 minut i już zaczynaliście się martwić, czy kobieta w ogóle pamięta o Was, gdy nagle drzwi ponownie się otworzyły i została przekazana Wam kasiorka. W sensie Momo ją przechwycił, bo on stał przy wejściu. Kobiecina pożegnała się z Wami, a Momo wrócił do Was ucieszony.
- O kurcze patrzcie ile mamy kasy! Przecież w Shigashi to bym musiał z tydzień albo lepiej nosić paczki! Mam nadzieje, że te dango sie nie rozpadło, ale chyba dobrze, skoro nic nie mówiła. Sam zabezpieczałem paczke! Macie, to wasz przydział. - powiedział i podzielił po równo wypłatę.
- To co, idziemy odpocząć i zjeść? Strasznie mnie wymęczyła ta dzisiejsza przygoda. A jutro weźmiemy się...może spróbujemy od siedziby władzy? Może będą mieli zlecenia? Napewno warto sprawdzić.
0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 267
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Ruushi Fea »

Po skończonej rozmowie z Kandą, mogliśmy wreszcie zająć się dokończeniem spraw związanych z paczką. Momo żwawo ruszył przed siebie, prowadząc nasza trójkę pod same drzwi do mieszkania adresata przesyłki. Niedługo później paczka była już dostarczona, zlecenie opłacone a my wiedzieliśmy już że w paczce znajdowały się... Słodycze. Cóż od czegoś trzeba było zacząć a zdecydowanie lepiej że to zapakowane dango miały taką nieciekawą przeprawę a nie coś innego, co mogłoby ulec uszkodzeniu podczas przepychanki z dziewczynami czy później w trakcie walki z pijaczyną.

- Coś, za coś, Momo-kun. - odpowiedziałam chłopakowi na komentarz dotyczący zarówno zagrożeń czyhających w Soso jak i zapłaty jaką otrzymaliśmy za wykonanie tego zadania. Pytanie tylko czy takie ryzyko jest dla kuriera warte tych pieniędzy i stresu związanego z ich zdobyciem?

Po rozdzieleniu pieniędzy na równo między naszą trójkę, Hiromi przejęła prowadzenie i ruszyła w kierunku lokalu w którym mieliśmy zjeść długo wyczekiwany posiłek.

- Nie wydaje mi się żeby było to możliwe żeby się tego nauczyć, ale sama również staram się nauczyć... Tradycyjnej medycyny iryojutsu, jednakże póki co znam jedynie absolutne podstawy. Potrafię opatrzyć rany bandażem czy zbadać co mniej więcej dolega, jednak żadnych technik nie potrafię używać niestety. - odpowiedziałam Hiromi kiedy zbliżaliśmy się do Sosenki.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 379
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 267
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 379
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

0 x
Awatar użytkownika
Uchiha Hiromi
Posty: 267
Rejestracja: 17 mar 2023, o 17:18
Wiek postaci: 17
Ranga: Doko
Krótki wygląd: Czarne, długie włosy, ciemne oczy, delikatne rysy twarzy, lekka nadwaga.
Widoczny ekwipunek: Torba na pośladku, kabura na udzie
Multikonta: Yuki Hoshi

Re: Droga prowadząca przez dzielnicę mieszkalną

Post autor: Uchiha Hiromi »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Saimin (Osada Rodu Yamanaka)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości