Targowisko

W osadzie można odnaleźć wszystkie jednostki organizacyjne konieczne do normalnego trybu życia. Można tu odnaleźć szpital, restauracje, sklepy z różnymi towarami, a także gorące źródła bądź arenę.
Harikotto
Martwa postać
Posty: 597
Rejestracja: 10 lis 2020, o 00:32
GG/Discord: Harry #6706
Multikonta: Harikido

Re: Targowisko

Post autor: Harikotto »

Ode mnie to tyle. Dajcie jeszcze posty kończące. Wynagrodzenia brak.
  Ukryty tekst
0 x
Pięć linijek i do przodu, to moje nindo. Dobre nie?
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

Równość, miłość i porządek. To bardzo wzniosłe hasła, jednak jak świat długi i szeroki, nigdy nie udało się uzyskać takiego trwałego efektu. Próba ustanowienia, że wszyscy będą równi oznaczała, że nikt z tych ludzi nie może chcieć znaleźć się ponad innymi. To jest jednak już myślenie życzeniowe, dlatego warto aby w takim idealnym świecie znaleźli się Ci, którzy porzadku mogliby pilnować. To jednak sprawia, że staną się oni ważniejsi od innych, co prowadzi do zachwiania podstaw tego nowego systemu. Rozsypuje się już w samych posadach. Choć nie jest taka utopia możliwa w obecnym świecie, to jednak wiele z tych pomysłów można próbować zaadaptować. Samo traktowanie ludzi tak jak równych sobie z całą pewnością nikomu nie zaszkodzi, o ile nie ma ktoś zbyt wysokiego mniemania o sobie.

Wszelkie starania Kisuke były jedynie kroplą w morzu i przykładaniem kawałka bandaża na odcięty palec. Na jego terenie spora już był w stanie zrobić, ale gdy tylko wyszedł poza pewną strefę bezpieczeństwa i spokoju, trafił w sam środek kolejnych problemów. Problemów z którymi nie miał póki co żadnej styczności. Czy tak było wszędzie? Czy może każdy rejon miał swoje własne, zupełnie odmienne problemy. To by oznacza, że ludzie z różnych storn mają spore trudności aby wzajemnie się zrozumieć. Nie dość, że panowała pewna hierarchia w społeczeństwie, która oddzielała jednych od drugich, to jeszcze w ramach tego samego stopnia w strukturze, przechodzili oni przez zupełnie co innego. Z całą pewnością wymaga to dokładniejszego zbadania i zweryfikowania, czy ta sytuacja to wyłącznie jednostkowy przypadek, czy też smutna rzeczywistość. Trzymany pod kloszem własnego klanu Kisuke pierwszy raz miał taką sytuację, dlatego sam zaczął mieć już pewne wątpliwości.

-No to wygląda na to, że atakowali Cię z trzech stron. Mieliśmy to my być pewnym zaskoczeniem, które wszystko rozwiąże, a tymczasem to oni zaskoczyli nas.- Próbował podnieść Tamaki nieco na duchu. To ona stała się głównym celem ataku zarówno strażnika jak i dziewczyny, no a potem jeszcze kolejnego stróża prawa. Tymczasem Kisuke męczył się w pojedynku jeden na jednego. Hiroe nieco także zastanowił się nad słowami Tamaki odnośnie ich roli jako Shinobich. Są tak mocnym spoiwem łączącym, że nawet ich złe działania sprawiają, że ludzie będą się dzięki temu łączyć? Nie ma przecież nic tak budującego przyjaźnie jak wspólny wróg. Może to właśnie była ta właściwa droga. Doprowadzić do większego pokoju, samemu stając się złym. Szybko jednak odrzucił te myśli, bo brzmiały dla niego jak herezja. Tak jakby zaraz miał dołączyć do Antykreatora i wspólnie z nim spróbować zniszczyć świat.

-Masz jakieś plany na najbliższe dni? Zostajesz tutaj jeszcze czy podróżujesz gdzieś dalej? Muszę trochę poćwiczyć, bo ostatnio strasznie się opuściłem, a chętnie bym się z Tobą jeszcze spotkał... W nieco... Spokojniejszych okolicznościach- Choć na misje chcieli wybrać się razem, to pewnie obecnie wypadło z głowy zarówno jednej, jak i drugiej stronie. Aburame potrzebował doszkolić się w kilku sprawach, bo obecnie sporo mu brakowało w walce. Kilka mniejszych przeszkód i już nic nie był w stanie zrobić. Kilka jutsu i już był cały zasapany. A to tylko zwykły pojedynek ze strażnikiem, co by się stało gdyby doszło do prawdziwej walki?
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Targowisko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Z Kisuke u mojego boku, oddalaliśmy się na bezpieczną odległość od miejsca zajścia wchodząc w jedną z prostopadłych uliczek. Zagłębiłam się w moich rozmyślaniach i przetrawiałam wszystko. Bałam się. Bałam się ponieważ po tej całej sytuacji co raz bardziej rozumiałam tok rozumowania Antykreatora, Suzumury Shinjiro. Co prawda nie zgadzałam się z jego pomysłem o zlikwidowaniu chakry, no bo w żadnym stopniu nie było mi to na rękę. Cieszyłam się z faktu że byłam w pewnym sensie wyjątkowa. Zastanawiałam się również nad tym co Kisuke myślał o tym wszystkim, jednak może jeszcze było trochę za wcześnie na takie głębokie rozmowy z tym nowopoznanym kompanem. Może kiedyś.
Chłopak na szczęście nie drążył tego tematu i odniósł się do mojego opisu walki. Słysząc jego próbę pocieszenia mnie uśmiechnęłam się jedynie lekko pod nosem. Aburame wydawał mi się być miłą i sympatyczną osobą. Kiedy zadał on pytanie odnośnie moich planów na najbliższy czas, podrapałam się w zadumie po głowie. No właśnie, co teraz? Raczej nie planowałam jeszcze opuszczać Ryuzaku no Taki, jednak całe takie zajście ze strażą mogło koniec końców sprawić że nie będę tutaj dłużej mile widziana, jednak to się jeszcze okaże.
- Cóż... Raczej zostaję tutaj i też pewnie wezmę się trochę za treningi, miałam w planach poeksperymentować z ninjutsu, więc na pewno będę przez jakiś czas zajęta ale chętnie jeszcze mogłabym pójść w końcu na prawdziwą misję z tobą a nie na taką miejską interwencję jak teraz. - odpowiedziałam chłopakowi uśmiechając się sympatycznie.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

Całe wydarzenia ostatnich minut zdawały się teraz wyłącznie pewną abstrakcją. Spokojny spacer w poszukiwaniu misji zakończył się nagłym i niespodziewanym pojedynkiem. Teraz jednak Kisuke chciał o tym wszystkim zapomnieć. Nie był ani w nastroju na roztrząsanie tego, ani też nie czuł się na tyle pewnie, aby swoimi wątpliwościami podzielić się z Tamaki. Może w przyszłości jeszcze podejmą się kilku wspólnych misji, może z czasem nauczą się sobie ufać i bronić wzajemnie swoich pleców, teraz jednak Hiroe nie czuł się na tyle pewnie aby ufać dziewczynie i otwierać się przed nią z tak delikatnymi sprawami.

-W takim razie do zobaczenia. Mam nadzieję, że wpadniemy na siebie niedługo- Odwzajemnił uśmiech, pomachał ręką i tak szybko jak zjawił się koło niej w karczmie, tak teraz pospiesznie oddalił się w swoją stronę. Miło mu się z nią rozmawiało, ale jednak preferował samotność, zwłaszcza, gdy musiał trenować.
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Kisuke
Martwa postać
Posty: 2186
Rejestracja: 26 wrz 2020, o 15:40
Wiek postaci: 22
Ranga: Sentoki
Widoczny ekwipunek: ~ Zbroja
~ Gurda przy lewym boku
~ Kabura na prawej i lewej nodze
~ Torba z tyłu na pasie
~ Duży zwój na plecach
Multikonta: Daisuke

Re: Targowisko

Post autor: Kisuke »

  Ukryty tekst
0 x
Awatar użytkownika
Tamaki Hyūga
Martwa postać
Posty: 1830
Rejestracja: 18 maja 2019, o 03:00
Wiek postaci: 19
Ranga: Wyrzutek C
Krótki wygląd: Niska, szczupła, długie, ciemnoniebieskie włosy, białe oczy klanu Hyuuga
Widoczny ekwipunek: Czarny płaszcz z kapturem, czarne rękawiczki
GG/Discord: MxPl#7094
Multikonta: Toshiki Oden
Lokalizacja: To tu, to tam

Re: Targowisko

Post autor: Tamaki Hyūga »

Po rozejściu się z Kisuke, tak samo jak on, udałam się nieco poszerzyć moje umiejętności jako kunoichi. Znalazłam sobie ustronne miejsce i zabrałam się za trenowanie nowej techniki z dziedziny której do tej pory nie zgłębiałam nigdy w większy sposób.

[uhide=Tamaki Hyūga]Trening Hikari no gijutsu-kyu, Technika Ninjutsu D Zeszłam z uliczki i dalej wgłąb najwyraźniej opuszczonego budynku aż znalazłam się w pomieszczeniu gdzie nie dochodziło praktycznie wcale światło z zewnątrz. Usiadłam na podłodze i wyciągnęłam przed siebie rękę. Skupiłam się na zebraniu w niej chakry a następnie uformowaniu jej w małą kulę i nadaniu jej blasku. Z początku moje starania spełzły na niczym, jednak w miarę kolejnych prób zdawało mi się że widziałam jak coś na podobieństwo małego świetlika pojawia się na krótki moment nad moją dłonią. Zachęcona tym małym sukcesem, kontynuowałam moje próby aż wreszcie za każdym razem widziałam drobne światełko formujące się nad moją dłonią. Chcąc chwilę odpocząć usiadłam przy ścianie i ucięłam sobie krótką drzemkę. Kiedy się wybudziłam, od razu zabrałam się do dalszej pracy, teraz skupiając się na tym aby zwiększyć świetlik oraz emitowany z niego blask, do tego stopnia aby mogło mi się to kiedyś przydać jak znajdę się w sytuacji gdzie nie mam dostępu do światła dziennego bądź jakiejś pochodni. Po kolejnej serii prób zauważyłam że światło jest już na tyle jasne że pozwala mi bez problemu dobrze oświetlić całe pomieszczenie, więc zadowolona opuściłam budynek oświetlając sobie przy tym drogę za pomocą nowonauczonej techniki.[/uhide]

Po wyjściu z budynku udałam się prosto do Karczmy Onigiri gdzie miałam nadzieję zjeść kolację i położyć się do łóżka po owocnym w atrakcje dniu.
0 x
Obrazek Kuźnia | Ryo | KP | PH | WT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osada Ryuzaku no Taki”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość