Siedziba władzy

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Siedziba władzy

Post autor: Rika Kari Matsubari »

-Stresuję się. - Rika w rzeczy samej podeszła do tematu shinobich z klanowymi zdolnościami bardzo powierzchownie. Najpierw rób, potem myśl, taka była nie od dziś jej dewiza. Zresztą była całkiem świadoma takiego stanu rzeczy, bo na usługach Ryuzaku no Taki było wielu teoretycznie "obcych" shinobich. - może wstanę.
Tak, kunoichi potrzebowała rozchodzić swojej nerwy i uspokoić bijące w szalonym tempie serduszko. Choć nie toczyła żadnego pojedynku, a jej rozmówczyni wyraźnie Rice sprzyjała, tak ta czuła, że staje przed jeszcze ważniejszą walką, niż ta na obrzeżach miasta. Zrobiła kilka kroków z lewa do prawa, poruszyła barkami, wzięła głęboki oddech.
-Może pani nie wie... - oj, zły początek! - znaczy nie. W każdym razie nie każdy wie, że choć od zawsze służę Ryuzaku, to wyszkolona zostałam przez Kiharę, wojownika z Hyuo, który jest przyjacielem naszej rodziny. Gdyby nie to, nie miałabym nawet szansy, nikt nie zainteresowałby się moim talentem. A nie każdemu tatusiowi dobrze się wiedzie. Co dopiero żeby mieć akurat taką znajomość. Mam szczęście, którego nie miało wielu innych obywateli Ryuzaku. Bo o ile wewnątrz klanów szkoleni są właściwie chyba wszyscy, tak u nas jedyne szkolenie to przyuczenie do handlu. Mało kto w ogóle interesuje się tym światem, który ma przecież tak ogromne znaczenie. Chciałabym to zmienić. A wcześniej miałam na myśli, że może pani nie wie, ale bardzo podobają mi się te okulary - Rika jechała na bezdechu. Zrobiła pauzę i spojrzała na reakcję urzędniczki.
-Ah. A wcześniej to chciałam powiedzieć, że może pani nie wie, Na naszych ziemiach nie rodzi się wielu ludzi z Kekkei Genkai. Jedyni "rodzimi" ludzie ze szczególnymi możliwościami na naszych ziemiach to niestety Wyznawcy Jashina. Z tego powodu miasto opłaca wielu najemników. Jestem pewna, że Ryuzaku dobrze na tym wychodzi, ale to duży wydatek i niebezpieczeństwo, że kiedyś odwrócą się przeciwko nam. Marzę, żeby dać szansę dzieciom z Ryuzaku, którym bardzo szybko wybija się z głowy marzenia.
-Chciałabym szkoły, w której prowadzone będą zajęcia praktyczne z podstaw sztuki ninja oraz lekcje, w których każdy, każdy obywatel będzie mógł poznać świat chakry i trochę lepiej go zrozumieć. Kocham Ryuzaku, ale przez lata służby zdążyłam zauważyć, jak społeczeństwo wypluwa ludzi biednych i starych. Oni rzadko dostają od losu kolejne szanse. Przed moim zniknięciem byłam dla wielu inspiracją i chyba mogłabym to zmienić, ale potrzebowałabym pewnego wsparcia. Wszystko już sobie dobrze przemyślałam. - zakończyła, odzyskując rezon.
0 x
Awatar użytkownika
Nana
Posty: 798
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Siedziba władzy

Post autor: Nana »

0 x
Awatar użytkownika
Rika Kari Matsubari
Postać porzucona
Posty: 1091
Rejestracja: 6 mar 2018, o 12:34
Wiek postaci: 19
Ranga: Sentoki

Re: Siedziba władzy

Post autor: Rika Kari Matsubari »

Rika podrapała się po głowie, nie wiedząc od czego zacząć. Okazuje się, że łatwiej było to wszystko wymyślić, niż teraz przedstawić w przystępnej formie.
-Oczywiście nie będę sama. Jak mówiłam, zdążyłam się już nieco przygotować. - Rika sięgnęła do torebki i wyjęła z niej notes oraz ołówek. Napisała na niej: "tatuś, mama, sensei, Po" oraz na pół strony wersalikami "RIKA KARI MATSUBARI", a następnie podała Hanako.
-Mówiłam, że chcę otworzyć szkółkę, ale tak naprawdę zaangażowana byłaby cała moja rodzina. Mama zostanie mózgiem, bo zawsze wie co jest potrzebne, gdzie kupić i w ogóle. - Rika zaczęła mówić, jakby była pewna, że jej idea doczeka się realizacji. - tata marzył żeby zostać shinobi, ale nigdy nie opanował swojej chakry. Pomagał by w drobnych rzeczach, oraz prowadził zapiski z każdego wydarzenia. Mój sensei został w Hyuo sam i wstępnie zgodził się przenieść na kontynent, by do nas dołączyć. Po to Akimichi, którego poznałam pewien czas temu w Midori. Chciałby prowadzić kantynę, w której będą jego popisowe kluseczki. No i ja. Będę prowadzić zajęcia i doglądać wszystkiego.
-Chcę, żeby budynek był otwarty od rana do wieczora. Każdy, KAŻDY będzie mógł przyjść i trenować albo chociaż sobie posłuchać. W pierwszej kolejności nie będą to nawet shinobi, a przyszli shinobi, którzy bez niczyjej pomocy nie odnajdą swojej drogi. Pewnie głównie młodzi ludzie, ale też starszyzna będzie mogła przyjść i chociaż spróbować a kto wie? Może nawet sprawdzić swoje możliwości chakrowe albo porzucać shurikenem do tarczy. W większości prowincji ludzie są jakby bliżej świata shinobich, dobrze gdyby u nas także rosła świadomość na ten temat. - Rika rozpisała drugą kartkę: "funkcje: społeczeństwo, młodzi ninja".
-Oczywiście jest też coś dla bardziej doświadczonych wojowników. Nasi najemnicy i miejscowi shinobi będą mogli przyjść i udzielić lekcji, albo zapoznać się z przygotowanymi notatkami. Bo oprócz prostych zajęć dla początkujących planuję, by zjawiali się tutaj silni wojownicy, dzielili się swoimi historiami i zdolnościami, które zobaczyli lub które posiedli. Wiem, że nie ma nic za darmo, ale sama wymyśliłam wiele własnych technik, którymi mogę się podzielić. Potrafię też sprowadzić kogoś do krainy własnych marzeń. Któż nie chciałby się tam znaleźć? No i jestem jedyną wśród ludzi powierniczką paktu z Królestwem Sów. Nawet nie wie pani, jakie są słodkie i w ogóle super! - trochę się odjechało Rice! To nic. Podeszła jeszcze raz do biurka, gdzie chwilę wcześniej położyła drugą kartkę. Pod młodymi ninja dopisała jeszcze "SIŁA".
Ale chwila, podobno nie ma nic za darmo...
-Jedyne czego potrzebuję, to lokum. Nawet sobie upatrzyłam... na wschodnim wybrzeżu stoi pusta willa po państwach Sato. Zmarli 7 lat temu w skutek zarazy... mieli piękny dom, ale od tego czasu stoi nieużywany i popadł w ruinę. Chciałabym go... mieć? Zajęłabym się przygotowaniem go do stanu używalności na własną rękę. - zapewniła. Rika od małego szkraba marzyła o domku państwa Sato. Uwielbiała wyobrażać sobie, że to zamek, a ona jest księżniczką. Ale nie taką uwięzioną we wieży, tylko silną, samodzielną i rzucającą potężne jutsu na każdego, kto spróbuje zrobić jakiś obrzydliwy całus.
Pozostało czekać na odpowiedź. Dla Riki było to bardzo ważne i pewnie nawet spotkawszy się z odmową spróbuje czegoś na własną rękę. W końcu zaczęła już angażować ludzi, miała projekt i związała się z nim emocjonalnie. Co więcej, wszyscy jej bliscy byli zgodni, że nie powinna tak często wyruszać w misje. Musi więcej czasu spędzać w domu. W Ryuzaku no Taki. Bo choć silna chakrą, to słaba nie tylko ciałem, ale i duchem. Pewnie zawsze będzie potrzebowała troski i opieki. W końcu nic nie ładuje jej akumulatorów tak jak solidna porcja przytulania i miłości. Rika musi być zdrowa, by w ogóle móc służyć miastu. Ale w czasie wolnym od intensywnych działań bojowych mogłaby przysłużyć się społeczeństwu w inny sposób. Kto wie, może nawet ważniejszy?
-Jestem bardzo dobrze przygotowana metaforycznie. - stwierdziła. Oj, Rika. O jedno mądre słowo za wiele na twoją zmęczoną głowę!
  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Nana
Posty: 798
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 22
Ranga: Akoraito
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
Widoczny ekwipunek: Ładne, czarne kimono. Torba przy pasie i zawieszona maska Kitsune. Katana na plecach.
GG/Discord: nanusia_

Re: Siedziba władzy

Post autor: Nana »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ruushi Fea »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ruushi Fea »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ruushi Fea »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ruushi Fea »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Ruushi Fea
Posty: 165
Rejestracja: 2 sie 2022, o 13:21
Wiek postaci: 18
Ranga: Kasshokara
Krótki wygląd: 166 cm wzrostu
Białe włosy do ramion i czarne rogi
Dość szczupła
Czerwone oczy z jasnymi źrenicami
Widoczny ekwipunek: Kabura na lewym i prawym udzie
Duża torba z tyłu
Kama
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Sasame

Re: Siedziba władzy

Post autor: Ruushi Fea »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2178
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Siedziba władzy

Post autor: Kisuke »

0 x
Awatar użytkownika
Tsukune
Posty: 2715
Rejestracja: 24 maja 2015, o 23:14
Wiek postaci: 30
Krótki wygląd: Czarne lub szarawe włosy, brudnoczerwony kolor oczu. "Szeroki" uśmiech. Wystające dwa kiełki. Na szyi materiałowa opaska z krzyżem i trumną. Zabandażowane lewe przedramię, pod którym znajduje się tatuaż 2 głowego węża
Widoczny ekwipunek: Futerał na plecach, wachlarz w pokrowcu przyczepiony do paska, rękawica łańcuchowa na lewej ręce, dziwna rękawica na prawej ręce, pasek z biczem, laska

Re: Siedziba władzy

Post autor: Tsukune »

Jeszcze w Karczmie

-Nie masz się co martwić, o to że odrzucę z tego powodu zadanie. Po prostu mam złe wspomnienia z takimi ludźmi i tyle odpowiedziałem na próbę zapewne uspokojenia i swoistego przekonania mnie abym nie rezygnował z zadania? Któż to wie. Takie przynajmniej było moje odczucie w tym momencie. Następnie wysłuchałem też odpowiedzi co do mojego pytania o zbiega.
-Byłem po prostu ciekaw co jest największym priorytetem. Rozumiem iż skrzynka i jej zawartość to priorytet a złodziej to dodatek. Zapewne i tak nie uniknę z nim walki. Zaś jeżeli w późniejszym terminie byście chcieli go złapać byłbym w stanie wam pomóc go odnaleźć...ale prędzej jak mnie zirytuje za mocno pewnie rozsmaruję go po całym miejscu w którym będziemy walczyć...jak zrobiłem to z ostatnim gnojem dystansowym przy ostatnich słowach dotknąłem ręką okolicy lewej pachy i westchnąłem tylko na to.
-Zakładałem, że będzie coś takiego lub jakiś "specjalny sposób" aby sprawdzić czy aby na pewno przedmiot który przyniosę jest autentyczny i czy zawartość też się zgadza. Od taki sposób myślenia. Chociaż w sumie powinienem się domyślić tego iż raczej władze nie będą chciały wysyłać kogoś z kluczem. Jednak z drugiej strony wasz złodziej raczej nie spodziewałby się tego iż będziecie mieli ten klucz przy sobie co jest dodatkowym zabezpieczeniem. Przecież "Nikt nie będzie tak głupi aby wysłać kogoś z przedmiotem którego potrzebuje złodziej". Dając drobną radę co do mojej osoby. Próba zrozumienia mojego myślenia jest stratą czasu i nerwów. powiedziałem co do myślałem i ostatnie zdanie o samym sobie powiedziałem z lekkim złośliwym uśmieszkiem
-Będę jutro odpowiedziałem i wyszedłem
W trakcie docierania do siedziby rady nic ciekawego nie wyczułem. Było parę osób które kombinowały coś z chakrą ale widocznie były to treningi. Nikt nie używał jej cały czas jak to jest przy technice Henge no Jutsu
-Więc niepotrzebnie się z tym pierdoliłem...chociaż może z drugiej strony to był dobry pomysł? Po pogawędce z radą będę musiał użyć mocniejszej wersji aby zbadać większy obszar. Będę miał dzięki temu jakieś 90% pewności iż ten gość jest w "swoim ciele"... Zgadywałbym iż pewnie ukrywa się gdzieś poza wioską gdzie praktycznie nikt się nie znajduje. Chociaż może też się ukrywać gdzieś pod nosem...Przecież nikt nie wie że jest poszukiwany, więc może sobie łazić po mieście bez wielkiego problemu. A teraz zostało zapytać się rady o kogoś znającego łamanie pieczęci...chyba wiem co powinienem powiedzieć...ech myślałem sobie w taki sposób stojąc w kolejce.
-A witam. Potrzebowałbym pomówić z kimś z Rady. Jest to dosyć hm...nietypowa prośba i wolałbym powiedzieć to tylko osobie z Rady...to sprawa osobista powiedziałem z głupkowatym uśmiechem, ostatnie mówiąc nieco ciszej. Cóż. Teoretycznie to jest sprawa osobista wiec nie skłamałem. A czy odbierze to w jakiś intymny sposób...cóż niech myśli sobie jak chce.
-A tak jestem Tsukune Hirage jakby rada potrzebowała wiedzieć dodałem już normalnie zapominając o tym iż wypadałoby się przedstawić jak chce się pogadać z kimś z rady...Ta byłoby warto powiedzieć kim jest osoba która chce się z tobą spotkać. No raczej Tak jak nie
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość