Brama osady i główny trakt

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Yami
Posty: 2824
Rejestracja: 25 paź 2017, o 20:14
Wiek postaci: 25
Multikonta: Reigen

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Yami »

0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1150
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Rika Kari Matsubari »

Riki nie męczyło szczególne poczucie winy za odłączenie się od rozmowy i w ogóle od towarzystwa Panny Młodej. Niby poruszyła temat delikatny, ale przecież wykonywała tylko swoje obowiązki, a i nie powiedziała znowu nic złego. Zresztą trudno było ją posądzać o szczególną refleksyjność w stanie, w którym znajdowała się po kilku kieliszkach. I gdy właśnie Satomi usnęła, napiła się kolejnego. Panienka Matsubari była towarzyska i do ludzi, raczej nie brakowało jej taktu. No ale przecież dwie nowe koleżanki, z którymi znajdowała się w powozie pochodziły z zupełnie innego świata. Nauczenie się skrypu pt. babskie gadki może trochę potrwać, a sama kunoichi nie miała w wielu kwestiach wyrobionego zdania. Satomi i Umichika mogły całymi dniami rozmyślać nad swoją przyszłością. Przyszłym mężem, przyszłą rodziną i losem, który ich czeka. Rika zgłębiała tajniki kontroli chakry, uczyła się nowych technik i wyruszała na pochłaniające całą jej uwagę misje. Przecież to nie tak, że od małego wysyłano ją tylko by piła drogie wino z dziewczynami, które nie wiedzą co to znaczy prawdziwe życie. Zresztą Rika chyba też nie wiedziała.
Koleżanka dziewczyny, której Rika miała strzec jak oka w głowie, miała do powiedzenia wiele rzeczy rzucających nowe światło na sprawę. Oto Satomi oddawała swą rękę młodemu, bogatemu, przystojnemu i inteligentnemu mężczyźnie, za którym bardzo przepadała. Nie brzmi to jak koniec świata, prawda? Jedynym minusem był fakt, że to nie ona podjęła decyzję o zamążpójściu. Nie ona decydowała o tym, że odda się... oh, Rice szumiało w głowie i nie mogła przypomnieć sobie nazwiska Pana Młodego. W każdym razie to nie była decyzja Satomi. Była to decyzja rodziców przyszłej pary. I pewnie to też byłoby do zniesienia, gdyby nie fakt, że kierowali się nie ich dobrem, a własnymi interesami. Innymi słowy, Satomi została sprzedana za wspólny układ Hisuiumy i tego drugiego. Przykre. Zwłaszcza, że zleceniodawca Riki, jakkolwiek zatroskany powodzeniem ekspedycji (pytanie, czy bardziej troszczył się o córkę, czy przyszłość swojego biznesu?), nie zdecydował się wyruszyć z nimi w podróż. Co mogło być ważniejsze od wspólnego przeżycia tej ważnej dla całej rodziny chwili? Sentokini nie chciała nawet o tym myśleć. Pochłonięta słowami Umichiki, która chyba nieco swojej koleżance zazdrościła. Oh, na pewno tak. Zwłaszcza, że jak się okazuje, można zostać oddaną (sprzedaną?) za dużo gorszych mężczyzn. Rice trudno było osądzić, czy Satomi poświęca się dla swojej rodziny, ale wyjście za starca bez zębów na pewno poświęceniem byłoby niemałym, a takie coś najwioczniej mogło spotkać Umichikę. No i ten... ta też poszła spać.
Rika otrzymała więc prywatność, by otworzyć skrzynkę i przyjrzeć się małżeńskim kontraktom. Nie mogła się nadziwić tej nazwie. Pazernie dobyła do zwojów i zaczęła czytać, mając tuż za sobą swoją wierną sowę. Treść kontraktu zgadzała się w większości z tym, co mówiła jej nowa przyjaciółka. Teraz panienka znała dodatkowe szczegóły, jak np. ten, że Satomi pozostanie na Pustyni jedynie do czasu poczęcia. Rika, jako ryuzacka patriotka bardzo to popierała. Los Satomi wcale nie wydał jej się taki straszny. Pomyślała nawet, że Satomi chyba przesadza. Załatwiono za nią wszystkie te trudne, sercowe sprawy i dostała mężczyznę, który jej się podoba. Zostanie obsypana bogactwami, a na dodatek przysłuży się rodzinie. Rika nie była taka dojrzała w tych sprawach jak Satomi. Mimo lat, miała dziewczęce ciało wcześniaczki, którą była. Wokół niej krążyło wiele historii, z czego nie wszystkie były miłe. I te niemiłe najczęściej były prawdą. No, a na końcu nie każdy chciałby wyjść za kobietę, która w każdej chwili może ci wpierdolić.
-Hoochi! - wyrwała się z rozmyślań, widząc jak Liściastopióry nakruszył. Westchnęła głośno. Jej umysł nie pracował jak należy, a dziewczyny smacznie śpią. Musi oczyścić skrzyneczkę. Już mniejsza z podłogą.
-Prześpij się, a ja po tobie posprzątam... Za niedługo się zmienimy. Ani na moment nie możemy stracić czujności. - powiedziała nabzdryngolona Rika, chwytając pojedyncze kruszynki ze skrzyni. Po oczyszczeniu pudełeczka na kontrakty, zamknie je w nim i schowa pod nogami, odwracając się do okna. Była sama ze swoim niepełnosprawnym umysłem.
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tetsurō
Posty: 1150
Rejestracja: 8 maja 2022, o 18:25
Wiek postaci: 24
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Wysoki, szczupły, zielone włosy, szmaragdowe oczy. Ubrany w białą, jedwabną kuszulę i piaskowe spodnie. Na szyi nosi jasnozieloną chustę.
Widoczny ekwipunek: Kabury na obu nogach na udzie
Złoty medalion Ayatsuri na szyi pod chustą
GG/Discord: Kubalus#9713
Multikonta: Zankoku

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Tetsurō »

0 x
Prowadzone Misje:
  1. Ichirou -"Pan na Włościach" - Wyprawa S
  2. Shiori - "W11 - Wydział Śledczy" - Misja C
Awatar użytkownika
Uchiha Tsuyoshi
Posty: 326
Rejestracja: 23 sty 2023, o 21:03
Wiek postaci: 18
Ranga: Dōkō
Krótki wygląd: Czarne włosy, często związane w kucyk, czarne oczy, średniego wzrostu, szczupły -> po resztę zapraszam do KP
Widoczny ekwipunek: Torba przy boku
Multikonta: Sashiko

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Uchiha Tsuyoshi »

ZT
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Sasame »

Informacje od Hoshi były jasne, więc udałam się na wyznaczone miejsce spotkania z kupcem, które było przy bramie prowadzącej na główny trakt. Kiedy tam przybyłam od razu zauważyłam zbierającą się karawanę, więc podeszłam do nich żwawym krokiem.
- Dzień dobry, jestem Sasame Urumi z organizacji Kropla, mam być pańską ochroniarką podczas podróżny do Atsui. - powiedziałam podchodząc do mężczyzny, który najwyraźniej wydawał się zarządzać ludźmi i wyglądał na dosyć typowego kupca. Ton miałam miły i życzliwy, chcąc wywołać dobre pierwsze wrażenie na mężczyźnie. W głębi serca jednak czułam pewną dozę stresu. Mimo iż samo zadanie nie wydawało się zapowiadać na wymagające, było to pierwsze powierzone mi zadanie przez Hoshi i chciałam poradzić z nim sobie najlepiej jak to tylko było możłiwe.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Sasame »

Delikatnie przygaszona nastawieniem kupca, skinęłam głową i przeszłam się dookoła całej karawany aby przyjrzeć się dokładnie każdemu wozowi a także wszystkim pracownikom kupca i jemu samemu. Powierzone mi przez Hoshi zadanie brałam bardzo na poważnie, więc chciałam się przygotować do niego jak najlepiej, skoro póki co jeszcze miałam chwilę zanim wyruszymy w drogę. Jeżeli zauważyłam że któryś z pracowników kupca potrzebował pomocy to zaproponowałam mu ją, chcąc potencjalnie zacząć współpracę w miły i uczynny sposób, co miałam nadzieję że później odbije się pozytywnie na zadaniu. Dopytałam się ich również o zaplanowaną trasę i czy jest jakieś wyznaczone dla mnie miejsce na wozie. Korzystając z okazji witam się również z końmi bądź koniem, który będzie ciągnął wóz. Kiedy wszystkie przygotowania zostały poczynione (i jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie), to wraz z karawaną ruszam w drogę.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Sasame »

Na całe szczęście, byłam blisko, kiedy konie nie chciały współpracować z woźnicą, więc z wielką chęcią podeszłam aby załagodzić sytuację i pomóc mężczyźnie, przy okazji również zaznajamiając się ze zwierzętami. Kiedy wreszcie udało się je odpowiednio przypiąć do wozów, obiecałam im że jak będę mogła to zwrócę na to uwagę kupcowi. Następnie odwróciłam się do woźnicy, który mi podziękował za pomoc, na co się uśmiechnęłam i skinęłam głową.
- Z pewnością masz rację, widać że są bardzo postawne i silne, jednak trzeba pamiętać że one również potrzebują odpoczynków, ale wiem że to pewnie nie ty decydujesz o tempie podróży. - powiedziałam, tak żeby końcówkę słyszał tylko mężczyzna z którym rozmawiam i może konie, po czym zerknęłam wymownie w kierunku kupca. Ten zaś zdążył w tym czasie skończyć studiowanie trzymanych dokumentów i zarządził wyruszenie w drogę. Przyjęłam pomocną dłoń woźnicy i usiadłam na koźle obok niego.
- Miło cię poznać, jestem Sasame Urumi, z organizacji Kropla, nie wiem czy słyszałeś o niej. Działamy głównie tutaj, w Ryuzaku, jednak staramy się zdobyć środki aby powiększać naszą strefę działalności, stąd właśnie moja pomoc przy tym zleceniu. -
powiedziałam do mężczyzny w trakcie kiedy powóz zaczął już toczyć się w kierunku bramy.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Sasame
Posty: 846
Rejestracja: 21 cze 2021, o 23:40
Wiek postaci: 23
Ranga: Sentoki
Krótki wygląd: ~
- Średniego wzrostu
- Szczupła lecz dobrze zbudowana
- Burza czerwonych włosów
- Błękitne oczy
Ubiór: ~
- Czarna sukienka-kimono w czerwone chmurki
- Wysokie czarne sandały shinobi
Widoczny ekwipunek: ~
- Kabura na lewym udzie
- Kabura na prawym udzie
- Czarna torba przy pasie z tyłu na środku
- Tanto zamocowane poniżej torby
- Czarny płaszcz w czerwony chmurki
- Duży zwój
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Ruushi Fea
Lokalizacja: Nawabari (Daishi)

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Sasame »

Karawana wyruszyła a ja szczęśliwie miałam kompana z którym mogłam spokojnie rozmawiać aby umilić sobie podróż. Mało tego, najwyraźniej mój rozmówca doszedł do podobnych wniosków i sam również zaczął ciągnąć poruszony przeze mnie temat organizacji, której byłam częścią.
- Większość czasu i środków poświęcamy na pomoc okolicznej ludności, nasza Zarządczyni, Hoshi, organizuje posiłki i naukę liczenia, pisania i czytania dla dzieci z biednych rodzin, pomaga również różnym dzieciakom w zdobywaniu doświadczenia zawodowego aby mogły sobie znaleźć w przyszłości pracę. No ale również wykonujemy zlecenia najemnicze żeby zdobywać środki potrzebne do prowadzenia działalności i innych tego typu rzeczy. Organizacja działa już chyba z rok czy dwa lata, ja dołączyłam dość niedawno, po powrocie z Turnieju w Kotei. - opowiedziałam woźnicy. Kiedy już znaleźliśmy się na trakcie to kontynuowałam rozmowę z nim, jednak również spokojnym wzrokiem rozglądałam się naokoło, tak aby zauważyć wszelkie zagrożenia ze sporym wyprzedzeniem.
0 x
Obrazek | Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT |
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Brama osady i główny trakt

Post autor: Kisuke »

0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość